خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      ngr
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Unhappy هم دانشگاه و هم کنکور

سلام . من تصمیم گرفتم رشته ای که قبول شدمو برم ، برای کنکور هم بخونم . تا الانم کلاسا ی دانشگاهو شرکت کردم ولی خب میدونم که این رشته بازار کار چندان خوبی نداره و واقعیت برای همینه که زیاد خوشم نمیاد از این رشته . تا به حالم چیزی برای کنکور نخوندم .راستش خیلی تاپیک ها رو دیدم ک میگفتن نمیشه و خودتو گول نزن و اینا .
      الان خواستم بپرسم کسی این کارو کرده تا به حال ؟ که هم دانشگاه بره و هم کنکور داشته باشه ؟ بنظرتون با این کلاسای آنلاین و اینا که دیگه مشکل رفت و آمدم نیست میشه برای کنکور خوند؟ یا اینکه سعی کنم رشتمو دوست داشته باشم و بی خیال بشم ؟
      میشه اگر کسی این کارو کرده نتیجش رو بگه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2. Top | #2
      ngr
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ?????

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ngr نمایش پست ها
      سلام . من تصمیم گرفتم رشته ای که قبول شدمو برم ، برای کنکور هم بخونم . تا الانم کلاسا ی دانشگاهو شرکت کردم ولی خب میدونم که این رشته بازار کار چندان خوبی نداره و واقعیت برای همینه که زیاد خوشم نمیاد از این رشته . تا به حالم چیزی برای کنکور نخوندم .راستش خیلی تاپیک ها رو دیدم ک میگفتن نمیشه و خودتو گول نزن و اینا .
      الان خواستم بپرسم کسی این کارو کرده تا به حال ؟ که هم دانشگاه بره و هم کنکور داشته باشه ؟ بنظرتون با این کلاسای آنلاین و اینا که دیگه مشکل رفت و آمدم نیست میشه برای کنکور خوند؟ یا اینکه سعی کنم رشتمو دوست داشته باشم و بی خیال بشم ؟
      میشه اگر کسی این کارو کرده نتیجش رو بگه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      من یکی از دوستام این کار کرد اما دهنش مورد عنایت قرار گرفت واقعا زندگی براش نمونده بود اما تقریبا تونست ب هدفش برسه

4. Top | #4
      ngr
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چی میخوند؟
      چی قبول شد؟

5. Top | #5
      ngr
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiyeh-1 نمایش پست ها
      من یکی از دوستام این کار کرد اما دهنش مورد عنایت قرار گرفت واقعا زندگی براش نمونده بود اما تقریبا تونست ب هدفش برسه
      روزی چند ساعت؟ برای کنکور گذاشت؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ngr نمایش پست ها
      روزی چند ساعت؟ برای کنکور گذاشت؟
      عین تراکتور میخوند پیرا پزشکی قبول شد روزی ۱۰ساعت میخوند با اینکه دانشگاه میرفت از خوابش همش میزد

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن