خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات

جزوه مبانی و الفبای زیست شناسی

سلام دوستان
      کسی جزوه فصل صفر مقدمات فاگو زیست دهم رو داره ؟؟ که با بارکد باید اسکنش کنیم؟ اگه دارید میشه لینکش رو برام بفرستین چون بهش نیاز دارم
      و اگه کسی جزوه الفبای زیست شناسی و اینکه اصلا سلول چیه و سیتوپلاسم چیه و یوکاریوت و پریکاریوت و ریبوزوم و....... چی هستن و تعریفاش رو بنویسه دارید بهم بدین یا راهکاری چیزی بگید ممنون میشم

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من جلد یک فاگو دهم رو دارم
      فصل یک گفتار 2 و 3 راجع به بافت ها و سلول و مولکول های زیستی گفته( مخصوص کنکور 1401 هست)حدود 100 صفحه س
      اگه خواستی تا فردا شب بفرستم پیام خصوصی( فردا صبح امتحان ریاضی دارم به همین خاطر تا فردا شب میتونم بفرستم)
      الا بذکر الله تطمئن القلوب

کاش مستی داشت هر حرامی چون شراب
      آن زمان معلوم میشد در جهان هوشیار کیست

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      کسی جزوه فصل صفر مقدمات فاگو زیست دهم رو داره ؟؟ که با بارکد باید اسکنش کنیم؟ اگه دارید میشه لینکش رو برام بفرستین چون بهش نیاز دارم
      و اگه کسی جزوه الفبای زیست شناسی و اینکه اصلا سلول چیه و سیتوپلاسم چیه و یوکاریوت و پریکاریوت و ریبوزوم و....... چی هستن و تعریفاش رو بنویسه دارید بهم بدین یا راهکاری چیزی بگید ممنون میشم
      ببین بنظرم اصن نیازی ب مبانی نیس.این چیزایی ک گفتی تعریفاشون داخل خود کتاب هس(فصل2).خیلی سخت نگیر

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      https://s17.picofile.com/file/842057...D8%B1.pdf.html

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها
      ازتون ممنونم خود خود خودشه

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط seyed..yousefi نمایش پست ها
      من جلد یک فاگو دهم رو دارم
      فصل یک گفتار 2 و 3 راجع به بافت ها و سلول و مولکول های زیستی گفته( مخصوص کنکور 1401 هست)حدود 100 صفحه س
      اگه خواستی تا فردا شب بفرستم پیام خصوصی( فردا صبح امتحان ریاضی دارم به همین خاطر تا فردا شب میتونم بفرستم)

فاگو دهم مخصوص 1401 هستش؟؟ کاربر ha.hg پی دی اف رو فرستادن فکر میکنم همونی باشه که میگید درسته؟؟
      فکر کنم تنها کتابی که مخصوص 1401 نوشته شده زیست شناسی دهم خیلی سبز جلد قلب هستش نه؟؟!
      اتفاقا این سال چاپ ها و تغییرات هم دست و پای ادم رو بسته واقعا خدا بگم چیکارشون نکنه
      زیر ذره بین دهم ویژه 1401 نیست؟؟

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

فاگو دهم مخصوص 1401 هستش؟؟ کاربر ha.hg پی دی اف رو فرستادن فکر میکنم همونی باشه که میگید درسته؟؟
      فکر کنم تنها کتابی که مخصوص 1401 نوشته شده زیست شناسی دهم خیلی سبز جلد قلب هستش نه؟؟!
      اتفاقا این سال چاپ ها و تغییرات هم دست و پای ادم رو بسته واقعا خدا بگم چیکارشون نکنه
      نه اکثر انتشاراتا برا 1401 و 1402 کتاب زیست پایه به پایه زدن،سه بعدی نشر الگو، میکرو، خیلی سبز،فاگو...

مال من فصل صفر نداره ولی فصل یک دهم چاپ 99 کلا درمورد مفاهیم اولیه زیسته.

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

اونی که کاربر بالایی فرستاد نگاه کردم
      کامله ولی اگه خواستی منم میتونم تا فردا بفرستم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

ببخشید دخالت میکنم حجم زیست خیلی کمتر شده واقعا میشه خوندش واسه امسال .
      الان پی دی اف هر سه کتاب زیست خیلی سبز هم موجوده ولی واسه1401 هنوز کتابا کامل نیس. البته فاگو دهم ویژه 1401 رو چاپ کرده

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اونی که کاربر بالایی فرستاد نگاه کردم
      کامله ولی اگه خواستی منم میتونم تا فردا بفرستم
      اگه همون بالایی باشه نه دیگگه دانلودش کردم

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نه اکثر انتشاراتا برا 1401 و 1402 کتاب زیست پایه به پایه زدن،سه بعدی نشر الگو، میکرو، خیلی سبز،فاگو...

مال من فصل صفر نداره ولی فصل یک دهم چاپ 99 کلا درمورد مفاهیم اولیه زیسته.
      آها خیلی ممنون

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها

ببخشید دخالت میکنم حجم زیست خیلی کمتر شده واقعا میشه خوندش واسه امسال .
      الان پی دی اف هر سه کتاب زیست خیلی سبز هم موجوده ولی واسه1401 هنوز کتابا کامل نیس. البته فاگو دهم ویژه 1401 رو چاپ کرده
      بله تمام تلاشم اینه برسونم تا 1400
      ببخشید شما دهم فاگوزیست رو دارید؟چجوریه؟ برای منبع اول خوبه یا برای اون زمانی که میخواییم ترکیبی کار کنیم خوبه؟

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بله تمام تلاشم اینه برسونم تا 1400
      ببخشید شما دهم فاگوزیست رو دارید؟چجوریه؟ برای منبع اول خوبه یا برای اون زمانی که میخواییم ترکیبی کار کنیم خوبه؟
      نه همون نمونه کارش رو دیدم داخل کانال فاگو گذاشتن .
      نظام قدیم دوم و سومش رو داشتم به عنوان منبع اول میخوندم . مثلا کتاب درسی کل فصل رو میخوندم توی یک روز بعد از رو فاگو هر روز چند صفحه میخوندم و میرفتم سراغ تست خدارو شکر جواب هم میداد .
      در کل کتابای خوبی هستن توی روش زیست خوندنم خیلی کمکم کرد بخصوص توی ترکیب مباحث و باعث پیشرفت شد بنظرم بیشتر به عنوان مرجع میتونه کاربرد داشته باشه مثلا پتانسیل عمل از کتاب درسی میخونید جاییش مشکل دارید از فاگو همون قسمت رو بخونید.بیشتر هم واسه فصلای سنگین بهتره و مفهوم رو کاملا متوجه میشید.
      سبک قدیم و نظام جدیدش یکیه فقط جدیدش تست هم داره اخر فصل.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن