خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

روش مطالعه پنج گنج [جامع ادبیات مهرماه] 90%به بالا....

به نام خدا

با سلام خدمت دوستان عزیز.

عاشورای حسینی رو به همه عزیزان تسلیت عرض میکنم.

داخل تاپیک 100 زدن ادبیات تعدادی از دوستان مشکلشون این بود که چندتا کتاب دارن نمیدونن چی بخونن، از کجا بخونن، چه جوری بخونن و و و....

پیشنهادی که نه یقینی که برای من حاصل شده میتونید فقط با صرف هزینه 25 هزار تومن به بالا ترین سطح ادبیات کنکور برسین! ولی یکم زحمت میخواد...

الان با خوندن این مطلب به خوبی بهتون اثبات میشه چه قدر این کتاب در بالا بردن سطح ادبیات شما موثره.

راه خواندن:

1. ابتدا کتاب درسی خودتون رو باز میکنین! فصل بندی شده خوشکل! جالبه بدونین ترتیب این کتاب هم فصول کتاب درسی هست! حتی تاریخ ادبیات ها هم ترتیبشون روی کتاب درسی چیده شده تا وقتی که شما میخونید دچار سر در گمی نشه!

2. اینو به عنوان مثال میگم : فصل اول مناجات، شما میخواد برای اولین بار شروع کنید ادبیات 2 رو بخونید. از توی فهرست این کتاب بخش مناجات رو میارید. چه جالب اسم درس هم همونی هست که توی کتاب درسیه نه؟ پس خوب شده. حالا یه بار متن درس رو مث روزنامه میخونید اگه جایی خطی کشیدین معنی نوشتین به ذهن میسپارین .

حالا نوبت مهرماهه. درس اول رو از بخشی که اوردین میخونین و پایان هر درس یه تست جامع اورده شده با زدن تست میفهمی چی به چیه فهمیدین یا نه...

3. به بخش املا میرید و کلمات مربوط به درس رو میخونید و سعی کنی به فایل اکسل توی مغرتون بسازید و عین کلمه رو داخل چارت ها بنویسین! خدا شاهده سر جلسه ازمون وقتی کلمات رو میخونی این حرف منو به وضوح میفهمی که ایول همه رو دارم از روشون نگاه میکنم و میزنم

البته برای کسانی که حوصله اش رو دارن این طرح مث یه مکمل پاور100 برای معنی ها هم کاربرد داره....

4. اگه اخر درس ارایه ای داشت میرید به بخش ارایه های ادبی همون ارایه رو میخونید و تست جامع رو میزنید! حالا شد که درس 1 رو به صورت جوش هسته ای خونیدن و چیزی کم کاستی ندارین!

5. وقتی فصل اول کتاب درسی تموم شد میتونید از پرسش نامه (مثلا مناجات نامه) که توی فهرست کتاب پنج گنج هست استفاده کنید. و تست هایی رو که مربوط به درس هست رو بزنید!

یه نکته ای رو که یادم رفت بگم اینکه هر متنی رو که توی دبیرستان میخونید نثر ، نظم... اگه قرابتی داشته و توی کنکور دیده شده برای هر متن که درس میخونین اورده شده.
      فایده این ویژگی اینکه شما نیازی به هیچ کتاب اضافی برای قرابت ندارین.

این بود روش مطالعه این کتاب جامع.

عزیز دلم همه چی برای قهرمانی تو فراهمه.... فقط کافی یکم فقط یکم تلاش کنی و ببینی تمام موجوداتی که کنارت هستن دارن برای موفقیت تو اروز میکنن....

اگه متن غلط املایی داشت به بزرگی قلب ببخش....

من الله توفیق.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اینو هم یادم رفت بگم.

بعضی از بخش های کتاب درس مث :

ادبیات حماسی ، ادبیات غنایی .... که بخش مهمی هستند به صورت درامد ها در پنج گنج ذکر شده که درخت دانشش شما رو از متن کتاب درسی بی نیاز میکنه...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن