خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کارنامه های کنکوری که برگهای شمارا خزان میکند!(پزشکی و دندان)

سلام به همگی
      چندوقت بود میخواستم همچین پستی بذارم(بعد از اینکه قلمچی کارنامه های کنکور 99 رو گذاشت.)
      میدونستم امسال ظرفیت ها زیاد شده ولی نهههه تاااااا این اندازهههه
      واستون چند تا کارنامه اوردم یه سری توضیحات میدم قبلش.

1.
      ستون اول هر عکس از سمت راست رتبه کشوریه
      ستون دوم رتبه منطقه اس. ستون بعد شهر داوطلب و ستون های بعدی هم که مشخصه.
      اطلاعات دانشگاه و رشته ای که قبول شده و ازاد یا پردیس بودنش یا دولتی بودن تو هر عکس مشخصه (همون ستون اخر)

با پزشکی ها شروع میکنیم:
      پزشکی آزاد قشم که معمولا آخرین رتبه ها مال این دانشگاهه

عکسای بعد به صورت پیش فرض یه دانشگاهی رو انتخاب کردم (یاسوج) که ببینید با چه رتبه هایی روزانه قبول شدن.

کارنامه های بعدی مربوط به رشته دندان پزشکیه:

کارنامه بعد مربوط به قبولی با سهمیه منطقه محرومه که البته هرسال رتبه های بالا قبول میشدن اما امسال با رتبه 7 هزاااار منطقه سه اخه؟!! رتبه ای که پرستاری روزانه دانشگاه تیپ سه میاره!

.
      دوستان به این نکته ام توجه کنید واسه قبول شدن روزانه بومی گزینی مهمه ینی اینکه محل سکونتتون همون استانیه که پزشکی یا دندونش رو دوست دارید یا نه!
      اما واسه پردیس ها(شهریه پرداز)و ازادها از هرجای کشور ممکنه اون دانشگاه رو قبول بشید.
      مثلا من که جنوبیم ممکنه ازاد تنکابن قبول بشم ولی اینکه بتونم روزانه دانشگاه ساری قبول بشم سخته! و نیاز به رتبه بهتر نسبت به بومی های ساری هست.
      نه مرا حسرت به رگ ها می دوانید آرزویی خوش/نه خیال رفته ها میداد آزارم ...
      ویرایش توسط Mina_medicine : 18 دی 1399 در ساعت 14:31

2. Top | #2
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان هدفم از این پست ها یه جورایی انگیزشی بود.
      به هیچ عنوان به مساله درصد هر درس نپرداختم چون هرسال با توجه به اسون و سخت بودن کنکور درصد ها قابل تغییره
      ولی این چند سال اخیر کم تر دیده شده سال بعد ظرفیت ها نسبت به سال قبلش کمتر بشه
      پس جای امیدواری هست سال دیگه همچین مواردی رو ببینیم.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mina_medicine نمایش پست ها
      دوستان هدفم از این پست ها یه جورایی انگیزشی بود.
      به هیچ عنوان به مساله درصد هر درس نپرداختم چون هرسال با توجه به اسون و سخت بودن کنکور درصد ها قابل تغییره
      ولی این چند سال اخیر کم تر دیده شده سال بعد ظرفیت ها نسبت به سال قبلش کمتر بشه
      پس جای امیدواری هست سال دیگه همچین مواردی رو ببینیم.
      عزیز ببخشید این کارنامه های 99 کانون کجاست من پیداشون نمیکنم!

4. Top | #4
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط keyvann نمایش پست ها
      عزیز ببخشید این کارنامه های 99 کانون کجاست من پیداشون نمیکنم!
      سلام
      این لینکشه:
      https://www.kanoon.ir/Public/SuperiorsRankBased?type=2
      وارد صفحه کانونم بشی نوشته کارنامه کنکور بزنی روش همین لینک وا میشه

5. Top | #5
      Eve
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با هشت هزار پزشکی قبول شدههههههههههههه؟؟؟؟؟
      .Well, here I am
      ?What are your other two wishes

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با توجه به این که کارنامه ی من جزو اینا بود لازم دونستم قبل از این که برگهاتون خزان کنه این شفاف سازی رو انجام بدم:

58t6_screenshot_2021-01-08_120751.jpg

این کارنامه 99 منه :

q747_screenshot_2021-01-08_120912.jpg

شما چیزی در مورد هر رتبه نمی دونین. فقط یه عدد رو می بینین. وقتی در مورد شرایط جلسه و هزار تا مسئله ی دیگه خبر ندارین واسه خودتون خیال بافی نکنین. من خودم قبل از کنکور می نشستم کارنامه ها رو نگاه می کردم می گفتم زیر 1000 که کار نداره. زیست رو می زنی 60 شیمی 60 فیزیک فلان ریاضی فلان حله دیگه. اما سر جلسه یه چیزای دیگه ای اتفاق می افته. همون طور که می بینین فقط یه ریاضی باعث شد کل درصدای من از بین بره.
      اینو از این جهت گفتم که کسی مثل من نشینه از این فکرا بکنه که اینو اونقدر درصد می زنم ، این یکی رو اونقدر درصد می زنم.

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MoeinSanjary نمایش پست ها
      با توجه به این که کارنامه ی من جزو اینا بود لازم دونستم قبل از این که برگهاتون خزان کنه این شفاف سازی رو انجام بدم:

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 58t6_screenshot_2021-01-08_120751.jpg
مشاهده: 348
حجم: 55.2 کیلو بایت

این کارنامه 99 منه :

نام: q747_screenshot_2021-01-08_120912.jpg
مشاهده: 357
حجم: 162.4 کیلو بایت

شما چیزی در مورد هر رتبه نمی دونین. فقط یه عدد رو می بینین. وقتی در مورد شرایط جلسه و هزار تا مسئله ی دیگه خبر ندارین واسه خودتون خیال بافی نکنین. من خودم قبل از کنکور می نشستم کارنامه ها رو نگاه می کردم می گفتم زیر 1000 که کار نداره. زیست رو می زنی 60 شیمی 60 فیزیک فلان ریاضی فلان حله دیگه. اما سر جلسه یه چیزای دیگه ای اتفاق می افته. همون طور که می بینین فقط یه ریاضی باعث شد کل درصدای من از بین بره.
      اینو از این جهت گفتم که کسی مثل من نشینه از این فکرا بکنه که اینو اونقدر درصد می زنم ، این یکی رو اونقدر درصد می زنم.
      دقیقا همینجوره که تو میگی ! پارسال یکی دو ماه اخر کارم شده بود مقایسه درصدای خودم با درصد های پزشکی پارسال میگفتم اینکه دیگه کاری نداره پزشکی رو میارم ! رفتم سر جلسه خراب کردم اخرشم رتبه ام شد چهار هزارو خورده ای

8. Top | #8
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MoeinSanjary نمایش پست ها

نام: 58t6_screenshot_2021-01-08_120751.jpg
مشاهده: 348
حجم: 55.2 کیلو بایت

این کارنامه 99 منه :

نام: q747_screenshot_2021-01-08_120912.jpg
مشاهده: 357
حجم: 162.4 کیلو بایت

اگه پست من رو کامل خونده باشین دقیقا اشاره کردم کاری به درصد ندارم چون هر سال درصد ها متفاوته و نمیشه رو درصد حساب کرد.
      من گفتم رتبه ها تغییر کرده بخاطر افزایش ظرفیت.
      من دوستم سال 98 با رتبه 2700 منطقه 3 حتی ازاد قشم هم پزشکی قبول نشد مجبور شد بزنه بینایی پردیس بهشتی! حتی بینایی دولتی هم قبول نشد.
      اون وقت امسال با رتبه 3100 پزشکی ازاد قشم اوردن ...
      .
      .
      قصد کم ارزش کردن کار شمارو نداشتم واقعا. همین الانم کاری که شما کردین ارزشش خیلی زیاده و هر کسی نمیتونه این درصد هارو بزنه و نمیتونه همچین رتبه ای بیاره...

9. Top | #9
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط VahidT نمایش پست ها
      دقیقا همینجوره که تو میگی ! پارسال یکی دو ماه اخر کارم شده بود مقایسه درصدای خودم با درصد های پزشکی پارسال میگفتم اینکه دیگه کاری نداره پزشکی رو میارم ! رفتم سر جلسه خراب کردم اخرشم رتبه ام شد چهار هزارو خورده ای
      دقیقا همینطوره ..
      تخمین رتبه و مقایسه درصدها با سال های قبلی چیزی جز وقت تلفی نداره
      یا ادم خیلی مغرور میشه به درصد هاش(مخصوصا ازمونای جامع) یا نا امید میشه ...

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات

من دوستم سال 98 با رتبه 2700 منطقه 3 حتی ازاد قشم هم پزشکی قبول نشد مجبور شد بزنه بینایی پردیس بهشتی! حتی بینایی دولتی هم قبول نشد.
      اون دوستت میتونست خیلی رشته های بهتری مثل داروسازی یا فیزیوتراپی قبول بشه
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

11. Top | #11
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NormaL نمایش پست ها
      اون دوستت میتونست خیلی رشته های بهتری مثل داروسازی یا فیزیوتراپی قبول بشه
      خب اگه قبول میشد دیوونه نبود که بینایی پردیس بهشتی بره!
      رتبه اصلیش 2700 بود رتبه زیر گروه یکش 2500 بود زیرگروه دو متاسفانه نزدیک 3 هزار
      شانسی واسه دارو نداشت هرچند همه پردیس پزشکی و دندون دارو رو زده بود جلو بینایی بعلاوه فیزیو های پردیس همه جا
      اخرشم که پردیس بینایی دراومد گفت طبق کارنامه سبزم فقط یکی دو نفر فاصله داشتم تا بینایی پردیس زاهدان شانس اوردم
      اگه کارنامه کنکورای سال 98 و 97 و قبلیارو نگاه کنی همشون همین وضعیتن. با رتبه 2500 زیرگروه یک هیچ فیزیویی نمیاره تو منطقه 3 ..
      وگرنه فیزیو و دارو خیلی بهتر از بینایی ان

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خب اگه قبول میشد دیوونه نبود که بینایی پردیس بهشتی بره!
      رتبه اصلیش 2700 بود رتبه زیر گروه یکش 2500 بود زیرگروه دو متاسفانه نزدیک 3 هزار
      شانسی واسه دارو نداشت هرچند همه پردیس پزشکی و دندون دارو رو زده بود جلو بینایی بعلاوه فیزیو های پردیس همه جا
      اخرشم که پردیس بینایی دراومد گفت طبق کارنامه سبزم فقط یکی دو نفر فاصله داشتم تا بینایی پردیس زاهدان شانس اوردم
      اگه کارنامه کنکورای سال 98 و 97 و قبلیارو نگاه کنی همشون همین وضعیتن. با رتبه 2500 زیرگروه یک هیچ فیزیویی نمیاره تو منطقه 3 ..
      وگرنه فیزیو و دارو خیلی بهتر از بینایی ان
      پس چجوری هم کلاسیم توی کنکور ۹۸ با رتبه ۲۶۰۰ منطقه ۳ فیزیوتراپی قبول شد

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اگه پست من رو کامل خونده باشین دقیقا اشاره کردم کاری به درصد ندارم چون هر سال درصد ها متفاوته و نمیشه رو درصد حساب کرد.
      من گفتم رتبه ها تغییر کرده بخاطر افزایش ظرفیت.
      .
      .
      قصد کم ارزش کردن کار شمارو نداشتم واقعا. همین الانم کاری که شما کردین ارزشش خیلی زیاده و هر کسی نمیتونه این درصد هارو بزنه و نمیتونه همچین رتبه ای بیاره...
      احتمالن دوستتون انتخاب رشته شون رو بد انجام دادن

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هر سال قبولایا من بعد بهتر میشه با 2هزار دندون ازاد تهران اوردن خیلی عجیبه منطقه سه
      ما دوباره سبز میشویم

15. Top | #15
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      هر سال قبولایا من بعد بهتر میشه با 2هزار دندون ازاد تهران اوردن خیلی عجیبه منطقه سه
      تا 2500 هم پزشکی ازاد تهران اوردن ...
      اینم شانس شما بود ...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن