خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 9 نخستنخست ... 456 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 123
    1. Top | #61
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ازمون ریاضی 97:
      ادبیات۷۲٪
      عربی۴۱٪
      دینی۵۶٪
      زبان۱۶٪
      ازمون ریاضی96:
      ادبیات۶۰٪
      عربی۵۲٪
      دینی۴۸٪
      زبان۹٪
      ازمون ریاضی 95:
      ادبیات۶۰٪
      عربی۵۰٪
      دینی۶۵٪
      زبان۰٪
      ازمون ریاضی 94:
      ادببات۵۷٪
      عربی۵۸٪
      دینی۶۴٪
      زبان۲۰٪

2. Top | #62
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تا اینجا این ازمون هارو زدم فعلا دارم روش های مختلف ازمون زدن رو امتحان میکنم ببینم کدومش بهتر برام جواب میده

3. Top | #63
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      img_20210301_045836.jpg

4. Top | #64
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      img_20210301_200647.jpg

5. Top | #65
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      img_20210303_045602.jpg

6. Top | #66
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ازمون سراسری ریاضی98:
      ادبیات۶۶٪
      عربی۶۶٪
      دینی۷۳٪
      زبان۹٪

7. Top | #67
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خدمت استاتر بگم داخل مدرسه ما کسی با تراز شما شروع کرد البته از بهمن خیلی می خوند و رتبه اش زیر 500 شد البته فکر می کنم ساعت مطالعتتون باید به بالا ده برسونید.

8. Top | #68
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      img_20210304_211040.jpg
      img_20210304_211058.jpg

یه مرض خیلی بدی گرفتم که فکر کنم اخرش من رو بکشه:
      کنکورای عمومی که میزنم درصد میگیرم میزنم تو تخمین رتبه اختصاصیا رو هم صفر در نظر میگیرم میبینم من اگه این درصدارو امسال زده بودم الان دانشجو بودم،میبینم اگه بعد عید ول نکرده بودم الان همه چی تموم بود....یه بارم از شدت حرص کم مونده بود گریم بگیره.

9. Top | #69
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط indomitable نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_20210304_211040.jpg
مشاهده: 209
حجم: 47.8 کیلو بایت

نام: IMG_20210304_211058.jpg
مشاهده: 207
حجم: 49.1 کیلو بایت

یه مرض خیلی بدی گرفتم که فکر کنم اخرش من رو بکشه:
      کنکورای عمومی که میزنم درصد میگیرم میزنم تو تخمین رتبه اختصاصیا رو هم صفر در نظر میگیرم میبینم من اگه این درصدارو امسال زده بودم الان دانشجو بودم،میبینم اگه بعد عید ول نکرده بودم الان همه چی تموم بود....یه بارم از شدت حرص کم مونده بود گریم بگیره.

گذشته ، گذشت ..
      آینده رو بساز

10. Top | #70
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یه نصیحتم از من داشته باشین:
      جوگیر شدن کلا کار بدیه، حتی تو درس خوندن
      ینی شما امروز یه متن انگیزشی توپ میخونین، لیتر لیتر دوپامین و سروتونین ترشح میشه تو وجودتون و یه صدایی از اون تو میاد که میگه باید امروزو بترکونی و در حد مررررگ درس بخونی تا نتیجه خیلی خوبی بگیری و یه عمر راحت باشی و ...
      بله، شما ممکنه زود تحت تاثیر قرار بگیرین و حسابی سطح انرژیتون بره بالا و واقعا اون روزو بترکونین! ولی این حالت واسه مدت خیلی کوتاهی پایداره و این انرژی همونقد که زود اومده، زودم از بین میره؛ فوقش دو سه روز (با اغراق!) بتونین این حالتی درس بخونین، بعدش دیگه نمیترکونین، بلکه میترکین
      بچه ها مهمترین فاکتوری که میتونه تو این قضیه کمکتون کنه، برنامه ریزی معقوله، ینی شما تواناییهات رو بذاری جلو روت و با توجه به روتین روزانت یه برنامه بریزی که توش هم مطالعۀ ساعتی و مبحثیت کافی و مناسب باشه، هم استراحتت به اندازه باشه! و پیوسته باشه! به قول ما "یه روز ها، یه روز نه" نباشه
      خلاصه که متنای انگیزشی میتونن کمکتون کنن به شرط اینکه خودتونم عاقلانه برنامه بریزین و بهش پایبند باشین
      نگو من 100 و خورده ای روز خودمو میکشم، تیکه تیکه میکنم، ال و بل میکنم و بعد یه عمر راحتم، بلکه با یه سرعت اوکی و پیوسته برید جلو، به نشدن و شکست خوردن و این حرفا هم فکر نکنین،
      گول ساعت مطالعه صغری دخترِ کبری خانم رو نخورین، گول تعداد تستای دوستِ دوستِ دخترعمه تون که پزشکی رو شاخشه رو هم نخورین، خودتونو با اصغر و ممد و مریم مقایسه نکنین.. شاید زهرا با پونصدتا تست بتونه فصل دو زیست دهم رو متوجه بشه، تو سی تا تست بزنی علامه شی؛ یا مثلا علی با دو ساعت مطالعه بتونه مبحث لگاریتمو ببنده، تو با پنج ساعت یا بیشتر بتونی اینکارو بکنی. خلاصه که کاری به کار دیگران نداشته باشین.. کاملاً خودتون باشین.. و به تواناییاتون ایمان داشته باشین.. شما یه زندگی بیشتر ندارین، قشنگ و با برنامه و اونجور که خودتون دوست دارین بشه زندگیش کنین (اسامی که در این متن میبینید، کاملاً اتفاقی هستند..)
      ویرایش توسط _pariya.sh_ : 15 اسفند 1399 در ساعت 20:18

11. Top | #71
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _pariya.sh_ نمایش پست ها
      یه نصیحتم از من داشته باشین:
      جوگیر شدن کلا کار بدیه، حتی تو درس خوندن
      ینی شما امروز یه متن انگیزشی توپ میخونین، لیتر لیتر دوپامین و سروتونین ترشح میشه تو وجودتون و یه صدایی از اون تو میاد که میگه باید امروزو بترکونی و در حد مررررگ درس بخونی تا نتیجه خیلی خوبی بگیری و یه عمر راحت باشی و ...
      بله، شما ممکنه زود تحت تاثیر قرار بگیرین و حسابی سطح انرژیتون بره بالا و واقعا اون روزو بترکونین! ولی این حالت واسه مدت خیلی کوتاهی پایداره و این انرژی همونقد که زود اومده، زودم از بین میره؛ فوقش دو سه روز (با اغراق!) بتونین این حالتی درس بخونین، بعدش دیگه نمیترکونین، بلکه میترکین
      بچه ها مهمترین فاکتوری که میتونه تو این قضیه کمکتون کنه، برنامه ریزی معقوله، ینی شما تواناییهات رو بذاری جلو روت و با توجه به روتین روزانت یه برنامه بریزی که توش هم مطالعۀ ساعتی و مبحثیت کافی و مناسب باشه، هم استراحتت به اندازه باشه! و پیوسته باشه! به قول ما "یه روز ها، یه روز نه" نباشه
      خلاصه که متنای انگیزشی میتونن کمکتون کنن به شرط اینکه خودتونم عاقلانه برنامه بریزین و بهش پایبند باشین
      نگو من 100 و خورده ای روز خودمو میکشم، تیکه تیکه میکنم، ال و بل میکنم و بعد یه عمر راحتم، بلکه با یه سرعت اوکی و پیوسته برید جلو، به نشدن و شکست خوردن و این حرفا هم فکر نکنین،
      گول ساعت مطالعه صغری دخترِ کبری خانم رو نخورین، گول تعداد تستای دوستِ دوستِ دخترعمه تون که پزشکی رو شاخشه رو هم نخورین، خودتونو با اصغر و ممد و مریم مقایسه نکنین.. شاید زهرا با پونصدتا تست بتونه فصل دو زیست دهم رو متوجه بشه، تو سی تا تست بزنی علامه شی؛ یا مثلا علی با دو ساعت مطالعه بتونه مبحث لگاریتمو ببنده، تو با پنج ساعت یا بیشتر بتونی اینکارو بکنی. خلاصه که کاری به کار دیگران نداشته باشین.. کاملاً خودتون باشین.. و به تواناییاتون ایمان داشته باشین.. شما یه زندگی بیشتر ندارین، قشنگ و با برنامه و اونجور که خودتون دوست دارین بشه زندگیش کنین (اسامی که در این متن میبینید، کاملاً اتفاقی هستند..)
      یعنی نیومدنم میتونه بهم لطمه بزنه؟

من نمیدونم یه مدته اینجوری شدم که انگیزم دیگه بیرونی نیستش.
      یعنی قبلا باید متن انگیزشی و کلیپ و ...اینا میدیم تا میرفتم سر درس.ولی الان خودجوش میرم و خسته هم نمیشم یعنی انگیزم یه جورایی پایدار شده.

برادرمم میگه گزارش بذاری بهتره.

12. Top | #72
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      img_20210305_214102.jpg
      میجنگم تا به دست بیارم زیر۳۰۰ رو و به کسی هم واگذار نمیکنم میدون رو.

13. Top | #73
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

یعنی نیومدنم میتونه بهم لطمه بزنه؟

من نمیدونم یه مدته اینجوری شدم که انگیزم دیگه بیرونی نیستش.
      یعنی قبلا باید متن انگیزشی و کلیپ و ...اینا میدیم تا میرفتم سر درس.ولی الان خودجوش میرم و خسته هم نمیشم یعنی انگیزم یه جورایی پایدار شده.

برادرمم میگه گزارش بذاری بهتره.

اینو خودت تعیین میکنی، اگه میدونی اومدنت ضربه میزنه و وقت درس خوندنتو ازت میگیره، نیا یا خیلی کمتر بیا؛ اگه هم میای برای گزارش و میدونی که بهت کمک میکنه برای حفظ انگیزت، تایمای آخر شب که درس نداری بیا برای مثلا بیست دقیقه یا نیمساعت (بستگی به خودت داره دیگه)
      ینی خودت متوجه میشی که چه عواملی بیش از حد سرگرمت میکنه..

من خودم برا همین موضوع اینستای اصلیم که دوستامو باهاش فالو داشتم خیلی منطقی و با جدیت تمام دی اکتیو کردم و حتی خودمو تهدید کردم که اگه اکتیوش کردم و باز سرگرم شدم، دلیتش میکنم که به ابدیت بپیونده
      ینی تا این حد با خودم خشن برخورد میکنم و حق هیچ بهانه تراشی رو به خودم نمیدم

14. Top | #74
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      img_20210306_201418.jpg

ازمون سراسری تجربی94:
      ادبیات:۶۰٪(۱۶ص،۳غ،۶ نزده) بالاتر نمیره لامصب
      عربی:۳۸٪(۱۲ص،۷غ،۶نزده) افت کرده ام.
      دینی:۵۷٪(۱۶ص،۵غ،۴ نزده)
      زبان:۳۲٪(۹ص،۳غ،۱۳ نزده)

15. Top | #75
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

نام: IMG_20210306_201418.jpg
مشاهده: 104
حجم: 128.0 کیلو بایت

ازمون سراسری تجربی94:
      ادبیات:۶۰٪(۱۶ص،۳غ،۶ نزده) بالاتر نمیره لامصب
      عربی:۳۸٪(۱۲ص،۷غ،۶نزده) افت کرده ام.
      دینی:۵۷٪(۱۶ص،۵غ،۴ نزده)
      زبان:۳۲٪(۹ص،۳غ،۱۳ نزده)
      یه چیزی بگم؟
      شما داری زبانو خیلی پایین میزنی ، بهتر نیست تا عید روی زبان تمرکز کنی بعد ادامه ازمون هات رو بدی؟
      ای آنکه نتیجه چهار و هفتی.......وز هفت و چهار دائم اندر تفتی
      می خور که هزار بار بیشت گفتم.....باز آمدنت نیست،چو رفتی رفتی

صفحه 5 از 9 نخستنخست ... 456 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن