خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 92
    1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط narjes78 نمایش پست ها
      نظام جدید رضا امیر رو از کجا میشه گیر آورد؟
      رضا امیر تدریسش رایگانه تو کانالش هست
      زیست شناسی به سبک رضا امیر amirbio

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راس میگه رضا اکیرک خیلی عالیه ولی خب آموزشاش بصورت وویسن جلال موقاری فیلمه ک بنظرم اون بهتره
      راجب کتاب فاگوزیست من قبلا دهمشو دیدم ک خیلییی خارج از کتاب میگه و بنظرم اصلا بدرد نمیخوره ! شما جلال موقاری رو ببین متن کتابو کامل تحلیل میکنه بعد برو متن کتابو بخون اصلا درسنامه نخون !

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rubiker نمایش پست ها
      سلام

ویس ها و کلیپ های رضا امیر+ کتاب+ کتاب+ کتاب+ تستای کنکور+ تستای گزینه دو
      موقاری مطالب و نکات زیادتری میگه که به نظرم خیلیاش به درد کنکور نمیخوره (نمونش تدریسش برای قفسه سینه که داشت استخوان های قفسه سینه رو دونه دونه بررسی می کرد یا دستگاه تولید مثل که قشنگ یه نودونه جلسه ای میگه و یسری اصطلاحات داره زیاد استفاده می کنه گاها اذیت کننده است. مویرگ بنده خدا/ تستای ملالغتی/ روضه دستگاه عصبی/ این آشغال (مثلا نورون). ولی سلیقه ایه و خیلیا باش راحتن
      ساله پیش دقیقا قلمچی از همون نکاتی ک موقاری داشت سر قفسه سینه توضیح میداد، سوال طرح کرده بود.
      کنکور یهو دیدی سوال اومد، چون شکلش تو کتاب هم هست، دستت به جایی بند نیست اگه بلد نباشی

از عمد اینجوری میگه تو ذهن دانش اموز بمونه! همین که الان تو ذهنت این اصطلاحات مونده، یعنی موقاری کارشو درست انجام داده x)

4. Top | #19
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BRUH نمایش پست ها
      خیلی سر قضیه آموزش زیست وسواس نداشته باش 80% نتایجی که قراره از زیست بگیرید از تست زدن زیاد به دست میاد برای همین با توجه به اینکه شما تغییر رشته ای هستین پیشنهاد میکنم حنیف عظیمی رو شروع کنید همراهش کتاب درسی رو دقیق بخونید و تست فراوون همراهش بهترین کتاب زیست هم اول خیلی سبز تالیف ماز بعدشم کتابای گاج تالیف آقای زارع
      تا جایی که میتونید هم درسنامه نخونید اگر کتاب تست نگرفتید هنوز به نظرم کتابای سال به سال خیلی سبز رو بگیرید که کتاب پایه رو بذارید برای سال دیگه که کنکور دارید
      البته فکر کنم 80% نتایج از زیست کتاب درسی باشه .
      تست رو در زیست خیلی زیادی گنده کردند .

5. Top | #20
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moboer نمایش پست ها
      ساله پیش دقیقا قلمچی از همون نکاتی ک موقاری داشت سر قفسه سینه توضیح میداد، سوال طرح کرده بود.
      کنکور یهو دیدی سوال اومد، چون شکلش تو کتاب هم هست، دستت به جایی بند نیست اگه بلد نباشی

از عمد اینجوری میگه تو ذهن دانش اموز بمونه! همین که الان تو ذهنت این اصطلاحات مونده، یعنی موقاری کارشو درست انجام داده x)
      سوالات چرت زیست قلمچی استاندارد کنکور نیست .
      اینو وقتی متوجه میشین که تخصصی تست های کنکور رو کار کنید .

6. Top | #21
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      سلام دوستان شبتون خوش و روزتون پر انرژی
      دوستا از اونجایی که من رشته ام ریاضیه و اطلاعاتی ندارم در مورد زیست شناسی
      خواستم از شما ها بپرسم
      برای کسی که از ریاضی اومده تجربی میخواد کنکور بده برای سال ۱۴۰۱ بهترین دبیر و کتاب و روش رو میشه برای درس زیست شناسی اش معرفی کنید
      ممنون از همگی شما عزیزان
      بهترین معلم زیست شک ندارم اشکان هاشمیه . متن و شکل کتاب درسی رو 200% کامل کاور میکنه . قشنگ شیرفهم میشی .
      نکات خارج از کتاب نمیگه .
      جلال موقاری اولا خیلی الکی طولش میده . نکات خارج کتاب میگه . تمرکزش روی متن کتاب زیاد نیست . کلا قوی نیست .
      من قطعا کلاس اشکان هاشمی رو توصیه میکنم . اما درمورد تست شاید خیلی الگو رو توصیه نکنم برای شروع .

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بنده رضا امیر رو ندیدم ولی اول به نظر من قبل اینکه کلاسی برید یه نگاهی به کلاس آقای موقاری بندازید
      واقعا هیچ کم و کاستی نسبت به باقی کلاسا نداره وو چه بسا بهتر عمل کرده!

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

اگر بنا باشد متر و معیارمون مجموعه قلمچی باشه بله حرف شما درسته. ولی حقیقتش اینه سوالات زیست کنکور و قلمچی خیلی باهم فرق دارن
      دوم اینکه من زیست موقاری رو زیاد ندیدم فقط به خاطر خواهر زادم چند جلسه دیدم تا نظرم رو بهش بگم و دیدم بعضی فصلا رو خیلی زیاد توضیح میده. در مورد اون اصطلاحاتم واقعا نتونستم ارتباط بدم چه ارتباطی داره گفتن اون اصطلاحات و موندن تو ذهن من و درست انجام دادن تدریس درس مهم زیست. اصطلاحات غیر عادی تو ذهن من میمونه همیشه.
      سوم خیلی از شکلا تو کتاب هستند ولی طراح کنکور هم برای خودش یکسری تئوری هایی داره. قطعا طراح تو طرح سوال از شکلا ذره بین نمیگیره دستش
      هر چند باید بگم بررسی شکلاش در برخی موارد خوب بود اما گاها خیلی ریز میشد

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      البته بگم یه خورده طرف قوی شه نه نیازی به کلاس و درسنامه داره و نه تست خودش کتاب فقط بخونه!(گرچه یه کتاب تست داشته باشه بهتره ممکنه یه نکته از دستش دربره)
      در مورد نکات حاشیه و اینا،بهترین کار اینه که بلد باشیم،اگر آمد(شاید امسال زیست بخوان سخت بگیرن!)به سودمونه،اگر هم نیامد که چیزی رو از دست نمیدیم!

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hisen نمایش پست ها
      سوالات چرت زیست قلمچی استاندارد کنکور نیست .
      اینو وقتی متوجه میشین که تخصصی تست های کنکور رو کار کنید .
      خداروشکر پشت کنکوریم با چشای خودم خیلی چیزارو دیدم
      شما برو سه تا ازمون جامع قلمچی قبل کنکور 99 رو ببین، بعد بگو کیفیت سوالای قلمچی در چه حده! سوالای جامع امسالش خیلی شبیه سوالای زیست کنکور 99 بود. حتی یادمه یه شکلی ک قلمچی سوال داده بود عین همون و عین همون تیپ سوال توی کنکور 99 اومد. انگار کپی پیست کرده بودن

شما ک یدونه تستای قلمچی رو هم نزدی لطفا انتقاد بی اساس نکن

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rubiker نمایش پست ها
      اگر بنا باشد متر و معیارمون مجموعه قلمچی باشه بله حرف شما درسته. ولی حقیقتش اینه سوالات زیست کنکور و قلمچی خیلی باهم فرق دارن
      دوم اینکه من زیست موقاری رو زیاد ندیدم فقط به خاطر خواهر زادم چند جلسه دیدم تا نظرم رو بهش بگم و دیدم بعضی فصلا رو خیلی زیاد توضیح میده. در مورد اون اصطلاحاتم واقعا نتونستم ارتباط بدم چه ارتباطی داره گفتن اون اصطلاحات و موندن تو ذهن من و درست انجام دادن تدریس درس مهم زیست. اصطلاحات غیر عادی تو ذهن من میمونه همیشه.
      سوم خیلی از شکلا تو کتاب هستند ولی طراح کنکور هم برای خودش یکسری تئوری هایی داره. قطعا طراح تو طرح سوال از شکلا ذره بین نمیگیره دستش
      هر چند باید بگم بررسی شکلاش در برخی موارد خوب بود اما گاها خیلی ریز میشد
      خیلی فرق دارن؟

12. Top | #27
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      خداروشکر پشت کنکوریم با چشای خودم خیلی چیزارو دیدم
      شما برو سه تا ازمون جامع قلمچی قبل کنکور 99 رو ببین، بعد بگو کیفیت سوالای قلمچی در چه حده! سوالای جامع امسالش خیلی شبیه سوالای زیست کنکور 99 بود. حتی یادمه یه شکلی ک قلمچی سوال داده بود عین همون و عین همون تیپ سوال توی کنکور 99 اومد. انگار کپی پیست کرده بودن

شما ک یدونه تستای قلمچی رو هم نزدی لطفا انتقاد بی اساس نکن
      موفق باشید .

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      موقاری و امیر کارشون درستهولی من حنیف عظیمی و بیشتر از همه توصیه میکنم

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amf1384 نمایش پست ها
      احتمالا فعلا یه مدتی مجبور باشی درسنامه بخونی یا فیلم ببینی. هروقت راه افتادی فقط کتاب درسی به صورت تحلیلی میخونی. و تست زیاد میزنی.
      فیلم و کتاب هم که دوستان گفتن چیا خوبه.
      زیست همش ترکیبی هست و قاتی پاتی . صبر میخواد. اصلا بهش به چشم یه درس حفظی نگاه نکن. سعی کن نکته در بیاری و ترکیب کنی. (کم کم یاد میگیری تو انجمن هم درباره روش مطالعه زیست یه سرچ کن. )
      راستی تو تا دیروز ریاضی نبودی؟؟؟
      بله
      راستش من منقلب شدم کلا
      میخوام برم سمت بیو تکنولوژی

15. Top | #30
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      توصیه میکنم حتما ویدیو خانم سارا همتی ( رتبه 1 کنکور 94 ) درمورد روش مطالعه زیست رو ببینید .

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)