خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

Question شروع مطالعه برای پرستاری شهید بهشتی

سلام دوستان
      من پشت کنکوری ام و از مهر شروع کردم برای خوندن اما خیلی دست و پا شکسته خوندم، مثلا طبق برنامه قلمچی باید تا الان پایه دهم رو می بستم و نصف دوازدهم هم کامل می کردم اما دهم خیلی ناقصه و دوازدهم هم نصفه.
      شروع جدیم از آذرماه بود اما رتبه و ترازم اصلا پیشرفتی نداشته. ترازم بین 4500 تا 5000 میاد.
      به نظرتون ادامه بدم می تونم یه رتبه ای بین 2000 تا 6000 بیارم که پرستاری بهشتی قبول شم؟
      الان ساعت مطالعه ام بین 9 تا 10 ساعته و روزانه تقریبا 30 تا 40 تست می زنم، هر روز هم 4 درس اختصاصی با دوتا عمومی می خونم. هرچند خیلیا میگن سه تا اختصاصی بخونید ولی من قبلا اینجوری خوندم افت کیفیت نداشتم و چون عقبم مجبورم اینجوری بخونم.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      تستت خیلی خیلی ب شدت کمه
      ساعت مطالعه و برنامه ریزیت اوکیه مشکلی نداره.. اگه راحتی 4تاشو توی یه روز بخونی همینکارو کن.. ولی اره بهتره ک سه تاش توی یه روز باشه..
      هرچی میخونی رو عمیق بخون.. کیفیت رو فدای کمیت نکن..

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yuhan نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من پشت کنکوری ام و از مهر شروع کردم برای خوندن اما خیلی دست و پا شکسته خوندم، مثلا طبق برنامه قلمچی باید تا الان پایه دهم رو می بستم و نصف دوازدهم هم کامل می کردم اما دهم خیلی ناقصه و دوازدهم هم نصفه.
      شروع جدیم از آذرماه بود اما رتبه و ترازم اصلا پیشرفتی نداشته. ترازم بین 4500 تا 5000 میاد.
      به نظرتون ادامه بدم می تونم یه رتبه ای بین 2000 تا 6000 بیارم که پرستاری بهشتی قبول شم؟
      الان ساعت مطالعه ام بین 9 تا 10 ساعته و روزانه تقریبا 30 تا 40 تست می زنم، هر روز هم 4 درس اختصاصی با دوتا عمومی می خونم. هرچند خیلیا میگن سه تا اختصاصی بخونید ولی من قبلا اینجوری خوندم افت کیفیت نداشتم و چون عقبم مجبورم اینجوری بخونم.
      با کلاس آنلاین یا دی وی دی پیشروی میکنید؟ اگه آره از کدوم موسسه استفاده میکنید؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein0918 نمایش پست ها
      با کلاس آنلاین یا دی وی دی پیشروی میکنید؟ اگه آره از کدوم موسسه استفاده میکنید؟
      نه کلاس میرم نه دی وی دی می بینم. قبلا دی وی دی گرفتم و فهمیدم خودم بخونم واقعا بهتره. یه بارم امتحانی چندتا فیلم از مؤسسه معروف ح.خ دیدم (حالا کامل اسم نمی برم ولی خودتون دیگه می دونید کدومه ) و فهمیدم به درد نخور ترین مؤسسه همینه. پروژه ای که این همه تبلیغ براش میشه و چندین میلیون برای دانش آموزا آب میخوره توسط دبیرهایی تدریس میشه که معلوم نیست چه رشته ای خوندن و چه مدرکی دارن. کلا دی وی دی به درد نمیخوره، آدم خودش بشینه 6 ساعت 200 تا تست بزنه بهتره تا 6 ساعت فیلم ببینه یه نفر 20 تا تستو براش حل کنه. فوقش هم اگه مشکلی بود با چند نفر کلاس رفع اشکال بگیره که هزینه اش هم کمتر شه.

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yuhan نمایش پست ها
      نه کلاس میرم نه دی وی دی می بینم. قبلا دی وی دی گرفتم و فهمیدم خودم بخونم واقعا بهتره. یه بارم امتحانی چندتا فیلم از مؤسسه معروف ح.خ دیدم (حالا کامل اسم نمی برم ولی خودتون دیگه می دونید کدومه ) و فهمیدم به درد نخور ترین مؤسسه همینه. پروژه ای که این همه تبلیغ براش میشه و چندین میلیون برای دانش آموزا آب میخوره توسط دبیرهایی تدریس میشه که معلوم نیست چه رشته ای خوندن و چه مدرکی دارن. کلا دی وی دی به درد نمیخوره، آدم خودش بشینه 6 ساعت 200 تا تست بزنه بهتره تا 6 ساعت فیلم ببینه یه نفر 20 تا تستو براش حل کنه. فوقش هم اگه مشکلی بود با چند نفر کلاس رفع اشکال بگیره که هزینه اش هم کمتر شه.
      ولی من حس میکنم اگه واسه هردرسی که زیر ۳۰ درصد میزنید رو با یک استاد پیش برید نتیجه تون بهتر میشه . درسته دی وی دی ها خوب نیستن اما شما گفتید که ۱۰ ساعت میخونید و ۴۰ تا تست میزنید که به شدت کمه قصد تبلیغ ندارم اما مطمئن باشید اگه از کلاس های جامع یا نکته و تست مثل کلاسینو و تاملند استفاده کنید تعداد تست روزانه و سرعتتون دو یا سه برابر تعداد فعلی میشه و در نتیجه ترازتون هم بالای ۵۵۰۰ میره اگه میخواید ببینید با کدوم استاد راحت تر هستید نمونه تدریس ها رو ببینید مطمئن باشید تاثیر گذار خواهد بود. البته موسسه آلا هم خوبه مثلاً واسه فیزیک کازرانیان که توی آلا تدریس میکنه خوبه و یحیوی هم واقعاً مفهومی تدریس میکنه.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      ببینید کنکور هیچ قاعده خاصی نداره که بگیم با فلان تراز رتبه شما بین ایکس تا آلفا میشه.مورد داشتیم با تراز ۷۰۰۰ قبول نشده مورد هم داشتیم با تراز ۶۰۰۰ قبول شد.این بستگی به خود شما داره.اما شما بنظرم اول اساسی درمورد هر درست بصورت جدا روش مطالعه و منابع رو اوکی بکنید بعد شروع کنید خوندن قطعا پیشرفت میکنید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن