خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 94
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

یه کارنامه سمی پیدا کردم

%D8%B3%D9%85-%D8%AE%D8%A7%D9%84%D8%B5.jpg
      این کارنامه مال کنکور ۹۹ تو قلمچیه همونطور که میبینین با ده درصد شایدم صفر درصد فیزیک ( چون همونطور که میدونین قلمچی صفر درصد یا منفی رو به صورت یک نشون میده تا جایی که میدونم باز اگه اشتباه هس بگین ) و ۴۰ درصد ریاضی به همچین رتبه خفنی دست پیدا کرده مشابه این کارنامه زیاده که این سمی ترینشونه اینو فقط اینجا میفرستم برا اونایی که ادعاشون سقفو پاره میکنه که ریاضی نباشه نمیشه و نداریم و از این حرفا. حتی اگه فیزیک رو صفر میزد نهایت رتبش بازم زیر سه هزار بود شایدم دو هزار ولی دیگه قطعا بین دو هزار و سه هزار بود رتبش شاید خیلیا بگن اینکه ریاضی رو چهل زده ولی دوستان شما جای ریاضی و فیزیک و عوض کنس درصداشو فرق چندانی نداره این دو درس ینی الان فیزیک رو تو این کارنامه ۲۰ میزد ریاضی هم صفر رتبش حداکثرش سه هزار بود در کل این یه کارنامس که بگم خواستن توانستن هس حتی با ریاضی صفر هم میشه رتبه اورد ولی میشه ده درصد ریاضی خوند همون احتمال و الگو دنباله رو بخونه ادم ده درصد و میزنه بدون اینکه ایکس ایگرگی ببینه فیزیک هم ۳۰ یا ۲۰ درصد زدن کار راحتیه

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      زیست و شیمی (به نسبت سخت بودن) و ادبیات خیلی خوب زده

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      کل بحث کنکور خواستن توانستن هست....
      حتی 1 کنکور هم حداقل از تابستون 9 شروع کردن....
      البته من به درصد کاری ندارم ولی یادمون باشه ما ی خدای مشترک داریم که عاشق همه ما هست.و اونقدر مهربون هست اگر تلاشت کنی بقیه کاستی ها رم جبران

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      داداش یه توصیه برادرانه:
      همیشه اون چیزی که دوست داری و بهش ایمان داری حتی اگر از نظر بقیه غلطه انجام بده،منتظر تایید دیگران نباش!
      به نظر من هم اگر ایمان داری بون ریاضی و فیزیک میشه رتبه خوب آورد حتما همین کارو بکن.

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ریاضی وفیزیک تا جایی که میدونم یکی نیستن
      ریاضی ضریب مخفی رشته تجربی وهرچه درصدش بالاتر رتبه بهتر تر
      شما با خوندن مباحث اسون ریاضی میتونید 20 درصد بزنید به شرطی که خوب کار کنید مثلا امار احتمال شمارش بدون شمارش مجموعه الگو واگه تونستید تابع نمایی ولگاریتمی
      ونیازی نیس هندسه حد ومشتق معادله نامعادله بخونید
      مثلن من خودم از زبان به شدت متنفرممم وتو یادگیریشم خیلی ضعیفمم هرکسی یه ضعفی داره ولی نمیشه بیخیال شد
      امیدوارم موفق باشید

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حالا اگه ما این درصدارو میزدیم رتبمون میشد ۳۰ هزار

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      داداش سم تر از این نیست دیگه
      io3.jpg
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NormaL نمایش پست ها
      داداش سم تر از این نیست دیگه
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IO3.jpg
مشاهده: 489
حجم: 71.6 کیلو بایت
      این فک کنم مورد داره داش مال چه سالیه

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اشتباه نکن امسال چون ریاضی فیزیک سخت تر بودن اینجوری شد
      مثلا 96 رو با این فرض شرکت میکردی ضرر کامل بود
      حذف مطالب اصلا کار درستی نیس
      بشین بخون میرسی تموم کنی

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط awmirhossein نمایش پست ها
      اشتباه نکن امسال چون ریاضی فیزیک سخت تر بودن اینجوری شد
      مثلا 96 رو با این فرض شرکت میکردی ضرر کامل بود
      حذف مطالب اصلا کار درستی نیس
      بشین بخون میرسی تموم کنی
      آره دقیقا اینم حتما خونده و این درصدا رو زده و تو کنکور ۹۶ مطمئناً بهتر میزد

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_help_me نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: سم خالص.jpg
مشاهده: 656
حجم: 32.2 کیلو بایت
      این کارنامه مال کنکور ۹۹ تو قلمچیه همونطور که میبینین با ده درصد شایدم صفر درصد فیزیک ( چون همونطور که میدونین قلمچی صفر درصد یا منفی رو به صورت یک نشون میده تا جایی که میدونم باز اگه اشتباه هس بگین ) و ۴۰ درصد ریاضی به همچین رتبه خفنی دست پیدا کرده مشابه این کارنامه زیاده که این سمی ترینشونه اینو فقط اینجا میفرستم برا اونایی که ادعاشون سقفو پاره میکنه که ریاضی نباشه نمیشه و نداریم و از این حرفا. حتی اگه فیزیک رو صفر میزد نهایت رتبش بازم زیر سه هزار بود شایدم دو هزار ولی دیگه قطعا بین دو هزار و سه هزار بود رتبش شاید خیلیا بگن اینکه ریاضی رو چهل زده ولی دوستان شما جای ریاضی و فیزیک و عوض کنس درصداشو فرق چندانی نداره این دو درس ینی الان فیزیک رو تو این کارنامه ۲۰ میزد ریاضی هم صفر رتبش حداکثرش سه هزار بود در کل این یه کارنامس که بگم خواستن توانستن هس حتی با ریاضی صفر هم میشه رتبه اورد ولی میشه ده درصد ریاضی خوند همون احتمال و الگو دنباله رو بخونه ادم ده درصد و میزنه بدون اینکه ایکس ایگرگی ببینه فیزیک هم ۳۰ یا ۲۰ درصد زدن کار راحتیه

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط narjes78 نمایش پست ها
      حالا اگه ما این درصدارو میزدیم رتبمون میشد ۳۰ هزار

دوست عزیز سهمیه اش معلوم نیست این کارنامه
      درضمن ایشون 40 درصد ریاضی زدن
      60 درصد ادبیات
      60درصد شیمی
      یهنی میانگین سخت ترین دروس کنکور 99 ش شده 53 تقریبا
      شما گیریم بیای ریاضی رو حذف کنی یا اصلا ریاضی فیزیک رو یک جا حذف کنی
      از کجا معلوم 1400 ریاضی فیزیک اسون بیاد و همه درصد خوبی بزنن و شما نتونی بزنی و ترازت رو بیاره پایین؟؟؟؟ مگه میدونید سطح 1400 چی خواد بود
      شما صرف درصد رو میبینید ولی باید ملاک کار تراز باشه نه درصد
      الان شیمی 60 درصد جهش تراز استثنایی رو به این داوطلب داده و همچنین ادبیات 60 درصد ریاضی هم که در حد همون 5 درصد برتر زده (مراجعه کنید به آخرین پیک سنجش که میانگین درصد ها رو داده)
      شما مثل اینکه ملاک سنجش کنکور رو نمیدونید چی هست
      توصیه میکنم به پستهای توضیحات کارنامه کنکور دکتر شیدایی در اینستاگرام مراجعه کنید

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها

دوست عزیز سهمیه اش معلوم نیست این کارنامه
      درضمن ایشون 40 درصد ریاضی زدن
      60 درصد ادبیات
      60درصد شیمی
      یهنی میانگین سخت ترین دروس کنکور 99 ش شده 53 تقریبا
      شما گیریم بیای ریاضی رو حذف کنی یا اصلا ریاضی فیزیک رو یک جا حذف کنی
      از کجا معلوم 1400 ریاضی فیزیک اسون بیاد و همه درصد خوبی بزنن و شما نتونی بزنی و ترازت رو بیاره پایین؟؟؟؟ مگه میدونید سطح 1400 چی خواد بود
      شما صرف درصد رو میبینید ولی باید ملاک کار تراز باشه نه درصد
      الان شیمی 60 درصد جهش تراز استثنایی رو به این داوطلب داده و همچنین ادبیات 60 درصد ریاضی هم که در حد همون 5 درصد برتر زده (مراجعه کنید به آخرین پیک سنجش که میانگین درصد ها رو داده)
      شما مثل اینکه ملاک سنجش کنکور رو نمیدونید چی هست
      توصیه میکنم به پستهای توضیحات کارنامه کنکور دکتر شیدایی در اینستاگرام مراجعه کنید
      به قول اون دوستمون هر کی هر کار به نظرش درسته انجام بده نتیجش رو واگذار کن به خدا.

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_help_me نمایش پست ها
      به قول اون دوستمون هر کی هر کار به نظرش درسته انجام بده نتیجش رو واگذار کن به خدا.
      دقیقا با تنها حرفتون که این هست موافقم
      شما فکر میکنید کارتون درسته خوب فبها راه باز جاده دراز انشالله که موفق باشید دیگه چرا دارید تایید ما رو میگیرید؟؟
      ولی از اکانتتون اسکرین شات گرفتم شهریور 1400 یه حال و احوالی ازتون بپرسم

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      دقیقا با تنها حرفتون که این هست موافقم
      شما فکر میکنید کارتون درسته خوب فبها راه باز جاده دراز انشالله که موفق باشید دیگه چرا دارید تایید ما رو میگیرید؟؟
      ولی از اکانتتون اسکرین شات گرفتم شهریور 1400 یه حال و احوالی ازتون بپرسم
      مطمئن باش قبول میشم و ریاضی رو تبدیل میکنم به هیچی بهت قول میدم با ریاضی صفر رتبم در حد 3 4 هزار میاد 2 هزار هم میشه فقط میخوام یه چی بگم که از حرفم برنگردم من نخواستم بهتون بفهمونم فقط خواستم اثرم رو به این سایت بزارم یا به عنوان کسی که خواست و توانست میشم یا به عنوان کسی که اشتباه کرد و نتونست . به هر حال در هر صورت پیروز این داستان ملت کنکورن و من موش ازمایشگاهی که خودم دوس دارم باشم چون اگه موفق نشم نشون دادم که نمیشه با این روش موفق شد و موفق بشم ینی میشه پس این روش تبدیل میشه به یه روش همگانی و من مثالی از این روش برای همه این اعضای انجمن میشم وقتی ملت درکت نکنن مسخرت میکنن و جای خوبش اونجاس که تو گند میزنی به تصوراتشون و موفق میشی

صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن