خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 14 از 15 نخستنخست ... 4131415 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 196 به 210 از 212
    1. Top | #196
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

تغییری نداره و منطبقه ، میتونید خودتون هم برسی کنید .

چاپهای 99-98
      و 99-1400

منطبقه .

یعنی از سرشناسه کتاب نوبت چاپ های 4 و 5
      بله دقیق منطبقه حتی یه ویرگول هم جابجا نشد.
      ما شآءَ اللَّهُ لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ
      ما شآءَ اللَّهُ لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ

2. Top | #197
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nyr.mhn.93 نمایش پست ها
      بله دقیق منطبقه حتی یه ویرگول هم جابجا نشد.
      چشم نمیزنم فردا از مهر نظام رو عوض کنن .

ولی انگار کتب نظام جدید هم جا افتاده و روالش همین خواهد بود . البته گفتن که برا 1402 انگلیسی و عربی تغییرات از پایه و اساس خواهد داشت.
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

3. Top | #198
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      آیا شیمی فقط حذفیات داشته و چیزی به شیمی دهم اضاقه نشده؟؟

4. Top | #199
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان خواستم سوالمو اینجا بپرسم تاپیک جدا نزنم من پارسال کتابامو دست دو خریدم یعنی چاپ 98 هست اکثریت باید کلن عوض کنم؟؟؟؟ راستش نمیتونم زیاد هزینه کنم زیست رو که میخوام جامع بگیرم چاپ امسال (میگن جامع خیلی سبز خوبه نظرتون چیه ؟؟چه منبعی بهتره برای زیست شناسی؟؟)
      شیمی دهمم میخوام تعویض کنم میگن دینی هم باید تعویض شه چاپ 98 دارم خیلی سبز عوض کنم؟؟؟؟
      واسه منبع فیزیک چی پیشنهاد میکنید جامع ؟؟؟؟؟
      و اینکه لقمه مهروماه برای لغات ادبیات دارم البته برای کنکور 1400 بوده اینم عوض کنم یا میتونم لغات جدیدو وارد کنم؟؟؟؟؟؟؟

5. Top | #200
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط نازنین ک ۸۲ نمایش پست ها
      سلام دوستان خواستم سوالمو اینجا بپرسم تاپیک جدا نزنم من پارسال کتابامو دست دو خریدم یعنی چاپ 98 هست اکثریت باید کلن عوض کنم؟؟؟؟ راستش نمیتونم زیاد هزینه کنم زیست رو که میخوام جامع بگیرم چاپ امسال (میگن جامع خیلی سبز خوبه نظرتون چیه ؟؟چه منبعی بهتره برای زیست شناسی؟؟)
      شیمی دهمم میخوام تعویض کنم میگن دینی هم باید تعویض شه چاپ 98 دارم خیلی سبز عوض کنم؟؟؟؟
      و اینکه لقمه مهروماه برای لغات ادبیات دارم البته برای کنکور 1400 بوده اینم عوض کنم یا میتونم لغات جدیدو وارد کنم؟؟؟؟؟؟؟
      چاپ 98 یعنی کنکور 99
      شیمی دهم تغییرات زیادی نداره میتونی تغییرات رو خودت اعمال کنی
      دینی هم فکر کنم حدود 20 درصد تغییر کرده (کنکور 99 به 1400(1401 تغییر زیادی نکرده))
      لغات رو هم میتوانی لغات جدید رو اضافه کنی
      .

6. Top | #201
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط نازنین ک ۸۲ نمایش پست ها
      سلام عزیزم
      این دوجا رو مطالعه کن،بعدش مقایسه کن که کدوم منابعت به دردت میخورن
      https://alirezaafshar.org/%D8%AA%D8%...8%A7%D9%84-99/

https://alirezaafshar.org/%D8%AA%D8%...A7%D9%84-1400/

برای منبع فیزیک هم باید ببینی با کدوم راحت تری.(از بین گاج و خیلی سبز و مهروماه یکی رو انتخاب کن)

نیازی هم به تغییر منبع لغات فکر نکنم باشه،چون تغییرات هم کم هستن و هم راحت میشه اعمالشون کرد.

موفق باشی

7. Top | #202
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان عزیزم.من خواستم تاپیک جدا نزنم برای همین اینجا میپرسم.به نظر شما برای شیمی دهم لازمه حتما کتاب درسی و کمک درسی عو ض بشه؟نظرات متفاوته.میشه خودم اعمال کنم؟
      و اینکه اگر کمک اموزشی لازمه عوض بشه به نظرتون فقط دهم جدا بگیرم و یازدهم و دوازدهم رو از کتاب جامع ۱۴۰۰ استفاده کنم یا کلا جامع جدید بگیرم؟یک دنیا ممنونم.

8. Top | #203
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BHDF نمایش پست ها
      سلام دوستان عزیزم.من خواستم تاپیک جدا نزنم برای همین اینجا میپرسم.به نظر شما برای شیمی دهم لازمه حتما کتاب درسی و کمک درسی عو ض بشه؟نظرات متفاوته.میشه خودم اعمال کنم؟
      و اینکه اگر کمک اموزشی لازمه عوض بشه به نظرتون فقط دهم جدا بگیرم و یازدهم و دوازدهم رو از کتاب جامع ۱۴۰۰ استفاده کنم یا کلا جامع جدید بگیرم؟یک دنیا ممنونم.
      میتونی خودت اعمال کنی خیلی زیاد نیست
      .

9. Top | #204
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mat04 نمایش پست ها

میتونی خودت اعمال کنی خیلی زیاد نیست
      خیلی ممنونم ازتون.لطف کردید.برای کتاب تست هم میشه این کار رو انجام داد؟ یا حتما باید کتاب تست جدید برای شیمی گرفت؟
      ببخشید یک سوال دیگه میپرسم.برای زیست حتما باید کتاب دهم و کتاب تست رو عوض کرد؟هیج طریقی نمیشه خودمون اعمال کنیم تغییرات رو؟
      ببخشید زیاد سوال پرسیدم.خیلی ازتون ممنونم.

10. Top | #205
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان میتونیم از دینی دهم چاپ ۹۹و دینی یازدهم چاپ ۱۴۰۰استفاده کنیم منظورم کتاب درسیاس ن کمک آموزشی
      بعد مال رشته انسانیم
      من رشته ام تجربیه
      فرقی دارن باهم ؟؟؟
      ویرایش توسط B.R : 15 مهر 1400 در ساعت 15:26

11. Top | #206
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BHDF نمایش پست ها
      خیلی ممنونم ازتون.لطف کردید.برای کتاب تست هم میشه این کار رو انجام داد؟ یا حتما باید کتاب تست جدید برای شیمی گرفت؟
      ببخشید یک سوال دیگه میپرسم.برای زیست حتما باید کتاب دهم و کتاب تست رو عوض کرد؟هیج طریقی نمیشه خودمون اعمال کنیم تغییرات رو؟
      ببخشید زیاد سوال پرسیدم.خیلی ازتون ممنونم.
      آره میشه کلا شیمی تغییرات خیلی زیادی نداره
      در مورد زیست اطلاعی ندارم (رشتم ریاضیه)
      .

12. Top | #207
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mat04 نمایش پست ها

آره میشه کلا شیمی تغییرات خیلی زیادی نداره
      در مورد زیست اطلاعی ندارم (رشتم ریاضیه)
      یک دنیا ممنونم از راهنماییتون.خیلی لطف کردید.امیدوارم همیشه سلامت و موفق باشید.

13. Top | #208
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام ببخشیدفیزیک رونگفتین
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Darkness نمایش پست ها

همه ی درسا رو میشه از فیلمهای پارسال استفاده کرد بجز زیست دهم اونم بخاطر اینکه هم درس مهمی هست هم تغییراتش واقعا زیاده
      بهترین دبیر ها :
      ادبیات: شاهین زاد
      عربی : فلاح
      دینی : 6040 یوسفیان پور یا کریمی : پیشنهاد خودم پوسفیان پور هست
      زبان : زینعلی
      ریاضی : آریان یا ملاک پور : سلیقه ای
      زیست : حنیف یا همدانی : پیشنهاد خودم حنیف هست
      شیمی : فقط آقاجانی از همه بهتره اون بابایی فقط اسم در کرده اصلا در حد آقاجانی نیست این حرفمو کسی میفهمه که هردو رو دیده باشه

به هیچ عنوان وقتتو با فیلم های امسال هدر نده همین فیلم های پارسال روضربتی با تست بالا ببین (البته بجز زیست دهم که کلا باید همه ی منابعت براش آپدیت شه) 10 هیچ از بچه هایی که میخوان فیلم های امسال رو ببینن جلویی فقط میان یه ذره شکل جزوه رو عوض میکنن با تست های 1400 رو اضافه میکنن هیچ تغییری نداره تدریسشون اینا فقط دنبال پول بیشتر هستن پس با این کارا میخوان کاری کنن تا دوباره بهشون پول بدی پس اگه معلمی رو دیدی که اومد گفت تدریس و جزوم تغییر کرده حرفشو باور نکن الان خود اریان حیدری تا الان کلاس طول سالش رو تموم نکرده سال بعد هم تا تیر با این کلاسا میکشننت هم وقتت میره هم پولت

14. Top | #209
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من می خوام زیست دهم الگوروبخرم ولی چاپ1400هست به نظرتون به دردکنکور1401می خوره؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      بله میخوره چون کتاب 1401 و 1402 فرقی ندارن

15. Top | #210
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hannaneh.b نمایش پست ها
      سلام من می خوام زیست دهم الگوروبخرم ولی چاپ1400هست به نظرتون به دردکنکور1401می خوره؟
      اگر دو جلدی هست بله

ولی اگر تک جلدی هستش و رویش خورده ویژه کنکور 1400 خیر باید چاپ جدید رو تهیه کنید
      روی کتاب جدید عکس سر در دانشگاه تهران هستش

files-products-zist10-konkur1401%5B224a3e80353efa44c4643dbc77ebf89d%5D.jpg
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

صفحه 14 از 15 نخستنخست ... 4131415 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)