خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 121
    1. Top | #31
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_help_me نمایش پست ها
      دیدم داش ولی مثل همیشه نویسندش ضعیف و اونقدر لفت داده حرفو بزنه حوصله ادم سر میره تا تموم کنه هر وقت یکی پیدا شد از ریاضی منفی ینی رادیکال و فرجه ندونه چیه رسید به ریاضی ۵۰ من اون موقع ایمان میارم که شاید بشه چون به هر حال خودمونو گول نزنیم تو ۶ ماه نمیشه کاری کرد امسال سال اخرمه قبول نشم باید برم خدمت سربازی واسه همین حذفش کردم ریاضی رو
      شما که رادیکال فرجه نمیدونی چیه فقط یک هفته وقت بذار ریاضی راهنمایی رو یک دور کامل بخون بیشتر از ۱ هفته هم زمان نمیبره. یادمه دوستی داشتم میگفت عربی نمیفهمم ، بدش میومد از این درس واقعاً نمیکشید ، اون هم رفت از عربی راهنمایی شروع کرد خوند و تو کنکور ۶۰ درصد عربی زد.

2. Top | #32
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein0918 نمایش پست ها
      شما که رادیکال فرجه نمیدونی چیه فقط یک هفته وقت بذار ریاضی راهنمایی رو یک دور کامل بخون بیشتر از ۱ هفته هم زمان نمیبره. یادمه دوستی داشتم میگفت عربی نمیفهمم ، بدش میومد از این درس واقعاً نمیکشید ، اون هم رفت از عربی راهنمایی شروع کرد خوند و تو کنکور ۶۰ درصد عربی زد.
      تو داش عربی رو با ریاضی مقایسه میکنی دیکه الان هممون میدونیم عربی طرف هر چقدر نوب باشه خوشبختانه استادی به اسم میثم فلاح هس که منفی ۱۰۰ بکنه مثبت ۱۰۰ ولی ریاضی نه درسش اینطوریه نه معلم خوبی هس نه کتاب خوبی هس و نه قلق داره نه منطق داره مثل یه هزارتو یا طناب پیچ در پیچه که فقط کسی میتونه بازش کنه که از همون اول ریاصیش خوب بوده من داش خودم برنامه نویسم ۳ سال برنامه نویسی کردم واسه خودم خدایی هستم تو کامپیوتر ولی هیچ اینده ای نداره چون نه سرمایه دارم برم خارج و نه کسی استخدامم میکنه الان سه ساله تو کنکورم تو سه سال ده بار بیس بار سر ریاصی به خدا اگه دروغ بگم به خدا به فکر خودکشی افتادم الان یه مقدار بهترم از اون موقع ولی از این درس خوشم نمیاد هیچوقتم یادش نمیگیرم و اصلا دوس ندارم یادش بگیرم چون فارغ از کنکور من رو افسرده و حس پوچی و حتی بیخدایی بهم دست میده و تا یه هفته نه خواب دارم نه خوراک. چون اعوذ باالله خدا رو هم قبول ندارم اون موقعی که سمت ریاضی میرم

3. Top | #33
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      مطمعن باش ریاضیت از منی که همسال تو بودم بهتره .... یه زمان آرزوم بود ریاضی رو بالای 30 بزنم.... ولی خدارو شکر تونستم توی سال پشت کنکور میانگین ریاضی ام رو به بالای 70 برسونم

http://forum.konkur.in/post1680114.html#post1680114

http://forum.konkur.in/post1680092.html#post1680092
      داش من بیست و پنج سالمه ممنون برا انگیزه دادنت من دیگه عمرم به باد رفته اگه کامنتا رو بخونی میدونی که من و درس ریاضی مثل نفس اماره و لوامه ایم امکان نداره هر دومون تو یه مسیر باشیم در هر صورت ممنون بابت وقتی که گذاشتی

4. Top | #34
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تو داش عربی رو با ریاضی مقایسه میکنی دیکه الان هممون میدونیم عربی طرف هر چقدر نوب باشه خوشبختانه استادی به اسم میثم فلاح هس که منفی ۱۰۰ بکنه مثبت ۱۰۰ ولی ریاضی نه درسش اینطوریه نه معلم خوبی هس نه کتاب خوبی هس و نه قلق داره نه منطق داره مثل یه هزارتو یا طناب پیچ در پیچه که فقط کسی میتونه بازش کنه که از همون اول ریاصیش خوب بوده من داش خودم برنامه نویسم ۳ سال برنامه نویسی کردم واسه خودم خدایی هستم تو کامپیوتر ولی هیچ اینده ای نداره چون نه سرمایه دارم برم خارج و نه کسی استخدامم میکنه الان سه ساله تو کنکورم تو سه سال ده بار بیس بار سر ریاصی به خدا اگه دروغ بگم به خدا به فکر خودکشی افتادم الان یه مقدار بهترم از اون موقع ولی از این درس خوشم نمیاد هیچوقتم یادش نمیگیرم و اصلا دوس ندارم یادش بگیرم چون فارغ از کنکور من رو افسرده و حس پوچی و حتی بیخدایی بهم دست میده و تا یه هفته نه خواب دارم نه خوراک. چون اعوذ باالله خدا رو هم قبول ندارم اون موقعی که سمت ریاضی میرم
      حرفتون رو راجع به برنامه نویسی و مهندسی نرم افزار قبول ندارم.
      چون یکیو میشناسم تو سربازی داره کار وب نویسی انجام میده مهندس هم نیست اما از طریق دورکاری داره ماهی ۶ ، ۷ تومن پول داره درمیاره.

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      سلام دوستان من تا حالا هیچی نخونده بودم با استاد ذهبی تاملند دارم فیزیکو یاد میگیرم و حتی بیشتر احساس میکنم استعداد دارم تو فیزیک این جای خوب ماجراس مشکلم اینه معادله درجه دو یا سه یا کلا هر معادله ای میبینم نمیتونم به ریشه ها برسم اصلا بلد نیستم چیکار کنم ریاضی رو کلا بوسیدم گزاشتم کنار چون نه وقت هس تو این ۶ ماه برسم نه علاقه ای دارم بهش فقط ماه های اخر شاید الگو دنباله و امار و احتمال بخونم که ایکس و ایگرگ و این چرت و پرتا توشون نیس تو فیزیک هم الان مشکلم ایکس ماجراس ینی اونجایی که یه معادله هس مثلا میخوای بفهمی کی ایکست صفر شده معادله رو صفر قرار میدی من تعجب میکنم معلمه بدون حل یه معادله که طولانی هس رو مستقیم میگه دو تا ریشه داره بعد من موندم چطو به این عددا رسید :/ ناموسا کسی میدونه بگه متاسفانه یکی دو ماه با اریان حیدری وقتمو تلف کردم اخرش فهمیدم ریاضی نفهمیدم کلا خواهش میکنم کمک کنین لاقل درصد فیزیکو بگیرم
      درضمن جالبه بدونی منم برای کنکور 98 مثل خودت توی مباحث اولیه و پایه ای ریاضی لنگ میزدم ... و توی همین 6 یا 7 ماه آخر برطرفشون کردم و با تسلط پیدا کردن روی نقاط قوت و کارکردن خوب چندتا مبحث و حذف کردن چندتا مبحث تونستم توی کنکور 98 (کنکور اولم ) ریاضی رو 52 درصد بزنم

پس اینکه بگی نمیشه و وقت کمه یا ازش متنفرم فقط بهونه هستن...

6. Top | #36
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      حرفتون رو راجع به برنامه نویسی و مهندسی نرم افزار قبول ندارم.
      چون یکیو میشناسم تو سربازی داره کار وب نویسی انجام میده مهندس هم نیست اما از طریق دورکاری داره ماهی ۶ ، ۷ تومن پول داره درمیاره.
      شش هفت تومن در مقابل وقتی که میزاری عرقی که میریزی پول سگی به حساب میاد کم کم ۲۰ ۳۰ تومن باید بکیره طرف متاسفانه ایرانه و همه پولا دست مافیای پزشکا و کنکوره

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      داش من بیست و پنج سالمه ممنون برا انگیزه دادنت من دیگه عمرم به باد رفته اگه کامنتا رو بخونی میدونی که من و درس ریاضی مثل نفس اماره و لوامه ایم امکان نداره هر دومون تو یه مسیر باشیم در هر صورت ممنون بابت وقتی که گذاشتی
      درهرصورت , برات آرزوی موفقیت میکنم رفیق ...

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      درهرصورت , برات آرزوی موفقیت میکنم رفیق ...
      همچنین دادا امیدوارم یه روزی برسه تمام اعداد ریاضی با اساتیدش نابود شن و من اون روز خوشحالم

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درضمن جالبه بدونی منم برای کنکور 98 مثل خودت توی مباحث اولیه و پایه ای ریاضی لنگ میزدم ... و توی همین 6 یا 7 ماه آخر برطرفشون کردم و با تسلط پیدا کردن روی نقاط قوت و کارکردن خوب چندتا مبحث و حذف کردن چندتا مبحث تونستم توی کنکور 98 (کنکور اولم ) ریاضی رو 52 درصد بزنم

پس اینکه بگی نمیشه و وقت کمه یا ازش متنفرم فقط بهونه هستن...
      سلام با خوندن چه مباحثی تونستین 52 درصد بزنین؟

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فیزیک به خصوص حرکت شناسی کاملا مبتنی بر ریاضی هست...فرض کن بلد نیستی تعیین علامت کنی،چطور میخوای بفهمی یه متحرک کجاها در جهت محور حرکت کرده کجاها نکرده که مثلا مسافت پیدا کنی یا بفهمی تغییر جهت داده؟
      حداقل مبحث معادله-نامعادله-تعیین علامت(که سخت هم نیست)رو بخون وگرنه خیلی بیشتر به مشکل میخوری
      این فیلم رو ببین به احتمال زیاد مشکلت حل میشه :
      https://www.aparat.com/v/3ErjY/%D8%A...9_%D9%87%D8%B1

11. Top | #41
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      شش هفت تومن در مقابل وقتی که میزاری عرقی که میریزی پول سگی به حساب میاد کم کم ۲۰ ۳۰ تومن باید بکیره طرف متاسفانه ایرانه و همه پولا دست مافیای پزشکا و کنکوره

فقط یه چیزی :
      شما گفتید 25 سالتون هست و سال بعد میخواید برید سربازی یعنی شما 6 بار کنکور دادید تا الان ؟
      تو این 6 سال پیام نور بودید بعد انصراف دادید درسته ؟
      یعنی اولین کنکورتون سال 93 بوده!!!!!! ؟؟؟؟؟؟

12. Top | #42
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      فیزیک به خصوص حرکت شناسی کاملا مبتنی بر ریاضی هست...فرض کن بلد نیستی تعیین علامت کنی،چطور میخوای بفهمی یه متحرک کجاها در جهت محور حرکت کرده کجاها نکرده که مثلا مسافت پیدا کنی یا بفهمی تغییر جهت داده؟
      حداقل مبحث معادله-نامعادله-تعیین علامت(که سخت هم نیست)رو بخون وگرنه خیلی بیشتر به مشکل میخوری
      این فیلم رو ببین به احتمال زیاد مشکلت حل میشه :
      https://www.google.com/url?sa=t&rct=...e2UuLEnac8x-HN
      لعنتی تو هنوز زنده ای من با اکانت قبلیم تو رو خیلی دیدم اینجا چطوری خوبی باو دیگه تعیین علامت رو بلدیم در این حد بز نیستم

13. Top | #43
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      فقط یه چیزی :
      شما گفتید 25 سالتون هست و سال بعد میخواید برید سربازی یعنی شما 6 بار کنکور دادید تا الان ؟
      تو این 6 سال پیام نور بودید بعد انصراف دادید درسته ؟
      یعنی اولین کنکورتون سال 93 بوده!!!!!! ؟؟؟؟؟؟
      من ۳ سال برنامه نویسی خوندم و عملا فکرشم نمیکردم سه سال تو کنکور گیر کنم

14. Top | #44
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من ۳ سال برنامه نویسی خوندم و عملا فکرشم نمیکردم سه سال تو کنکور گیر کنم

یعنی انصرافی کامپیوتری ؟

15. Top | #45
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      یعنی انصرافی کامپیوتری ؟
      نه من بعد دیپلم رفتم پیام نور رشته اقتصاد یه ترم رفتم دیگه نرفتم ولی ثبت نام کردم بعد اومدم بیرون با پول خودم رفتم پی برنامه نویسی و بعد ها از اینترنت برنامه نویسی رو یاد گرفتم ولی پیام نور همچنان ثبت نام کردم تا خدمت گیر نده بهم همین الانم ثبت نام کردم ولی این ترم انصراف میدم

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن