خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 92
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات

راهنمایی برای مناسب ترین کتاب و دبیر برای درس زیست شناسی یک داوطلب رشته ریاضی

سلام دوستان شبتون خوش و روزتون پر انرژی
      دوستا از اونجایی که من رشته ام ریاضیه و اطلاعاتی ندارم در مورد زیست شناسی
      خواستم از شما ها بپرسم
      برای کسی که از ریاضی اومده تجربی میخواد کنکور بده برای سال ۱۴۰۱ بهترین دبیر و کتاب و روش رو میشه برای درس زیست شناسی اش معرفی کنید
      ممنون از همگی شما عزیزان

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      سلام من از دانش آموزان استاد همدانی هستم ایشون استاده خیل خوبی هستن اونقدر زیست رو خوب با شکل کشیدن توضیح میده که کاملا میفهمی و عشق میکینی من قبل ثبت نام تدریس استاد عمارلو هم نگاه کردم استاد عمارلو هم استاد خوبی هستن و ترکیبی یکمی کار میکنه وقتی تدریسشونو دیدم یکم هنگ کرد مغزمولی شنیدم که جزوه و تست اش خیلی خوب هستن، طبق نظر من استاد همدانی بهتر زیست توضیح میده و تو زیست بهترینههه، حتما جلسه رایگان همه معلما رو نگاه کن و خودت تصمیم بگیر،چون هر کسی یه نظری داره

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام،
      در مورد دبیر عمارلو،حنیف عظیمی و رضا امیر بهترین های این کار هستن و واقعا کارشون رو بلدن،با هر کدوم پیش بری قطعا نتیجه میگیری
      در مورد کتاب،بین کتابایی که دیدم سال به سال های خیلی سبز(نه جامع یا پایه) درسنامه خوبی برای آموزش دارن...
      بنظر من بهتره از تدریس و کلاس استفاده کنی و خیلی درسنامه خوندن رو پیشنهاد نمیدم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حنیف عظیمی و همدانی بهترین معلمای زیستن
      Success is what you make it

Take it how it come

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شاید باورت نشه ولی واسه یه نفر ک تغییر رشته ایه یا سطح ضعیفه جلال موقاری بهترین گزینست خواستی فیلمش رایگانه یا راه ابریشمشو بگیر!
      حنیف عظیمی بنظرم برای سطح ضعیف خیلی خوب نیست ولی اونم عالیه بنظرم من بهترین معلم زیسته
      بقیه هم ک والا سلیقه این نمیدونم
      ولی بهترین گزینه برای شرایطت جلال موقاریه

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط __MoHaMaDRezA نمایش پست ها
      شاید باورت نشه ولی واسه یه نفر ک تغییر رشته ایه یا سطح ضعیفه جلال موقاری بهترین گزینست خواستی فیلمش رایگانه یا راه ابریشمشو بگیر!
      حنیف عظیمی بنظرم برای سطح ضعیف خیلی خوب نیست ولی اونم عالیه بنظرم من بهترین معلم زیسته
      بقیه هم ک والا سلیقه این نمیدونم
      ولی بهترین گزینه برای شرایطت جلال موقاریه
      نقل قول نوشته اصلی توسط BRUH نمایش پست ها
      حنیف عظیمی و همدانی بهترین معلمای زیستن
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      سلام،
      در مورد دبیر عمارلو،حنیف عظیمی و رضا امیر بهترین های این کار هستن و واقعا کارشون رو بلدن،با هر کدوم پیش بری قطعا نتیجه میگیری
      در مورد کتاب،بین کتابایی که دیدم سال به سال های خیلی سبز(نه جامع یا پایه) درسنامه خوبی برای آموزش دارن...
      بنظر من بهتره از تدریس و کلاس استفاده کنی و خیلی درسنامه خوندن رو پیشنهاد نمیدم
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kimiaaaaaa نمایش پست ها
      سلام من از دانش آموزان استاد همدانی هستم ایشون استاده خیل خوبی هستن اونقدر زیست رو خوب با شکل کشیدن توضیح میده که کاملا میفهمی و عشق میکینی من قبل ثبت نام تدریس استاد عمارلو هم نگاه کردم استاد عمارلو هم استاد خوبی هستن و ترکیبی یکمی کار میکنه وقتی تدریسشونو دیدم یکم هنگ کرد مغزمولی شنیدم که جزوه و تست اش خیلی خوب هستن، طبق نظر من استاد همدانی بهتر زیست توضیح میده و تو زیست بهترینههه، حتما جلسه رایگان همه معلما رو نگاه کن و خودت تصمیم بگیر،چون هر کسی یه نظری داره
      کتابای فاگوزیست به همراه تدریس کلاس رو پیشنهاد میکنید؟و اینکه سال به سال خونده بشن یا نه زنجیره های مطالعاتی ره که باید رعایت بشه ؟به عبارتی پیش نیاز پس نیاز داره؟

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      کتابای فاگوزیست به همراه تدریس کلاس رو پیشنهاد میکنید؟و اینکه سال به سال خونده بشن یا نه زنجیره های مطالعاتی ره که باید رعایت بشه ؟به عبارتی پیش نیاز پس نیاز داره؟
      داداش فاگو زیست و کلاس هردو با هم خودکشی حساب میشه(یعنی اولین فردی میشی که اینکارو کرده!)
      یا کلاس یا فاگوزیست،چون برای 1401 فقط بحث سلیقه خودته و زمان کافیه!
      درمورد نحوه خوندن هم اگر کلاس میری طبق کلاس اگرم نمیری چون بار اولته از دهم شروع کن.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      زیست موقاری الا به نظرم خیلی عالیه، تمام ریز نکاتو میگه، درکنارش تست های خیلی سبز هم باشه دیگه یک در یکه

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      جلال موقاری آلا بنده خدا خیلی خوب درس میده و برای پابه ضعیف بهترین گزینه است...حالا چون رایگانه زیاد معروف نیست وگرنه اگه مثه اساتید تاملند بود همه میریختن سرش

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      خیلی سر قضیه آموزش زیست وسواس نداشته باش 80% نتایجی که قراره از زیست بگیرید از تست زدن زیاد به دست میاد برای همین با توجه به اینکه شما تغییر رشته ای هستین پیشنهاد میکنم حنیف عظیمی رو شروع کنید همراهش کتاب درسی رو دقیق بخونید و تست فراوون همراهش بهترین کتاب زیست هم اول خیلی سبز تالیف ماز بعدشم کتابای گاج تالیف آقای زارع
      تا جایی که میتونید هم درسنامه نخونید اگر کتاب تست نگرفتید هنوز به نظرم کتابای سال به سال خیلی سبز رو بگیرید که کتاب پایه رو بذارید برای سال دیگه که کنکور دارید
      Success is what you make it

Take it how it come

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خیلی سر قضیه آموزش زیست وسواس نداشته باش 80% نتایجی که قراره از زیست بگیرید از تست زدن زیاد به دست میاد برای همین با توجه به اینکه شما تغییر رشته ای هستین پیشنهاد میکنم حنیف عظیمی رو شروع کنید همراهش کتاب درسی رو دقیق بخونید و تست فراوون همراهش بهترین کتاب زیست هم اول خیلی سبز تالیف ماز بعدشم کتابای گاج تالیف آقای زارع
      تا جایی که میتونید هم درسنامه نخونید اگر کتاب تست نگرفتید هنوز به نظرم کتابای سال به سال خیلی سبز رو بگیرید که کتاب پایه رو بذارید برای سال دیگه که کنکور دارید
      نه فعلا در حال تحقیق هستیم هیچی نگرفتم

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      احتمالا فعلا یه مدتی مجبور باشی درسنامه بخونی یا فیلم ببینی. هروقت راه افتادی فقط کتاب درسی به صورت تحلیلی میخونی. و تست زیاد میزنی.
      فیلم و کتاب هم که دوستان گفتن چیا خوبه.
      زیست همش ترکیبی هست و قاتی پاتی . صبر میخواد. اصلا بهش به چشم یه درس حفظی نگاه نکن. سعی کن نکته در بیاری و ترکیب کنی. (کم کم یاد میگیری تو انجمن هم درباره روش مطالعه زیست یه سرچ کن. )
      راستی تو تا دیروز ریاضی نبودی؟؟؟

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حنیف عظیمی خودش گفت برای کلاسای من حتما باید یه چیزایی از زیست بدونید من نمیتونم همه چیزو بشکافم از صفر همه چیزو بگم

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام

ویس ها و کلیپ های رضا امیر+ کتاب+ کتاب+ کتاب+ تستای کنکور+ تستای گزینه دو
      موقاری مطالب و نکات زیادتری میگه که به نظرم خیلیاش به درد کنکور نمیخوره (نمونش تدریسش برای قفسه سینه که داشت استخوان های قفسه سینه رو دونه دونه بررسی می کرد یا دستگاه تولید مثل که قشنگ یه نودونه جلسه ای میگه و یسری اصطلاحات داره زیاد استفاده می کنه گاها اذیت کننده است. مویرگ بنده خدا/ تستای ملالغتی/ روضه دستگاه عصبی/ این آشغال (مثلا نورون). ولی سلیقه ایه و خیلیا باش راحتن
      ویرایش توسط Rubiker : 18 دی 1399 در ساعت 13:23

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rubiker نمایش پست ها
      سلام

ویس ها و کلیپ های رضا امیر+ کتاب+ کتاب+ کتاب+ تستای کنکور+ تستای گزینه دو
      مقاری مطالب و نکات زیادتری میگه که به نظرم خیلیاش به درد کنکور نمیخوره (نمونش تدریسش برای قفسه سینه که داشت استخوان های قفسه سینه رو دونه دونه بررسی می کرد یا دستگاه تولید مثل که قشنگ یه نودونه جلسه ای میگه و یسری اصطلاحات داره زیاد استفاده می کنه گاها اذیت کننده است. مویرگ بنده خدا/ تستای ملالغتی/ روضه دستگاه عصبی/ این آشغال (مثلا نورون). ولی سلیقه ایه و خیلیا باش راحتن
      نظام جدید رضا امیر رو از کجا میشه گیر آورد؟

صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)