خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

معلم ابتداییم. میخوام دبیر اقتصاد بشم...(انسانیا و معلما و اقتصاددانها لطفا

امسال فرهنگیان قبول شدم آموزش ابتدائی
      خیلی به علم اقتصاد علاقه دارم

هم برای تدریسش ، هم برای اینکه به درد زندگیم میخوره و در خوشبینانه ترین حالت میتونم باهاش کارآفرینی یا پولسازی یا... کنم

میتونم فوق لیسانس یکی از گرایشای اقتصادو بگیرم بعد تغییر مقطع بدم؟

بخشنامه‌های تغییر مقطعو خوندم ظاهرا غیر ممکن نیست اما بعضیا میگن خیلی سخته بعضیا میگن خیلی کار راحتیه

بخاطر کرونا نمیتونم پاشم برم تا اداره ازشون بپرسم

انسانیا بیان راجع به درس اقتصاد و علاقشون بهش و توجهی که بهش میشه و... بگن
      من نمیدونم مثلا این درس واسه خود انسانیا درس مسخره و بی اهمیتیه یا اینکه مهمه
      ماورای باورهای ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما آنجا دشتی‌ست..فراتر از همه ی تصورات راست و چپ تو را آنجا خواهم دید.

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Morvarid80 نمایش پست ها
      امسال فرهنگیان قبول شدم آموزش ابتدائی
      خیلی به علم اقتصاد علاقه دارم

هم برای تدریسش ، هم برای اینکه به درد زندگیم میخوره و در خوشبینانه ترین حالت میتونم باهاش کارآفرینی یا پولسازی یا... کنم

میتونم فوق لیسانس یکی از گرایشای اقتصادو بگیرم بعد تغییر مقطع بدم؟

بخشنامه‌های تغییر مقطعو خوندم ظاهرا غیر ممکن نیست اما بعضیا میگن خیلی سخته بعضیا میگن خیلی کار راحتیه

بخاطر کرونا نمیتونم پاشم برم تا اداره ازشون بپرسم

انسانیا بیان راجع به درس اقتصاد و علاقشون بهش و توجهی که بهش میشه و... بگن
      من نمیدونم مثلا این درس واسه خود انسانیا درس مسخره و بی اهمیتیه یا اینکه مهمه
      سلام من انسانی نظام قدیم بودم و در حال حاظر حقوق میخونم

درس اقتصاد یه درس شرین و دوست داشتنی کار بردی بوده از نظر من و نسبتا هم آسون برای کنکور هم خیلی مهمه علی الخصوص برای کسایی که میخوان دبیری قبول بشن به هیچ وجه هم به عنوان یه درس بی اهمیت و مسخره باهاش برخورد نمیشه ولی خب درس شاخی هم نیست درس شاخ برای انسانی ها عربی تخصصی و ادبیات تخصصی ( که الآن باتوجه به تغییر کتابا فکر نمی کنم ادبیاتم خیلی شاخ باشه) و فلسفه و منطق هست

سوال دیگه ای بود درخدمتم
      خداحافظ

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mgts98 نمایش پست ها
      سلام من انسانی نظام قدیم بودم و در حال حاظر حقوق میخونم

درس اقتصاد یه درس شرین و دوست داشتنی کار بردی بوده از نظر من و نسبتا هم آسون برای کنکور هم خیلی مهمه علی الخصوص برای کسایی که میخوان دبیری قبول بشن به هیچ وجه هم به عنوان یه درس بی اهمیت و مسخره باهاش برخورد نمیشه ولی خب درس شاخی هم نیست درس شاخ برای انسانی ها عربی تخصصی و ادبیات تخصصی ( که الآن باتوجه به تغییر کتابا فکر نمی کنم ادبیاتم خیلی شاخ باشه) و فلسفه و منطق هست

سوال دیگه ای بود درخدمتم
      خداحافظ
      اول از همه دستتون درد نکنه بنظرمبخاطر تفاوت تجربی و انسانی این سوالا برام پیش اومد. آخه تو تجربی اینهمه درس اختصاصی نداریم. درسا یا مهم هستن یا نیستن. هر چی اختصاصی داریم مهمن به جز زمین...
      الآن تا حدودی از تصمیمم مطمئن شدم که رشته‌ی خوبیه
      ماورای باورهای ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما آنجا دشتی‌ست..فراتر از همه ی تصورات راست و چپ تو را آنجا خواهم دید.

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام خواهر
      ببینید من انسانی نیستم ولی میتونم یه چیزایی رو براتون روشن کنم:
      ببینید رشته اقتصاد من نرفتم ولی مطمئنن رشته شیرینیه ولی اگر فکر میکنید مثلا با رفتن به این رشته میتونید پولدار شوید خیر!میتونید مطالعه غیر درسی در اینباره کنید ولی صرف اینکه هر کی بره این رشته پولدار میشه اینطور نیستش.

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دختر خاله من فوق اقتصاد داره ، آزمون استخدامی شرکت کرد و در حال حاضر کارمنده دادگاهِ(خودم فک میکردم وکالت خونده ولی اقتصاد خونده بود)

پ.ن:رشته جذابیه،اگه دوستش داری حتما برو دنبالش

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      سلام خواهر
      ببینید من انسانی نیستم ولی میتونم یه چیزایی رو براتون روشن کنم:
      ببینید رشته اقتصاد من نرفتم ولی مطمئنن رشته شیرینیه ولی اگر فکر میکنید مثلا با رفتن به این رشته میتونید پولدار شوید خیر!میتونید مطالعه غیر درسی در اینباره کنید ولی صرف اینکه هر کی بره این رشته پولدار میشه اینطور نیستش.
      میدونی من با خودم میگم دنیای امروز دنیای پوله
      همه چیزو پول داره میچرخونه
      پس احتمالا علم شناخت و مدیریت پول باید پویا ترین علم دنیا باشه
      همین شیرینش میکنه
      میدونم لزوما پولدار نمیشم باهاش ولی اگه یه روزی بتونم مثل بیزنس منای موفق پولمو مدیریت کنم خیلی حس فوق‌ العاده‌ای بهم دست میده
      وصف العیش نصف العیش :‌)))

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh.brd نمایش پست ها
      دختر خاله من فوق اقتصاد داره ، آزمون استخدامی شرکت کرد و در حال حاضر کارمنده دادگاهِ(خودم فک میکردم وکالت خونده ولی اقتصاد خونده بود)

پ.ن:رشته جذابیه،اگه دوستش داری حتما برو دنبالش
      ینظرم واقعا شیرینه

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir80 نمایش پست ها
      انسانی نیستم اما درباره اقتصاد اطلاعات دارم
      ارشد اقتصاد توی ایران بجز دانشگاه شریف و یه دانشگاه دیگه بقیه دانشگاه ها شما رو در جریان علم اقتصاد قرار نمی دن و مطالبی کهنه 60 الی 70 سال پیش رو یاد می دن
      علم اقتصاد به شدت به ریاضی نیاز داره اونم نه ریاضیات ساده بلکه ریاضیات پیشرفته و مدل سازی ... کلا باید با ریاضی مشکلی نداشته باشی
      دوم باید برنامه نویسی بلد باشی حداقل پایتون و r و ...
      و تلاش مضاعف
      این کارآفرینی اینا هم ربطی به رشته نداره خیلی از بیزینسی های دنیا حتی مدرک آکادمیک هم ندارن.
      مچکرم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آپ بابا

10. Top | #10
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Morvarid80 نمایش پست ها
      آپ بابا
      ازتجربی به انسانی قبول شدین؟توچن ماه
      ازا
      یک متجردمتجددمتحجرافسرده افسون زده انسان نمادربلادرویا/وحش/نجم

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wonshower نمایش پست ها
      ازتجربی به انسانی قبول شدین؟توچن ماه
      ازا
      سلام نه همون تجربی موندم قبول شدم از اول شهریور خوندم

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چه جالب
      منم 98 فرهنگیان قبول شدم معلمی ابتدایی میخونم رشتمم ریاضی بود تو دبیرستان و میخوام اقتصاد بخونم انگیزه منم مثل توه
      در مورد بخش نامه ها و.... و این چیزا اطلاعی ندارم ولی در مورد خود درس اقتصاد دقیقا چی رو میخوای بدونی ؟ بگو تا بهت بگم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)