خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

حمایت از حقوق حیوانات و قوانین ضد حیوان آزاری

سلام
      نیازی به گفتن نداره و فقط یکم فکر کردن میخواد تا بدونید که جایی که حیوانات زبون بستش در عذابن،انسان هم توش نمیتونه آرامش و خوشبختی داشته باشه
      نمیخوام از وضع غمگین و دردناک حیوانات چیزی بگم چون واضحه...
      وقتی به حیوان احترام گذاشته بشه یعنی شعور وجود داره.شعور هم پشت سرش انتخابای غلط رو حذف میکنه و جامعه رو به سمت درست شدن پیش میبره و جامعه روز به روز از همه لحاظ اقتصادی و سیاسی و فرهنگی پیشرفت میکنه...دقت کردید تموم کشورایی که وضعشون خرابه تو چه مسائلی با هم اشتراک دارن؟
      دیکتاتوری...بی سوادی...احترام نذاشتن به اقلیت ها...فضولی تو حریم و زندگی و انتخابات شخصی...خرافات... و نبود قوانین درست حمایت از حیوانات
      من معتقدم کشورمون از نظر فرهنگی و آگاهی (حداقل برای عموم مردم) رو به پیشرفت بوده و هست (که بیشترش رو مدیون شبکه های اجتماعی و فعالان حوزه های مختلفه)
      وارد این لینک بشید و امضا کنید.۲۰-۳۰ ثانیه وقت میگیره.به نفع خودتون و جامعتونه
      لطفا تا جایی که میشه به اشتراک بزارید
      وظیفه انسانی هممونه.از جمله خودم
      ————————
      https://www.karzar.net/no-to-animal-cruelty
      No Hay Banda, Il N'est Pas D'orchestra, It Is All An Illusion
      ویرایش توسط Matin VT : 11 دی 1399 در ساعت 14:44

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      امضا کردم اما جا داره موردی ذکر کنم
      لطفا کار درست رو انجام بدید چون درسته! و کار غلط رو انجام ندید چون غلطه! این رو یاد بگیرید و به اطرافیان هم یاد بدید...
      اینکه خدا خوشش نمیاد، بابا ناراحت میشه، گناه داره و... چیزی بجز چسبوندن دو قطعه آهن با تُف نیست...
      اخلاق رو دریابید که از قانون و... فراتر هست

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mkhoshzat نمایش پست ها
      امضا کردم اما جا داره موردی ذکر کنم
      لطفا کار درست رو انجام بدید چون درسته! و کار غلط رو انجام ندید چون غلطه! این رو یاد بگیرید و به اطرافیان هم یاد بدید...
      اینکه خدا خوشش نمیاد، بابا ناراحت میشه، گناه داره و... چیزی بجز چسبوندن دو قطعه آهن با تُف نیست...
      اخلاق رو دریابید که از قانون و... فراتر هست
      بهترین حرف رو زدید
      یکی دیگه از مشکلای کشورای عقب افتاده همینه که به درست و غلط و منطق فکر نمیکنن.کل مبناشون حرفای دینی و ثواب و گناهه...
      اشتباه اشتباهه.حالا هر آیین و دینی و هرکسی هرچی میخواد بگه...
      وجدان و منطق رو باید کنار هم گذاشت تا ببینیم قضیه چیه
      No Hay Banda, Il N'est Pas D'orchestra, It Is All An Illusion

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن