خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 28
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

سوالات کنکور مسئله اینه...

سلام امیدوارم حالتون خوب باشه و کتاباتون رو هم خوب خوب بخورین و در کل احوالات بر وفق مراد باشه...
      بریم سر اصل مطلب.عاغا من دوازدهم تجربی ام و الان یه فکری اومده تو سرم و هی داره اکو میشه راستش نمی‌دونستم که این فکره از سر تنبلی بی حد و اندازه ی بنده هست یا نه هوش و ذکاوت بسیار اینجانب(خود شیفته خودتونین)برای اینکه بفهمم که ایده ی خوبی هست یا نه به خودم گفتم بیام اینجا بپرسم بلکه اگه اشتباه باشه من رو به راه راست هدایت بفرمایین و یا اگر هم حوصله ی هدایت نداشتین حداقل یه اوف بر تویی بهم بگین اصلاح شم...
      موضوع ازین قراره که من اکثریت مصاحبه با رتبه برترا رو که میخوندم گلو پاره میکردن و میگفتن سوالات کنکور سال های قبل باید ابتدا خورده سپس جویده و بسیار با دقت نشخوار بشه تا اینجاشو که همه میدونیم و خبر داریم بعد من اومدم به خودم گفتم خب چه کاریه این همه تست تالیفی بزن و نمی‌دونم دو سه تا منبع کار کن و قرار بر این شد که این کارو بکنم(البته هنوز فقطططط قراره)سوالات کنکور از ده سال قبلو میگیرم قشنگگگگگگگگگ کارشون میکنم+سوالات پنج سال قبل کانون و در آخر اگه باز خواستم تست بیشتر کار کنم برم سراغ کتابهای جمع بندی جمع و جور...درباره ی سوالای کنکور۹۹هم که بیشتر بچه ها میگفتن سوالا به جای اینکه سخت باشه استاندارد نبودن(واسه ی اون تایم محدود واسه هر تست)...(البته من خودم هنوز جرئت نکردم حتی یه تستشو نگاه کنم میگن خیلی دهشتناک بوده)آیا اینجانب دارم میزنم به جاده خاکی یا نه این فرمون و بگیرم و برم؟ممنون میشم دوستان اگه نظرات ارزشمندتون رو بهم بگین...این بخشو یادم رفته بگم من برای زیست برای سه پایه یه منبع و زدم(به جز چهار فصل دوازدهم که اونم چون طبق بودجه قلم چی دارم میرم)یه جامع خیلی سبز هم گرفتم برای منبع دوم که اونم می‌خوام بزنم علاوه بر برنامه ی بالا.و اینکه واسه ی شیمی و عمومیا به نظرتون مال بقیه ی رشته هارو هم بزنم؟شیمی(ریاضی)عمومی(انسا ی ریاضی)؟
      ویرایش توسط harley : 23 دی 1399 در ساعت 14:50

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام بر شما
      ببینید من خودم داخل یه ویس از یکی از معلمان مطرح شنیدم مثلا برای کنکور 98 و 99 اول کنکور دوم کنکور سوم کنکور و چهارم تالیفی!

ولی ایشون گفتند که امسال چون خط دید طراحا تغییر کرده اول کنکور و دوم تالیفی!
      ولی الان شما گفتنید همراه کنکور تست های قلم چی و حتی شاید جمع بندی هارو میزنید پس یعنی هم دارید تستای کنکور میزنید و هم تالیفی.
      در کل روش خوبی هستش(مهمترین یخش اینه که به درستی انجام دهید)
      موفق باشید.

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      سلام بر شما
      ببینید من خودم داخل یه ویس از یکی از معلمان مطرح شنیدم مثلا برای کنکور 98 و 99 اول کنکور دوم کنکور سوم کنکور و چهارم تالیفی!

ولی ایشون گفتند که امسال چون خط دید طراحا تغییر کرده اول کنکور و دوم تالیفی!
      ولی الان شما گفتنید همراه کنکور تست های قلم چی و حتی شاید جمع بندی هارو میزنید پس یعنی هم دارید تستای کنکور میزنید و هم تالیفی.
      در کل روش خوبی هستش(مهمترین یخش اینه که به درستی انجام دهید)
      موفق باشید.
      برای اون بخش درست انجام دادنش میشه واضحتر توضیح بدین؟

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط harley نمایش پست ها
      برای اون بخش درست انجام دادنش میشه واضحتر توضیح بدین؟
      اینکه پشتکار کافی داشته باشید و یه خورده با توجه به نزدیک شدن عید سریعا وارد عمل بشید و برنامه ریزی هاتون رو انجام بدید.
      مهم ترین بخش کارتون داشتن پشتکاره و استقامت تا آخرش!

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام امیدوارم حالتون خوب باشه و کتاباتون رو هم خوب خوب بخورین و در کل احوالات بر وفق مراد باشه...
      بریم سر اصل مطلب.عاغا من دوازدهم تجربی ام و الان یه فکری اومده تو سرم و هی داره اکو میشه راستش نمی‌دونستم که این فکره از سر تنبلی بی حد و اندازه ی بنده هست یا نه هوش و ذکاوت بسیار اینجانب(خود شیفته خودتونین)برای اینکه بفهمم که ایده ی خوبی هست یا نه به خودم گفتم بیام اینجا بپرسم بلکه اگه اشتباه باشه من رو به راه راست هدایت بفرمایین و یا اگر هم حوصله ی هدایت نداشتین حداقل یه اوف بر تویی بهم بگین اصلاح شم...
      موضوع ازین قراره که من اکثریت مصاحبه با رتبه برترا رو که میخوندم گلو پاره میکردن و میگفتن سوالات کنکور سال های قبل باید ابتدا خورده سپس جویده و بسیار با دقت نشخوار بشه تا اینجاشو که همه میدونیم و خبر داریم بعد من اومدم به خودم گفتم خب چه کاریه این همه تست تالیفی بزن و نمی‌دونم دو سه تا منبع کار کن و قرار بر این شد که این کارو بکنم(البته هنوز فقطططط قراره)سوالات کنکور از ده سال قبلو میگیرم قشنگگگگگگگگگ کارشون میکنم+سوالات پنج سال قبل کانون و در آخر اگه باز خواستم تست بیشتر کار کنم برم سراغ کتابهای جمع بندی جمع و جور...درباره ی سوالای کنکور۹۹هم که بیشتر بچه ها میگفتن سوالا به جای اینکه سخت باشه استاندارد نبودن(واسه ی اون تایم محدود واسه هر تست)...(البته من خودم هنوز جرئت نکردم حتی یه تستشو نگاه کنم میگن خیلی دهشتناک بوده)آیا اینجانب دارم میزنم به جاده خاکی یا نه این فرمون و بگیرم و برم؟ممنون میشم دوستان اگه نظرات ارزشمندتون رو بهم بگین...این بخشو یادم رفته بگم من برای زیست برای سه پایه یه منبع و زدم(به جز چهار فصل دوازدهم که اونم چون طبق بودجه قلم چی دارم میرم)یه جامع خیلی سبز هم گرفتم برای منبع دوم که اونم می‌خوام بزنم علاوه بر برنامه ی بالا.و اینکه واسه ی شیمی و عمومیا به نظرتون مال بقیه ی رشته هارو هم بزنم؟شیمی(ریاضی)عمومی(انسا ی ریاضی)؟
      ببین سوالات کنکور خییییلی مهمه در واقع خیلی از سوالات کنکور یک سال شبیه سوالای کنکور سال های قبله مثلا همین کنکور ۹۹ یکی از سوالاش که یادمه دقیق اومده بود سوال کنکور ریاضی خارج ۹۱ رو اورده بود و فقط اعدادش رو عوض کرده بود ، واسه همین باید همه ی تست های کنکور های ۱۰ سال اخیر رو بزنی ولی یه چیزی هم بهت بگم از تست تالیفی غافل نشو چون خیلی از اون تست های به ظاهر تالیفی هم در واقع سوالات کنکور های خیلی وقت پیش مثل دهه ۷۰ یا دهه ۶۰ بودن مثلا ریاضی یه فصل ۲۰۰ تا تست داره ۱۰ تاش جلوش نوشته سوال کنکور مثلا سال ۹۰ تا ۹۹ اونوقت فک میکنی ۱۹۰ تا دیگه همه تالیفی ان؟ اصلا طراح دو سه سال هم وقت بذاره میتونه واسه هر فصل ۲۰۰ تا تست تالیفی طرح کنه؟ در واقع میاد همون سوالات کنکور های خیلی وقت پیشو میاره ولی دیگه چون مال قدیم بوده براش مهم نیست که بنویسه سوال کنکور واسه همین جلوش هیچی نمینویسه و شما فک میکنی تالفیه ، واسه همین سعی کن اونا رو هم بزنی

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      آقا شما که هی میاین میگین سوالای کنکور ۹۰ به بعد رو کار کنین آخه واسه ما نظام جدیدا از هر ده تا سوال شاید فقط یکیش به کارمون بیاد از کجا بدونیم کدوم به دردمون میخوره حالا ۹۸ و ۹۹ به کنار @Zero_Horizon @josef76 @sina_u @Fawzi @BRUH
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NormaL نمایش پست ها
      آقا شما که هی میاین میگین سوالای کنکور ۹۰ به بعد رو کار کنین آخه واسه ما نظام جدیدا از هر ده تا سوال شاید فقط یکیش به کارمون بیاد از کجا بدونیم کدوم به دردمون میخوره حالا ۹۸ و ۹۹ به کنار @Zero_Horizon @josef76 @sina_u @Fawzi @BRUH
      اومده بودم همینو بگم منم.
      به نظرتون بریم برای مثال چند کنکور خیلی سبز یا ازینا که میگن شبیه سازی برای کنکور نظام جدید استفاده کنیم؟چیکار کنم واقعا یعنی؟خود همین کنکور دو سال قبلو هم بخوایم ببینیم تغییر داشته حالا نظام قدیم که بماند مگه اینکه بیایم تک به تک حذفیاتشو بدونیم و اینا

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کاری که میخواید بکنید خوبه بشرطی که حتما تستای کانون قلمچی یا کتب جمع بندی مثل موج ازمون در کنار سراسری حل بشه.البته قبلش باید اموزشتون هم کامل باشه که میتونید حالا یا از ویدیو های اموزشی یا کتب تست درسنامشون بخونید.ولی بنظرم توی زیست شناسی اگه یه کتاب ک تست تالیفی ام داره مثل گاج یا خیلی سبز کار بشه در کنار اینایی ک میگید خیلی بهترهوموفق باشید

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      حالا مسئله ی مهم تر پیش میاد اینکه من واسه ی اجرای این برنامه دو تا راه جلو پام دارم اولی:بشینم خوب خوب روی مباحث کل سه پایه مسلط شم با خوندن درسنامه(من یکم با دبیرا مشکل دارم راستش نمیفهممشون) بعد برم سال به سال و در کنارش تاریخ آزمون به تاریخ آزمون(چون قراره برای پنج سالو کار کنم و هر تاریخ آزمون هم دوتا دفتر چه احتمالا داره یکی اصلی یکی غیرحضوری و برای امسال هم که هدف گذاری اضافه شد)و اینطور پیش بیام تا یه ماه مونده به کنکور و برم سر وقت جویدن کتابهای جمع بندی
      اما دومی:با بودجه بندی کانون پیش برم(برای زدن آزمونهای پنج سالش)و در کنار این بودجه بندی سوالای کنکورو هم خودم در بیارم چه سوالاتی مرتبط با بودجه ی اون آزمون هست و اینجوری پیش ببرم و وقتی بقیه میرن رو جمع بندی سه روز یکبار یا برم باز تستای قبلو دوره کنم یا عین برنامه ی اولی برم سراغ کتابهای جمع بندی نظرتون؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظرم فقط برای ریاضی و فیزیک و مسائل شیمی این کارو کن

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط narjes78 نمایش پست ها
      به نظرم فقط برای ریاضی و فیزیک و مسائل شیمی این کارو کن
      میتونم بپرسم چرا فقط واسه ی این سه تا میگین از این روش برم؟برای بقیه ی درسا جواب نمیده؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      میتونم بپرسم چرا فقط واسه ی این سه تا میگین از این روش برم؟برای بقیه ی درسا جواب نمیده؟
      چون مسائل یه روتین خاص داره و هرساله سوالا تقریبا مثه همه حالا بعضا یکم سخت تر...

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      آها بعد میتونم نظرتونو درباره‌ی دروس عمومی بپرسم؟پیشنهادتون چی هست واسه ی عمومیا؟

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آها بعد میتونم نظرتونو درباره‌ی دروس عمومی بپرسم؟پیشنهادتون چی هست واسه ی عمومیا؟
      عمومی هم کار خاصی نداره خوندن درسنامه و بعدش تست

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ببینید منظور منو اشتباه فهمیدید!
      اولا شما لازم نیست چند کنکور و اینا رو بخرید،میتونید از داخل همین کتاب تست هایی که دارید تست های کنکورشو حل کنید و حتما باید یه تعدادی تست تالیفی(چون خودتون گفتید کانون پس همون کانون)رو بزنید.
      در مورد اینکه تست های چند سال پیش مناسب نیستند و اینا باید عرض کنم ریاضی و فیزیک و عمومی(به جز دینی)که همونه میمونه شیمی و زیست که میتونید تست های تالیفی کانون بیشتری بزنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن