خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 32
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      up

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmdibi نمایش پست ها
      عزیزم چرندیات به هم نباف دیگه،خودم امسال دو نفر دیدم داخل سالن مطالعه: ۱) طرف هاشمی نژاد یک بود،چند تا مقاله داده بود ،نفر اول کانون شهر بود،همه میگفتن رتبش تک رقمی هست ولی سه رقمی شد ۲)گفتم داخل حرفهای قبلیم،طرف فارغ بود و سوالاتش رو هم از نفر اول میپرسید ولی دورقمی خیلی خوب شد(۱۱)

شما هم به جای این حرفها برو یه مقایسه کن اسامی ثروتمندان جهان با بالاترین ای کیو های جهان ببین چند نفرشون تو هر دو لیست هستند.

الکی حرف نزن.کسایی هم که میایید این انجمن،مثل ایشون زیادن که با این حرفها خیلی راحت می‌خوان رقباشون رو از راه بدر کنند
      تبریک میگم الان احتمالا خیلی خوشحالی که یه نفر از هاشمی نژاد یک پیدا شده که رتبه نیاورده ،تا سندی باشه برات که هوش تاثیر نداره بلکن خودتو آروم کنی باهاش...
      تو که این همه سیل جمعیت از افراد برتر و نخبه رو طی این سال ول کردی چسبیدی به اون که کمکاری از خودش بوده، اصلن میشه باهات منطقی صحبت کرد؟؟؟
      عیار سخن تو که از طرز حرف زدنت معلومه پسرم...
      این فردی هم که اسم بردی به احتمال زیاد مشکل درسی نداشته و عواملی مثل هول شدن ، استرس و adhd باعت شده به حقش نرسه، وگرنه سه رقمی هم کم چیزی نیست ...
      صد البته واضحه که اگه طرف هوش زیادش رو بزاره تو کمد که خاک بخوره،عقب میمونه از کسی که با تلاش زیاد میاد جلو. اما اگه همون فرد باهوش یه تکون به خودش بده ، مطمئنن کسی دیگه 200 ساعت در روز خرخونی کنه به گرد پاش هم نمیرسه که البته افرادی هم دیدم که با حجم خیلی خیلی کم تلاش تونستن از خیلیای دیگه بزنن جلو...
      باید توی یه دنیای خیالی و رویایی زندگی کرد که اینطور حقایق اشکاری واضح نباشن برات...
      آغوشم بااازه ،مثا دهن مردم .
      ویرایش توسط DrDark13 : 06 دی 1399 در ساعت 18:08

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این حرفای چرتو پرتو برای خودتون نگه دارین، اگه میخوای رقیب زدایی کنی بهتر از راه دیگه وارد شی نه با چرندیات گفتن

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      تو مدارس تیزهوشان شما فک کردی همه قبول میشن پزشکی؟ کور خوندی داداش . از دو کلاس ۳۰ نفری که مجموعا میشه ۶۰ نفر بخوان خیلی هنر کنن ۱۵ تا مجموعاً قبولی پزشکی و دندان و دارو دارن و ۱۵نفر هم پرستاری و پیراپزشکی و ۳۰ نفر دیگه هم بالمعطل!!!!

5. Top | #20
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moboer نمایش پست ها
      این حرفای چرتو پرتو برای خودتون نگه دارین، اگه میخوای رقیب زدایی کنی بهتر از راه دیگه وارد شی نه با چرندیات گفتن
      الان مثلا شما رقیبی و یا زداییده شدی؟؟مگه امثال تو رقیب منن که بخوام بزدائمشون؟؟
      این حرف مزخرف چیه افتاده تو دهن همه حریف زدایی... نهایتا نظرت مخالفه و راه خودت رو میری دیگه ... الان اگه میگفتم اگه روز قبل کنکور هم شروع کنی تک رقمی میاری 1000 نفر لایک میکردن... مردم همینن تا وقتی حرفی که دلشون میخواد رو بهشون بزنی به به و چه چه میکنن ، اما بگی وقت نیست و بجنب و تلاش کن به هم میریزن و مقابله میکنن بات.
      طرف جوری میگه حریف زدایی انگار با اسلحه جلوش رو گرفتی که تکون نخوره یا انگار یه بچه 2 سالست که چیزی بهش بگی گریه میکنه شما حواست باشه اب پرتقالت دیر نشه جناب حریف زدایی ... من اینا رو میگم واسه کسایی که تایپشون مثل خودمه و منطقی استدلالی ان نه رویا باف و احساسی.
      شما هم درستو بخون و سعی کن زداییده هم نشی.
      ویرایش توسط DrDark13 : 06 دی 1399 در ساعت 23:09

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkoori1401 نمایش پست ها
      تو مدارس تیزهوشان شما فک کردی همه قبول میشن پزشکی؟ کور خوندی داداش . از دو کلاس ۳۰ نفری که مجموعا میشه ۶۰ نفر بخوان خیلی هنر کنن ۱۵ تا مجموعاً قبولی پزشکی و دندان و دارو دارن و ۱۵نفر هم پرستاری و پیراپزشکی و ۳۰ نفر دیگه هم بالمعطل!!!!
      خب مگه این تناقضی هم داشت با حرف من؟؟
      معلومه که همه توی تیزهوشان قبول نمیشن اصلن مگه دانگاه ها اینقدر ظرفیت داره؟؟
      توی همین مثالی هم که زدی ، اگه یه مدرسه تیزهوشان 15 تا بده یه مدرسه نرمال شاید 3 تا هم نده و باقی بالمعطل....
      ولی ایا ممکن نیست نفر اول تیزهوشان جهان از یه نفر دیگه عقب بمونه؟؟؟ طبیعیه که اره.
      تو برداشتت از حرف من اینه که فقط افراد باهوش حق زندگی دارن و بقیه باید بمیرن و تلاش نکنن؟؟؟

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkoori1401 نمایش پست ها
      شما لطف کن یه نگاهی به این تصویر بنداز و به مدرسه هم توجه کنscreenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0-%DB%B1%DB%B2-%DB%B2%DB%B6-%DB%B1%DB%B7-%DB%B5%DB%B1-%DB%B2%DB%B0-1.png. حرف منو رد کرد؟؟؟
      من خودم توی یه مدرسه خیلی معمولی توی یه منطقه محروم درس میخونم اینطوری باشه یعنی من به جایی قرار نیست برسم ؟؟؟
      این حرفا یه سری حقایق منطقی ان و معلومه با ذاعقه همه خوش نمیان چون میخوان توی رویای خودشون بمونن و کسی هم کار به کارشون نداشته باشه.
      ویرایش توسط DrDark13 : 06 دی 1399 در ساعت 18:57

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      هوش تاثیر داره ولی نه به تنهایی

تلاش با هوش کم می‌تواند منجر به موفقیت شود
      تلاش با هوش زیاد احتمال زیاد منجر به موفقیت میشود
      هوش بدون تلاش احتمال زیاد منجر به شکست میشود
      هوش کم بدون تلاش منجر به شکست میشود

مدرسه ما تیزهوشانه و امسالم 21 نفر زیر 1000 و پنج نفر زیر 100 و 34 نفر هم قبولی سه رشته داشت.ولی همه اینجا یه مشکل بزرگ هست و اونم اینه که دانش آموزای زرنگ مدرسمون چون فکر میکنن هوش زیادی دارن( که ماهم انکار نمی کنیم) تلاش نمی کنن و شکست میخورن ولی کسایی موفقن که تلاش زیاد و سازمان دهی شده داشته باشن
      پس هوش رو میشه با تلاش جبران کرد. پس برید درستونو بخونید و بهانه دست خودتون ندید
      الا بذکر الله تطمئن القلوب

کاش مستی داشت هر حرامی چون شراب
      آن زمان معلوم میشد در جهان هوشیار کیست

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      این ک چیزی نیست بهنود محمدی از بهمن شروع کرد کار هم میکرد شد رتبه ۲۴۳ کنکور

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مدرسش نمیدونم چی بوده ولی وقتی میگه سال اخر تا بهمن ماه 80 درصد مطالب درس دادن
      دیگه حرفی باقی نمیمونه
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

11. Top | #26
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ItsAP نمایش پست ها
      تبریک میگم الان احتمالا خیلی خوشحالی که یه نفر از هاشمی نژاد یک پیدا شده که رتبه نیاورده ،تا سندی باشه برات که هوش تاثیر نداره بلکن خودتو آروم کنی باهاش...
      تو که این همه سیل جمعیت از افراد برتر و نخبه رو طی این سال ول کردی چسبیدی به اون که کمکاری از خودش بوده، اصلن میشه باهات منطقی صحبت کرد؟؟؟
      عیار سخن تو که از طرز حرف زدنت معلومه پسرم...
      این فردی هم که اسم بردی به احتمال زیاد مشکل درسی نداشته و عواملی مثل هول شدن ، استرس و adhd باعت شده به حقش نرسه، وگرنه سه رقمی هم کم چیزی نیست ...
      صد البته واضحه که اگه طرف هوش زیادش رو بزاره تو کمد که خاک بخوره،عقب میمونه از کسی که با تلاش زیاد میاد جلو. اما اگه همون فرد باهوش یه تکون به خودش بده ، مطمئنن کسی دیگه 200 ساعت در روز خرخونی کنه به گرد پاش هم نمیرسه که البته افرادی هم دیدم که با حجم خیلی خیلی کم تلاش تونستن از خیلیای دیگه بزنن جلو...
      باید توی یه دنیای خیالی و رویایی زندگی کرد که اینطور حقایق اشکاری واضح نباشن برات...
      چرا تصورتون اینه که چون طرف هاشمی نژاده صد در صد قبوله؟این همه هاشمی نژاد و علامه حلی و ... داریم، اگر بنا به قبولی همشون باشه که امثال شما باید برن لنگ بندازن.

البته نمونه ها رو کاری ندارم.

نگا من مشهدی ام بقیه شهر ها رو کاری ندارم،تو مشهد چهار تا هاشمی نژاد هست،بهترینش نصف قبولی داده و قبولی های بقیه نمونه ها و هاشمی نژاد ها و غیر انتفاعی ها تقریبا تو یک سطح بوده،دولتی هارو خیلی اطلاع ندارم ولی مدرسه کنار مدرسه ما دولتی بود و دوستم اونجا میخواند دندان اورد
      ویرایش توسط MMdibi : 07 دی 1399 در ساعت 02:09

12. Top | #27
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmdibi نمایش پست ها
      چرا تصورتون اینه که چون طرف هاشمی نژاده صد در صد قبوله؟این همه هاشمی نژاد و علامه حلی و ... داریم، اگر بنا به قبولی همشون باشه که امسال شما باید برن لنگ بندازن.
      ( اَمثال) رو از نظر املایی درست نوشتم؟
      ویرایش توسط MMdibi : 07 دی 1399 در ساعت 02:08

13. Top | #28
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eskalis نمایش پست ها
      این ک چیزی نیست بهنود محمدی از بهمن شروع کرد کار هم میکرد شد رتبه ۲۴۳ کنکور ���������������� �
      حقیقت اش اون سرکاری بوده،تاپیک حذف شده

14. Top | #29
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ItsAP نمایش پست ها
      شما لطف کن یه نگاهی به این تصویر بنداز و به مدرسه هم توجه کنبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot_۲۰۲۰-۱۲-۲۶-۱۷-۵۱-۲۰-1.png
مشاهده: 167
حجم: 174.2 کیلو بایت. حرف منو رد کرد؟؟؟
      من خودم توی یه مدرسه خیلی معمولی توی یه منطقه محروم درس میخونم اینطوری باشه یعنی من به جایی قرار نیست برسم ؟؟؟
      این حرفا یه سری حقایق منطقی ان و معلومه با ذاعقه همه خوش نمیان چون میخوان توی رویای خودشون بمونن و کسی هم کار به کارشون نداشته باشه.
      آقا ساعت ۱:۳۰ هست،لعنت به (امثال) که مجبور شدم کل املا رو مرور کنم.

ختم کلام
      باهوشا همه تیزهوشان اند
      نیمه باهوشا همه نمونه دولتی اند
      مدارس دولتی هم که در شده از رده T ها

شما که باهوش نیستی،پس فکر پزشکی رو نکن،نمونه هم نیستی،فکر پیراپزشکی رو هم نکن.

چند تا تخم غاز بخر بزار زیرت ،اگر خدا خواست بعد کنکور بتونی غاز بچرونی.

البته به نظر من تلاش از هوش مهم تره ولی چون شما منطق خودت رو داری و از خیال پرداز ها بدت میاد،از الان برو تخم هارو بخر.

15. Top | #30
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تاپیک میزنیم به جای اینکه چند تا ادم درست و حسابی بیان توش با هم صحبت کنیم یه مشت بی منطق دوزاری که تو افکارکودکی موندن میان چرت میگن.اینم شانس مایه.ادم باید خیلی زور بزنه تا یسری چیزا رو نبینه. این اقایون حریف زدایی هم موقع اپلود کارنامه میبینیمتون....بحث کردن با بعضی ها مثل دوییدن رو تردمیله به جایی نمیرسه.
      ویرایش توسط DrDark13 : 07 دی 1399 در ساعت 09:39

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن