خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 43 از 43
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezvan81 نمایش پست ها

سلام//
      ميشه لطف کنين کانالش بگيد؟
      https://t.me/amirbio
      ​البته بالاتر هم یکی از دوستان ادرسو داد فک کنم

2. Top | #32
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1376 نمایش پست ها
      https://t.me/amirbio
      ​البته بالاتر هم یکی از دوستان ادرسو داد فک کنم
      خوشحال میشم پستهایی که تو صفحه قبلی فرستادم رو درموردش نظر بدین

3. Top | #33
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab_r78 نمایش پست ها
      خوشحال میشم پستهایی که تو صفحه قبلی فرستادم رو درموردش نظر بدین
      راجب طرح تست حرفت درسته کاملا منتهی من یه سری تغییرات واسه خودم تو روش رضا امیر ایجاد کردم و به نوعی شخصی سازیش کردم که سازگارتر بشه با شرایطم اما به طور کلی این روش بهترین کار برای تسلط بر زیست کنکوره بدون شک
      اینی که گفتی توی ازمونا نتیجت اونطور که باید بالا نمیشه رو منم تا ازمونایی که خیلی ریزمبحث هستند بهش برخوردم ولی تو ازمونایی که گستردگی مباحثش بالا بوده مشکلی نداشتم چون کیفیت سوالا میره بالا و سوالای چرت طرح نمیشه و یه جورایی هم سطح کنکور میشه

4. Top | #34
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این طرح تست خیلی سخته من به زور صحیح غلط چندتا درآوردم اونم سطح پااایین دیدم واقعا خیلی جمله هایی که میسازم ساده و مسخره هست پشیمون شدم رفتم شروع کردم تست زدم
      البته از تست زدن توی زیست متنفرم.زود خستم میشه مهم نیست غلط بزنم یا درست در هر صورت تمام هدفم از تست زدن توی زیست تموم کردنه
      راجب طرح تست حرفت درسته کاملا منتهی من یه سری تغییرات واسه خودم تو روش رضا امیر ایجاد کردم و به نوعی شخصی سازیش کردم که سازگارتر بشه با شرایطم اما به طور کلی این روش بهترین کار برای تسلط بر زیست کنکوره بدون شک
      اینی که گفتی توی ازمونا نتیجت اونطور که باید بالا نمیشه رو منم تا ازمونایی که خیلی ریزمبحث هستند بهش برخوردم ولی تو ازمونایی که گستردگی مباحثش بالا بوده مشکلی نداشتم چون کیفیت سوالا میره بالا و سوالای چرت طرح نمیشه و یه جورایی هم سطح کنکور میشه
      ...

5. Top | #35
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mlt نمایش پست ها
      این طرح تست خیلی سخته من به زور صحیح غلط چندتا درآوردم اونم سطح پااایین دیدم واقعا خیلی جمله هایی که میسازم ساده و مسخره هست پشیمون شدم رفتم شروع کردم تست زدم
      البته از تست زدن توی زیست متنفرم.زود خستم میشه مهم نیست غلط بزنم یا درست در هر صورت تمام هدفم از تست زدن توی زیست تموم کردنه
      فکر کنم شنیده باشی که میگن هرچیزی اموزشش سختتر باشه و سختتر توی ذهن بره عمقش خیلی بیشتره و امکان فراموشیش هم خیلی کمتر

6. Top | #36
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نه والا نشنیدم
      فکر کنم شنیده باشی که میگن هرچیزی اموزشش سختتر باشه و سختتر توی ذهن بره عمقش خیلی بیشتره و امکان فراموشیش هم خیلی کمتر
      ...

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نه والا نشنیدم
      دقیقا این مطلب رو ترم قبل داشتیم :
      طبق مطالعات ابینگهوس درباره علل فراموشی یه مطلبی هست که میگه هر چقدر زمان بیشتر برای یادگیری شود میزان یادآوری هم بیشتر میشود و رابطه بین یادگیری و یاد آوری یک رابطه خطی هست

8. Top | #38
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      چه جالب...داشتم مصاحبه یکی از رتبه برترهارو میخوندم درباره رضا امیر ازش چندتا سوال پرسیدی الان دیدم اینجایی.آخر از روشش استفاده کردی؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها

دقیقا این مطلب رو ترم قبل داشتیم :
      طبق مطالعات ابینگهوس درباره علل فراموشی یه مطلبی هست که میگه هر چقدر زمان بیشتر برای یادگیری شود میزان یادآوری هم بیشتر میشود و رابطه بین یادگیری و یاد آوری یک رابطه خطی هست
      ...

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چه جالب...داشتم مصاحبه یکی از رتبه برترهارو میخوندم درباره رضا امیر ازش چندتا سوال پرسیدی الان دیدم اینجایی.آخر از روشش استفاده کردی؟
      فکر کنم یه ویس رو گوش کردم ولی کنار گذاشتم نتونستم باهاش کنار بیام
      منم همین روش معمولی رو میخوندم دیگه خوندن کتاب درسی و تست زدن .
      ولی در کل اموزش درست و حسابی بهتر از کلی تست زدنه . اگه اموزش درست و حسابی باشه با زدن تعداد تست کمتر هم میشه نتیجه گرفت.

10. Top | #40
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منم چندتا ویسشو گوش دادم ولی احساس میکردم بدون تست ناقصه خوندنم
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها

فکر کنم یه ویس رو گوش کردم ولی کنار گذاشتم نتونستم باهاش کنار بیام
      منم همین روش معمولی رو میخوندم دیگه خوندن کتاب درسی و تست زدن .
      ولی در کل اموزش درست و حسابی بهتر از کلی تست زدنه . اگه اموزش درست و حسابی باشه با زدن تعداد تست کمتر هم میشه نتیجه گرفت.
      ...

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم چندتا ویسشو گوش دادم ولی احساس میکردم بدون تست ناقصه خوندنم
      این که میگن شما باید تست طرح کنید برای اینه که بیشتر بچه ها موقع خوندن خیلی تجزیه تحلیل نمیکنن فقط متن کتابو حفظ میکنن میرن سراغ تست
      بعد که طراح تست میاد ایده جدید میده همه هنگ میکنن.
      اصلش اینه که خودتونو با کتاب درگیر کنید. تجزیه تحلیل کنید. یا اگه مثلا یه چیز مرحله دار مثل چرخه قلب و ایناست تو ذهنتون یه دور از حفظ مرور کنید که ترتیب مراحل چجوریه و چرا
      حالا اینکه چجوری این کار رو میکنید فرق داره
      یه سری تست طرح میکنن چون رضا امیر میگه
      یه سری دیگه هرچی میخونن از خودشون میپرسن چرا و چگونه بعد سعی میکنن به اونا جواب بدن
      من تست میزنم بعدش برمیگردم سر کتاب هر کجا که تست ها بهش گیر میدادن یه بار دیگه و کامل میخونم

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      ببخشید
      این آقای رضا امیر چه طوری درس میدهند که اینقدر همه جا اسمش رو میشنوم؟
      یه انسان کامل واقعا کامل عاشق شخصیت بزرگشون هستم زیست نظام قدیممو مدیون ایشون هستم طوری که دیگ زیست خوندن رو یادگرفتم زیست نظام جدید رو با اینکه ویس هاشون رو گوش ندادم اما به روش ایشون مطالعه میکنم امتحان کنید تازه میفهمید زیست کنکور یعنی جی

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      up

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن