خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Smile مشکل ریاضی فیزیک

سلام به همه وقتتون بخیر
      بچه ها من فیزیک دهم مبحث دما گرما
      و
      ریاضی مبحث احتمال
      مشکل دارم.
      میخوام بدونم روش مطالعه و یادگیری شما برا اینا چجوری بوده و چجوری خوب اینارو یاد گرفتید؟
      و اینکه اگه بخوام برا اینا فیلم اموزشی ببینم چه اساتیدی رو پیشنهاد میکنید؟خودم برا فیزیک اقای یحیوی و ذهبی و برای ریاضی حیدری و ملاک پور رو تعریفشون رو شنیدم ولی نمیدونم دقیق کدوم بهترن
      ممنون میشم راهنماییم کنین

2. Top | #2
      نفر برتر کنکور

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arvin80 نمایش پست ها
      سلام به همه وقتتون بخیر
      بچه ها من فیزیک دهم مبحث دما گرما
      و
      ریاضی مبحث احتمال
      مشکل دارم.
      میخوام بدونم روش مطالعه و یادگیری شما برا اینا چجوری بوده و چجوری خوب اینارو یاد گرفتید؟
      و اینکه اگه بخوام برا اینا فیلم اموزشی ببینم چه اساتیدی رو پیشنهاد میکنید؟خودم برا فیزیک اقای یحیوی و ذهبی و برای ریاضی حیدری و ملاک پور رو تعریفشون رو شنیدم ولی نمیدونم دقیق کدوم بهترن
      ممنون میشم راهنماییم کنین
      سلام

برای دما و گرما : این مبحث مفاهیم سبکی داره و چالش اصلی این مبحث محاسبات مسائلش هست.
      میشه گفت بجز تیپ مسئله ی تعادل آب و یخ که یه مقدار چالش برانگیزه، بقیه ی مسائل رو به راحتی میتونید یاد بگیرید و مسلط بشید.
      پیشنهاد میکنم یک بار از اول درسنامه ی یک کتاب خوب رو بخونید و بعدش وارد مسائل بشید و هرگز خودتون رو درگیر فرمول های عجیب و غریب که بعضی دبیر ها ارائه میدن نکنید.

برای احتمال : پیشنیاز این مبحث بلد بودن روش های شمارش هستش، پس اگر بلد نیستید برید مطالعه کنید. نکته ی مهم در احتمال اینه که مطالب مطرح شده بصورت پیوسته هستند و شما باید مطالب رو از اول مبحث خوب یاد بگیرید تا بتونید تا انتها به خوبی پیش برید.

موفق باشید !

3. Top | #3
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آپ
      یک متجردمتجددمتحجرافسرده افسون زده انسان نمادربلادرویا/وحش/نجم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن