خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 94
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_help_me نمایش پست ها
      مطمئن باش قبول میشم و ریاضی رو تبدیل میکنم به هیچی بهت قول میدم با ریاضی صفر رتبم در حد 3 4 هزار میاد 2 هزار هم میشه فقط میخوام یه چی بگم که از حرفم برنگردم من نخواستم بهتون بفهمونم فقط خواستم اثرم رو به این سایت بزارم یا به عنوان کسی که خواست و توانست میشم یا به عنوان کسی که اشتباه کرد و نتونست . به هر حال در هر صورت پیروز این داستان ملت کنکورن و من موش ازمایشگاهی که خودم دوس دارم باشم چون اگه موفق نشم نشون دادم که نمیشه با این روش موفق شد و موفق بشم ینی میشه پس این روش تبدیل میشه به یه روش همگانی و من مثالی از این روش برای همه این اعضای انجمن میشم وقتی ملت درکت نکنن مسخرت میکنن و جای خوبش اونجاس که تو گند میزنی به تصوراتشون و موفق میشی
      آفرین
      والا انشالله که قبول میشید چون جمع کثیری (حدود 600000 نفر)در جهالت هستن و این فکر ها به سرشون نزده و اونارو از جهالت ابدی چندین ساله نجات میدهید و نامتان برای همیشه در تاریخ کنکور این سرزمین جاودانه میشه

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من کاری ندارم چیزی که من نمیتونم دربارش سکوت کنم اینه که شما یه کار میخوای بکنی بقیه هم دعوت میکنی به اینکار یجورایی حکم شریک جرمه . خوب شما برو بخون قبوب شو بعد بیا گند بزن تصورات همه تا بهت تعظیم کنن به قول خودت از این داستان ها اینجا زیاد میگن شما برو قبول شو بعد بیا . موفق باشی
      اونیکه اهل عمله ۳ تا تاپیک راجع به یه موضوع نمیزنه تا بشینه سه ساعت فک بزنه

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsh23 نمایش پست ها
      من کاری ندارم چیزی که من نمیتونم دربارش سکوت کنم اینه که شما یه کار میخوای بکنی بقیه هم دعوت میکنی به اینکار یجورایی حکم شریک جرمه . خوب شما برو بخون قبوب شو بعد بیا گند بزن تصورات همه تا بهت تعظیم کنن به قول خودت از این داستان ها اینجا زیاد میگن شما برو قبول شو بعد بیا . موفق باشی
      اونیکه اهل عمله ۳ تا تاپیک راجع به یه موضوع نمیزنه تا بشینه سه ساعت فک بزنه
      اولا ادبتو حفظ کن داش دوما من تا سر کنکور تاپیک میزنم اصلا به شما مربوط نیس یه جای عمومیه دوس دارم نظر بدم مشکلی داری ریپورت کن اخراجم کنن یا علی در ضمن امثال شما جز سیاه لشکر کنکورین با این حساب چون گام به گام با من دارین کامنت میزارین یه چیزی بگو که خودتو نابود نکنه. ریپلی نکن پسرم تنها کسی که بیکاره و نشسته هر چی من گفتم منفی زده شماهایین اسم من بد در رفته .

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اولا ادبتو حفظ کن داش دوما من تا سر کنکور تاپیک میزنم اصلا به شما مربوط نیس یه جای عمومیه دوس دارم نظر بدم مشکلی داری ریپورت کن اخراجم کنن یا علی در ضمن امثال شما جز سیاه لشکر کنکورین با این حساب چون گام به گام با من دارین کامنت میزارین یه چیزی بگو که خودتو نابود نکنه. ریپلی نکن پسرم تنها کسی که بیکاره و نشسته هر چی من گفتم منفی زده شماهایین اسم من بد در رفته .
      خدا کمکت کند
      خوب این بیچاره چی گفت که میگی ادبش رو درست کنه

شما من رو یاد یکی از دوستان نزدیکم میندازید

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      فایل پیوست 95851
      این کارنامه مال کنکور ۹۹ تو قلمچیه همونطور که میبینین با ده درصد شایدم صفر درصد فیزیک ( چون همونطور که میدونین قلمچی صفر درصد یا منفی رو به صورت یک نشون میده تا جایی که میدونم باز اگه اشتباه هس بگین ) و ۴۰ درصد ریاضی به همچین رتبه خفنی دست پیدا کرده مشابه این کارنامه زیاده که این سمی ترینشونه اینو فقط اینجا میفرستم برا اونایی که ادعاشون سقفو پاره میکنه که ریاضی نباشه نمیشه و نداریم و از این حرفا. حتی اگه فیزیک رو صفر میزد نهایت رتبش بازم زیر سه هزار بود شایدم دو هزار ولی دیگه قطعا بین دو هزار و سه هزار بود رتبش شاید خیلیا بگن اینکه ریاضی رو چهل زده ولی دوستان شما جای ریاضی و فیزیک و عوض کنس درصداشو فرق چندانی نداره این دو درس ینی الان فیزیک رو تو این کارنامه ۲۰ میزد ریاضی هم صفر رتبش حداکثرش سه هزار بود در کل این یه کارنامس که بگم خواستن توانستن هس حتی با ریاضی صفر هم میشه رتبه اورد ولی میشه ده درصد ریاضی خوند همون احتمال و الگو دنباله رو بخونه ادم ده درصد و میزنه بدون اینکه ایکس ایگرگی ببینه فیزیک هم ۳۰ یا ۲۰ درصد زدن کار راحتیه
      سلام وقتت بخیر
      اولین نکته اگر کنکور 98 بود بنظرت میشد با اینا به جایی رسید ؟
      نعع معلومه که نه
      و دومین نکته هیچوقت نمیشه سنجش رو پیش بینی کرد ... هیچوقت
      پس در گام آخر عقل حکم میکنه که آدم اینجوری اینا رو حذف نکنه ...
      و الی که منم دوست دارم بیام بشینم فقط زیست و شیمی بخونم که عاشقشونم
      کنکوری که مث 98 بشه ریاضی صفر ترازی پایین تر از میانگین میده پایین تر از تراز پایه که وحشتناک تاثیر داره
      موفق باشی

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خوب دیگه به این نتیجه رسیدیدم که نخود نخود هر که رود خانه خود
      جناب @God_help_me انشالله که به هدفتون میرسید
      همانطوری که گفتم و خودتون اشاره کردید شما بار سنگینی رو رو دوش بچه های این انجمن گذاشتید و محکوم به موفقیت هستین با گفتن اینکه "خودتون خواستین اثر بزارید و مبتکر این روش ضربتی خوانی در کنکور باشید و به امثال من و دیگران نشان دهید که در اشتباهیم و باید چشم ها رو بشوییم و جور دیگری ببینیم" تنها مدرک برای اثبات حرفهاتون زدن درصد 0 در ریاضی و فیزیک و قبولی پزشکی روزانه هستش
      پس برو ببینم چیکار میکنی
      من و تعدادی از دوستان هم اکانتتون رو سیو کردیم که موقع اعلام نتایج تو تاپیک مربوطه از شما یاد کنیم تا کارنامه قبولیتون رو انشالله قرار بدهید

7. Top | #22
      rz1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      دوست عيز ما که بخيل نيستيم
      انشالله ک هم شما تمام تلاشت کني هم خدا کمکت کنه ب چيزي ک ميخواي برسي.....ولي حرفايي ک از دوستان ديدم کاملا به جا و صحيح بودن
      حرفاتونو زدين ديگه!
      خو شمام رو حرفت سفت و سخت وايسادي!هرکسي هم هرچي بگه بي احترامي به شما کرده(از نظر شما...هرچند من برخورد نادرست نديدم)
      پس بدون هيچ کلام ديگه اي بفرماييد سر درس و مشقتون
      الان ب منم فک کنم بگي ادبتو حفظ کن -_-
      زندگی ی مجموعه ی منظم از بی نظمی هاست

ی مجموعه ی معقول از بی عقلی ها

له شده ، زیرِ پایِ عرفِ اجتماع

خوب ولی اشتباه

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali1065 نمایش پست ها
      سلام وقتت بخیر
      اولین نکته اگر کنکور 98 بود بنظرت میشد با اینا به جایی رسید ؟
      نعع معلومه که نه
      و دومین نکته هیچوقت نمیشه سنجش رو پیش بینی کرد ... هیچوقت
      پس در گام آخر عقل حکم میکنه که آدم اینجوری اینا رو حذف نکنه ...
      و الی که منم دوست دارم بیام بشینم فقط زیست و شیمی بخونم که عاشقشونم
      کنکوری که مث 98 بشه ریاضی صفر ترازی پایین تر از میانگین میده پایین تر از تراز پایه که وحشتناک تاثیر داره
      موفق باشی
      یه چیزه غریزه ایه داش به نظر من کنکور 1400 سخت تر از 99 خواهد بود علتاشم گفتم قبلا اکثر دانش اموزا پشتن امسال به دلیل کرونا خیلیا کرونا گرفتن یا اقوامشون گرفت و حاشیه هایی که کنکور داشت رفتند علت اخرم که منطقی نیس قبول دارم عدد 1400 هس که یه عدد رنده و به نظرم کنکور سخت تر از امساله هر کسی میتونه هر عقیده ای داشته باشه و محترمه

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      خوب دیگه به این نتیجه رسیدیدم که نخود نخود هر که رود خانه خود
      جناب @God_help_me انشالله که به هدفتون میرسید
      همانطوری که گفتم و خودتون اشاره کردید شما بار سنگینی رو رو دوش بچه های این انجمن گذاشتید و محکوم به موفقیت هستین با گفتن اینکه "خودتون خواستین اثر بزارید و مبتکر این روش ضربتی خوانی در کنکور باشید و به امثال من و دیگران نشان دهید که در اشتباهیم و باید چشم ها رو بشوییم و جور دیگری ببینیم" تنها مدرک برای اثبات حرفهاتون زدن درصد 0 در ریاضی و فیزیک و قبولی پزشکی روزانه هستش
      پس برو ببینم چیکار میکنی
      من و تعدادی از دوستان هم اکانتتون رو سیو کردیم که موقع اعلام نتایج تو تاپیک مربوطه از شما یاد کنیم تا کارنامه قبولیتون رو انشالله قرار بدهید
      به جملم دقت کن عزیز من نگفتم فیزیکو صفر میزنم گفتم ریاضی درسته عنوان تاپیک پرسیدم ولی قبل اینکه بیام انجمن فیزیک رو خواستم حالا نه که 80 بزنیم ولی با فیزیک 30 درصد و ریاضی صفر اون رتبه که گفتمو میارم

10. Top | #25
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به جملم دقت کن عزیز من نگفتم فیزیکو صفر میزنم گفتم ریاضی درسته عنوان تاپیک پرسیدم ولی قبل اینکه بیام انجمن فیزیک رو خواستم حالا نه که 80 بزنیم ولی با فیزیک 30 درصد و ریاضی صفر اون رتبه که گفتمو میارم
      انشالله (منم مطمئنم که میتونی)

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      درکل هرچی کنکور سخت تر باشه خیلی خیلی بهتره حتی با درصدای پایین هم میشه قبول شد ولی خب کنترل استرس هیجان بالایی نیاز داره

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به جز فیزیک بقیه درصداش اوکی و خوب هست
      درسای سخت مثل شیمی و ادبیات هم خوب زده
      حذف درس هم عاقلانه نیس کارو سختتر میکنه

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      آب قطعه زور نزن
      اسم من بد رفته شما ها مقصرین
      ویرایش توسط Amirsh23 : 15 دی 1399 در ساعت 16:37

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsh23 نمایش پست ها
      آب قطعه زور نزن
      عضویت ۱۳ : دی
      اسم من بد رفته شما ها مقصرین
      وقتی ادم حسابت نمیکنم کامنت میزاری پاک میکنی دوباره میزاری این یعنی مغزت باگ داره درک نمیکنی که خوشم نمیاد ازت و باز ریپلی میدی در ضمن این اکانت دوممه اکانت اولم یادم رفت رمزش ایمیلشم فروختم به یکی پس دهن مبارک رو ببند و با خداحافظی خوشحالم کن ریپلی نده این صد بار

15. Top | #30
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      وقتی ادم حسابت نمیکنم کامنت میزاری پاک میکنی دوباره میزاری این یعنی مغزت باگ داره درک نمیکنی که خوشم نمیاد ازت و باز ریپلی میدی در ضمن این اکانت دوممه اکانت اولم یادم رفت رمزش ایمیلشم فروختم به یکی پس دهن مبارک رو ببند و با خداحافظی خوشحالم کن ریپلی نده این صد بار
      خدا کمکت کند!God_help_you

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن