خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سردرگمی سال دوازدهم

با سلام . من 12 تجربیم و تا الان اصلا به طور جدی درس نخوندم حتی امسال کلا حتی شروع نکردم ک ب طور معمولی بخونم .
      حقیقتا دوست دارم بخونم ولی نمیدونم چرا نمیتونم نمیدونم روش درس خوندنم اشتباه "؟ یا...
      مثلا میخوام بخونم چند روز همه چیز میزارم کنار و مبخونم یهو میبینم خسته میشم یا میبینم سخته یا بعضی وقتا متن واقعا متوجه نمیشیم بعد میزارم کنار دوباره
      خیلی سردرگمم و الان کلا بحث درسم میکنم خوشم نمیاد نمیدونم چکار کنم ؟؟؟ چطور شروع کنم و عادت کنم دیگه سمت موبایل ... کارای چرتی ک میکنم نرم .
      ممنون میشیم کمکم کنید

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط liia نمایش پست ها
      حدس من اینه که شما دچار بی نقص طلبی( کمالگرایی ) شدین...
      یعنی انقدر نتیجه این کار برای شما بزرگ و مهمه که شروع کردنش رو مدام به تعویق میندازین ؛ چون میخواین که همه چیز پرفکت و عالی باشه...
      خب به نظرتون چکار کنم من؟؟ حقیقتا نمیگم همه چیز عالی باشه من خودم دوست دارم درس بخونم ولی نمیدونم چرا کمی میخونم زدع میشم و بیخیالش میشم فکر کنم ارادع ندارم

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_mi_i نمایش پست ها
      با سلام . من 12 تجربیم و تا الان اصلا به طور جدی درس نخوندم حتی امسال کلا حتی شروع نکردم ک ب طور معمولی بخونم .
      حقیقتا دوست دارم بخونم ولی نمیدونم چرا نمیتونم نمیدونم روش درس خوندنم اشتباه "؟ یا...
      مثلا میخوام بخونم چند روز همه چیز میزارم کنار و مبخونم یهو میبینم خسته میشم یا میبینم سخته یا بعضی وقتا متن واقعا متوجه نمیشیم بعد میزارم کنار دوباره
      خیلی سردرگمم و الان کلا بحث درسم میکنم خوشم نمیاد نمیدونم چکار کنم ؟؟؟ چطور شروع کنم و عادت کنم دیگه سمت موبایل ... کارای چرتی ک میکنم نرم .
      ممنون میشیم کمکم کنید

یه وقت تک جلسه مشاوره بگیر از مشاورهایی که عین مور و ملخ ریختن همه جا (البته پیشنهاد من استفاده از مشاوره و پرسش پاسخ افشار هست)

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      یه وقت تک جلسه مشاوره بگیر از مشاورهایی که عین مور و ملخ ریختن همه جا (البته پیشنهاد من استفاده از مشاوره و پرسش پاسخ افشار هست)
      اره حقیقتا مشاور خیلی زیاد شده اصلا معلوم نیست ب کی اعتماد کنی

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_mi_i نمایش پست ها
      اره حقیقتا مشاور خیلی زیاد شده اصلا معلوم نیست ب کی اعتماد کنی
      به نظر من علیرضا افشار هم سوادش رو داره هم تجربه ش رو داره

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان ممنون میشم همگی نظرتون بگید و راهنماییم کنید مرسی

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ویسای افشار رو گوش کن در مورد اهمال کاری و شروع از بهمن و ...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن