خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 28 از 28
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NormaL نمایش پست ها
      آقا شما که هی میاین میگین سوالای کنکور ۹۰ به بعد رو کار کنین آخه واسه ما نظام جدیدا از هر ده تا سوال شاید فقط یکیش به کارمون بیاد از کجا بدونیم کدوم به دردمون میخوره حالا ۹۸ و ۹۹ به کنار @Zero_Horizon @josef76 @sina_u @Fawzi @BRUH
      توی ریاضی که مباحث مشتارک زیاده و خودتون میتونید تشخیص بدید کدوم سوال برای شماست کدوم سوال نه
      توی فیزیک هم همینطور هست
      عمومی ها نیاز نیست همون کتاب عمومی بزنی کافیه
      توی شیمی ولی قضیه فرق داره : از مسائلش میتونین استفاده کنن بخصوص مسائل اسید باز و الکتروشیمی و استوکیومتری دقیقا 90 درصد مشابه هستن فقط مسائل نظام قدیم بعضیاش خیلی سخت ان خداییش ترکیب شدن با محلول های بافر و ... پدر درمیارن
      بهترین راه به نظرم حل سوالای آزمون های ازمایشی بخصوص سنجش هستش اونم آزمون های جامع بعد از عیدشون
      شما آزمونهای جامع گزینه 2 و قلمچی و سنجش و گاج 98 و 97 رو بزن تست کنکور برات شکلات میشه
      یه راه دیگه هم استفاده از پکیج های چند کنکور و کنکوریوم هستش
      راه دیگه هم هایلایت تستهای کنکور تو کتاب تست با رنگ بخصوص هستش برای دوره اخر

زیست رو حقیقتا دیگه نظام قدیم به نظرم به درد نخوره سوالاش

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      ببینید منظور منو اشتباه فهمیدید!
      اولا شما لازم نیست چند کنکور و اینا رو بخرید،میتونید از داخل همین کتاب تست هایی که دارید تست های کنکورشو حل کنید و حتما باید یه تعدادی تست تالیفی(چون خودتون گفتید کانون پس همون کانون)رو بزنید.
      در مورد اینکه تست های چند سال پیش مناسب نیستند و اینا باید عرض کنم ریاضی و فیزیک و عمومی(به جز دینی)که همونه میمونه شیمی و زیست که میتونید تست های تالیفی کانون بیشتری بزنید.
      اون وقت به نظرتون این کتاب تستاکامل پوشش میدن سوالا رو؟سوالای ده ساله ها کم نیست.من اولش که گفتم ده کنکور یه جورایی منظورم این بود سوالای هرسالو پرینت بگیرم یا اینکه برم سر وقت زردای کانون.

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط harley نمایش پست ها
      اون وقت به نظرتون این کتاب تستاکامل پوشش میدن سوالا رو؟سوالای ده ساله ها کم نیست.من اولش که گفتم ده کنکور یه جورایی منظورم این بود سوالای هرسالو پرینت بگیرم یا اینکه برم سر وقت زردای کانون.
      اگر بیشترین پوشش رو میخواهید تنها کتاب آبی کانون هستش!
      راستی چرا شما به این روش رو آوردید؟

4. Top | #19
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط narjes78 نمایش پست ها
      به نظرم فقط برای ریاضی و فیزیک و مسائل شیمی این کارو کن
      اتفاقا تست کنکور برای زیست فوق مهمه .

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آقا شما که هی میاین میگین سوالای کنکور ۹۰ به بعد رو کار کنین آخه واسه ما نظام جدیدا از هر ده تا سوال شاید فقط یکیش به کارمون بیاد از کجا بدونیم کدوم به دردمون میخوره حالا ۹۸ و ۹۹ به کنار @Zero_Horizon @josef76 @sina_u @Fawzi @BRUH
      کتاب های کمک آموزشی سوالات کنکوری که بدردتون میخوره رو آورده و متناسب با نظام جدید تغییر داده.
      با اینکه حجم مطالب نظام جدید کم شده(مثلا تو زیست به اندازه یک کتاب) ولی هنوز کتابهای کمک آموزشی حجیم هستن و نشون میده مولف ها سعی کردن مطالبو از جهات مختلف پوشش بدن.
      تو زیست هم روی کتاب وقت بیشتری بگذارین و خوب مطالبو تحلیل کنین. اکثر کتاب های کمک آموزشی جملات غلط زیاد دارن.
      به هر حال همین کم شدن حجم زیست در نظام جدید وقت خیلی بیشتری به شما در رسوندن درسهای دیگه و مرور بیشتر زیست میده.
      شما اگه درسها رو خوب برسونین نباید نگران این چیزها باشین. خیلی سوالهای خارج از کتاب این استرسو در شخص ایجاد میکنن فلان تستو از فلان کتاب یا ازمون نتونستم بزنم پس باید برم کل اون کتاب کمک آموزشیو بخونم.
      در صورتی که بالای 90 درصد کتابهای کمک آموزشی مطالب یکسانی دارن.
      همینکه شما با خلاقیت های تست های سال قبل آشنا بشین و دید تازه ای به کتاب و مسائل پیدا کنین کافی هست.
      همون تستهای کتابهای کمک آموزشی تو اکثر درسها کفایت میکنه اگه فکر میکنی تو مباحثی مشکل داری یا مباحث مهمی هستن اون مباحثو از pdf کتاب های دیگه تست بزن تا خیالت راحت بشه.

خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کتاب تستوبذارجلوت تست بزن دیگه اینقدگندش نکن خواهشاً
      مهم درس خوندنه مااصل روول کردیم چسبیدیم به فرع.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوستان واقعا ممنونم به خاطر نظرات ارزشمندتون.

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      اگر بیشترین پوشش رو میخواهید تنها کتاب آبی کانون هستش!
      راستی چرا شما به این روش رو آوردید؟
      گفتم که یهو زد به سرم و اینکه من از اون صبح امتحانی خونا بودم و هستم و چون نمی‌تونستم خودمو ببرم به صبح امتحان(یه ماه مونده به کنکور)تصمیم گرفتم صبح امتحانو جابجا کنم واسه خودم

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      حالا مسئله ی مهم تر پیش میاد اینکه من واسه ی اجرای این برنامه دو تا راه جلو پام دارم اولی:بشینم خوب خوب روی مباحث کل سه پایه مسلط شم با خوندن درسنامه(من یکم با دبیرا مشکل دارم راستش نمیفهممشون) بعد برم سال به سال و در کنارش تاریخ آزمون به تاریخ آزمون(چون قراره برای پنج سالو کار کنم و هر تاریخ آزمون هم دوتا دفتر چه احتمالا داره یکی اصلی یکی غیرحضوری و برای امسال هم که هدف گذاری اضافه شد)و اینطور پیش بیام تا یه ماه مونده به کنکور و برم سر وقت جویدن کتابهای جمع بندی
      اما دومی:با بودجه بندی کانون پیش برم(برای زدن آزمونهای پنج سالش)و در کنار این بودجه بندی سوالای کنکورو هم خودم در بیارم چه سوالاتی مرتبط با بودجه ی اون آزمون هست و اینجوری پیش ببرم و وقتی بقیه میرن رو جمع بندی سه روز یکبار یا برم باز تستای قبلو دوره کنم یا عین برنامه ی اولی برم سراغ کتابهای جمع بندی نظرتون؟
      و برای این بخش به نظرتون کدوم راه معقول تر و نتیجه بخش تره؟

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      و برای این بخش به نظرتون کدوم راه معقول تر و نتیجه بخش تره؟
      روش اولی در صورتی میسره که شما تا عید خواندنی هاتون رو تموم کنید!
      روش دوم بازم منطقیتره

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام امیدوارم حالتون خوب باشه و کتاباتون رو هم خوب خوب بخورین و در کل احوالات بر وفق مراد باشه...
      بریم سر اصل مطلب.عاغا من دوازدهم تجربی ام و الان یه فکری اومده تو سرم و هی داره اکو میشه راستش نمی‌دونستم که این فکره از سر تنبلی بی حد و اندازه ی بنده هست یا نه هوش و ذکاوت بسیار اینجانب(خود شیفته خودتونین)برای اینکه بفهمم که ایده ی خوبی هست یا نه به خودم گفتم بیام اینجا بپرسم بلکه اگه اشتباه باشه من رو به راه راست هدایت بفرمایین و یا اگر هم حوصله ی هدایت نداشتین حداقل یه اوف بر تویی بهم بگین اصلاح شم...
      موضوع ازین قراره که من اکثریت مصاحبه با رتبه برترا رو که میخوندم گلو پاره میکردن و میگفتن سوالات کنکور سال های قبل باید ابتدا خورده سپس جویده و بسیار با دقت نشخوار بشه تا اینجاشو که همه میدونیم و خبر داریم بعد من اومدم به خودم گفتم خب چه کاریه این همه تست تالیفی بزن و نمی‌دونم دو سه تا منبع کار کن و قرار بر این شد که این کارو بکنم(البته هنوز فقطططط قراره)سوالات کنکور از ده سال قبلو میگیرم قشنگگگگگگگگگ کارشون میکنم+سوالات پنج سال قبل کانون و در آخر اگه باز خواستم تست بیشتر کار کنم برم سراغ کتابهای جمع بندی جمع و جور...درباره ی سوالای کنکور۹۹هم که بیشتر بچه ها میگفتن سوالا به جای اینکه سخت باشه استاندارد نبودن(واسه ی اون تایم محدود واسه هر تست)...(البته من خودم هنوز جرئت نکردم حتی یه تستشو نگاه کنم میگن خیلی دهشتناک بوده)آیا اینجانب دارم میزنم به جاده خاکی یا نه این فرمون و بگیرم و برم؟ممنون میشم دوستان اگه نظرات ارزشمندتون رو بهم بگین...این بخشو یادم رفته بگم من برای زیست برای سه پایه یه منبع و زدم(به جز چهار فصل دوازدهم که اونم چون طبق بودجه قلم چی دارم میرم)یه جامع خیلی سبز هم گرفتم برای منبع دوم که اونم می‌خوام بزنم علاوه بر برنامه ی بالا.و اینکه واسه ی شیمی و عمومیا به نظرتون مال بقیه ی رشته هارو هم بزنم؟شیمی(ریاضی)عمومی(انسا ی ریاضی)؟
      تست کنکوور خیلی مهمه.بلاخره کنکور کلا یه قالب داره!! ( اما ممکنه بعضی وقتا مثل ۹۹ شگفت زده بشی) اما سوالات تالیفی نقش آموزش رو دارن!! میگن تا تست حل نکنی آموزش کامل نمیشه!! این راهی که میگی هم خوبه!! اما تالیفی هم بزن یکم!! دیگه میل با خودته!! ریسکش بالاس
      من ساختم،آنچه مرا ویران کرد

12. Top | #27
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      توی ریاضی که مباحث مشتارک زیاده و خودتون میتونید تشخیص بدید کدوم سوال برای شماست کدوم سوال نه
      توی فیزیک هم همینطور هست
      عمومی ها نیاز نیست همون کتاب عمومی بزنی کافیه
      توی شیمی ولی قضیه فرق داره : از مسائلش میتونین استفاده کنن بخصوص مسائل اسید باز و الکتروشیمی و استوکیومتری دقیقا 90 درصد مشابه هستن فقط مسائل نظام قدیم بعضیاش خیلی سخت ان خداییش ترکیب شدن با محلول های بافر و ... پدر درمیارن
      بهترین راه به نظرم حل سوالای آزمون های ازمایشی بخصوص سنجش هستش اونم آزمون های جامع بعد از عیدشون
      شما آزمونهای جامع گزینه 2 و قلمچی و سنجش و گاج 98 و 97 رو بزن تست کنکور برات شکلات میشه
      یه راه دیگه هم استفاده از پکیج های چند کنکور و کنکوریوم هستش
      راه دیگه هم هایلایت تستهای کنکور تو کتاب تست با رنگ بخصوص هستش برای دوره اخر

زیست رو حقیقتا دیگه نظام قدیم به نظرم به درد نخوره سوالاش
      کتابهای کنکوریوم و چند کنکور و... اینا این سوالات رو نیاوردن توی آزمونهاشون؟
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

13. Top | #28
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کتابهای کنکوریوم و چند کنکور و... اینا این سوالات رو نیاوردن توی آزمونهاشون؟
      تا جایی که میدونم کنکوریوم و چند کنکور همه سوالای چند سال اخیر رو دارن با تغییراتی البته که متناسب نظام جدید بشن + یه تعدادی سوال تالیفی در سبک کنکور جدید که جایگزین مباحث حذفی نظام قدیم شدن
      البته خودم از نزدیک ندیدمشون

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن