خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      MNs
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سنوات مجاز خیلی مهم کممممممک

سلام، پسر هستم بنده ترم سوم کارشناسی پیام نور هستم و میخوام کنکور ۱۴۰۰ شرکت کنم حالا میخوام بدونم که اگر در رشته جدید قبول بشم از نظر سنوات مجاز تحصیلی مشکل ایجاد میشه؟ الان (یعنی پیام نور) ۳ سال از سنوات مجازم باقی مونده ایا برای رشته جدیدی که قراره قبول بشم هم همین مقدار (۳ سال) سنوات وقت دارم برای تحصیل؟ ممنونم اگه جوابمو بدین
      ویرایش توسط MNs : 03 دی 1399 در ساعت 20:51

2. Top | #2
      MNs
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ☹️

3. Top | #3
      MNs
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی نبود

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگر منظورت معافیت تحصیلیه دانشگاه دیگه ک قبول شی ۵ سال معافیت جدید میگیری و اگر منظورت چیز دیگه ایه نمیدونم

5. Top | #5
      MNs
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اره همینه که میگیه
      اسم دیگش همون سنوات تحصیله
      پس ۵ سال جدید بهم میدن دیگه؟

، ی سوال دیگه منظور از دانشجو بدون مراجعه چیه؟
      یعنی کسی که دانشگاه ثبت نام کرده ولی شهریه ها رو پرداخت نمیکنه و سر جلسه هم حاضر نمیشه؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MNs نمایش پست ها
      سلام، پسر هستم بنده ترم سوم کارشناسی پیام نور هستم و میخوام کنکور ۱۴۰۰ شرکت کنم حالا میخوام بدونم که اگر در رشته جدید قبول بشم از نظر سنوات مجاز تحصیلی مشکل ایجاد میشه؟ الان (یعنی پیام نور) ۳ سال از سنوات مجازم باقی مونده ایا برای رشته جدیدی که قراره قبول بشم هم همین مقدار (۳ سال) سنوات وقت دارم برای تحصیل؟ ممنونم اگه جوابمو بدین
      سلام اگر دوباره رشته کارشناسی قبول بشین دوباره 5سال معافیت تحصیلی جدید بهتون میدن اگر دو ترم مرخصی گرفتین دیگه مرخصی نمیدن و باید حداقل 12تا واحد برای هر ترم بردارین و نیازی به کلاس رفتن و ازمون پاس کردن ندارین فقط باید شهریه رو پرداخت کنید یه موضوع دیگه هم داینه چون سراسری روزانه نخوندین زمان ثبت نام کنکور نیازی به انصراف ندارین باید بعد از قبولی کنکور از دانشگاه انصراف بدین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن