خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 44
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

به نظرتون سفارش بدم کتابای جدید و یا دیگه دیره و بیخیال شم؟

سلام ...قبل از اینکه اصل حرفمو بگم اینو خدمتتون عرض کنم که میدونم وقت کمه میدونم سال تموم ش دیگه ولی لطفا جواب بدین من پشت کنکور نظام قدیمم هنوزم علاف این تمدید بودم که نشد تا حالام چیزی نخوندم به نظرتون سفارش بدم کتابای جدید و یا دیگه دیره و بیخیال شم؟نمیخام احساساتی تصمیم بگیرم اینم بگم که اماده ام واسه سختی کشیدن و زیاد خوندن لطفا رک بگین نمیخام اخرش به جایی نرسم ممنون

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خودت بهتر میدونی که میشه یا نمیشه

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نه تازه همین امروزم شبکه یک میگفتن دو هفته دیگه وقت دادن به وزیر علوم اصن یه اوضاعیه

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط narjes78 نمایش پست ها
      خودت بهتر میدونی که میشه یا نمیشه
      خاستم از چند نفر ادم با تجربه بپرسم مشورت کنم باهاشون بعد تصمیمی بگیرم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir11 نمایش پست ها
      سلام ...قبل از اینکه اصل حرفمو بگم اینو خدمتتون عرض کنم که میدونم وقت کمه میدونم سال تموم ش دیگه ولی لطفا جواب بدین من پشت کنکور نظام قدیمم هنوزم علاف این تمدید بودم که نشد تا حالام چیزی نخوندم به نظرتون سفارش بدم کتابای جدید و یا دیگه دیره و بیخیال شم؟نمیخام احساساتی تصمیم بگیرم اینم بگم که اماده ام واسه سختی کشیدن و زیاد خوندن لطفا رک بگین نمیخام اخرش به جایی نرسم ممنون
      سلام قدیمی منم قدیمی ام
      ببین اگه اماده سختی کشیدنی اول به خودت تو عمل ثابت کن نه تو حرف
      مثلا بیا 20 روز همون مباحث مشترک رو از کتابات بخون و ساعت مطالعه بالا و سختی بده به خودت ببین میتونی دووم بیاری یا نه
      بعدش که دووم اوردی برو کتابارو بگیر و بترکونشون
      نگران وقت هم نباش اینقدر درسها سبک شده که شگفت زده خواهی شد و مشه رسوندشون از الان هم

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تنها درس بد قلق نظام جیدید شیمی هستش و بس
      برای شیمی حتما حتما کتاب سبک بگیر و کتابهای جمع بندی نشر الگو رو حتما حتما حتما بگیر از نون شب هم واجب ترن این کتابا و من رو به معنی واقعی کلمه نجات دادن از این شیمی مضخرف

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      یه بنده خدایی بود تو یه گروه تلگرامی خیلی داشت حرص عدم تمدید نظام قدیمو میخورد و اینکه چجوری با هزینه معقول کتابای نظام جدید گیر بیاره کلی کمکش کردم و آرزوی موفقیت بعد یه ماه و نیم بعد تو همون گروه دیدم باز قاطیه حاشیه نظام قدیم و اینکه کتابای جدید گرفتم و چیکار کنم و راهنمایی میخوام و ...شده . حقیقتش یجوری ناراحت شدم و تازه فهمیدم پدر مادرا از دستمون چی میکشن . حالا چرا اینارو میگم؟! تصمیم خودته اما حرف زدن خیلی آسونه برای اینکه میتونی یا نه باید پای عملش وایسی خیلیا همیشه شرایطو بهونه میکنن و میبینی تایم هرچقدرم باشه فایده ای براشون نداره

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      سلام قدیمی منم قدیمی ام
      ببین اگه اماده سختی کشیدنی اول به خودت تو عمل ثابت کن نه تو حرف
      مثلا بیا 20 روز همون مباحث مشترک رو از کتابات بخون و ساعت مطالعه بالا و سختی بده به خودت ببین میتونی دووم بیاری یا نه
      بعدش که دووم اوردی برو کتابارو بگیر و بترکونشون
      نگران وقت هم نباش اینقدر درسها سبک شده که شگفت زده خواهی شد و مشه رسوندشون از الان هم
      شمام میخاین جدید بدین ؟ پیشنهاد خوبیه ممنونم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsh23 نمایش پست ها
      یه بنده خدایی بود تو یه گروه تلگرامی خیلی داشت حرص عدم تمدید نظام قدیمو میخورد و اینکه چجوری با هزینه معقول کتابای نظام جدید گیر بیاره کلی کمکش کردم و آرزوی موفقیت بعد یه ماه و نیم بعد تو همون گروه دیدم باز قاطیه حاشیه نظام قدیم و اینکه کتابای جدید گرفتم و چیکار کنم و راهنمایی میخوام و ...شده . حقیقتش یجوری ناراحت شدم و تازه فهمیدم پدر مادرا از دستمون چی میکشن . حالا چرا اینارو میگم تصمیم خودته اما حرف زدن خیلی آسونه اینکه میتونی یا نه باید پای عملش وایسی
      ببین واقعا من هم تو بعضی دروس مشکل داشتم و کمکم الان داره قلقش دستم میاد و به نظرم حق دارن سر در گم بشن چرا که درسها یه جوری عوض شده که نمیتونی تصمیم بگیری بعضی قسمتها رو بخونی یا نه چرا که امکان سوال اومدن هست و بعضی مباحث هم گنگک شدن و اگه شناخت کافی رو یه نفر نداشته باشه ممکنه یکم سردر گم بشه مخصوصا اونایی که به جای اینکه برن بشینن بخونن میان مقایسه میکنن کتابارو با قدیم (مثل من) و اخرش سردرگم میشن
      ولی به این دوستمون هم میگم که اگه تونست و انگیزه استقامت داشت میتونه امیدوار باشه
      ولی نباید هی نوک بزنه به قدیم و مثل یه دوازدهمی بخواد بخونه

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شمام میخاین جدید بدین ؟ پیشنهاد خوبیه ممنونم
      میخوام جدید بدم؟؟؟؟؟؟مگه قدیمی هم وجود داره ؟؟؟؟؟؟؟

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      ببین واقعا من هم تو بعضی دروس مشکل داشتم و کمکم الان داره قلقش دستم میاد و به نظرم حق دارن سر در گم بشن چرا که درسها یه جوری عوض شده که نمیتونی تصمیم بگیری بعضی قسمتها رو بخونی یا نه چرا که امکان سوال اومدن هست و بعضی مباحث هم گنگک شدن و اگه شناخت کافی رو یه نفر نداشته باشه ممکنه یکم سردر گم بشه مخصوصا اونایی که به جای اینکه برن بشینن بخونن میان مقایسه میکنن کتابارو با قدیم (مثل من) و اخرش سردرگم میشن
      ولی به این دوستمون هم میگم که اگه تونست و انگیزه استقامت داشت میتونه امیدوار باشه
      ولی نباید هی نوک بزنه به قدیم و مثل یه دوازدهمی بخواد بخونه
      میدونی بحث سر چیه طرف ۲ ماه قبل یه سوالی از من پرسیده و از افراد دیگه و کامل جوابشو گرفته ولی این بحث قدیمی شدن بیشتر براش بهونه نخوندن شده و الانم همونارو میپرسه فکر کنم یکم کج فهمی شد البته یوسف جان حرف شما هم حقه نظام جدیداش گیرن چه برسه قدیم

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یه بنده خدایی بود تو یه گروه تلگرامی خیلی داشت حرص عدم تمدید نظام قدیمو میخورد و اینکه چجوری با هزینه معقول کتابای نظام جدید گیر بیاره کلی کمکش کردم و آرزوی موفقیت بعد یه ماه و نیم بعد تو همون گروه دیدم باز قاطیه حاشیه نظام قدیم و اینکه کتابای جدید گرفتم و چیکار کنم و راهنمایی میخوام و ...شده . حقیقتش یجوری ناراحت شدم و تازه فهمیدم پدر مادرا از دستمون چی میکشن . حالا چرا اینارو میگم؟! تصمیم خودته اما حرف زدن خیلی آسونه برای اینکه میتونی یا نه باید پای عملش وایسی خیلیا همیشه شرایطو بهونه میکنن و میبینی تایم هرچقدرم باشه فایده ای براشون نداره
      میفهمم چی میگین خودم یکی از همونام که همش دنبال بها نه ان ولی میخام تغییر کنم چون یجورایی سرم به سنگ خورده

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      میدونی بحث سر چیه طرف ۲ ماه قبل یه سوالی از من پرسیده و از افراد دیگه و کامل جوابشو گرفته ولی این بحث قدیمی شدن بیشتر براش بهونه نخوندن شده و الانم همونارو میپرسه فکر کنم یکم کج فهمی شد البته یوسف جان حرف شما هم حقه نظام جدیداش گیرن چه برسه قدیم
      من کاملا باهاتون موافقم امیر با نظر قبلیتون هم موافق بودم شما درست میگید از اینجور ادمها زیاد هست توئ همین انجمن

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      میفهمم چی میگین خودم یکی از همونام که همش دنبال بها نه ان ولی میخام تغییر کنم چون یجورایی سرم به سنگ خورده
      خیلی خطرناکه واقعا اول خودت رو بازخواست کن بعد تصمیم بگیر مخصوصا که پول کتابا زیاده
      اگرم دیدی نمیتونی بخونی و انگیزه نداری و بیشتر هیجان بود تا سر به سنگ خوردن همون نظام قدیم مشترکات رو بخون یه چیزایی رو میزنی دیگه آخر سر

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      گفتنش راحته منم همینطوری بودم شاید از رتبه برتر کنکور اطلاعات کنکوریم بیشتر بود (نمونش فراوونه مخصوصا تازگیا یکیشون معلوم شد) ولی خودم لنگ بودم . بعضی وقتا حتی بدون اطلاعات و برنامه و منبع و ... حتی با کمترین امکانات فقط باید شروع کنی تا بفهمی چند چندی اصلا راهی که انتخاب کردی درسته یا نه بعدش . یه مشکل ما اینه الانمونو فدای آیندمون میکنم درحالی فقط داریم یه گذشته خراب میسازیم و یه آینده دست نیافتنی

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن