خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 15 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 212
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بجای اینکه فقط دنبال تغییرات منابع باشید بشینید از همین الان شروع کنید تغییرات در حدی نیست که مشکل ایجاد کنه الان کنکور جوری شده باید حداقل برای دروس اختصاصی دو تا منبع تست زد تا تو کنکور نتیجه گرفت با همین منابع 99 به عنوان منبع اول بخونید منبع دوم رو اپدیت 1401 بگیرید راز موفقیت تو کنکور تکرار زیاده از الان هرکی به فکر اینجور چیزاس تابستونش رو هواس فقط یدونه برای زیست دهم منبع جدید بگیرید اونم بخاطر اینکه تغییراتش زیاد بوده و درس سرنوشت ساز هست فیزیک که بیشتر حذفیات بوده اون قسمت هایی هم که حذف شده خوندن و نخوندنش زیاد فرق نمیکنه شیمی هم تغییرات در حدی نیست که بخوای عوض کنی یکی دوتا شکل و کلمس با چندتا جمله که فقط جاش عوض شده که اصلا از اونجا ها هم سوال طرح نمیشه واژگان ادبیاتم که برای تابستون نیاز نیست بخونید اگرم خواستید بخونید pdf کتاب های 1401 ادبیات رو قسمت واژگان آخر کتاب رو پرینت بگیرید کلا 30 صفحه بیشتر نمیشه همینو بخونید 10 هیچ از بقیه جلوید
      ویرایش توسط Ali Darkness : 10 خرداد 1400 در ساعت 12:39

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط freedom39 نمایش پست ها
      من خیلی سال از درس دور بودم میخوام کنکور 1401 شرکت کنم منابع کنکور تجربی 99 رو دارم برای کنکور 1401 قابل استفادس ؟یا باید منابع جدید تهیه کنم اگرم قابل استفادس چ درسایی تغیرات داشتن با توجه به امکانات مالی محدودی که دارم کسی اگه میدونه تغیراتو راهنمایی کنه تمام منابعی که برای کنکور 99 خریدم همه نو هستن و استفاده نشدن که بنا به مشکلات نشد سال 99 شرکت کنم
      زیست دهم که تغییر کرده پس باید عوض بشه کتاب جامع زیست هر سه پایه هم باید عوض بشه متاسفانه.......شیمی حذفیات بوده و اگر مبتکران دارید لازم نیست عوض کنید چون خودش مشخص کرده....فیزیک دهم تغییرات داره حذفیات یعنی ولی یازدهم خیر ..فیزیک رو عوض نکنید....ریاضی بدون تغییر......دینی بدون تغییر....ادبیات دهم تغییر کرده.....زبان بدون تغییر...عربی هم جزیی بوده

من بودم صد درصدی منبع زیستم رو عوض می کردم....موفق باشید
      یا الله/توکل بر خودت

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من خیلی سال از درس دور بودم میخوام کنکور 1401 شرکت کنم منابع کنکور تجربی 99 رو دارم برای کنکور 1401 قابل استفادس ؟یا باید منابع جدید تهیه کنم اگرم قابل استفادس چ درسایی تغیرات داشتن با توجه به امکانات مالی محدودی که دارم کسی اگه میدونه تغیراتو راهنمایی کنه تمام منابعی که برای کنکور 99 خریدم همه نو هستن و استفاده نشدن که بنا به مشکلات نشد سال 99 شرکت کنم
      اگه با pdf خوندن مشکلی نداری. هم منابع درسی هم کمک درسی که برای کنکور ۴۰۱ هست pdf شونو دانلود کن.

من خودم همین کارو کردم. بهترین منابعو دانلود کردم بدون یه قرون خرج کردن.

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آموزش و پرورش انقد که به فکر این موسسات دزده اگه همین توجه به کنکوری ها و دانش اموزا میکرد الان وضع این نبود نامردا تو این وضع اقتصادی بچه ی مردمو مجبور به خرید منابع جدید میکنن خدا جوابشونو بده

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dillon نمایش پست ها
      آموزش و پرورش انقد که به فکر این موسسات دزده اگه همین توجه به کنکوری ها و دانش اموزا میکرد الان وضع این نبود نامردا تو این وضع اقتصادی بچه ی مردمو مجبور به خرید منابع جدید میکنن خدا جوابشونو بده
      برید pdf هارو دانلود کنید :///.
      قیمتا نجومیه. الان مثلا شیمی دهم یا یازدهم مبتکران هر کدوم قیمتش ۲۰۰ تومنه. مجانی دانلود میکنی حالشو میبری.

الان کسی بخواد منابع برای همه کتابا بخره. باید وام بگیره.

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با pdf نمیشه درس خوند:/

7. Top | #37
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یدونه زیست دهم جدیدش رو بگیری کفایت میکنه+ لغت و املای ادبیات هم ضمیمه سایت الگو رو دانلود کنی کافیه
      این جهان زندان و ما زندانیان.......

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      یدونه زیست دهم جدیدش رو بگیری کفایت میکنه+ لغت و املای ادبیات هم ضمیمه سایت الگو رو دانلود کنی کافیه
      بنظرت فیلمای کلاس انلاین 1400 زیست و شیمی برا 1401 هم میشه استفاده کرد ؟

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mat04 نمایش پست ها

فیزیک دهم رشته ریاضی فصل 5 کوبوندن از نو ساختن
      فصل 3 هم کشسانی و اینا تست ترکیبی داشته پس کسی که رشته اش ریاضیه منبع 1401 نیازه

صفحه های اول کتاب دوازدهم ادبیات و دینی نوشته این کتاب تا آخر سال 1401-1402 تغییر نخواهد کرد
      داداش شما خیلی زحمت کشیدی و اقایی کردی
      میشه یه جمع بندی کلی در مورد تغییرات کتب کنکور تجربی ۱۴۰۱ بکنی؟!
      مختصر و مفید ...چه کتابهایی باید عوض بشه....ممنون میشم
      یا الله/توکل بر خودت

10. Top | #40
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط __MoHaMaDRezA نمایش پست ها
      بنظرت فیلمای کلاس انلاین 1400 زیست و شیمی برا 1401 هم میشه استفاده کرد ؟
      برای زیست آره به نظرم بهتر هم هست چون دهم اینقدر حذفیات داره یه جاهاییش واقعا گنگه ولی کتاب 1400 هم شکلهاش بهتره برای فهم و هم توضیحاتش ولی برای کتاب تست جدید باشه بهتره و نیاز هم نیست مباحث قدیم رو مو به موحفظ بشید فقط برای جا افتادن مطلب خوبه
      براش شیمی هم 100 درصد

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      برای زیست آره به نظرم بهتر هم هست چون دهم اینقدر حذفیات داره یه جاهاییش واقعا گنگه ولی کتاب 1400 هم شکلهاش بهتره برای فهم و هم توضیحاتش ولی برای کتاب تست جدید باشه بهتره و نیاز هم نیست مباحث قدیم رو مو به موحفظ بشید فقط برای جا افتادن مطلب خوبه
      براش شیمی هم 100 درصد
      سلام. یوسف جان یه سوال.
      از حذفیات دستور زبان فارسی و ارایه خبر داری ؟؟ میشه بگی کدوما حذف شدن ؟ البته فقط تغییرات ۱۴۰۰ تا ۱۴۰۱ منظورم نیس. کلا از دو سال پیش چیا حذف شدن ؟

12. Top | #42
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط unlucky نمایش پست ها
      سلام. یوسف جان یه سوال.
      از حذفیات دستور زبان فارسی و ارایه خبر داری ؟؟ میشه بگی کدوما حذف شدن ؟ البته فقط تغییرات ۱۴۰۰ تا ۱۴۰۱ منظورم نیس. کلا از دو سال پیش چیا حذف شدن ؟
      دستور زبان تغییراتی رو داشته ولی من خبر ندارم دقیق میتونید ساینت نشر الگ و ضمیمه دیتور زبانش رو ببینید که قرار دادن برای قرابت هم قرار دادن

13. Top | #43
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

فقط زیست دهم روعوض کنم یازدهم و دوازدهم نیازی به تعویض نیست ؟

14. Top | #44
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط unlucky نمایش پست ها
      اگه با pdf خوندن مشکلی نداری. هم منابع درسی هم کمک درسی که برای کنکور ۴۰۱ هست pdf شونو دانلود کن.

من خودم همین کارو کردم. بهترین منابعو دانلود کردم بدون یه قرون خرج کردن.
      با پی دی اف نمیشه خوند واقعا ادم کور میشه

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      با پی دی اف نمیشه خوند واقعا ادم کور میشه
      والا من که راحتم باهاشون : (.

اگه تبلت یا لپتاپ دارید خیلی راحته اتفاقا. خصوصا تبلت

صفحه 3 از 15 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)