خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 43
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

بالاترین درصدی که زدی کدوم درسه و روش چی بوده؟

سلام
      لطفا بیاین و روشی که باهاش نتیجه گرفتین و بالا زدین اون درس رو بگید .
      شاید به پیشرفت خیلیا کمکی کنه

2. Top | #2
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      به نظر من در اختصاصی ها به جز زیست هیچ درس دیگه ای روش مطالعه خاصی نداره .
      غیر از اینه که بعد از خواندن درسنامه یا جزوه معلم ، وارد فاز تست زنی شده و تست ها را درو کرده و نشان دار کنیم .
      این مثلا روش خیلی خاصیه؟ نه صرفا اجراش مهمه .
      من ریاضی و فیزیک رو بالای 80 میزنم رمزش هم تست زیاد هست .
      اما خوشحال میشم دوستان روششون رو برای زیست بگن که اسیرم کرده .

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها
      سلام
      لطفا بیاین و روشی که باهاش نتیجه گرفتین و بالا زدین اون درس رو بگید .
      شاید به پیشرفت خیلیا کمکی کنه
      شیمی 100 درصد مرور زیاد و تست مروری (میانگین 80 درصد)
      فیزیک 95 درصد تست زیاد و زمان دار (میانگین 75 تا 85)

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mat04 نمایش پست ها
      شیمی 100 درصد مرور زیاد و تست مروری (میانگین 80 درصد)
      فیزیک 95 درصد تست زیاد و زمان دار (میانگین 75 تا 85)
      واسه شیمی تست تکراری زدن مهمه یا تست زیاد بدون مرور؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hisen نمایش پست ها
      غیر از اینه که بعد از خواندن درسنامه یا جزوه معلم ، وارد فاز تست زنی شده و تست ها را درو کرده و نشان دار کنیم .
      به شدت با این حرف موافقم.هر درس با مرور و تمرین زیاد بهتون نتیجه میده.
      ولی خب بخوام درباره خودم بگم عربی رو تو کنکور 99 تجربی 100% زدم.البته اینم بگم که نظام قدیم بودم.
      سوالات ترجمه که یه سری قواعد خاص خودشو داره و اونارو یاد بگیرید و از هر تیپ سوالاتشو حل کنید با اطمینان میتونید همه سوالاتشو حل کنید
      ولی چون توی نظام جدید خوندن واژه مهم شده یه وقتایی رد گزینه فقط از روی معنی غلط یه واژه اتفاق میوفته توی سوالات ترجمه
      برای قواعد هم اگه به درسنامه مفصل نیاز داشتید فقط یه بار کامل بخونیدش و برای دفعات بعد قسمتای مهم شو هایلایت کنید و تمرکزتون فققققققط روی تست زنی باشه و اگه یه تست براتون نکته دار بود یا علامت دارش کنید و اگه حس کردید ممکنه به تستای علامت دارتون برنگردید نکته تست رو توی درسنامه اضافه کنید.به شخصه داشتن یه جزوه خلاصه قواعد که با نکته های خود
      شخص تکمیل شده رو خیلی بیشتر میپسندم تا درسنامه های کتابا
      و این که کلا رو ترجمه کتاب خیلی مسلط باشید.چون توی نظام جدید برخلاف قدیم متن درک مطلب فقط میتونه حاوی واژه های کتاب درسی باشه و علاوه بر اون مباحثی مثل جمله وصف کننده یک کلمه یه وقتایی کلا با ترجمه حل میشه و مسلط بودن رو کتاب درسی تقریبا توی تمام مباحث عربی نقش به سزایی داره
      باب های مزید رو هم فراموش نکنید که خیلی مهم شدن

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hisen نمایش پست ها
      داداش به نظر من
      تا عید بیشتر وقتت روی تست زنی و دیدن سوالات متنوع باشه
      بعد عید تا اواسط و یا اواخر اردیبهشت تمرکز دصلیت خوندن مکرر کتاب درسی باشه ولی تست زنی رو هم فراموش نکن
      بعد از اون دیگه غلظت خوندن رو خیلی بیشتر کن و تستت بشه فقط آزمون زدن از کتابی مثل موج آزمون که قلق تست زنی از دستت نره
      هر روز هم زیست رو بخون داداش
      زیست و شیمی بددددد جووور تو کارنامت موثره.به چشم دیدم و به عمل ازشون ضربه خوردم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما کافیه یک سری اصول خوندن رو بدونین که بی راهه نرین. همین!!! بقیه میشه فهم درست موضوع و تست خیلی زیاد . فقط برای زیست یه کم فرق داره. خودتون نکته در بیارین و ترکیب کنین و تست ها رو درست تحلیل کنید. با تاپیک زدن چیزی درست نمیشه

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      برای فیزیک ۱۲ منبع آزمونی چی بزنیم؟ آخه موج آزمون واسه فیزیک ۱۲ نیومده . ممنون میشم یه منبع آزمونی واسه این درس معرفی کنید.

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein0918 نمایش پست ها
      برای فیزیک ۱۲ منبع آزمونی چی بزنیم؟ آخه موج آزمون واسه فیزیک ۱۲ نیومده . ممنون میشم یه منبع آزمونی واسه این درس معرفی کنید.
      فیزیک فار ۱۲ نوشته‌ارسلان رحمانی .... سوالاتش خیلی خوبن مغز ادم داغ میشه انقدر نفس‌گیرن بعضیاش باید حتما رو منبع اول مثه میکرو یا خیلی سبز‌مسلط شده باشی بعد بری سراغش

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amf1384 نمایش پست ها
      شما کافیه یک سری اصول خوندن رو بدونین که بی راهه نرین. همین!!! بقیه میشه فهم درست موضوع و تست خیلی زیاد . فقط برای زیست یه کم فرق داره. خودتون نکته در بیارین و ترکیب کنین و تست ها رو درست تحلیل کنید. با تاپیک زدن چیزی درست نمیشه
      بیشتر هدف این بود که از تجربیات هم دیگه استفاده کنیم .

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Upدوستان اگر تجربه دارید!بگید
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      زیست.... رعایت الویت نوع مطالعه (متن کتاب_تصاویر_درسنامه_مرور خلاصه نکات_مرور خلاصه درسنامه) و الویت نوع تست زنی(تست اولیه سنجش عمق دریافت_تست آزمونی_تست شبیه سازی_تست مروری)

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      شیمی 100
      میانگین 80
      روزی 10 تا تست مسئله میزنم
      و کتاب رو هم خیلی زیاد مرور میکنم و بعد یه دور هم درسنامه خیلی سبز رو می خونم و نکاتش رو یادداشت میکنم

14. Top | #14
      rz1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      در ازموناي ازمايشي شيمي 100(پارسال)
      ميانگين حدود 60 70 دور ميخوره درصدها(امسال)
      توي کنکور 98 80 زدم(78)()
      توي کنکور 99 60 زدم(58)()
      کتاب+نکته برداري از بخش حفظيات+گاها در مفاهيم شيمي نکات را مينويسم(براي هر فصل چندتا کاغذ بهم منگنه زدم بعضي نکات تستا و حفظيات اونجا مينويسم)(براي مرور مباحث اول سراغ اينا ميرم /اگر در ازمونا نکته اي بود هم همونجا مينويسم)+کتاب تستام(يه نگاه اجمالي روي درسنامه+ تست ها رو ک ميزنم هرکدوم ب نظرم مهم بود يا جامع تر بود علامت ميزنم و سري بعدي ک خواستم سراغ مبحثي برم اول اونارو حل ميکنم بعدش ميرم سراغ مبحث جديد) گاها بعضي سوالات مهم رو يادداشت ميکنم ک موقع مرور مطالب حتما اونا رو هم حل کنم+ازموناي ازمايشي مختلف گير ميارم و سوالاش بررسي ميکنم ک مطالب فراموشم نشن و تيپ مختلف سوالي ببينم
      زندگی ی مجموعه ی منظم از بی نظمی هاست

ی مجموعه ی معقول از بی عقلی ها

له شده ، زیرِ پایِ عرفِ اجتماع

خوب ولی اشتباه
      ویرایش توسط rz1 : 08 دی 1399 در ساعت 00:27

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      زیست:100درصد
      پارسال 99درصد مواقع فقط کتاب درسی+تحلیل های خودم از کتاب
      دین و زندگی:100
      فقط کتاب اونم پنج شنبه قبل آزمون(حول 3ساعت وقتمو میگرفت)
      پ ن:اینا درس هایی بودند که اغلب اوقات این درصد رو داخلشون پارسال میزدم(شیمی هم 2بار صد زدم ولی به نسبت اون دو تا پوچه!)،اینا در مورد آزمون های آزمایشی هستش

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن