خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 48
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      بهترین ها برای کل ادبیات خیلی سبز هستن
      سمت نشر الگو اشتباه کردم رفتم من پاسخ نامه شون مضخرفه درسنامه شونم مضخرفه
      دقیقا هفت خان ها عالی و الگو متوسط رو به پایین هس
      الگو فقط میشه رو تستش حساب کرد که برای کسی خوبه که به پاسخ نامه کلیدی هم راضی باشه
      برای کسی هم که ادبیاتش ضعیفه مثل من الگو فاجعه هست باعث میشه آدم از ادبیات متنفر بشه ولی هفت خان مخصوصا آرایه‌ش درسنامه و پاسخنامه خوبی داره

2. Top | #32
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اتفاقا بهترین برای تست هستش پاسخ نامه ش بی نظره
      پاسخ نامه الگو به جای تشریحی بودن کلدی بود خیلی سنگین تر میشد اومده تو پاسخ نوشته گزینه فلان جواب است واسلام
      نظام قدیمشم اینطور بود پاسخنامه میگفت گزینه ایکس با ایقرق بدلیل فلان قرابت دارن..اکثرا ی خطم رد نمیکردن
      بعد بجاش مولف صدصفحه اشعار خارج از کتاب اورده بود تو نیم جمله مفهومشو میگف بجا اینکه پاسخنامشو غنی کنه جمله یجور درسنامه من دراوردی..چون خیلیم رومخ بود گاهی ی گزینه فک میکردی جوابه ولی دلیل غلط بودنشو نمیگفت..بعضی وقتا توهم میزدم من سوالایی ک غلط میزدم درواق درس میزنم یارو اشتبا کرده

3. Top | #33
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza fff نمایش پست ها
      نظام قدیمشم اینطور بود پاسخنامه میگفت گزینه ایکس با ایقرق بدلیل فلان قرابت دارن..اکثرا ی خطم رد نمیکردن
      بعد بجاش مولف صدصفحه اشعار خارج از کتاب اورده بود تو نیم جمله مفهومشو میگف بجا اینکه پاسخنامشو غنی کنه جمله یجور درسنامه من دراوردی..چون خیلیم رومخ بود گاهی ی گزینه فک میکردی جوابه ولی دلیل غلط بودنشو نمیگفت..بعضی وقتا توهم میزدم من سوالایی ک غلط میزدم درواق درس میزنم یارو اشتبا کرده
      دقیقا
      من خودم الگو رو خریدم ولی چون سبطی رو هم دارم دیگه زیاد بهش فرک نمیکنم ولی واقعا میگم خیلی سبز ها عالی ان و تک توک تو بازار کتب عالی تری تو مبحث خاصی هم پیدا میشه مثل همون زبان فارسی که بهت معرفیش کردم

4. Top | #34
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      میخوای یه کتاب خوب برات معرفی کنم؟؟؟ از من به یادگار ببری واقعا؟؟؟ خودم نمیخرمش چون واقعات کتاب زیاد دارم این کتاب رو معرفی میکنم همه چی تمامه خفن ترینه بازاره با اختلاف دیدم که میگم
      فایل پیوست 95842

اگه اینو نخواستی قطعا بهت میگم سمت الگو نری و خیلی سبز بخری از محک و الگو بهتره . هامون هم که ماشالله فقط نوشته حتی انسانی رو هم نوشته و اضافه زیاد داره
      دستور زبان فارسی تخته سیاه

5. Top | #35
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوست من این کتاب رو خریده و اونقدر ازش تعریف کرد که منم گرفتم چن روزی ازش خوندم واقعا دارم بهت میگم 180 درجه با کتابهای موجود دربازار فرق داره و دستور رو میخوری با این کتاب
      من قسمتهایی که متوجه نمیشم رو از رو این کتاب میگیرم از دوستم میخونم

6. Top | #36
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوست من این کتاب رو خریده و اونقدر ازش تعریف کرد که منم گرفتم چن روزی ازش خوندم واقعا دارم بهت میگم 180 درجه با کتابهای موجود دربازار فرق داره و دستور رو میخوری با این کتاب
      من قسمتهایی که متوجه نمیشم رو از رو این کتاب میگیرم از دوستم میخونم
      من الان نمونشو دیدم کامل نیس انگار..تو بخش گروه اسمی هسته رو خیلی ساده توضیح داده..دوتا نکته پرتکرارم نگفته
      1همه نمیتونه هسته باشه
      2اگ چن تا کلمه ساکن کنار هم باشن اخرین کلمه میشه هسته اون گروه
      این دوتا عجیب نگفته تله تستیه گروه اسمین..بعید میدونم ن جدید حذف شده باشه

7. Top | #37
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza fff نمایش پست ها
      من الان نمونشو دیدم کامل نیس انگار..تو بخش گروه اسمی هسته رو خیلی ساده توضیح داده..دوتا نکته پرتکرارم نگفته
      1همه نمیتونه هسته باشه
      2اگ چن تا کلمه ساکن کنار هم باشن اخرین کلمه میشه هسته اون گروه
      این دوتا عجیب نگفته تله تستیه گروه اسمین..بعید میدونم ن جدید حذف شده باشه
      به خدا حذف شدن و همین حد باقی مونده ازدستور درمن تستهاش کامل همه چی رو اورده
      گاج موضوعی میکرو طلایی هم نگفته ویژه 1400ش و اونا رو نمیشمرن تو تستهای شمارشی و حساسیت ش بالاست
      من خودم نمیدونستم و دوستم اینا رو بهم گفت ولی گفتم که اگه خوشتون نیاد از این کتاب که کاملا سلیقه ایه میتونین خیلی سبز رو بخرید که اونم عالیه

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_help_me نمایش پست ها
      سلام دوستان من برای لغت املا لقمه مهر و ماه گرفتم ولی الان که میبینم خیلی زیاده این همه هم یادم نمیمونه هم نمیشه جمعش کرد تا کنکور تجربه ای هم از کنکور ندارم به نظرتون خوندن لغتای اخر کتاب کفایت میکنه یا چیکار کنم کسی راهی میدونه بگه ممنون
      ببین نمیخواد یجا بخونی ! شبانه تعداد مشخصی رو در نظر بگیر و بخون ! البته مرورشون هم حتما تو برنامت بزار ... مرسی !

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hisen نمایش پست ها

حقیقتا تستش هم مزخرفه ! خیلی هم مزخرفه .
      سبطی + 7 خان + تیزشیم
      این ترکیب سمی و عالیه .
      بدون شک بهترین کتاب موضوعی خیلی سبزه
      قرابتش هم که بی نظیره.....
      یا الله/توکل بر خودت

10. Top | #40
      کاربر فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      ولی واقعا سعی کنین لغات اینا رو تو جمله یاد بگیرین . من نمیدونم این کتابای موضوعی لغت و املا چطورین دقیقا ولی اگر تونستین همه یا بخشی از اون متن یا داستان یا حکایت یا هرچیزی رو هم بخونین خیلی بهتر میشه و خوب یادتون میمونه.

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Cool

نقل قول نوشته اصلی توسط Hisen نمایش پست ها
      تیزشیم رو شاهین زاد نوشته . کتابش آزمونیه . مثل موج آزمون .
      سطحش بالاست . 33 تا آزمون داره . آزمون هاش ولی جامع نیستند درس به درس هستند .
      بعد از تسلط کامل روی آرایه و دستور سبطی و 7خان و تسلط روی لغت و املا و قرابت خیلی توصیه میشه .
      سلام، تیزشیم رو شاهین زاد پیشنهاد داده ،کلا هر ازمون برای یه درسه،یا هر آزمون پوشش درس های قبلیم هست؟میشه از فهرستش عکس بدی؟ هر آزمون و درس، قرابت آرایه دستور و خواندنی های ادبیات توشه؟
      من عبدالمحمدی دی وی دی هاشم داشتم ولی شاهین زاد رو چک کردم،نمونه یه دبیر مرتب کنکوریه طوری که با آزمون ها هم مچ هست

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به خدا حذف شدن و همین حد باقی مونده ازدستور درمن تستهاش کامل همه چی رو اورده
      گاج موضوعی میکرو طلایی هم نگفته ویژه 1400ش و اونا رو نمیشمرن تو تستهای شمارشی و حساسیت ش بالاست
      من خودم نمیدونستم و دوستم اینا رو بهم گفت ولی گفتم که اگه خوشتون نیاد از این کتاب که کاملا سلیقه ایه میتونین خیلی سبز رو بخرید که اونم عالیه
      ببخشيد برا قرابت چي توصيه مي كنيد؟

13. Top | #43
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dark_Light نمایش پست ها
      ببخشيد برا قرابت چي توصيه مي كنيد؟
      قرابت هامون سبطی کامل ترین هستش ولی خوب توضیحاتش زیاده و تست کم داره
      برای تست بجز نشر الگوی مضخرف بقیه خوبن ولی هفت خوان خیلی سبز عالیه البته خیلی سبز آموزش خوبی رو هم در بر میگیره و صد البته پاسخ نامه محشرش که همه ابیات رو بررسی کرده
      نشر الگو اومده تو پاسخ تشریحی گفته
      سوال 4- گزینه 2 صحیح میباشد تمام!!!!!!! چقدر از این شومن عبدالمحمدی بدم میاد
      ویرایش توسط _Joseph_ : 28 دی 1399 در ساعت 11:34

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      قرابت هامون سبطی کامل ترین هستش ولی خوب توضیحاتش زیاده و تست کم داره
      برای تست بجز نشر الگوی مضخرف بقیه خوبن ولی هفت خوان خیلی سبز عالیه البته خیلی سبز آموزش خوبی رو هم در بر میگیره و صد البته پاسخ نامه محشرش که همه ابیات رو بررسی کرده
      نشر الگو اومده تو پاسخ تشریحی گفته
      سوال 4- گزینه 2 صحیح میباشد تمام!!!!!!! چقدر از این شومن عبدالمحمدی بدم میاد
      خيلي سبز قرابتش درس به درسه ؟

منظورم هفت خوانه

15. Top | #45
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dark_Light نمایش پست ها
      خيلي سبز قرابتش درس به درسه ؟

منظورم هفت خوانه
      بله

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن