خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 53
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ساعات خوابیدن در هر شخص متفاوته!!یکی میتونه 4 ساعت بخوابه و نیازش برطرف شه یکی هم 9 ساعت میخوابه (مثل من) اما نیازش کامل برطرف نشه!!کلاً سعی کن ساعات خوابت 8 ساعت بیشتر نشه!!حتی اگه خوابت میاد اما کمترش نکن!!

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من همیشه درسای عمومی رو راه میرم میخونم!اینجوری امتحان کن ببین خوابت میبره یا نه:d

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Khabalod
      نمایش مشخصات
      خوشبحالت زیاد میخوابی.منکه ارزو خواب دارم .شبا ساعت 1 میخوابم صب هم 6.سرکلاس هم برا درسای حفظی همش در چرت بسر میبرم.از استرس خواب ندارم.اینجوری کیفیت مطالعم هم میاد پایین.شما وقتی خوابتون گرفت یذره ورزش کنین یا برین ی آب خنک ب صورتتون بزنین اینجوری خواب از سرتون میپره برهم نمیگرده

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خوابیدن زیاد دلایل مختلفی میتونه داشته باشه:
      افسردگی
      فشار خونتون بیاد پایین
      ...
      شما زمانی که از بیدار شدین به هیچ عنوان همون موقع سراغ درس نرین
      نیم ساعت یا بیشتر صبر کنین: مثلا چای بخورین تا خستگیتون در بره و حس خوابتون از بین بره + یه کیک بخورین که انرژی بگیرین و یا حتی چایتون رو با شکلات بخورین
      این کار ها تو اتاقتون که پر کتابه انجام ندین چون کتاب ها شما رو به فکر فرو میبره و ذهنتون رو خسته میکنه
      مثلا برین تو جمع خانواده و این کار رو انجام بدین چون با خانواده حرف میزنین و حس خوابتون کم میشه و انرژی میگیرید
      و اما یه چیز مهم دیگه: درس خوندن تو محیط سرد باعث احساس خوابالودگی میشه و حتی خوابیدن تو محیط سرد باعث میشه سخت بیدار شید
      پس تو محیط نرمال درس بخونید و هیچ وقت به محض بیدار شدن در نخونید کمی صبر کنید خوردن چای و شیرینی و... میتونه خیلی کمک کننده باشه
      موفق باشید.
      این روز ها " ایران " رنج میبرد, از مردمی که فقر در بینشان بیداد میکند , فقر در انسانیت!
      م. امیرزاد
      ویرایش توسط mosen : 24 آبان 1392 در ساعت 18:34

5. Top | #35
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza.joon37 نمایش پست ها
      یکی کمک کنـــــــــــــــــــــه
      :::راه کار پرنیایی:::
      1جا دیدم پرنیا نوشته بود صبح زود میاد فروم به خاطر همین زود از خواب بیدار شه
      از خدا که پنهون نیست
      از شمام پنهون نباشه
      من امتحان کردم جواب داد
      اصن1انگیزه ی قویه
      1مدت اینکارو کردم که دیگه تقریبا زود از خواب بیدار میشم

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M o h a m m a d نمایش پست ها
      :::راه کار پرنیایی:::
      1جا دیدم پرنیا نوشته بود صبح زود میاد فروم به خاطر همین زود از خواب بیدار شه
      از خدا که پنهون نیست
      از شمام پنهون نباشه
      من امتحان کردم جواب داد
      اصن1انگیزه ی قویه
      1مدت اینکارو کردم که دیگه تقریبا زود از خواب بیدار میشم

بابا بگیرین بخوابین ! ما درس خوندیم :پی !! کجـــارو گرفتیم !؟!؟
      الان که اومدم دانشگاه ، تو این 54 روز رو هم 2 ساعت درس هم نخوندم !!!
      حالا خارج از شوخی ! شبا زود بخوابین ( قبل از 12 ) ، صبا زود بیدار بشین ، ی صبونه مشتی بخورین ، برید تو هوای آزاد یِ نفس مشتی بکشید
      بشینین پای درس ! بعد از ظهر هم اگه خیلی خوابتون میومد ، نیم ساعت دیگه حداکثر 45 دیقه بخوابین ، بعد یِ آبمیوه مشتی ( شیرکاکائو رو من توصیه میکنم ) بزنین به بدن !
      باز بشینین پای درستون ! شیرین میتونین 8 ساعت مفید و خوب بخونین ! والا بِ خدا !
      اگه من خودم اینکارارو میکردم ! الان MiT قبول میشـــدم !
      بعد بگین سجــــی بَدِه !!
      و من الله توفیق . . .
      عشــــــق ؛
      همین خنده های ساده توست . . . !

وقتی با تمام غصه هایت میخندی ؛
      تا از تمام غصه هایم رها شوم . . .

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هروق خوابت اومد 10 مین بخواب دوباره شروع کن بدرس من اینجوری میکردم خیلی تاثیر داره
      چقدر دوست داشتنی هستند...
      آدم هایی که شبیه حرف هایشان هستند...

8. Top | #38

نمایش مشخصات
      نکته ی اول: رضا جان شما اول باید این نکته رو بدونی که روش معقول و منطقی واسه کم کردن خواب اینه که هر سه روز 15 مین از خوابت کم کنی چون اگه بیشتر از این باشه در طول روز شدیا احساس خستگی میکنی و در طول روز باز مجبور میشی بخوابی
      یعنی مثلا الان 12 ساعت میخوابی 3 روز بعد 11:45 بخواب همینطور ادامه بده تا به شرایط ایده الت برسی

نکته ی دوم:به طور طبینی کسی که 7 ساعت میخوابه میانه ی روز احساس خواب الودگی میکنه و خوبه که نیم ساعت حد اکثر بخوابه اما بیشتر نشه چون تبدیل به خواب عمیق میشه و بیدار شدن سخته

نکته ی سوم:اول صبح وقتی بیدار میشی اصلا تو رخت خواب نمون و به محض این که چشات وا شد پا شو.البته باید یه انگیزه ای به خودت بدی مثلا بگی باید فلان کارو انجام بدم دیر میشه

نکته ی چهارم:وقتی از خواب پا شد ورزش کن حتی 2و3 دقیقه هم خیلی تاثیر داره.من خودم پا میشم میرم نون میگیرم خواب از سرم میپره
      خدایا ،

اوناییکه شریک غمهاشون بودم ومونس تنهاییشون ،

شاهد بودی به وقت تنهاییم با من چه کردند...

لیک تو بزرگی،با آنان آن مکن...

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Erfan نمایش پست ها
      نکته ی اول: رضا جان شما اول باید این نکته رو بدونی که روش معقول و منطقی واسه کم کردن خواب اینه که هر سه روز 15 مین از خوابت کم کنی چون اگه بیشتر از این باشه در طول روز شدیا احساس خستگی میکنی و در طول روز باز مجبور میشی بخوابی
      یعنی مثلا الان 12 ساعت میخوابی 3 روز بعد 11:45 بخواب همینطور ادامه بده تا به شرایط ایده الت برسی

نکته ی دوم:به طور طبینی کسی که 7 ساعت میخوابه میانه ی روز احساس خواب الودگی میکنه و خوبه که نیم ساعت حد اکثر بخوابه اما بیشتر نشه چون تبدیل به خواب عمیق میشه و بیدار شدن سخته

نکته ی سوم:اول صبح وقتی بیدار میشی اصلا تو رخت خواب نمون و به محض این که چشات وا شد پا شو.البته باید یه انگیزه ای به خودت بدی مثلا بگی باید فلان کارو انجام بدم دیر میشه

نکته ی چهارم:وقتی از خواب پا شد ورزش کن حتی 2و3 دقیقه هم خیلی تاثیر داره.من خودم پا میشم میرم نون میگیرم خواب از سرم میپره
      ممنون
      واجب شد نکته های 3 و 4 رو حتما انجام بدم

10. Top | #40
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ஜOceaNஜ نمایش پست ها
      من همیشه درسای عمومی رو راه میرم میخونم!اینجوری امتحان کن ببین خوابت میبره یا نه:d
      اینجوری ادم خسته نمیشه؟؟

11. Top | #41
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mrk0334 نمایش پست ها
      ساعات خوابیدن در هر شخص متفاوته!!یکی میتونه 4 ساعت بخوابه و نیازش برطرف شه یکی هم 9 ساعت میخوابه (مثل من) اما نیازش کامل برطرف نشه!!کلاً سعی کن ساعات خوابت 8 ساعت بیشتر نشه!!حتی اگه خوابت میاد اما کمترش نکن!!
      یعنی ساعت خوابم رو کم نکنم؟؟

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza.joon37 نمایش پست ها
      اینجوری ادم خسته نمیشه؟؟
      من که نمیشم.حالا خودت امتحان کن ببین چجوریه

13. Top | #43
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ஜOceaNஜ نمایش پست ها
      من که نمیشم.حالا خودت امتحان کن ببین چجوریه
      اوکی .... ممنون

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اولش سخته وگرنه من وقتی حس درس باشه میشینم 6 ساعت یه کله ( بدون استراحت ! ) میخونم ( البته هر هفته یه روزش این حس میادا )

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یواش یواش خودتو عادت بده درست میشه!

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن