خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 9 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 121
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

فیزیک رو میفهمم ولی یه مشکلی هس

سلام دوستان من تا حالا هیچی نخونده بودم با استاد ذهبی تاملند دارم فیزیکو یاد میگیرم و حتی بیشتر احساس میکنم استعداد دارم تو فیزیک این جای خوب ماجراس مشکلم اینه معادله درجه دو یا سه یا کلا هر معادله ای میبینم نمیتونم به ریشه ها برسم اصلا بلد نیستم چیکار کنم ریاضی رو کلا بوسیدم گزاشتم کنار چون نه وقت هس تو این ۶ ماه برسم نه علاقه ای دارم بهش فقط ماه های اخر شاید الگو دنباله و امار و احتمال بخونم که ایکس و ایگرگ و این چرت و پرتا توشون نیس تو فیزیک هم الان مشکلم ایکس ماجراس ینی اونجایی که یه معادله هس مثلا میخوای بفهمی کی ایکست صفر شده معادله رو صفر قرار میدی من تعجب میکنم معلمه بدون حل یه معادله که طولانی هس رو مستقیم میگه دو تا ریشه داره بعد من موندم چطو به این عددا رسید :/ ناموسا کسی میدونه بگه متاسفانه یکی دو ماه با اریان حیدری وقتمو تلف کردم اخرش فهمیدم ریاضی نفهمیدم کلا خواهش میکنم کمک کنین لاقل درصد فیزیکو بگیرم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_help_me نمایش پست ها
      سلام دوستان من تا حالا هیچی نخونده بودم با استاد ذهبی تاملند دارم فیزیکو یاد میگیرم و حتی بیشتر احساس میکنم استعداد دارم تو فیزیک این جای خوب ماجراس مشکلم اینه معادله درجه دو یا سه یا کلا هر معادله ای میبینم نمیتونم به ریشه ها برسم اصلا بلد نیستم چیکار کنم ریاضی رو کلا بوسیدم گزاشتم کنار چون نه وقت هس تو این ۶ ماه برسم نه علاقه ای دارم بهش فقط ماه های اخر شاید الگو دنباله و امار و احتمال بخونم که ایکس و ایگرگ و این چرت و پرتا توشون نیس تو فیزیک هم الان مشکلم ایکس ماجراس ینی اونجایی که یه معادله هس مثلا میخوای بفهمی کی ایکست صفر شده معادله رو صفر قرار میدی من تعجب میکنم معلمه بدون حل یه معادله که طولانی هس رو مستقیم میگه دو تا ریشه داره بعد من موندم چطو به این عددا رسید :/ ناموسا کسی میدونه بگه متاسفانه یکی دو ماه با اریان حیدری وقتمو تلف کردم اخرش فهمیدم ریاضی نفهمیدم کلا خواهش میکنم کمک کنین لاقل درصد فیزیکو بگیرم
      سلام خب شما که الان فقط با معادله درجه دو مشکل داری فقط همون رو با یکی از کتابای کمک درسی ریاضیت بخون(یه نصفه روز کافیه تا همچیشو متوجه بشی)

این جواب مشکلت نیست ولی:
      سوالای فیزک کنکور رو نگاه کنی بالای 90 درصد حلیات هستش پس حذف کردن کل درس ریاضی از الان به نظرم کار اشتباهی هست و از الان ریاضی کنکور رو حتی اگه صفر باشی میتونی مباحث مهم و پرتکرارش رو جمع کنی.
      ?What power would Hell have if those imprisoned were not able to dream of Heaven

Neil Gaiman_Sandman

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arash_schulzy نمایش پست ها
      سلام خب شما که الان فقط با معادله درجه دو مشکل داری فقط همون رو با یکی از کتابای کمک درسی ریاضیت بخون(یه نصفه روز کافیه تا همچیشو متوجه بشی)

این جواب مشکلت نیست ولی:
      سوالای فیزک کنکور رو نگاه کنی بالای 90 درصد حلیات هستش پس حذف کردن کل درس ریاضی از الان به نظرم کار اشتباهی هست و از الان ریاضی کنکور رو حتی اگه صفر باشی میتونی مباحث مهم و پرتکرارش رو جمع کنی.
      ینی چی ینی فیزیکم مثل ریاضی تابع میخونیم؟ فعلا که فیزیک تا شتاب اومدم تابع اینا نداره مختصات داره ولی اصلا مثل ریاضی نیس که حالتو بگیره اعصابتو خورد کنه باور کن وقتی ریاصی میخونم نمیفهمم کلا اون روز دیگه هیچی نمیخونم جوری حالمو میگیره حس خودکشی بهم دست میده ریاضی که گفتم در حد ده درصد میخونم اصلا صد سالم وقت داسته باسم من از ریاضی متنفرم ولی فیزیک شیرینه خوبه البته من مبحث حرکت شناسی تا شتاب اومدم فعلا که خوبه به بن بست نخوردم

4. Top | #4
      نفر برتر کنکور

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام
      ببین خب راه حل اینه که بری معادله ی درجه 2 رو بخونی
      حتی نیاز به کتاب خاصی هم نیست. تو نت سرچ بکنی آموزشش هست.

ولی مسئله ی دیگه اینه که حذف کردن کل ریاضی اصلا کار درستی نیست و ضربه بدی به کنکورت میزنه.
      از همین الان تا کنکور راحت میتونی 50 درصد جمع کنی برای ریاضی .
      پیشنهاد میکنم کتاب های آموزش شگفت انگیز خیلی سبز رو تهیه کنی، درسنامه ی خیلی خیلی خوبی دارن با تعداد تست کافی
      .

5. Top | #5
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      خب . اینجا پایان ماجرا نیست . شما یکم بیای جلوتر در دینامیک و کار و انرژی و الکتریسیته ساکن متوجه میشی که مثلثات هم باید بلد بشی.
      کلا حذف لا حذف ! یعنی چی کل ریاضی رو حذف میکنم . بشین بخون .
      کلا حذف کامل درس = رتبه بالای 10000

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ینی چی ینی فیزیکم مثل ریاضی تابع میخونیم؟ فعلا که فیزیک تا شتاب اومدم تابع اینا نداره مختصات داره ولی اصلا مثل ریاضی نیس که حالتو بگیره اعصابتو خورد کنه باور کن وقتی ریاصی میخونم نمیفهمم کلا اون روز دیگه هیچی نمیخونم جوری حالمو میگیره حس خودکشی بهم دست میده ریاضی که گفتم در حد ده درصد میخونم اصلا صد سالم وقت داسته باسم من از ریاضی متنفرم ولی فیزیک شیرینه خوبه البته من مبحث حرکت شناسی تا شتاب اومدم فعلا که خوبه به بن بست نخوردم
      بله تابع معادله درجه ۲ مثلثات و .. همش برا فیزیک ضروریه و فیزیک بدون ریاضی اصن معنی نمیده
      اگه میبینی با ریاضی مشکل داری با یه دبیر دیگه کلاس بردار
      یا میتونی از ریاضی خیلی سبز استفاده کنی که به نظرم درسنامه های خوب و کاملی داره میتونی نری سراغ تستاش همون درسنامرو بخونی و مثالایی که تو درسنامه اومده حل کنی بعد بری همون فصل رو توی کتاب درسی تمرینایی که توش هست رو حل کنی در کل زیاد سخت نگیر و اگه یه جایی رو متوجه نشدی و یا یه تستی رو نتونستی حل کنی ناامید نشو همه ی کنکوری ها مثل خودتن همش دارن با تستای مختلف کلنجار میرن
      ?What power would Hell have if those imprisoned were not able to dream of Heaven

Neil Gaiman_Sandman

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Paxton نمایش پست ها
      سلام

ولی مسئله ی دیگه اینه که حذف کردن کل ریاضی اصلا کار درستی نیست و ضربه بدی به کنکورت میزنه.
      پیشنهاد میکنم کتاب های آموزش شگفت انگیز خیلی سبز رو تهیه کنی، درسنامه ی خیلی خیلی خوبی دارن با تعداد تست کافی
      .
      من هر چی میگین قبول دارم به هر حال شما ازموده ای ولی داش من اصلا ادم نرمالی نیستم تو ریاضی اصلا ایکس میبینما بالا میارم نمیدونم چطو حسمو بگم اصلا خوشم نمیاد من الان زیست رو سه بار تموم کردم تا الان چون علاقه دارم شیمی هم همینطور ولی کلا با ریاضی مشکل دارم اصلا ژن ریاضی ندارم منظورم اون ریاضی محاسبه ای نیس که جمع تفریقه ریاضی که توش لیمیت و تابع و معادله و کلا چرت و بیخود خوشم نمیاد و وقتی هم که میخوام بخونم ۵ ساعت رو یه صفحه سر یه چیز چرتش میمونم همون ایکس ها چون نمیدونم دقیقا چه غلطی میکنه و به اون ریشه یا جواب میرسه همه هم بلدن به جز من اینه که اون روزی که ریاضی خوندم هیچی نمیخونم و این ضربه بدتر از ضربه صفر زدن ریاضی هس تو کنکور چونکه لاقل بقیه رو میزنم الان من زیست و شیمی و دینی و عربیم خوبه مشکلم فیزیکه ریاضی راهنمایی نمیخوام چون هر چقدم بگین من قوه عقلمو میبندم ولی معادله درجه دو رو ممنون که گفتین میخونم از مهر و ماه

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hisen نمایش پست ها

خب . اینجا پایان ماجرا نیست . شما یکم بیای جلوتر در دینامیک و کار و انرژی و الکتریسیته ساکن متوجه میشی که مثلثات هم باید بلد بشی.
      کلا حذف لا حذف ! یعنی چی کل ریاضی رو حذف میکنم . بشین بخون .
      کلا حذف کامل درس = رتبه بالای 10000

مثلثات در حد الف ب هس داش دیگه ارث باباشو که نمیخواد ازم در حد ابتدایی بلد باشه ادم کار راه بندازه

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Paxton نمایش پست ها
      سلام

.
      دوست عزیز چطور بعضیا حدود دوسال برای ریاضی وقت گذاشتن و ۵۰ زدن بعد شما میگی تو ۶ ماه میشه ۵۰ زد؟

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arash_schulzy نمایش پست ها
      بله تابع معادله درجه ۲ مثلثات و .. همش برا فیزیک ضروریه و فیزیک بدون ریاضی اصن معنی نمیده
      اگه میبینی با ریاضی مشکل داری با یه دبیر دیگه کلاس بردار
      یا میتونی از ریاضی خیلی سبز استفاده کنی که به نظرم درسنامه های خوب و کاملی داره میتونی نری سراغ تستاش همون درسنامرو بخونی و مثالایی که تو درسنامه اومده حل کنی بعد بری همون فصل رو توی کتاب درسی تمرینایی که توش هست رو حل کنی در کل زیاد سخت نگیر و اگه یه جایی رو متوجه نشدی و یا یه تستی رو نتونستی حل کنی ناامید نشو همه ی کنکوری ها مثل خودتن همش دارن با تستای مختلف کلنجار میرن
      من باو مشکلم این نیس بعضی سوتی هایی دارم اصلا در حد کلاس راهنمایی خدا به دادم برسه دیگه برام مهم نیس اصلا باورت میشه تازه فهمیدم فرجه چیه تازه اونم نه به صورت کامل . این کنکور سومین کنکورمه سنم هم بالاس به خدا حاضرم کل شهر رو جارو کنم خلاص شم از این برهه زندگی چیه اخه کاش یه جلبکی چیزی به دنیا میومدم اون کسی که ریاضی رو کشف کرد صد لعنت بهش . هر کسی بلده درود بفرسته ولی من لعنتش میکنم

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط narjes78 نمایش پست ها
      دوست عزیز چطور بعضیا حدود دوسال برای ریاضی وقت گذاشتن و ۵۰ زدن بعد شما میگی تو ۶ ماه میشه ۵۰ زد؟
      دقیقا شاید روزی بشه سفر در زمان کرد ولی باور کن این ریاضی ژن و دی ان ای خاص خودشو میخواد کسی درک میکنه که از جنس من باشه که کم نیستن بعد طرف میاد میگه تو ۶ ماه پنجاه میزنی قیافه من در اون لحظه

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من باو مشکلم این نیس بعضی سوتی هایی دارم اصلا در حد کلاس راهنمایی خدا به دادم برسه دیگه برام مهم نیس اصلا باورت میشه تازه فهمیدم فرجه چیه تازه اونم نه به صورت کامل . این کنکور سومین کنکورمه سنم هم بالاس به خدا حاضرم کل شهر رو جارو کنم خلاص شم از این برهه زندگی چیه اخه کاش یه جلبکی چیزی به دنیا میومدم اون کسی که ریاضی رو کشف کرد صد لعنت بهش . هر کسی بلده درود بفرسته ولی من لعنتش میکنم
      خب با همین ذره ذره فهمیدنا میتونی پیشرف کنی

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط narjes78 نمایش پست ها
      خب با همین ذره ذره فهمیدنا میتونی پیشرف کنی
      میخوام صد سال پیشرفت نکنم بیست و پنج سالمه دیگه تو خونه موندم پیش ننم دستم تو جیب بابامه چیکار کنم من نمونه یه بدبختم. با این پیشرفت تو ۶۰ سالگی میفهمم کسینوس سینوس چیه

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      برای اینکه فیزیک رو ۵۰ بزنی ریاضی رو حداقل باید ۳۰ درصد بزنی ، میگی وقت ندارم! ۱۷۵ روز تا کنکور مونده شما روزی ۲ ساعت وقت بذار و ۲۰ تا تست ریاضی بزن ، توی ۱۰۰ روز میشه ۲۰۰۰ تا تست ریاضی ، بیا از کتاب ساده تری مثل جامع خیلی سبز شروع کن دو سوم تستهاش رو کار کن اگه واقعاً هیچی نمیفهمی از ریاضی آریان حیدری رو ول کن یه مقدار تشریحی واسه شروع کار کن و امینی راد موسسه آلا رو نگاه کن خیلی خوب مطلب رو بیان میکنه.

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein0918 نمایش پست ها
      برای اینکه فیزیک رو ۵۰ بزنی ریاضی رو حداقل باید ۳۰ درصد بزنی ، میگی وقت ندارم! ۱۷۵ روز تا کنکور مونده شما روزی ۲ ساعت وقت بذار و ۲۰ تا تست ریاضی بزن ، توی ۱۰۰ روز میشه ۲۰۰۰ تا تست ریاضی ، بیا از کتاب ساده تری مثل جامع خیلی سبز شروع کن دو سوم تستهاش رو کار کن
      وای نه جامع خیلی سبز خیلی سنگینه واسش...به نظرم کتاب تخته سیاه بابک سادات یا طرح ابریشم استاد ثابتی

صفحه 1 از 9 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن