خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Lightbulb شرکت دوباره در کنکور با مدرک لیسانس (روزانه)؟؟ امکان داره؟

سلام
      بنده ترم قبل فارغ التحصیل شدم و لیسانسم رو (از دانشگاه دولتی)گرفتم
      برا کنکور00 میخوام دوباره شرکت کنم و برم تربیت معلم امکانش هست که دوباره بتونم دانشگاه دولتی (روزانه) برم؟؟
      یه مصوبه دیدم تو اینترنت برا رای دیوان عدالت اداری که گفته میشه دو بار دانشگاه دولتی رفت و بدون هزینه درس خوند شما اطلاعی دارین از این مطلب؟؟؟

از هرکی میپرسم چیزی نمیدونه

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط akam نمایش پست ها
      سلام
      برا کنکور00 میخوام دوباره شرکت کنم و برم تربیت معلم امکانش هست که دوباره بتونم دانشگاه دولتی (روزانه) برم؟؟
      یه مصوبه دیدم تو اینترنت برا رای دیوان عدالت اداری که گفته میشه دو بار دانشگاه دولتی رفت و بدون هزینه درس خوند شما اطلاعی دارین از این مطلب؟؟؟

کنکور میشه شرکت کرد دانشگاه روزانه هم هر رشته ای خواستی میتونی بری اما فرهنگیان فک نکنم بشه چون فرهنگیان قوانین خاص خودشو داره مثلا اگه کسی فوق دیپلم داشته باشه نمیتونه از طریق کنکور بره فرهنگیان و باید از کنکور فوق دیپلم به لیسانس اقدام کنه.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام

سلام بله میتونید کنکور شرکت کنید (اگه دوبار دانشگاه روزانه مقطع کارشناسی قبول شده باشید نمیتونید مجدد کنکور سراسری شرکت کنید)
      و فکر کنم برای آقایون باید سربازی رفته باشن یا از نظر نظام وظیفه ممنوعیت تحصیل نداشته باشن
      دانشگاه فرهنگیان رو باید بپرسید چون شرایط خاصی دارد
      یاد بگیر برای موفقیت دیگران دست بزنی
      به موقعه اش زمان موفقیت تو هم میرسه

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام

ميتوني بری و مشکلی نداره فقط چند نکته رو باید توجه کنی
      1-شرط سنی(قبلا 22 بود میگن الان شده 24 ولی اینو مطمئن نیستم درباره 24 شدنش فقط شنیدم)
      2- غیبت سربازی نداشتن
      3-رشته ای که میخوای بری با رشته ای که لیسانسشو داری یکسان نباشه و رشته ای متفاوت باشه مثلا کسی که لیسانس فیزیک داره نمیتونه بره آموزش فیزیک

اینا مهمن
      ولی نمیخاد از کسی چیزی بپرسی کافیه دفترچه انتخاب رشته رو مطالعه کنی متوجه میشی
      اینایی هم که گفتم دوتای اولش تو دفترچه انتخاب رشته هست ولی سومی رو یادم نیست اما مطمئنم که نمیتونی رشته ای قبلا تحصیل کردی دوباره بخونی و فقط از طریق آزمون استخدامی امکانپذیره

اون دوستی هم که گفته بالا با مدرک کاردانی نمیشه رفت فرهنگیان باید به عرضش برسونم که من تو خوابگاه دانشگاه هم اتاقیم کاردانی داره فقط کافیه رشته کارشناسیش با کاردانی یکی نباشه همین
      LEFT
      4/19/2021
      ویرایش توسط Shah1n : 10 دی 1399 در ساعت 12:39

5. Top | #5
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام خوب هستید. ببخشید اینجا میپرسم من تازه وارد انجمن شدم گیج شدم اصن چجوری میشه تاپیک زد؟بعد این امتیاز و امضا و نقل قول اینا چیه؟ممنون
      بازم ببخشید اینجا سوالمو مطرح کردم چون نمیدونستم کجا باید بپرسم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها

1-شرط سنی(قبلا 22 بود میگن الان شده 24 ولی اینو مطمئن نیستم درباره 24 شدنش فقط شنیدم)
      2- غیبت سربازی نداشتن
      3-رشته ای که میخوای بری با رشته ای که لیسانسشو داری یکسان نباشه و رشته ای متفاوت باشه مثلا کسی که لیسانس فیزیک داره نمیتونه بره آموزش فیزیک

اینا مهمن
      اینایی هم که گفتم دوتای اولش تو دفترچه انتخاب رشته هست ولی سومی رو یادم نیست اما مطمئنم که نمیتونی رشته ای قبلا تحصیل کردی دوباره بخونی و فقط از طریق آزمون استخدامی امکانپذیره

اون دوستی هم که گفته بالا با مدرک کاردانی نمیشه رفت فرهنگیان باید به عرضش برسونم که من تو خوابگاه دانشگاه هم اتاقیم کاردانی داره فقط کافیه رشته کارشناسیش با کاردانی یکی نباشه همین
      مرسی بابت راهنمایی

مشکل سنی ندارم البته اگه ۲۴ کرده باشن
      سربازیم ک معاف شدم

دفترچه م کامل خوندم بله ولی چیز خاصی نیس توش
      بنده فنی بودم
      ینی کاردانی ناپیوسته (برق)بود و بعدم کارشناسی (مهندسی برق)گرفتم
      حالا موندم چی به چیه این وسط رفتم اموزش پرورشم کسی خبر نداشت چجوریه از اون معاون بگیر تا آبدارچی

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها

2- غیبت سربازی نداشتن

اینا مهمن

دوست عزیز برای رشته های پزشکی هم همین شرایط هست ؟!(به جز سن) یعنی امکان مجدد شرکت در کنکور و تحصیل در دوره روزانه(نوبت اول) برقرار هست برای شخصی که کارشناسی از دانشگاه دولتی گرفته؟
      اگر امکانش هست میتونید متن دفترچه رو بفرستید؟

8. Top | #8
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meva نمایش پست ها
      دوست عزیز برای رشته های پزشکی هم همین شرایط هست ؟!(به جز سن) یعنی امکان مجدد شرکت در کنکور و تحصیل در دوره روزانه(نوبت اول) برقرار هست برای شخصی که کارشناسی از دانشگاه دولتی گرفته؟
      سلام امکان شرکت در دوره روزانه هست
      یکی از دوستانم مهندسی شیمی قبول شدن سال ۹۲ بعد فارغ تحصیلی برای کنکور اقدام کردن و سال ۹۷ دندانپزشکی روزانه قبول شدن.
      از سال ۹۷ به بعد یه مصوبه اومد که اونایی که قبلا روزانه درس خوندن میتونن دوباره روزانه قبول بشن
      تا قبل این مصوبه فقط میتونستن دوره های شبانه و پردیس و ازاد رو قبول بشن
      نه مرا حسرت به رگ ها می دوانید آرزویی خوش/نه خیال رفته ها میداد آزارم ...

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یک قانون بسیار بسیار مهم برای برادر های عزیز
      اگر لیسانس داشته باشید، قبل از سربازی نمیتونید دوباره لیسانس یا دکتری پیوسته (پزشکی و ...) بگیرید
      خیلی این قانون مهمه و به شکل عجیبی، مردم ازش بی اطلاعن و یکی از دوستام سر همین قانون رفت هوا
      من خودم تازه این قانون رو فهمیدم ...
      capture.jpg
      پرنده ای که از مترسک بترسد،از گرسنگی خواهد مرد ... "ارنستو چه گوآرا"

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi.k.h نمایش پست ها
      یک قانون بسیار بسیار مهم برای برادر های عزیز
      اگر لیسانس داشته باشید، قبل از سربازی نمیتونید دوباره لیسانس یا دکتری پیوسته (پزشکی و ...) بگیرید
      خیلی این قانون مهمه و به شکل عجیبی، مردم ازش بی اطلاعن و یکی از دوستام سر همین قانون رفت هوا
      من خودم تازه این قانون رو فهمیدم ...
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Capture.JPG
مشاهده: 70
حجم: 83.5 کیلو بایت
      اره این نکته خیلی مهمه

اگر حین لیسانس انصراف بدی میتونی دوباره کنکور بدی و دکتری پیوسته قبول بشی
      ولی اگر مدرکت رو بگیری باید حتما بری سربازی و بعدش میتونی کنکور بدی برای دکتری پیوسته

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meva نمایش پست ها

این قانون برای رشته های پزشکی خیلی وقته برقرار شده دوست عزیز
      حتی بچه هایی که ارشد دارند هم میتونن مجدد کنکور شرکت کنن و روزانه درس بخونن توی رشته های پزشکی

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1376 نمایش پست ها

اره این نکته خیلی مهمه

اگر حین لیسانس انصراف بدی میتونی دوباره کنکور بدی و دکتری پیوسته قبول بشی
      ولی اگر مدرکت رو بگیری باید حتما بری سربازی و بعدش میتونی کنکور بدی برای دکتری پیوسته
      حالا یه چیز جالب بهت بگم ...
      میدونی چرا قانون به این خشنی و نابودکنندگی رو اینقدر توی هفت سوراخ دفترچه قایم کردن و صداش رو هم در نمیارن؟

این مصوبه رو سال 97، دیوان عدالت باطل کرد ولی نظام وظیفه ی م.ادر به خطا، گردن گلفتی میکنه ...
      توی فارس نیوز هم براش امضا جمع کردن ولی متاسفانه چون اطلاع رسانی کم بود هیچ کس اهمیتی نداد ...
      احتمالا مافیای نیروهای مسلح هم در این امر موثر بوده ...

پرنده ای که از مترسک بترسد،از گرسنگی خواهد مرد ... "ارنستو چه گوآرا"
      ویرایش توسط Mahdi.k.h : 26 مرداد 1400 در ساعت 15:51

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)