خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 9 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 123
    1. Top | #1
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

احیای درون خفته(انتقام کنکور۹۹)

پس کی قراره من بشم اون چیزی که خودم میخوام؟
      زمان دقیق میخوای؟134 روز مونده تا جمع بندیتو شروع کنی بعده اون کنکورتو میدی وخلاص!
      میری رشته ای که عاشقشی!!!!
      اشک شوق مادرتو میبینی،ترکیدن دشمناتو میبینی،از زمین کنده میشی،

ب نظرت یه عمر خوشی ارزش نداره که به خاطرش ۱۳۰ روز جون بکنی؟

اگه اره،پسسسسس:::
      کاری به چیزی نداشته باش،نه تلفن نه رمان نه وب گردی نه تلگرام.
      یه مراسم ویژه برات دارم:احیای درون خفته!!!
      پس تا میتونی بخون!نگو چند ساعت!میگم تا میتونی!
      از ۲۴ ساعت ۲۵ ساعتشو بخون!تست بزن،تمرین کن،بخون،
      نذار حواست به چیزی پرت بشه،
      تنها موقعی بخواب که جسمت داره رو کتابهات میفته!
      در اخر کار به خودت رجوع کن:ایا امروز تلاشت برای زیر هزار بودن کافی بود؟برای زیر پونصد چطور؟زیر ۳۰۰؟زیر ۲۰۰؟ زیر ۱۰۰؟؟؟؟؟!!!!
      انقد بخون که نفس هات به شماره بیفته،کم کم احساس کن که این ادم تو هستی که داری اینطوری تلاش میکنی،
      و در اخر کار یه تعداد تست باور نکردنی تو دفترت ثبت کن!
      میگی از کی شروع کنم؟از شنبه؟ جمعه و پنج شنبه با شنبه فرقی ندارن همین الان باید شروع کنی!
      طوفانی شروع کن و باور داشته باش که این تو هستی که تا اینجا اومدی!

فکر روز اعلام نتایج رو کردی؟
      به امید روزی که ۴۰۰ متر از زمین کنده میشی!
      به امید روزی که تو خنده هات گریه میکنی و میگی من تونستم!
      به امید روزی که جلو دانشگاه مورد علاقت وایسی و لبخند ژکوند بزنی!

پس تلاش کن و ایندتو به این اسونی خراب نکن

[
      من تا اینجا خوب پیش رفتم و تو تاپیک هم گزارش کار میدادم!
      ولی احساس کردم دارم وارد حاشیه میشم برای همین تاپیک خودم رو زدم!اهدافمو توش مینویسم گزارش کار تعداد تست و مباحثی که خوندم رو مینویسم!بعد از کنکور هم میتونید سوالاتتون رو از من تو همین تاپیک بپرسید!!!(بعد از رتبه برتر شدن)

این تاپیک محل بحث و گفتگو نیست!.

افزوده شد:

ویرایش توسط indomitable : 19 فروردین 1400 در ساعت 07:58

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلاااااامی گرم و پر انرژی به خودم !و هدفم!
      میخوایم امروزو بترکونیم ولی قبلش یه خورده از دیروزمون بگیم:

1399/10/17:
      6/25h
      337T

فقط به هدفت فکر کن،
      هدف واقعیت اونیه که وقتی خوابی وادارت میکنه پاشی(اتوماتیک)هدف واقعی اونیه که وقتی بهش فکر میکنی یه لرز خفیفی میاد بهت اونیه که وقتی بهش فکر میکنی احساس میکنی یه چیزی از توت رد میشه!!!

من عاشق هدفمم!عاشق موفق شدن!
      هیچی نمیتونه جلوی من رو بگیره که من موفق نشم!
      اگه خدا قراره من رو با سختیای زندگی ازمایش کنه اگه قراره من رو با واژه ضعیفی مثل کنکور ازمایش کنه بذار بکنه من امااااااده ام!!!!

بریم صبحونه بزنیم بعد بریم یه قدم دیگه هم به هدفمون نزدیک شیم!
      ویرایش توسط indomitable : 20 دی 1399 در ساعت 06:14

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      1399/10/19:
      4/7h
      206T
      1399/10/19: tafrih
      مجموع هفته:
      24/20h
      1181T

مهم نیست دیگران درموردت چی فکر میکنن،وقتی تو داری درد میکشی عذاب میکشی برای نزدیک شدن به هدفت دیگران که نمیبینن،
      اکه همون دیگران جای تو بودن پا پس میکشیدن،

به این فکر فکر کن که چقداتو این سالها عذاب کشیدی،یاده اشکهای شبونت بیفت،یاد غم و غصه های مادرت بیفت،یاده کمکهای اون خیرهایی بیفت که بهت میکنن،چرا باید یه خیر به من کمک کنه هان؟مگه من خودم چیم کمه که منم یه خیر نباشم؟

یاده تموم درد و رنج هات بیفت که اگه وزنشون کنی از وزن تو هم بیشتر میشن.!
      انگار مشکلات کمر به نابودی من بستن!

ولی من به عشق هدفم میخونم!!

img_20210108_140356_426.jpg

img_20210108_140048_396.jpg

4. Top | #4
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      1399/10/20:
      7/6h
      352T
      امروز یه قدم دیگه به هدفم نزدیکتر شدم! امروز یه ذره از دیروزم بهتر شدم،قوی تر شدم،این بار من قراره کمر به نابودی این دنیا ببندم!
      اهداف من فقط محصور به کنکرو نیست,کنکور فقط یه مقدمس!

نابودش میکنم هرچیزی رو که بخواد مابین من و هدفم قرار بگیره!!
      تو کافیه به هدفت فکر کنی،اکه هدفت انقد بزرگ باشه،انقدر بهش عشق داشته باشی،،اونوقت اون هدفت باعث میشه عین ادم از تخت خوابت بیای پایین و بری سراغ کتابات،باعث میشه با هر جمله ای که میخونی حتی از درسی که بدت میاد یه شوقی وارد بدنت بشه!

اگه فکر اون بالا بالاهارو کردی(چه مهندسی چه پزشکی)باید اینم در نظر بگیری که خیلیا هستن که همزمان با تو تلاش میکنن به اون نقطه برسن!
      این درد و رنج تموم میشن ولی تو میمونی و قوی تر از گذشته هات میشی!

پس کم نیار و ادامه بده!
      جوری زندگی کن که پنجاه سال بعد شرمنده خودت نشی(بقیه به درک!)

آرررررع من تسلییییییم نمیییییشمممممممم!

5. Top | #5
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      139910/21:
      1/8h
      75T
      دیروز داشتم از چشم درد میمردم!!!

هدف:زیر 500

6. Top | #6
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      1399/10/22:
      3/9h
      286T
      این رو تا ظهر خوندم بعد ظهر درگیر برنامه قلم چی بودم.
      1399/10/23:
      0h
      0T
      امروز کلا درگیر ثبت نام قلم چی بودم هی منو فرستادن کمیته مدرسه،مدرسه اموزش پرورش،قلم چی!!!!

امروز حالم خیلی بد بود،
      دلیل اول : اینکه عضو کمیته ام!
      دلیل دوم:تو مدرسه مدیرمون بهم تیکه انداخت که تجربیا اومدن کنکور ریاضی دادن رفتن دبیری فیزیک(اخه منم دبیری فیزیک میخواستم)بد دیگ تا ناکجا اباد رو سوزوند!!!!!معاونا هم هر کدوم یه پوزخند زدن!
      دلیل سوم:تو انسانی که بودم یه دوست داشتم تو درس خوندن به گرد پای منم نمیرسید ولی امسال قبول شد اموزش ابتدایی،عصر اونو تو خیابون دیدم!

حرفای مدیر یه طرف نگاه مادرم یه طرف این دوست هم یه طرف

هیییییی

ولی اونا نمیدونن که من عوض شدم،
      هدفم گنده تر شده،
      اونا نمیدونن مه با این حرفاشون من رو بیش از پیش تشنه موفقیت میکنن!

من هدفم از یادم نمیره،
      من عاشق هدفمم
      من میرسم به هدفم!نه با رتبه درپیت!با رتبه ی تاپ!
      اونوقت این مدیر له له خواهد زد برای یه تلفن زدن به من!له له خواهد زد برای اینکه من برم مدرسش واسه دانش اموزاش حرف بزنم!

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چقدر پشتکارت بهم حس خوبی داد
      چقدر خوبه که انقدر با قدرت داری پیش میری
      کاش منم نصف پشتکار شمارو داشتم

8. Top | #8
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      1399/10/24:
      امروز فقد مرور کردم درسارو.
      قلم چی هم ثبت نام کردم و تموم شد.از ده بهمن میتونم ازمون بدم.

img_20210113_082331.jpg
      img_20210113_082309.jpg

9. Top | #9
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام این این دوروز(پنج شنبه و جمعه)مطالعه ای نداشتم.
      این هفته خیلی کم کاری کردم،درگیر مشکلات خانوادگی بودم!
      فردا تا ظهر نمیشه بخونم باید برم میز و صندلی بگیرم(اخه مال خودم خیلی در ب داغونه)البته با پولِ...
      139910/20_1399/10/26:
      846t
      17/63h
      مهم نیست که دیگران در مورد تو چی فکر میکنن،تو باید به هدفت فکر کنی،مگه نمیخوای نو دانشگاه شهید رجایی تحصیل کنی؟مگه نمیخواستی مهندس بشی؟مگه نمیخواستی زندگی خودتو مادرتو تغییر بدی؟مگه نمیخواستی به همه اون چیزی که میخواستی برسی؟تو الان برای خریدن یه پفک بابد یکی دوماه صبر کنی،مگه نمیخواستی این اوضاع رو تمومش کنی؟
      پس یه تکونی به خودت بده!

من الان احساس میکنم دارم زیر این همه فشار له میشم!
      ولی من فردا برمیگردم قدرتمند تر از همیشه،سرحال تر از همیشه،بهتر از همیشه،
      با انگیزه تر از همیشه!
      من به تموم اونایی که تا دیدن من و خونوادم افتادیم تو مشکل مارو ول کردن و رفتن نشون میدم که ما تنهایی هم میتونیم موفق بشیم!
      به اون کسی که ما تو اوج نداری بودیم ولی اون اشغالشو میاورد پرت میکرد تو صورتم نشون میدم که من مال باخت نیستم،
      من indomitableهستم یعنی(شکست ناپذیر!)

آره همینه!
      بین تو و چیزی که میخوای باشی فقط یه مرحله فاصله اس
      میدونی اسم اون چیه؟ ⁉️
      اسمش "ایمان" .
      ایمان به خودت و به هدف و به کار درستی که داری می‌کنی
      به زندگی هر آدم موفقی که نگاه کنی ،در هر زمینه ای، فوتبالیست معروف یا پزشک یا یه مهندس موفق یا خلاصه هر آدم پیشتاخته ای میبینی که سختی های زیادی کشیده
      و یه حقیقت دیگه اینکه هیچکاری تو دنیا آسون و راحت نیست‼️
      باور نداری؟⁉️ یه کم فک کن!
      میدونم سخته، شرایط سخت و دشوار میشه خیلی وقتا ناامید میشی و کم میاری ولی پاشو‼️‼️‼️
      قوی تر از قبل برگرد سر کتابا و برنامه ات!
      هر روز که میگذره یک روز به کنکور نزدیکتر میشی
      مهم نیست که توی مدرسه و آزمون آزمایشی چندم هستی مهم اینه که اینقدر اینده ات برات مهم بوده که اومدی تو این تاپیک و داری این متن نسبتا طولانی رو میخونی
      پس ادامه بده! بذار انجامش بدیم!

10. Top | #10
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      1399/10/27:
      5/55h
      187t

11. Top | #11
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط indomitable نمایش پست ها
      سلام این این دوروز(پنج شنبه و جمعه)مطالعه ای نداشتم.
      این هفته خیلی کم کاری کردم،درگیر مشکلات خانوادگی بودم!
      فردا تا ظهر نمیشه بخونم باید برم میز و صندلی بگیرم(اخه مال خودم خیلی در ب داغونه)البته با پولِ...
      139910/20_1399/10/26:
      846t
      17/63h
      مهم نیست که دیگران در مورد تو چی فکر میکنن،تو باید به هدفت فکر کنی،مگه نمیخوای نو دانشگاه شهید رجایی تحصیل کنی؟مگه نمیخواستی مهندس بشی؟مگه نمیخواستی زندگی خودتو مادرتو تغییر بدی؟مگه نمیخواستی به همه اون چیزی که میخواستی برسی؟تو الان برای خریدن یه پفک بابد یکی دوماه صبر کنی،مگه نمیخواستی این اوضاع رو تمومش کنی؟
      پس یه تکونی به خودت بده!

من الان احساس میکنم دارم زیر این همه فشار له میشم!
      ولی من فردا برمیگردم قدرتمند تر از همیشه،سرحال تر از همیشه،بهتر از همیشه،
      با انگیزه تر از همیشه!
      من به تموم اونایی که تا دیدن من و خونوادم افتادیم تو مشکل مارو ول کردن و رفتن نشون میدم که ما تنهایی هم میتونیم موفق بشیم!
      به اون کسی که ما تو اوج نداری بودیم ولی اون اشغالشو میاورد پرت میکرد تو صورتم نشون میدم که من مال باخت نیستم،
      من indomitableهستم یعنی(شکست ناپذیر!)

آره همینه!
      بین تو و چیزی که میخوای باشی فقط یه مرحله فاصله اس
      میدونی اسم اون چیه؟ ⁉️
      اسمش "ایمان" .
      ایمان به خودت و به هدف و به کار درستی که داری می‌کنی
      به زندگی هر آدم موفقی که نگاه کنی ،در هر زمینه ای، فوتبالیست معروف یا پزشک یا یه مهندس موفق یا خلاصه هر آدم پیشتاخته ای میبینی که سختی های زیادی کشیده
      و یه حقیقت دیگه اینکه هیچکاری تو دنیا آسون و راحت نیست‼️
      باور نداری؟⁉️ یه کم فک کن!
      میدونم سخته، شرایط سخت و دشوار میشه خیلی وقتا ناامید میشی و کم میاری ولی پاشو‼️‼️‼️
      قوی تر از قبل برگرد سر کتابا و برنامه ات!
      هر روز که میگذره یک روز به کنکور نزدیکتر میشی
      مهم نیست که توی مدرسه و آزمون آزمایشی چندم هستی مهم اینه که اینقدر اینده ات برات مهم بوده که اومدی تو این تاپیک و داری این متن نسبتا طولانی رو میخونی
      پس ادامه بده! بذار انجامش بدیم!

خیلی عالی هستی دمت گرم ...
      آره قوی باش مثل همیشه ....
      موفق باشی

12. Top | #12
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      img_20210121_055654.jpg

کنکور داره نزدیک و نزدیک تر میشه،بعضی وقتا نمیخونم بعضی وقتا مشکلات انقد زیاد میشن که نزدیکه کم بیارم و بگم گور بابای هرچی کتابه!
      ولی هدفم نمیذاره لامصب!
      آره همینه! هدفت باید یادت نگه داری،باید یادت نگه داری که برای چی اومدی تو این مسیر!
      تو اول کار به همه اینا باید فکر میکردی!
      تو این راه ممکنه دوستات رو از دست بدی،حمایت خانواده رو از دست بدی،ممکنه خیلی طعنه ها بشنوی که قلبت رو تیکه تیکه کنه ولی نتونی جوابی بدی،
      ممکنه از شدت درد و مشکلات خم بشی.

اما بعدش خیلی قشنگ میشه:
      تو میری صفحه رو لود میکنی میبینی یه رتبه قشنگ نوشته،باور نمیکنی ،،با خودت میگی سازمان سنجش با من شوخیش گرفته؟
      چند بار صفحه رو لود میکنی،
      قیافت اینجوری میشه
      بعدش میترکی،میپری هوا، بندری میرقصی جیغ میکشی میگی یس من انجامش دادم.
      قیافه بقیه رو
      خانوادت همونایی ک میگفتن بچه مردم بچه مردم،حالا میگن بچه من،
      اون خاله زنکا رو ک اصن نگووووووو.
      همه این درد و رنج ها به شادی و خوشی خودتو خونوادت می ارزه.
      می ارزه که بعده ۳۰ سال لبخند بیاری رو لبای مادرت،می ارزه که خودت بعده ۲۰ سال یه حال خوب رو تجربه کنی،می ارزه که موفق بشی،تو چیزی از دیگران کم نداری،اگ اونا تونستن چرا تو نتونی؟

بریم صبحونه و بریم یه مشت و مال حسابی به این کتابا بدیم!البته ازمون هدف گذاری هم برم ببینم چیه پشتیبان مخمو خورد!

13. Top | #13
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      1399/11/2:
      5/18h
      159t
      آزمون هدف گذاری:

بعد از ظهر رو دیگ نمیخونم برا ازمون فردا مغزم لود بشه!
      این ازمون هدف گذاری رو نباید به فیزیک یازدهم دست میزدم اصن!!!!

قبلا گفتم هدفم زیر 500
      ولی الان میگم هدفم زیر400هست،
      من میجنگم برای اون چیزی که میخوام،من عقب نمیکشم،من نمیذارم که حرفای اطرافیانم من رو خورد کنن،من رو از هدفم دور کنن،
      یکی که دوسال پشت کنکور مونده اخرشم با پول پدربزرگش رفته دانشگاه ازاد کیه که بخواد در مورد رشته من حرف بزنه بگه این رشته به درد نمیخوره؟پزشکی به درد میخورد اگ میتونستی میموندی و میاوردی!

بله

من عاشق این رشته ام.و هیچکس هم نمیتونه جلوی من رو بگیره که موفق نشم مخصوصا خودم!
      من اگه نتیجه نگیرم تلاشمو بیشتر میکنم روشمو عوض میکنم،اگه خسته بشم استراحت میکنم،اگه لازم باشه میخوابم،اگه لازمم باشه فوش میدم دلم وا بشه،ولی جا نمیزنم.
      من بعد از کنکور ۹۹ قول دادم به خودم به مادرم که عوض میکنم این زندگیه لعنتی رو،گفتم درمیارم خودمونو از این باتلاقی که توش افتادیم،گفتم به ارزوهات میرسونمت،

من میخوام امسال بترکوووونم،میخوام نشون بدم به همه اون کسایی که میگفتن (رتبه ای که سال اول اوردی بهترین رتبه ای هست که میتونی بیاری)من اون رتبه نصف که سهله رتبه برتر میشم برات!

از همه مهم تر،

میخوام به خودم نشون بدم که من میتونم این رتبه زیر400 رو تو منطقه ی محروم به دست بیارم،میتونم و به دست میارم.

آره من کم نمیااااارممممم.
      ویرایش توسط indomitable : 02 بهمن 1399 در ساعت 17:56

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=indomitable;1690146]1399/11/2:
      5/18h
      159t
      آزمون هدف گذاری:

بعد از ظهر رو دیگ نمیخونم برا ازمون فردا مغزم لود بشه!
      این ازمون هدف گذاری رو نباید به فیزیک یازدهم دست میزدم اصن!!!!

قبلا گفتم هدفم زیر 500
      ولی الان میگم هدفم زیر400هست،
      من میجنگم برای اون چیزی که میخوام،من عقب نمیکشم،من نمیذارم که حرفای اطرافیانم من رو خورد کنن،من رو از هدفم دور کنن،
      یکی که دوسال پشت کنکور مونده اخرشم با پول پدربزرگش رفته دانشگاه ازاد کیه که بخواد در مورد رشته من حرف بزنه بگه این رشته به درد نمیخوره؟پزشکی به درد میخورد اگ میتونستی میموندی و میاوردی!

بله

من عاشق این رشته ام.و هیچکس هم نمیتونه جلوی من رو بگیره که موفق نشم مخصوصا خودم!
      من اگه نتیجه نگیرم تلاشمو بیشتر میکنم روشمو عوض میکنم،اگه خسته بشم استراحت میکنم،اگه لازم باشه میخوابم،اگه لازمم باشه فوش میدم دلم وا بشه،ولی جا نمیزنم.
      من بعد از کنکور ۹۹ قول دادم به خودم به مادرم که عوض میکنم این زندگیه لعنتی رو،گفتم درمیارم خودمونو از این باتلاقی که توش افتادیم،گفتم به ارزوهات میرسونمت،

من میخوام امسال بترکوووونم،میخوام نشون بدم به همه اون کسایی که میگفتن (رتبه ای که سال اول اوردی بهترین رتبه ای هست که میتونی بیاری)من اون رتبه نصف که سهله رتبه برتر میشم برات!

از همه مهم تر،

میخوام به خودم نشون بدم که من میتونم این رتبه زیر400 رو تو منطقه ی محروم به دست بیارم،میتونم و به دست میارم.

آره من کم نمیااااارممممم.
      [/QUOTE]

ای بابا اینقدر چرا ناراحت هستی ؟؟؟ خوش باش یکم
      میدونم اوضاع خیلی خیطه ولی اینجوری خودت رو میخوری
      دیگران و حرفاشون حتی لیاقتشون سطل آشغال اتاقت هم نیستن که بخوای تلاش کنی و به خودت زحمت بدی و نارحتی بکشی و ... تا به اونا خودت رو ثابت کنی و حرفاشون تورو اذیت کنه
      خودت رو رها کن دختر
      عین چشم نباش که همه رو میبینی الا خودت
      ذهنت رو خالی کن از این همه درد و تمرکز کن رو مطالب
      مطمئنم سال دیگه دارم مصاحبه ت رو میخونم

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.راستش میخواستم ازت تشکر کنم.حرفایی که زدی و چیزایی که گفتی خیلی منو برد تو فکر.من تا همین دیروز اصن درس نمیخوندم و در واقع میشه گفت به معنای واقعی صفر مطلقیم.ولی راستش دیدم از بچگی یک ارزویی ته دلم مونده که هیچ جوره نمیتونم فراموشش کنم منم تو زندگیم سختی زیاد بوده و هست هر روز و در هر لحظه حرف منفی میشنوم از اطرافیانم همه میگن یازده ساله درست و حسابی درس نخونده تا الانم که وضعیتش داغونه این هیچی نمیشه.همیشه از کنار این حرفا ساده میگذشتم ولی حالا...
      نمدونم چرا ولی دیگه نمیخوام اینطوری بشه.چرا بقیه میگن من خنگم؟چرا همیشه اونی که تو جمع تحقیر میشه منم؟چرا همیشه اونی که کم میاره و هیچ کسی رو نداره منم؟دیگه نمیخوام این زندگی لعنتی رو.من رشتم تجربیه.هدفم چیه؟با افتخار و در کمال پررویی میگم کسب رتبه تک رقمی و ترجیحا یک.همه میگن نمیشه خب حقم دارن پول و ماشین و دانشگاه خوب و رتبه معرکه که مال همه نیست.مال بچه پرروهایی مثل منه.میگین تا حالا کسی نتونسته اشکال نداره خودم میشم اولیش.واسم فرقی نداره که الان نفر اول ازمونای ازمایشی کیان واسم مهم نیست بقیه در چه حد خوندن مهم فقط و فقط هدفمه.میخوام ترازی تو کنکور به دست بیارم که بشم رکورد دار کنکور.اره قراره از همین امروز و همین لحظه بترکونم.
      خب دیگه من برم یک برنامه توپ واسه این 5ماه بریزم و بشینم سر درسام.میدونم که میشه چون مال منه.حق منه از این زندگی.از الان من تنها وظیفه ای که دارم محافظت از رویا و هدفمه.هر روز گزارش کار میزارم ولی نمیدونم میاد یانه.حتی این پیاممم مطمئن نیستم بیاد ولی من تا روز کنکور گزارش کار مینویسم و میشینم سرش.
      با هر کی هم که بخواد شرط میبندم که یکی از رتبه تک رقمیای تجربی سال 1400منم.
      تا درودی دیگر بدرود.

صفحه 1 از 9 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن