خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 28 از 28
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چون تجربه کنکور دادنو دارم از نظر من اگه خلاصه برای درس ها داری، منبع جمع بندی نگیر
      همون جزوه هایی ک نوشتی مرور کنی همه چی یادت بیاد کافیه، بقیشم با تست زدن جامع، حل میشه

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب کتاب موج آزمون هم درسنامه خلاصه و نکته وار داره. الان خ سبز و مهرماه چیز بیشتر یا برتری ندارن نسبت بهش که.
      اون جمع بندی های خ سبز بنظرم برا کسی که حجم مطالب نخونده و کم تسلط زیادی داره و وقت کمی برای جبران اونها داره میتونه مناسب باشه.
      موج آزمون بزنید بدون وسواس.
      میتونید هم نزنید و به جاش همه ی آزمون جامع های سنجش،کانون،گزینه دو ی پارسال و پیارسال رو پرینت کنید و بزنید یه منبع عالی جمع بندی واسه همه درساس

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NormaL نمایش پست ها
      سلام بچه ها
      با وجود کتابهای آزمونی مثل موج آزمونها و فصل آزمون و آزمون پلاس و اینها، به نظرتون نیازی به تهیه ی کتابهای جمع بندی خیلی سبز و مهر و ماه هست؟
      منظورم اون سری کتابهاشونه که درسنامه خلاصه و یه کم تست دارن
      سلام.نه به نظرم موج آزمونها کفایت می کنن.من فقط کتاب لقمه ی طلایی زیست ترکیبی مهروماهو خریدم و دیدم کتاب خیلی خوبی بود.دیگه سراغ کتابای دیگه نرو.

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها
      با وجود کتابهای آزمونی مثل موج آزمونها و فصل آزمون و آزمون پلاس و اینها، به نظرتون نیازی به تهیه ی کتابهای جمع بندی خیلی سبز و مهر و ماه هست؟

سلام به شما دوست عزیز من
      این به نظرم همش بستگی به خودت داره که می خوای از اون کتاب چه استفاده ای کنی
      اگه حس می کنی به یه خلاصه جمع و جور نیاز داری تهیه کن و اگه هم خلاصه های خودت برات کارآمده از همونا استفاده کن
      به نظرم این کتابای این تیپی بیشتر به درد مرور در طول سال بخورن تا دوران جمع بندی و تایم نزدیک کنکور چون من خودم یه چند مدت باید با کتابی سر و کله بزنم تا بهش عادت کنم بفهممش
      من خودم جمع بندی ریاضی مبتکران رو دارم و برای همین دیگه ریاضی رو خلاصه نکردم و هرگاه بخوام مبحثی رو دوره کنم از رو اون می خونم و تست کافی هم درش داره که میزنم(مثلا مثلثات رو که امروز خوندم یه 60 تا تستی داشت)

5. Top | #20
      کاربر برتر
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      برای بعضی درسا موج بعضیا فصل ازمون بعصیا خیلی سبز و بعضیا مهر و ماه لازمه
      اما برای هر درس فقط یدونه کتاب جمع بندی کافیه
      موفق باشین
      25 : 32 : 13 : 00

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها
      سلام مرسی از تگ. من پارسال کتابای جمع بندی خیلی سبز رو داشتم اصلا خوب نیستن

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این همه آدم تگ کردی خیلی جامع و قشنگ اومدن توضیح دادن تاپیک پر از نظرات مفیده
      من دیگه چی بگم؟

ولی خب جدی بخوایم حرف بزنیم، به نظر من کتاب جمع بندی برای کسی خوبه که تست نشون دار و خلاصه نویسی زیاد نداره.
      اگه شما این چیزا دارین نیازی به کتاب جمع بندی نیست میتونید از رو خلاصه بخونید بعد تست هایلایت بزنید بعد عین خرگوش بپرید رو آزمونا

هر چقدر آزمون بیشتر بزنید بهتر میفهمید که کجا خوب بلدین کجا خوب بلد نیستین به نظر من این ویژگی برای دوران جمع بندی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی مهم تره از اینکه یه کتاب بخری که از روش تست بزنی بعد بگی آره من همه چی یاد گرفتم

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز...وقتت بخیر...مهم ترین امر قبل تهیه کتاب جمع بندی تسلط کامل بر تستای نزده و غلط هایی هستش که دربازه مطالعاتیت داشتی همچنین سوالات ازمون های ازمایشی که شرکت میکنی.....سعی کن زیاد در دوران جمع بندی دورخودتو شلوغ نکنی.....اینطور باعث میشه گیج شی و هیچکدومو نخونی.....ولی خب فعلا موج ازمون ها کتابهای خوبی هستن فقط عربیش برا من خیلی اسون بود حالمو گرفت...و سه روز یکبار رو هم درنهایت یادتون نره...موفق باشین

9. Top | #24
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها
      نمیشه یه نسخه واسه همه پیچید
      ولی خودم شخصا موج و فصل رو توصیه میکنم تا جمعبندیا . جمعبندیا بیشتر مال دانش اموزایی هست که یکم عقب ترن و فرصت تست بازیابی زیادی ندارن

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      چون تگ شدم جواب میدم.برای بعضی از درسا خیلی خوبه
      جمعبندی مهر و ماه برای فیزیک و ریاضی تجربی حرف نداشت(همونایی که ۲۴ ساعته بود).فوق العاده بودن(تنها کتابای مهر و ماه که ارزش داشتن)
      No Hay Banda, Il N'est Pas D'orchestra, It Is All An Illusion

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوستان کسی میگ میگ فاگو یا خط ویژه زیست رو بررسی کرده؟؟

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      up
      +
      ایا واقعا منابع طول سال و سوالات کنکور کافی نیس؟

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها
      up
      +
      ایا واقعا منابع طول سال و سوالات کنکور کافی نیس؟
      سلام گل
      منابع جامعی که طی سال کار کردیم و منبع برای آزمون های جمع بندی نهایی مثل سوالات کنکور و چند آزمون تالیفی کافی هست
      در مورد این که به کتاب جمع بندی نیاز هست یا نه.خب بستگی داره به خودمون.مثلا اگه یادداشت برداری داشتی لازم نیست یا نکات هایلایت شده
      برای بعضی دروس با توجه به سطحی که ما توشون داریم ممکنه کتاب های جمع بندی جنبه خوبی داشته باشه.اما این که حتما باید باشه این طور نیست.شاید شما از 8 تا درس به یک دوتا کتاب جمع بندی نیاز داشته باشی.مثلا دینی خط ویژه گاج(نظام قدیم!)کتاب خوبی بود.در کل خلاصه های خودمون بهترترن
      اما در مورد کتاب های آزمون محور مثل موج آزمون شیمی هم برای مرور خوبه هم برای افزایش سرعت.درسنامه جمع بندی خوبی هم داره.این ها کار کنید مثلا از اسفند یا عید یک شب در میانی چیزی خیلی خوبه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن