خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 44
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها

خب بشین بخون
      نمیشه گفت 100 درصد میتونی ولی ناممکن نیست
      شما اگه از 1 تیر هم شروع کنی بازم صد در صد سال آینده ش که پزشک نیستی فقط تلاش
      علاقه ت هم اگه مهندسی خاصی هست برو و به خاطر پول نرو دنبال پزشکی چون علاقه نداشته باشی کم میاری دانشگاه
      من کلا فکرم این بود عمومیا وش یمی و فیزیکو و ریاضیو خوب بخونم و زیست و بزارم واس 2ماه و نیم دیگه چون سریع یاد میگیرم و بلدم ازش که فکرامو کنم اگه مهندسی خواستم بخونم 3ماه اخر هندسه گسسته هم بخونم اگر نه واس تجربی خواستم کنکور بدم زیست وبخونم ولی ازت کمک میخوام که منابعی که درستنو معرفی کنی تو این 5 ماهم که گذشت همش کار میکردم درب مغازه و درس نمیخوندم و فاز کنکور نبودم نمیدونم سوالا شیمی و زیست چع تغییری کردن تو کمک درسیا یا کدومشون خوبه کمکم کنید ممنونتون میشم یا فیلم یا دی وی دی کیو ببینم تو منابغم مثل ریاضی فقزیک فقط میگن قضاتی و اریان ولی هی میبینم بعضیا میگن بدن و دزد روشاشون جواب نمیده و ادم بیشتر گم میشه

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KARIMASADI نمایش پست ها
      من کلا فکرم این بود عمومیا وش یمی و فیزیکو و ریاضیو خوب بخونم و زیست و بزارم واس 2ماه و نیم دیگه چون سریع یاد میگیرم و بلدم ازش که فکرامو کنم اگه مهندسی خواستم بخونم 3ماه اخر هندسه گسسته هم بخونم اگر نه واس تجربی خواستم کنکور بدم زیست وبخونم ولی ازت کمک میخوام که منابعی که درستنو معرفی کنی تو این 5 ماهم که گذشت همش کار میکردم درب مغازه و درس نمیخوندم و فاز کنکور نبودم نمیدونم سوالا شیمی و زیست چع تغییری کردن تو کمک درسیا یا کدومشون خوبه کمکم کنید ممنونتون میشم یا فیلم یا دی وی دی کیو ببینم تو منابغم مثل ریاضی فقزیک فقط میگن قضاتی و اریان ولی هی میبینم بعضیا میگن بدن و دزد روشاشون جواب نمیده و ادم بیشتر گم میشه
      چیزی که من میبینم قبول نمیشید
      نه مهندسی یه دانشگاه خوب و نه پزشکی
      فکرامو کنم اگه مهندسی خواستم بخونم و زیستو میزارم دوماه و نیم دیگه یعنی سردرگمی و چرخ چرخ زدن دور خودت و نهایتش قبول نشدن
      قبل از تعیین منابع ببین چی میخای و برای چی تلاش میکنی اونجوری بخای بخونی اصلا مرور و آزمون و اینا نمیشه داشت و میشه تلاش بیهوده ای که فقط خسته میشی و یه سال دیگه پشت کنکور موندن یا نهایتش یه دانشگاه سطح پایین با یه رشته نه چندان خوب
      همین امشب قال قضیه رو بکن
      ببین دلت میگه کدوم
      تو برای موفقیت باید رشته و دانشگاهی که میخوای رو تعیین کنی (این نکته مهمیه که خیلیا میگن بزار بعد کنکور تصمیم میگیرم و یا مثل شما اصلا نمیدونن چی میخان و همین باعث میشه موفق نشن)
      بعد از اینکه هدفتو مشخص کردی میری منبع تهیه میکنی و چون پشت کنکوری هستی قطعا یه سری منابع داری
      فیلم هم نمیخاد بشینی از اول تا آخر ببینی چون برای مباحثی که بلدی میشه وقت تلف کردن
      میری سمت کتاب یا کتاب کمک درسی و مبحث مورد نظرو میخونی بعد اگر متوجه نشدی میری سراغ فیلم(اینطوری بهتره چون درسنامه رو خوندی و میدونی کجا ها مشکل داری دقبق تر گوش میدی)
      اینکه تدریس کی بهتره شما برو سراغ اونی که اصولی درس میده شهرتش هم ول کن چه بسا یه ناشناس بهتر باشه
      اصلا نرو سراغ اینایی که روش میگن و اینکه با این روش در ده ثانیه تست رو حل میکنی
      حالا شاید یکی بیاد روش اصولی رو جوری توضیح بده که تو ذهنت بمونه ولی اینکه روش های عجیب بگه بدرد نمیخوره
      در مورد فیلم و منابع هم تو همین انجمن یه سرچ کنی میبینی کی خوبه من فیلمی استفاده نکردم به شخصه که توصیه کنم و خب کتابهای کمک آموزشی نظام جدید هم بررسی نکردم اما تو همین انجمن تاپیک های زیادی دیدم که راهنمایی های مفیدی داخلش بود
      LEFT
      4/19/2021

3. Top | #18
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      از تاپیک معرفی منابع کنکور1400 استفاده کن
      ولی این رو بگم که سمت هندسه و گسسته به صورت گزینشی برید یعنی یه قسمتهای خوبش رو گلچین کنید بخونید والا تو این مدت نمیتونید یادشون بگیرید برای حسابانم همون قسمتهای تجربی رو بخونید و معادله مثلثاتی و کاربرد مشتق و ... نخونید

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها

چیزی که من میبینم قبول نمیشید
      نه مهندسی یه دانشگاه خوب و نه پزشکی
      فکرامو کنم اگه مهندسی خواستم بخونم و زیستو میزارم دوماه و نیم دیگه یعنی سردرگمی و چرخ چرخ زدن دور خودت و نهایتش قبول نشدن
      قبل از تعیین منابع ببین چی میخای و برای چی تلاش میکنی اونجوری بخای بخونی اصلا مرور و آزمون و اینا نمیشه داشت و میشه تلاش بیهوده ای که فقط خسته میشی و یه سال دیگه پشت کنکور موندن یا نهایتش یه دانشگاه سطح پایین با یه رشته نه چندان خوب
      همین امشب قال قضیه رو بکن
      ببین دلت میگه کدوم
      تو برای موفقیت باید رشته و دانشگاهی که میخوای رو تعیین کنی (این نکته مهمیه که خیلیا میگن بزار بعد کنکور تصمیم میگیرم و یا مثل شما اصلا نمیدونن چی میخان و همین باعث میشه موفق نشن)
      بعد از اینکه هدفتو مشخص کردی میری منبع تهیه میکنی و چون پشت کنکوری هستی قطعا یه سری منابع داری
      فیلم هم نمیخاد بشینی از اول تا آخر ببینی چون برای مباحثی که بلدی میشه وقت تلف کردن
      میری سمت کتاب یا کتاب کمک درسی و مبحث مورد نظرو میخونی بعد اگر متوجه نشدی میری سراغ فیلم(اینطوری بهتره چون درسنامه رو خوندی و میدونی کجا ها مشکل داری دقبق تر گوش میدی)
      اینکه تدریس کی بهتره شما برو سراغ اونی که اصولی درس میده شهرتش هم ول کن چه بسا یه ناشناس بهتر باشه
      اصلا نرو سراغ اینایی که روش میگن و اینکه با این روش در ده ثانیه تست رو حل میکنی
      حالا شاید یکی بیاد روش اصولی رو جوری توضیح بده که تو ذهنت بمونه ولی اینکه روش های عجیب بگه بدرد نمیخوره
      در مورد فیلم و منابع هم تو همین انجمن یه سرچ کنی میبینی کی خوبه من فیلمی استفاده نکردم به شخصه که توصیه کنم و خب کتابهای کمک آموزشی نظام جدید هم بررسی نکردم اما تو همین انجمن تاپیک های زیادی دیدم که راهنمایی های مفیدی داخلش بود
      والله از هرکی میپرسم میگه فیزیک قضاتی ریاضی اریان بعدشم شما میگی منابع داری که نمیشه الان شیمی و زیست و ادبیات کلا سبک سوالاش تغییر کرده تو کتابای پارسال که نیست ویرایش جدیدا هست و من نمیدونم داداش من اگه کنکور بدم الان فکرامو کردم تجربی باید کنکور بدم چون ریاضی فصلایه اضافه فیزیکو هست هندسه و هست حسابانو هست که من حتی کتاب درسیشونم ندارم و هیچ اطلاعاتی راجبشون ندارم پس تجربی برگ برنده تره من نسبت به ریاضی و کنارش کنکور ریاضی میدم من میتونم پزشکی بیارم و خودمو میشناسم وقتی برم تلاش کنم بهش میرسم پدر مادر ولی درکشو ندارن و براشون مهم نیست و میتونم بگمم پدر مادری دارم که تنها دلیلین که نمیتونم درست درس بخونم وارد جزئیات نمیشم بدبختی کتابخونه ها هم بستن الان خودممو خودم با روزی تهش 7 تا 8 ساعت خوندن که به کار پزشکی میدونم نمیاد واس همین میگمت گیجم چون مهنمدسی میدونم کمم بزنم میتونم اهوازی مهندسی ایتی بیارم خودم اهل خوزستانم از ای تیم هدفم این بود مدرک بگیرم برم خارج چون انگلیسیمم فوله و نقطه قوتم زبانمه و عربیم مثل اب یاد میگیرم چون قبلا خیلی میخوندم نگاه کتاب کنم عین مرور واسم ادبیاتم یکم تمرین میخوام را فک اضافه و تشبیه و اینارو میدونم فقط مرور دینیم من داستانی راحت بخونم یاد میگیرم ولی تخصصیا زیست مثل اب خوردن یاد میگیرم و میره تو ذهنم یعنی حفظ نمیکنم یاد میگیرم فیزیکو و ریاضی خیلی برام شیرینن چیزیو خیلی خوب یاد بگیرم توش استاد میشم ولی باید خیلی تمرین کنم که به زمان بستگی داره شیمیم حفظیات مثل اب بودن برام نخونده سر ازمون میزدم از کلاس که یاد میگرفتم استیوکیرومتری و فرمول نویسیش زدم میکرد ولی متونم کار کنم ولی باز زمان زیاد میخواد مشکلم الان ریاضی و فیزیک و محاسبات شیمیه همین

5. Top | #20
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اگه میتونی تهران یا شریف یدونه ازینارو قبول شی برو
      مدیریت(مالی.بازرگانی).اقتصا د.مهندسی
      اگه نشدی سال دیگه وقت بذار بشی
      تضمینی ته اینا درامدت از یه متخصص چشم پزشکی بیشتره
      تضمینی تضمینی
      البته اگه به تهش برسی
      و تهران یا شریف قبول بشی

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arshaa نمایش پست ها
      تضمینی تضمینی
      البته اگه به تهش برسی
      و تهران یا شریف قبول بشی
      {من کلا هدفم زبان بود چون قوی بود راحت در میایم میخوام تهران بیارم گفتم کنارش ریاضی یا تجربی بخونم که شغلای بهتری دارم مثل مهندسی و تجربیم پزشکی که پس فردا پشیمون نشم واس همین یکی ازینارو بالاخره میخونم

7. Top | #22
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      {من کلا هدفم زبان بود چون قوی بود راحت در میایم میخوام تهران بیارم گفتم کنارش ریاضی یا تجربی بخونم که شغلای بهتری دارم مثل مهندسی و تجربیم پزشکی که پس فردا پشیمون نشم واس همین یکی ازینارو بالاخره میخونم
      شما علاقت زبانه ولی میخوای ریاضی یا تجربی شرکت کنی؟

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arshaa نمایش پست ها
      تضمینی تضمینی
      البته اگه به تهش برسی
      و تهران یا شریف قبول بشی
      ببین رشته و ایده باید داشته باشی برای مهندسی
      یعنی بگی میرم مهندس بشم که این ایده ذهنم رو پیاده کنم
      اگه اینجوری نباشی و بگی میرم مهندسی میخونم و یکی میاد من رو استخدام مکینه و یا کارمند میشم و حقوق میگیرم به نظرم یکم باید تجدید نظر بشه درش
      در مورد تضمین هم بله شریف که خوب خوبه ولی خیلی سخته قبولی درش مخصوصا مهندسی های تاپش مثل برق و کامپیوتر
      ولی همچنان من یه نفر از همشهریام که تهارن زندگی میکرد و مادرش شهرستان بود رفت دبیرستان البرز تهران درس خوند و رتبه 24 کشور شد رفت هوافضای شزیف (زمانی که کنکور دو مرحله ای بود)
      الان کارش تدریس فیزیک هست که در اون هم موفق نیست و خیلی کم برای تدریس میگیرنش
      یه پروژه داد برای توربین بادی های کوه های عینالو تبریز که پذیرفته نشد 0سر اون پروژه هم پول و وقتش رفت) با خودش که صحبت میکردم یه زمانی میگفت بزرگترین اشتباهم این بود که موندم کشورم (البته مشکل داشت و نمیتونست بره به خاطر مادرش )ولی خوب داره زندگیش رو میکنه الحمد الله از همون تدریس مبحثی که گاهی میگیره دو تا بچه هم داره

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها من پشت کنکوریم میخوام واسه کنکور ریاضی بخونم کنارش کنکور زبانم میدم ولی با خودم فکر کردم یکم گفتم پزشکی الان شغل پردرامد و خوبیه بنظرتون میتونم تو این 4 ماه و نیم پزشکی بیامر اگه بخونمو تلاش کنم؟ خواهشا رک و راست باشید نیاید الکی فقط امید بدید چون ریاضی راحت مهندسی میشه اورد چون داوطلب زیاد نداره ولی تجربی هممون میدونیم خان هشتمه و تا الان بنده هیچی نخوندم میرسم جدی و با تلاش بخونم پزشکی بیارم؟ یا واس همون مهندسی بخونم؟ مهندسی ام دوست دارم ولی شغلش تو ایران ثبات نداره ممنون میشم راهنماییم کنید که میشه درام پزشکی از الان یا نه؟
      هرکدوم علاقه داری برو

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها من پشت کنکوریم میخوام واسه کنکور ریاضی بخونم کنارش کنکور زبانم میدم ولی با خودم فکر کردم یکم گفتم پزشکی الان شغل پردرامد و خوبیه بنظرتون میتونم تو این 4 ماه و نیم پزشکی بیامر اگه بخونمو تلاش کنم؟ خواهشا رک و راست باشید نیاید الکی فقط امید بدید چون ریاضی راحت مهندسی میشه اورد چون داوطلب زیاد نداره ولی تجربی هممون میدونیم خان هشتمه و تا الان بنده هیچی نخوندم میرسم جدی و با تلاش بخونم پزشکی بیارم؟ یا واس همون مهندسی بخونم؟ مهندسی ام دوست دارم ولی شغلش تو ایران ثبات نداره ممنون میشم راهنماییم کنید که میشه درام پزشکی از الان یا نه؟
      درود
      نظر من رو بخواید، من میگم همون ریاضی رو کنکور بدید، رشته مورد علاقه تون رو بخونین، یه لیسانس مهندسی با معدل نسبتا خوب بگیرید و مهاجرت کنین و یه زندگی آرومی رو شروع کنین
      پزشکی رشته پردرآمدیه شکی نیست ولی به طرق دیگه هم میشه موفق بود و #زندگی_نرمالی داشت و لذت برد
      بدرود

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      ببین رشته و ایده باید داشته باشی برای مهندسی
      یعنی بگی میرم مهندس بشم که این ایده ذهنم رو پیاده کنم
      اگه اینجوری نباشی و بگی میرم مهندسی میخونم و یکی میاد من رو استخدام مکینه و یا کارمند میشم و حقوق میگیرم به نظرم یکم باید تجدید نظر بشه درش
      در مورد تضمین هم بله شریف که خوب خوبه ولی خیلی سخته قبولی درش مخصوصا مهندسی های تاپش مثل برق و کامپیوتر
      ولی همچنان من یه نفر از همشهریام که تهارن زندگی میکرد و مادرش شهرستان بود رفت دبیرستان البرز تهران درس خوند و رتبه 24 کشور شد رفت هوافضای شزیف (زمانی که کنکور دو مرحله ای بود)
      الان کارش تدریس فیزیک هست که در اون هم موفق نیست و خیلی کم برای تدریس میگیرنش
      یه پروژه داد برای توربین بادی های کوه های عینالو تبریز که پذیرفته نشد 0سر اون پروژه هم پول و وقتش رفت) با خودش که صحبت میکردم یه زمانی میگفت بزرگترین اشتباهم این بود که موندم کشورم (البته مشکل داشت و نمیتونست بره به خاطر مادرش )ولی خوب داره زندگیش رو میکنه الحمد الله از همون تدریس مبحثی که گاهی میگیره دو تا بچه هم داره
      خدا حفظشون کنه واسش منم میگم اگه واس مهندسی بخونم مدرکمو که گرفتم میرم ازینجا ولی باز میدونی اینجا ای تی ازادم بگیری میتونی بری اونور بحث اینه نمیدونم والله ولی اونورم شاید نرم هیچی معلوم نیست الان من میتونم این 5ماهرو بخونم پزشکیم بیارم ولی نیاز دارم بچه ها راهنماییم کنم کدوم مطالبو حذف کنم کدومو بخونم بیشتر چجور مباحثو تقسیم کنم

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      درود
      نظر من رو بخواید، من میگم همون ریاضی رو کنکور بدید، رشته مورد علاقه تون رو بخونین، یه لیسانس مهندسی با معدل نسبتا خوب بگیرید و مهاجرت کنین و یه زندگی آرومی رو شروع کنین
      پزشکی رشته پردرآمدیه شکی نیست ولی به طرق دیگه هم میشه موفق بود و #زندگی_نرمالی داشت و لذت برد
      بدرود
      درسته ولی اونور رفتنم الکی نیست پول میخواد من رفیقم از همین الان پاسپورتشو گرفته داره حقوق میخونه ازاد بعدش میفرستنش پدر مادرش خارج من باید رو پای خودم وایسم بحثم اینه و حالم بهم میخوره از این ایرانو کنکور که فقط خوشبختیش تو پزشکیه و رشته های پیرا

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yasna14 نمایش پست ها
      4ماه ونیم نه 5 ماه ونیم
      واینکه شما میتونید قبول بشید یا نه به ارداه خودتون بستگی داره و به نظر من کسی نمیتونه جواب اینو بده
      و اگه میترسین که زمان کم باشه که زمان باقی مانده واسه تموم کردن دروس کافیه وحتی زمان واسه جمع بندی ومرور هم هس
      دینی :34 درسه اگه یک درمیان دینی بخونیم تو 68 ما میگیریم 70 روز تمامه
      عربی :19 درسه که من گفتم هر درس رو به دو بخش تقسیم کردم و38 بخش شد که اگه اینم یک در میان بخونیم 76 روزه ما میگیریم 80 روزه تمام
      فارسی: اکثرن مبحثی میخونن که شامل لغت واملا ارایه ادبی دستور زبان وقرابت که اگه شما هر روز لغات یک درسو بخونید 50 روزه لغات تمومه واسه قرابت دو کار میتونید انجام بدید به نظر من اول قرابت ومفاهیم 3 کتاب درسی بخونید وتمام کنید در کنار لغات بعد شروع کنید تست قرابت بزنید وتحلیل کنید
      ارایه ادبی ودستور زبانم تا عید تموم میشن
      زبان :من خودم درس زبان ضعیفم وفقط تا عید واژه میخونم بعدش گرامر وکلوز تست
      دروس تخصصی
      زیست: زیست 70 گفتاره که اگر روزی یک گفتار تموم کنید 70 روزه تمومه حالا ما 30 روزم میگیریم مرور مطالب خوانده شده 100 روزه تمومه
      شیمی :10 فصل که من خودم هر فصل به 7 قسمت تقسیم کردم شما اگه نمیتونید میتونید به ده بخش تقسیم کنید و100 روزه شیمی تمومه
      فیزیک :11 فصل واسه هر فصل ده روزم وقت بزارید 110 روزه تمومه که تا جایی که میدونم خیلی فصلا کمتر از 10 روز جمع میشمن مثل قصل اندازه گیری
      ریاضی: و ریاضی به نظر من زمانبر ترین درسه که میتونید مبحث هندسه رو حذف کنید و اگه دیدید وقت هست مینونید بخونید ریاضی رو به نظر من تا اخر اردیبهشت اگه همه مباحثشو بخونید میتونید با تست کافی ومرور تموم کنید
      و اینم بدونید مشکل من وشما هیچ وقت زمان نبوده ونیست باور مونه
      ویه نصیحت سعی کنید تا جای ممکن به انجمن نیان
      ببین داداش خودم من زبان فولم یعنی دارم زبان اختصاصی میخونم که کنکور زبانم زیر 10 شم که اگه نشد ریاضی یا تجری زبان تهران درام این هیچ من پارسال 1 ماه خوندم و میتونم بگم تسلط نسبی رو دی نی و فارسی دارم و عین مرورن برام فقط میمونه عربی که با نکته تست فلاح تهش 1ماه و نیم یعنی 40 روز میبندمش مشکل من که مشکل همه ام هست اختصاصیان فیزیک و میتونم من یاد بگیرم مشکلی ندارم میدونم واسش چیکار کنم زیستم حفظیات و تست باید زیاد کار کرد شیمی هم حفظیات مشکلی نیست واس محاسبات مشکل دارم و ریاضی که داغونم من شیمی و ریاضی نیاز دارم ویدیو ببینم شما کیو معرفی میکنید؟ والله ریاضی میگن اریان خوبه رفیقم که رتبه 700ریاضی شد گفت اریان ببین من میترسم روشاش جواب نده چون 99شم میگه ببین رفیقم شیمی که میگن اقاجانی الان شما واس ریاضی من یه دبیر معرفی کن که تا تهش بخونم باهاش و درصد بالا برسم و تمرین زیاد کنم و شیمی محاسباتم یه دبیر که با تست زیاد درصد بالارو بزنم
      ویرایش توسط KARIMASADI : 20 دی 1399 در ساعت 16:34

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ببین داداش خودم من زبان فولم یعنی دارم زبان اختصاصی میخونم که کنکور زبانم زیر 10 شم که اگه نشد ریاضی یا تجری زبان تهران درام این هیچ من پارسال 1 ماه خوندم و میتونم بگم تسلط نسبی رو دی نی و فارسی دارم و عین مرورن برام فقط میمونه عربی که با نکته تست فلاح تهش 1ماه و نیم یعنی 40 روز میبندمش مشکل من که مشکل همه ام هست اختصاصیان فیزیک و میتونم من یاد بگیرم مشکلی ندارم میدونم واسش چیکار کنم زیستم حفظیات و تست باید زیاد کار کرد شیمی هم حفظیات مشکلی نیست واس محاسبات مشکل دارم و ریاضی که داغونم من شیمی و ریاضی نیاز دارم ویدیو ببینم شما کیو معرفی میکنید؟ والله ریاضی میگن اریان خوبه رفیقم که رتبه 700ریاضی شد گفت اریان ببین من میترسم روشاش جواب نده چون 99شم میگه ببین رفیقم شیمی که میگن اقاجانی الان شما واس ریاضی من یه دبیر معرفی کن که تا تهش بخونم باهاش و درصد بالا برسم و تمرین زیاد کنم و شیمی محاسباتم یه دبیر که با تست زیاد درصد بالارو بزنم
      اگه شیمیت ضعیفه بابایی بهتر شیر فهمت میکنه
      آقاجانی حکم نیترو پلاس(البته کامل میگه مطالب رو ) داره کلاسش یعنی من سرم از کتاب آزاد میشه میرم میشم حل تست اش رو میبینم
      برای ریاضی از ثابتی و یا امینی راد استفاده کن

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      اگه شیمیت ضعیفه بابایی بهتر شیر فهمت میکنه
      آقاجانی حکم نیترو پلاس(البته کامل میگه مطالب رو ) داره کلاسش یعنی من سرم از کتاب آزاد میشه میرم میشم حل تست اش رو میبینم
      برای ریاضی از ثابتی و یا امینی راد استفاده کن
      نه بابایی الکی وقت گیرخ 2برابر چیزی که باید مطالبو درس میده همون اقاجانی بهتره واسه ریاضی نمیدونم میگن مویینی مازم خوبه الا که میگی ثابتی و امینی راد خوبن اصلا یعنی از صفر به 100ن؟ یا ضعیفن؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)