خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 27 از 27
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      امان از دست این تجربی ها تا دیدن بازار کامپیوتر اوکی شده همه ریختن تو ریاضی
      رشته ریاضی با اینکه رقابت توش کمتره ولی کسایی که موندن تو این رشته علاقه خاصی بهش دارن و کم نمیارن پس اگه برای شریف دندون تیز کردین باید بدونید که با کله گنده ها باید در بیافتین حتی الآن رسیدن به کامپیوتر تهران و امیر کبیر هم سخت شده و رقابت سرشون بکش بکشه چه برسه شریف که دیگه ۱ درصد برتر میتونن برن اونجا
      کامپیوتر یه زمان پزشکی رو هم حذف میکنه همه چی رو دربر میگیره به قول مشاورم مهندسای کامپیوتر وارثین زمینن تکینگی فناوری اتفاق بیفته ازون زمان به بعد همه چی خیلی سریع پیش میره

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_kh199 نمایش پست ها
      کامپیوتر یه زمان پزشکی رو هم حذف میکنه همه چی رو دربر میگیره به قول مشاورم مهندسای کامپیوتر وارثین زمینن تکینگی فناوری اتفاق بیفته ازون زمان به بعد همه چی خیلی سریع پیش میره
      برنامه نویسی با گذشت زمان عین زبان انگیلیسی میشن و همه باید بلد باشنش و تو مدارس ابتدایی اموزش داده خواهند شد این اینده اجتناب نا پذیر است

3. Top | #18
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      سلام .
      منم دارم میرم ریاضی .
      فقط شرایط تغییر رشته چجوریه دقیقا ؟
      به واسطه ای که 2 سال پیش پایتون و ماشین لرنینگ تا حدودی کار میکردیم با دوستان و مسابقات هم شرکت کردیم و دوباره به دلایلی لازم شد کد بزنم ، واقعا نمیفهمم تجربی چیکار میکنم؟!
      فقط اگر میشه منو راهنمایی کنید . هیچ اطلاعاتی راجع به ریاضی نداریم .
      @Paxton
      @josef76

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hisen نمایش پست ها
      سلام .
      منم دارم میرم ریاضی .
      به واسطه ای که 2 سال پیش پایتون و ماشین لرنینگ تا حدودی کار میکردیم با دوستان و مسابقات هم شرکت کردیم و دوباره به دلایلی لازم شد کد بزنم ، واقعا نمیفهمم تجربی چیکار میکنم؟!
      @Paxton
      @josef76
      ماستا تو قیمه هاو قیمه ها تو ماستا شدن
      ریاضی همه دروسش بجز ریاضیات و فیزیک با تجربی یکسانه
      هندسه و گسسته و آمار واحتمال رو مازاد میخونن و یه سری مباحث رو تو حسابان با شاخه و برگ بیشتری از تجربی ها میخونن مثل معادله مثلثاتی و ...
      فیزیکشون هم ترمودینامیک و حرکت پرتابی رو بیشتر دارن و توی نوسان هم تداخل رو اضافه میخونن
      رقابتش هم خیلی کمتر از تجربی هستش ولی برای دانشگاه تاپ دقیقا مثل تجربی باید رقابت کنید مخصوصا رشته ای مثل کامپیوتر که الان جوری ریختن سرش فکر کنم به اندازه 25 سال آینده ایران مهندس کامپیوتر بگیره تو این چند سال و زودی اشباعش کنن چون نظارتی سرش وجود نداره
      ولی اگه برای برنامه نویسی میخواید برید پیشنهاد میکنم خودتون برنامه نویسی رو یاد بگیرید چرا که تا جایی که من رفتم دیدم دانشگاه چیزی رو بهتون یاد نمیده در کل )حدود دو سه تا زبان برنامه نویسی رو یاد میدن تو دانشگاه و بیس کار رو یاد میگیری)

5. Top | #20
      نفر برتر کنکور

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hisen نمایش پست ها
      سلام .
      منم دارم میرم ریاضی .
      @Paxton
      @josef76
      سلام
      درمورد تفاوت کنکور این ۲ رشته دوست خوبمون josef توضیحات کافی دادن
      من فقط یه نکته ی مهم اضافه کنم : شما برای کار کردن در زمینه ی کامپیوتر لازم نیست که حتما دانشگاه برید
      یعنی شما میتونید بدون تحصیلات دانشگاهی هم وارد بازار کار بشید و فقط کافیه خودتون بصورت خودآموز پیگیر یادگیری باشید
      اما اگر در رشته های مرتبط با کامپیوتر تحصیل کنید مزیت های زیر رو دارین :
      1- مدرک دانشگاهی دارید و با این مدرک میتونید ادامه تحصیل بدین (در ایران یا خارج)
      2- اگر قصد مهاجرت شغلی داشته باشید داشتن مدرک مرتبط با رشته ی کاری ضروریه (در اکثر کشور ها اینجوریه. حالا شاید یکی دو تا استثنا هم پیدا بشه)
      3- اگر دانشگاهتون خوب باشه 2 مزیت قبلی پررنگ تر و قوی تر میشن و یه مزیت سومی هم اضافه میشه : شما رشته تون رو بصورت علمی و پایه ای یاد گرفتید و حالا اگر مهارت هاتون رو هم تقویت کنید گزینه های زیادی برای کار یا ادامه تحصیل پیش رو دارین

موفق باشید

6. Top | #21
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      بیا انقدراز ریاضی تعریف کردین همه میخوان بیان ریاضی ..اینم شانس مایه .....برید همون تجربی

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_kh199 نمایش پست ها
      اصلا یه جوری تعریف کردید منم دلم میخواد کنکور ریاضی بدم

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Paxton نمایش پست ها
      سلام
      درمورد تفاوت کنکور این ۲ رشته دوست خوبمون josef توضیحات کافی دادن
      من فقط یه نکته ی مهم اضافه کنم : شما برای کار کردن در زمینه ی کامپیوتر لازم نیست که حتما دانشگاه برید
      یعنی شما میتونید بدون تحصیلات دانشگاهی هم وارد بازار کار بشید و فقط کافیه خودتون بصورت خودآموز پیگیر یادگیری باشید
      اما اگر در رشته های مرتبط با کامپیوتر تحصیل کنید مزیت های زیر رو دارین :
      1- مدرک دانشگاهی دارید و با این مدرک میتونید ادامه تحصیل بدین (در ایران یا خارج)
      2- اگر قصد مهاجرت شغلی داشته باشید داشتن مدرک مرتبط با رشته ی کاری ضروریه (در اکثر کشور ها اینجوریه. حالا شاید یکی دو تا استثنا هم پیدا بشه)
      3- اگر دانشگاهتون خوب باشه 2 مزیت قبلی پررنگ تر و قوی تر میشن و یه مزیت سومی هم اضافه میشه : شما رشته تون رو بصورت علمی و پایه ای یاد گرفتید و حالا اگر مهارت هاتون رو هم تقویت کنید گزینه های زیادی برای کار یا ادامه تحصیل پیش رو دارین

موفق باشید
      شما در این زمینه منبع ای سایت یا پیج آموزشی خوبی می شناسید خودآموز باشه؟

9. Top | #24
      نفر برتر کنکور

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Maneli نمایش پست ها
      اکیدا پیشنهاد میکنم که سراغ منابع زبان اصلی برید.
      مختصر و مفید و همیشه به روز هستن و اکثر منابع فارسی که دیدم یجور کپی ناشیانه از اون منابع بودن.
      سایت udemy.com یکی از بهترین منابع هستش و پره از آموزش های مختلف. ولی مشکلش اینه که رایگان نیست.
      اکثر آموزش های سایت udemy رو میتونید از سایت های ایرانی مثل p30download.ir بصورت رایگان دانلود کنید.

البته اگر خواستین که از منابع فارسی استفاده کنید ، سایت های زیر رو بهتر از بقیه میدونم :
      toplearn.com
      maktabkhooneh.org
      ویرایش توسط Paxton : 27 دی 1399 در ساعت 03:10

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اصلا یه جوری تعریف کردید منم دلم میخواد کنکور ریاضی بدم
      پزشکی تو ایران واقعا گنده ست ولی ماشین لرنینگ و دیپ لرنینگ تو خارج خیلی داغه و همینا میتونن یه روزی پزشکی رو حذف کنن البته نه به اون صورت ولی پیش بینی کردن که متخصص رادیولوژی مثلا تا دو الی سه دهه بعد به مرور حذف میشه

11. Top | #26
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      زبان انگلیسی رو تقویت کنید
      سایتی که مهندس گفتن خوبه
      Codecademy هم یه سایت رایگانه
      Youtube+Youtube+youtube
      یوتیوب بهترین دانشگاه دنیاست

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط paradise. نمایش پست ها
      والا واقعیتش منم از تجربی اومدم ریاضی....ولی من از همون موقع انتخاب رشته میخواستم برم ریاضی ولی خانوادم اونموقع اجازه ندادن :/ ولی اعتقادشون هنوز باقیه .. از نظر اونا پزشک نشی بدبخت میشی.....مثلااز نظر اونا اونی که پرستاری یه دانشگاه درجه ۳ درس میخونه موفق تر از اونیه که برق شزیف میخونه :/
      از تجربی به ریاضی تغییر رشته داده بودید ؟ من میخوام تغییر رشته بدم ولی نمیدونم چه درس هایی رو باید امتحان بدم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)