خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

دوستان منو در مورد منابعم راهنمایی کنید

سلام ریاضی و فیزیک و عربی و انگلیسی و دینی رو جمع بندی خیلی سبز ، شیمی پایه و دوازدهم خیلی سبز ، ادبیات کتابای موضوعی نشر الگو گرفتم. زیست نمیدونم چی بگیرم؟؟؟
      سطحم صفر و داغونه. چندتا کتابی که جمع بندی خریدم چون میخوام مطالب مهم با درسنامه مختصر و تمرینای کتاب درسی و تستای مشابه کنکور رو زودتر مسلط شم بعد برم سراغ کتابای تست دیگه تستای سطح بالاتر هم کار کنم.
      لطف میکنید بگیر نظرتون چیه و اینکه برای زیست چه کتابی بگیرم؟درسنامه ی زیست مهم نیست برام. میکرو گاج نقره ای خوبه؟

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

Daghon
      نمایش مشخصات
      میکرو چرته.کلی اشتباه هست توش.خیلی سبز از همه ش بهتره.چون صفری پایه به پایه شو اول بخون بعد جامع.سطح بالاترم دیگه فک نکنم برسی البته همینا بسه برا درصد هشتاد و نود.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Devilll نمایش پست ها
      میکرو چرته.کلی اشتباه هست توش.خیلی سبز از همه ش بهتره.چون صفری پایه به پایه شو اول بخون بعد جامع.سطح بالاترم دیگه فک نکنم برسی البته همینا بسه برا درصد هشتاد و نود.
      بقیه منابعم خوبه؟
      زیست خیلی سبز نسبت به چاپ پارسالش تستاشو تغییر داده؟

4. Top | #4
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تو صفری بعد میخوای جمعبندی بخونی؟من خودم فیزیکو از شهریاری میخونم که دیگه از جایی شروع میکنه آدم خندش میگیره بعد تازه جمعبندی خیلی سبز میخونم میفهمم چی میگه
      ...

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام خواهر من ببینید کتابای جمع بندی ایده خوبی هستند ولی ریسکشون واقعا بالا هستش!ولی پیشنهادم اینه که همین کارو بکن!
      در مورد زیست،پایه به پایه که وقت نمیکنی راستش،جامع خیلی سبز هم ترکیبیه و سخت،آی کیو رو هم فعلا اصلا،نشرالگو هم که خیلی زیاده از اول سال هم شروع میکردی باز هم احتمال تموم کردنش کمه،سه تا راه داری:
      به روش خودت بخونی و تست نزنی(البته بهتره یه 20 تایی حداقل از هر فصل بزنی!)و اینکه خودت تحلیل کنی و یا مثلا کانال دکتر امیر و اینا(منظورم اینه که خودت تحلیل کنی کلا)
      به روش تست آموزی بری جلو(مثلا کتابو یه دور کوتاه بزنی و با تست یاد بگیری)که با توجه به کمبود وقت توصیه نمیکنم!
      بهترین روش خود تحلیل و کتاب تست با حجم کم یا از سایت های مختلف مثل منتا و ....
      برای روش سوم کتابی که باید انتخاب کنی به سلیقت بر میگرده(البته موارد بالا که گفتم فعلا نه!)ولی به شخصه بهتون پیشنهاد میکنم میکرو نقره ای هستش،چون پاسخنامه قویی داره و برای مبتدی ها کتاب خوبی هستش.
      درسنامه هم بنظر من نخون،ولی اگر خواستی بخونی هر چی شد فرقی نداره،فقط یادت باشه تا زمانی درسنامه بخون تا روش خوندن و تحلیل شکل کتاب و اینا دستت اومد بعدش درسنامه خوندن رو ول کن!
      امیدوارم موفق باشید

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کتابای جمع بندی برا پایه صفر؟؟؟؟؟==== پوچی و یادگیری سطحی
      حالا این یعنی چی؟؟
      میری رو کنکور میشینی میبینی سوال برات آشناست دست به قلم میشی حلش میکنی و گزینه رو هم پیدا میکنی و میزنی ولی جواب غلط است و در دام طراح افتادی و نمره منفی و .....
      از اصول اولیه و بیسسیک و کتابای جامع استفاده کنید کم کم پیشرفت میکنید
      جمع بندیها شاید برای این که لب مطلب رو یادت بیاد و اموزش ببینی و بری رو تست بقیه ش رو راست و ریست کنی خوب باشن ولی باید کنارش یه منبع تست هم داشته باشی چون منابع جم بندی تست کم دارن
      ویرایش توسط _Joseph_ : 17 دی 1399 در ساعت 14:43

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط marmari نمایش پست ها
      بقیه منابعم خوبه؟
      زیست خیلی سبز نسبت به چاپ پارسالش تستاشو تغییر داده؟
      کتاب جمع بندی به درد الانت نمیخوره.تو ادبیات اگه سطحت متوسطه خیلی سبزا بهترن اگه ضعیفی همین نشر الگو ها خوبن.ولی برا لغت و املا خیلی سبز یه چیز دیگس...از تغییر تستا هم خبر ندارم ولی کتاب یه تغییرات جزئی داشته

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      روش ات اشتباهه جانم!
      وقتی شروع نکردی اصلا نخوندی چی رو میخوای جمع کنی؟؟؟
      از کاربر زیرو مشورت بگیر
      موفق باشی

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mlt نمایش پست ها
      تو صفری بعد میخوای جمعبندی بخونی؟من خودم فیزیکو از شهریاری میخونم که دیگه از جایی شروع میکنه آدم خندش میگیره بعد تازه جمعبندی خیلی سبز میخونم میفهمم چی میگه
      با اینکه صفرم وقتی میخونم متوجه میشم و تستاشو ج میدم. کنارش باید یه یهمنبع بگیرم قسمتای مهم رو تست سطح بالاترم بزنم

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      سلام خواهر من ببینید کتابای جمع بندی ایده خوبی هستند ولی ریسکشون واقعا بالا هستش!ولی پیشنهادم اینه که همین کارو بکن!
      در مورد زیست،پایه به پایه که وقت نمیکنی راستش،جامع خیلی سبز هم ترکیبیه و سخت،آی کیو رو هم فعلا اصلا،نشرالگو هم که خیلی زیاده از اول سال هم شروع میکردی باز هم احتمال تموم کردنش کمه،سه تا راه داری:
      به روش خودت بخونی و تست نزنی(البته بهتره یه 20 تایی حداقل از هر فصل بزنی!)و اینکه خودت تحلیل کنی و یا مثلا کانال دکتر امیر و اینا(منظورم اینه که خودت تحلیل کنی کلا)
      به روش تست آموزی بری جلو(مثلا کتابو یه دور کوتاه بزنی و با تست یاد بگیری)که با توجه به کمبود وقت توصیه نمیکنم!
      بهترین روش خود تحلیل و کتاب تست با حجم کم یا از سایت های مختلف مثل منتا و ....
      برای روش سوم کتابی که باید انتخاب کنی به سلیقت بر میگرده(البته موارد بالا که گفتم فعلا نه!)ولی به شخصه بهتون پیشنهاد میکنم میکرو نقره ای هستش،چون پاسخنامه قویی داره و برای مبتدی ها کتاب خوبی هستش.
      درسنامه هم بنظر من نخون،ولی اگر خواستی بخونی هر چی شد فرقی نداره،فقط یادت باشه تا زمانی درسنامه بخون تا روش خوندن و تحلیل شکل کتاب و اینا دستت اومد بعدش درسنامه خوندن رو ول کن!
      امیدوارم موفق باشید
      خیلی ممنون از راهنماییتون

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Maneli نمایش پست ها
      روش ات اشتباهه جانم!
      وقتی شروع نکردی اصلا نخوندی چی رو میخوای جمع کنی؟؟؟
      از کاربر زیرو مشورت بگیر
      موفق باشی
      کتاب جمع بندی فقط برای جمع بندید نیست. درسنامه هاش ساده و روونه و نکات مهم و کاربردی رو آورده برای منی که وقت کامل زیاد ندارم خوبه . خوبیش اینه تمرینای کتاب و تستای کنکور و مشابه رو پوشش داده و من قبل خرید از یه بنده خدایی ریاضی و فیزیکشو گرفتم خوندم دیدم میفهمم رفتم خریدم

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Devilll نمایش پست ها
      کتاب جمع بندی به درد الانت نمیخوره.تو ادبیات اگه سطحت متوسطه خیلی سبزا بهترن اگه ضعیفی همین نشر الگو ها خوبن.ولی برا لغت و املا خیلی سبز یه چیز دیگس...از تغییر تستا هم خبر ندارم ولی کتاب یه تغییرات جزئی داشته
      اها مرسی

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      کتابای جمع بندی برا پایه صفر؟؟؟؟؟==== پوچی و یادگیری سطحی
      حالا این یعنی چی؟؟
      میری رو کنکور میشینی میبینی سوال برات آشناست دست به قلم میشی حلش میکنی و گزینه رو هم پیدا میکنی و میزنی ولی جواب غلط است و در دام طراح افتادی و نمره منفی و .....
      از اصول اولیه و بیسسیک و کتابای جامع استفاده کنید کم کم پیشرفت میکنید
      جمع بندیها شاید برای این که لب مطلب رو یادت بیاد و اموزش ببینی و بری رو تست بقیه ش رو راست و ریست کنی خوب باشن ولی باید کنارش یه منبع تست هم داشته باشی چون منابع جم بندی تست کم دارن
      اشاره کردم که من از رو جمع بندی میخونم و تست میزنم روون شم بعد باید برم سراغ یه منبع تست بالاتر بهتر تفهیم شم. مثل در ریاضی فیزیک.ازمونارم تو خونه میگیرم میزنم اما زیست و شیمی رو مفصل میخونم از کتابای جامع.اینجوری فکر کنم نتیجه بگیرم.نه؟؟بیشتر الان مشکلم اینه زیست چی بخرم؟

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اشاره کردم که من از رو جمع بندی میخونم و تست میزنم روون شم بعد باید برم سراغ یه منبع تست بالاتر بهتر تفهیم شم. مثل در ریاضی فیزیک.ازمونارم تو خونه میگیرم میزنم اما زیست و شیمی رو مفصل میخونم از کتابای جامع.اینجوری فکر کنم نتیجه بگیرم.نه؟؟بیشتر الان مشکلم اینه زیست چی بخرم؟
      اگه مشکلی ندارید و خودتون به راهی که میرید اطمینان دارید و حس میکنین این راه براتون خوبه ادامه بدین
      ولی اگه دیدید که اذیت میشید و نتیجه نمیگیرید راه رو اصلاح کنید

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کتاب جمع بندی فقط برای جمع بندید نیست. درسنامه هاش ساده و روونه و نکات مهم و کاربردی رو آورده برای منی که وقت کامل زیاد ندارم خوبه . خوبیش اینه تمرینای کتاب و تستای کنکور و مشابه رو پوشش داده و من قبل خرید از یه بنده خدایی ریاضی و فیزیکشو گرفتم خوندم دیدم میفهمم رفتم خریدم
      خوب پس اگه اینطوریه ادامه بدین همین راه رو
      راستش من خودم هم برای یه سری دروس همینجوری میکنم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)