خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

شیمی بابایی یا جعفری؟

سلام بچه ها تو بقیه تاپیکا درمورد کلاس انلاینا فقط بابایی رو با فرزانه و اقاجانی و اینا مقایسه کردن ولی کسی از جعفری نگفته .به نظرتون بین این دوتا کدومشون بهترن؟ سطح منم متوسطه

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من کلاس شیمی جعفری رو میبینم . بنظرم بهترینه . جزوش هم که عالیه و کامله . پیشرویش هم خوبه .

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      جعفری موج آزمون شیمی که یکی از بهترین کتاباست رو نوشته ولی من تدریسش رو ندیدم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خوبن جعفری چون تازه وارد فضای آنلاین شده قبلا هم دی وی دی ضبط نکرده بود فعلا خیلی شناخته شده نیست
      هردو خوبن و انتخاب بینشون کاملا سلیقه ای هست....من بشخصه بابایی رو رفتم ولی جعفری هم دبیر کاملا قدری هست

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بابایی مطلبو خوب تفهیم میکنه. اونقدر که متوجه سختی مبحث نمیشید. سوالای سخت هم خیلی راحت برای شما حل میشن... (وقتی شروع به حل میکنید میدونید قراره چه مسیری طی بشه)

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بابایی=Overrated
      جعفری=Underrated

جفتشون خوبن...بستگی به سلیقتون و اینکه با کدوم راحت ترین داره
      خودم با فن بیانه بابایی خیلیی بیشتر حال میکنم ولی شاید یه نفر با کله کچلش حال نکنه
      کلن سلیقه ایه دیگ ولی جفتشون معلمای خوبین ...کلن معلم شیمی های این موسسه برخلاف اون موسسه خیلی خوبن:/

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mkhoshzat نمایش پست ها
      بابایی مطلبو خوب تفهیم میکنه. اونقدر که متوجه سختی مبحث نمیشید. سوالای سخت هم خیلی راحت برای شما حل میشن... (وقتی شروع به حل میکنید میدونید قراره چه مسیری طی بشه)
      نقل قول نوشته اصلی توسط __MoHaMaDRezA نمایش پست ها
      بابایی=Overrated
      جعفری=Underrated

جفتشون خوبن...بستگی به سلیقتون و اینکه با کدوم راحت ترین داره
      خودم با فن بیانه بابایی خیلیی بیشتر حال میکنم ولی شاید یه نفر با کله کچلش حال نکنه
      کلن سلیقه ایه دیگ ولی جفتشون معلمای خوبین ...کلن معلم شیمی های این موسسه برخلاف اون موسسه خیلی خوبن:/
      ممنون از جوابتون بله كلا دو فاز متفاوتن ولي احساس ميكنم باباييبيشتر رو مفهوم و مسئله مانور ميده و اونقدر سراغ حفظيات نميره ولي جعفري تك تك جملات كتاب رو بررسي ميكنه مخصوصا واسه من كه تغيير نظامي ام اين حفظيات خيلي منو اذيت ميكنه.واقعا اينطوريه؟!بابايي به متن كتاب هم ميپردازه؟!

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط اسكار نمایش پست ها
      ممنون از جوابتون بله كلا دو فاز متفاوتن ولي احساس ميكنم باباييبيشتر رو مفهوم و مسئله مانور ميده و اونقدر سراغ حفظيات نميره ولي جعفري تك تك جملات كتاب رو بررسي ميكنه مخصوصا واسه من كه تغيير نظامي ام اين حفظيات خيلي منو اذيت ميكنه.واقعا اينطوريه؟!بابايي به متن كتاب هم ميپردازه؟!
      بابایی تقریبا اون متنه درسایی ک میگیو درس نمیده اصلا !

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط اسكار نمایش پست ها
      بله به متن کتاب هم میپردازه و با تحلیلی که میکنه باعث میشه بهتر تو ذهن بشینن.
      کلاس جامع پارسالش یک سری نواقص داشت مثل کلاس استوکیومتری پیشرفته که هیچوقت برگزار نشد ولی بعید میدونم امسال اونطوری بشه.
      نگران نباش. اگه خواستی بابایی رو انتخاب کنی راحت و آسوده اینکار رو انجام بده.

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      من کلاس اقاجانی هستم و راضی ام هستم ولی اگه اصرارت بین این دوتاست به نظرم بابایی بهتره چون اولش اونجا بودم و مدرس بهتریه .به نظرم شرکت کردن تو کلاس دبیری که خودش هزارتا کتاب داره پول دور ریختنه مثلا میخواد چیکار کنه جعفری

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)