خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 32
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

مصاحبه سنجش با سید امیر سید رشنوا رتبه یک تجربی 99

screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0-%DB%B1%DB%B2-%DB%B2%DB%B3-%DB%B1%DB%B8-%DB%B3%DB%B6-%DB%B1%DB%B5.jpg
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0-%DB%B1%DB%B2-%DB%B2%DB%B3-%DB%B1%DB%B8-%DB%B3%DB%B6-%DB%B2%DB%B0.jpg   screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0-%DB%B1%DB%B2-%DB%B2%DB%B3-%DB%B1%DB%B8-%DB%B3%DB%B6-%DB%B2%DB%B5.jpg  
      آغوشم بااازه ،مثا دهن مردم .

2. Top | #2
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      [QU

الان یه تعداد از دوستان میان میگن نه الکی میگه چجوری با هفت هشت ساعت رتبه یک کنکور شده
      دوستان دقت کنید هفت هشت ساعت از دهم شروع کرده نه از سال آخرj
      OTE=ItsAP;1679696]برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot_۲۰۲۰-۱۲-۲۳-۱۸-۳۶-۱۵.jpg
مشاهده: 1442
حجم: 103.4 کیلو بایت[/QUOTE]

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نمی دونم چرا خیلی به دلم نشست
      الا بذکر الله تطمئن القلوب

کاش مستی داشت هر حرامی چون شراب
      آن زمان معلوم میشد در جهان هوشیار کیست

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      بیش از ۶۰۰۰ تست برای ادبیات!
      برگهایم
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadam نمایش پست ها
      [qu

الان یه تعداد از دوستان میان میگن نه الکی میگه چجوری با هفت هشت ساعت رتبه یک کنکور شده
      دوستان دقت کنید هفت هشت ساعت از دهم شروع کرده نه از سال آخرj
      ote=itsap;1679696]برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot_۲۰۲۰-۱۲-۲۳-۱۸-۳۶-۱۵.jpg
مشاهده: 1442
حجم: 103.4 کیلو بایت
      [/quote]

این رتبه برترایی که من دیدم از کلاس ششم کنکور رو شروع کردن دهم که سهله...
      یه مشاوری تعریف میکرد یکی از همین تک رقمی ها یه سال شاگردش بوده،بعد از کنکور دوباره داشته تست میزده،ازش پرسیده مگه اسکلی تست میزنی الان؟ گفته یه مبحثو خوب یاد نگرفتم بهم نچسبید تستاشو باید بزنم....تا در ویلای خدایی تو بابلسر پوکر فیس....
      ویرایش توسط DrDark13 : 04 دی 1399 در ساعت 18:59

6. Top | #6
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مصاحبه اشو نخوندم
      استرس میگیرم
      وقتی میگن از دهم شروع کرده استرسم بیشتر میشه
      نه مرا حسرت به رگ ها می دوانید آرزویی خوش/نه خیال رفته ها میداد آزارم ...

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

بازم شرف داشت رو به قلمچی نداد با سنجش مصاحبه کرد . درسته هم خودش نمیتونه و نمیخواد خوب سیرتاپیاز کارایی که کرده رو بگه و هم سنجش و خبرگزاری تا حد زیادی تحریف میکنن گفته هاش رو . ولی خیلی حال کردم که قلم نتونس باهاش صحبت کنه . و مصاحبه ای که هست مصاحبه پدر رتبه برتره .
      همچنین رتبه 2 امسالم برگ و پرای عمو کاظم قلم رو ریخت . پا شد گفت گیم هم بازی میکردم . خوابم میومد هم میخوابیدم .

ولی بچه ها من خودم از نزدیک رتبه 51 رو دیدم . 99 نه ، 94 رو . خودش میگفت که اکثرا جو میگیره ادم رو تو مصاحبه ای که انجام میدن و از بیان واقعیت به بیان برنامه و عملکرد آرمانی هجوم بردم . و نه تنها این رتبه برتر بلکه ارتباط با برترهای خیلی رو به پاس ارتباط دوستانه پسرعمم با هاشون داشتم تو تبریز . اکثرا این رو تایید کردن که هم گزارشگر سعی در بی نقص کردن مصاحبه میکنه و هم شخص خود رتبه برتر .

قطعا در مصاحبه متنی و کتابی از ایزدمهر احمدی نژاد ذکر نشد که از اسکرین گوشی درس میخونده ! ولی در مصاحبه ویدیویی این رو گفت و قلمچی به نم نم گفتن افتاد .
      به دیده تجربه این مصاحبه رو بخونین نه به دیده مقایسه و رنک بندی خود با اون !
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      up
      الا بذکر الله تطمئن القلوب

کاش مستی داشت هر حرامی چون شراب
      آن زمان معلوم میشد در جهان هوشیار کیست

9. Top | #9
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

بازم شرف داشت رو به قلمچی نداد با سنجش مصاحبه کرد . درسته هم خودش نمیتونه و نمیخواد خوب سیرتاپیاز کارایی که کرده رو بگه و هم سنجش و خبرگزاری تا حد زیادی تحریف میکنن گفته هاش رو . ولی خیلی حال کردم که قلم نتونس باهاش صحبت کنه . و مصاحبه ای که هست مصاحبه پدر رتبه برتره .
      همچنین رتبه 2 امسالم برگ و پرای عمو کاظم قلم رو ریخت . پا شد گفت گیم هم بازی میکردم . خوابم میومد هم میخوابیدم .

ولی بچه ها من خودم از نزدیک رتبه 51 رو دیدم . 99 نه ، 94 رو . خودش میگفت که اکثرا جو میگیره ادم رو تو مصاحبه ای که انجام میدن و از بیان واقعیت به بیان برنامه و عملکرد آرمانی هجوم بردم . و نه تنها این رتبه برتر بلکه ارتباط با برترهای خیلی رو به پاس ارتباط دوستانه پسرعمم با هاشون داشتم تو تبریز . اکثرا این رو تایید کردن که هم گزارشگر سعی در بی نقص کردن مصاحبه میکنه و هم شخص خود رتبه برتر .

قطعا در مصاحبه متنی و کتابی از ایزدمهر احمدی نژاد ذکر نشد که از اسکرین گوشی درس میخونده ! ولی در مصاحبه ویدیویی این رو گفت و قلمچی به نم نم گفتن افتاد .
      به دیده تجربه این مصاحبه رو بخونین نه به دیده مقایسه و رنک بندی خود با اون !
      یه مصاحبه بود با رتبه ۱ سال ۹۷ یا ۹۸ فکر کنم ،مال ماز بود تلفنی زنگ زده بودن قبل از کنکور مصاحبه کرده بودن،ازش پرسید گوشی چقدر کار می‌کنی ،یکدفعه صدای مامانش اومد تلگرام و تلویزیون رو هم بگو.

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من شنیده بودم فیزیک رو صد زده ولی ظاهرا اینطوری نیست

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بعضی از دوستان اصرار دارن بگن که این رتبه های تاپ و خیلی برتر ادم های کاملا معمولی با هوش نرمال اند که فقط با تلاش و کوشش اینجا رسیدند، در صورتی که اصلا و ابدا اینطور نیست، این افراد (اکثرا) کسایی اند که توی اینطور جو های رقابتی بودن از همون بچگی و هدف بلند مدت داشتن ... اکثرا المپیادی بودن که به این معنیه زیست و شیمی کنکور در حد الفبائه واسشون ، یکی از تک رقمی های چند سال پیش گفت من ساعت 11 کل درس هارو تموم کردم و حوصلم سر رفته بود تا اخر جلسه... پرونده این بچه هارو که ببینی از همون ابتدایی توی مسابقات برتر بودن و همین حس رقابتی رو تا کنکور ادامه دادن و بعدا هم قطعا ادامه خواهند داد چون مدل شخصیتیشونه و به این عادت کردن...حتی خود اینکه یک عده تلاش میکنن و یک عده نه ،باز هم به نوعی هوش به اسم eq ربط داره وگرنه چرا همه نمیتونن 15 ساعت بخونن؟
      شاید حرفم دارک باشه اما، اکثر اینده و پیشرفت و درامد اینده مختص این افراد خواهد بود و در دنیای اینده افراد متوسط دستیار و کارمند این افراد تلاشگر و باهوش خواهند بود، مگر اینکه اونا هم کمبود های هوش و توجه شون رو با پر کاری و تمرین پر کنن.
      مثل رونالدو که با تلاش های فراوان الان بهترین بازیکنه جهانه و از مسی که با هوش و مهارت با این جایگاه رسیده ، زده جلوتر

12. Top | #12
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ItsAP نمایش پست ها
      بعضی از دوستان اصرار دارن بگن که این رتبه های تاپ و خیلی برتر ادم های کاملا معمولی با هوش نرمال اند که فقط با تلاش و کوشش اینجا رسیدند، در صورتی که اصلا و ابدا اینطور نیست، این افراد (اکثرا) کسایی اند که توی اینطور جو های رقابتی بودن از همون بچگی و هدف بلند مدت داشتن ... اکثرا المپیادی بودن که به این معنیه زیست و شیمی کنکور در حد الفبائه واسشون ، یکی از تک رقمی های چند سال پیش گفت من ساعت 11 کل درس هارو تموم کردم و حوصلم سر رفته بود تا اخر جلسه... پرونده این بچه هارو که ببینی از همون ابتدایی توی مسابقات برتر بودن و همین حس رقابتی رو تا کنکور ادامه دادن و بعدا هم قطعا ادامه خواهند داد چون مدل شخصیتیشونه و به این عادت کردن...حتی خود اینکه یک عده تلاش میکنن و یک عده نه ،باز هم به نوعی هوش به اسم eq ربط داره وگرنه چرا همه نمیتونن 15 ساعت بخونن؟
      شاید حرفم دارک باشه اما، اکثر اینده و پیشرفت و درامد اینده مختص این افراد خواهد بود و در دنیای اینده افراد متوسط دستیار و کارمند این افراد تلاشگر و باهوش خواهند بود، مگر اینکه اونا هم کمبود های هوش و توجه شون رو با پر کاری و تمرین پر کنن.
      مثل رونالدو که با تلاش های فراوان الان بهترین بازیکنه جهانه و از مسی که با هوش و مهارت با این جایگاه رسیده ، زده جلوتر
      عزیزم چرندیات به هم نباف دیگه،خودم امسال دو نفر دیدم داخل سالن مطالعه: ۱) طرف هاشمی نژاد یک بود،چند تا مقاله داده بود ،نفر اول کانون شهر بود،همه میگفتن رتبش تک رقمی هست ولی سه رقمی شد ۲)گفتم داخل حرفهای قبلیم،طرف فارغ بود و سوالاتش رو هم از نفر اول میپرسید ولی دورقمی خیلی خوب شد(۱۱)

شما هم به جای این حرفها برو یه مقایسه کن اسامی ثروتمندان جهان با بالاترین ای کیو های جهان ببین چند نفرشون تو هر دو لیست هستند.

الکی حرف نزن.کسایی هم که میایید این انجمن،مثل ایشون زیادن که با این حرفها خیلی راحت می‌خوان رقباشون رو از راه بدر کنند

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmdibi نمایش پست ها
      عزیزم چرندیات به هم نباف دیگه،خودم امسال دو نفر دیدم داخل سالن مطالعه: ۱) طرف هاشمی نژاد یک بود،چند تا مقاله داده بود ،نفر اول کانون شهر بود،همه میگفتن رتبش تک رقمی هست ولی سه رقمی شد ۲)گفتم داخل حرفهای قبلیم،طرف فارغ بود و سوالاتش رو هم از نفر اول میپرسید ولی دورقمی خیلی خوب شد(۱۱)

شما هم به جای این حرفها برو یه مقایسه کن اسامی ثروتمندان جهان با بالاترین ای کیو های جهان ببین چند نفرشون تو هر دو لیست هستند.

الکی حرف نزن.کسایی هم که میایید این انجمن،مثل ایشون زیادن که با این حرفها خیلی راحت می‌خوان رقباشون رو از راه بدر کنند
      رتبه های تک رقمی که هوش بالا رو قطعاً داشتن در این شکی نیست شما حساب کن ما ۲۰ هزارتا دبیرستان متوسطه دوم تو کشور داریم طرف‌ بین ۲۰ هزار مدرسه و ۶۰۰ هزار داوطلب رتبه یک کشوری آورده خب فرق هایی داشته . جدای از اون اینها شخصیت یک رتبه برتر رو از همون دوران ابتدایی داشتن اون موقع که ما داشتیم تو کوچه ها و پارک ها فوتبال بازی میکردیم اینا میرفتن آزمون قلم چی میدادن با تراز ۷۰۰۰ !! اینا زندگیشون با درس گره خورده اکثراً هم تو المپیاد ها موفق میشن . این چیزی که من گفتم به این معنی نیست که حالا هرکی هوشش خوبه میتونه رتبه تک رقمی بیاره ، نه . بلکه اگه میخواد تک یا دو رقمی بیاره هم باید هوش بالا باشه هم عشق جنونی و دیوانه وار به درس خوندن داشته باشه از چند سال قبل از کنکور تا خود کنکور!!

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ItsAP نمایش پست ها
      واقعا متاسفم ک این حرفه شما باید دیس بخوره ....
      صددرصد هوش مهمه !! ولی تنها چیزه مهم نیست هوش در کنار تلاشه منجر به موفقیت میشه
      الان شما دو نفر ک یکی هوش بیشتری رو داره رو مقایسه کنید جفتشون دارن تلاش میکنن خب اونی ک باهوش تره رتبه بالاتری میاره دیگ در کل شانس بیشتری داره ولی این به معنیه این نیست ک یه نفر با هوش کمتر نمیتونه موفق شه
      ولی اینم نباید ندید بگیرید ک هوش تاثیری تو کنکور نداره !!

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن