خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 26
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

عربی موضوعی گاج

کسی عربی موضوعی گاج رو داره؟ ساختار کتاب چطوریه؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ₩¥£€ نمایش پست ها
      کسی عربی موضوعی گاج رو داره؟ ساختار کتاب چطوریه؟

یک هفته استفاده کردم درصد عربیم از 20 درصد شد 53 درصد ( 28 آذر) ترجمه کار کردم فقط . ازمون هم ترجمه و درک مطلب زدم + یه تحلیل صرفی

مشکلی که داره اینه :

خوب طبقه بندی نشده . جا داشت مثلا معلوم و مجهول و شرط بیاد تو فعل بیان شه .

تستش کمه ولی انسجام و محتوای خوبی داره

اخ اخ کیفیت چاپ یعنی افتضاح ترین کار گاج این چند سال اخیر . واقعا مشکلی با 10 صفحه خوندن یه درس و تست زنیش ندارم ولی این مدل کاغذ و چاپ با رنگ های تیره و مات کور میکنه ادم رو . کاغذش بده خیلی .

مشکل بعدی اینه که شما نباید ببینی ایا میدانید نوشته یا اطلاعات بیشتر تو کتاب باید همش رو بخونین . مثلا در مبحث فعل خواهید دید که حروف ناصبه رو در بیشتر بدانید گفته .
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

3. Top | #3
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      با اجازه از استارتر
      دوستان نظام جدید منبع تستی عربی چی خوبه؟درسنامه و پاسخنامه برام مهم نیست..دنبال کتابیم تستاش گلچین و باکیفیت باشن
      نردبام موضوعی یا طلایی یا هرچی دیگ

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

یک هفته استفاده کردم درصد عربیم از 20 درصد شد 53 درصد ( 28 آذر) ترجمه کار کردم فقط . ازمون هم ترجمه و درک مطلب زدم + یه تحلیل صرفی

مشکلی که داره اینه :

اخ اخ کیفیت چاپ یعنی افتضاح ترین کار گاج این چند سال اخیر . واقعا مشکلی با 10 صفحه خوندن یه درس و تست زنیش ندارم ولی این مدل کاغذ و چاپ با رنگ های تیره و مات کور میکنه ادم رو . کاغذش بده خیلی .

مشکل بعدی اینه که شما نباید ببینی ایا میدانید نوشته یا اطلاعات بیشتر تو کتاب باید همش رو بخونین . مثلا در مبحث فعل خواهید دید که حروف ناصبه رو در بیشتر بدانید گفته .
      ببخشید قبل این کتاب با چی میخوندین که اون کتاب کمکی بهتون نکرده؟ در مقایسه با بقیه منابع چطوریه کلا؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها

ببخشید قبل این کتاب با چی میخوندین که اون کتاب کمکی بهتون نکرده؟ در مقایسه با بقیه منابع چطوریه کلا؟

قبل این مشکل اموزشی داشتم یعنی دنبال اون انسجامی بودم که مثلا نواسخ رو یجا بگه که نبود کتابی بدین صورت . و مشکل از من بود نه از کتاب ( تاپیک های قبلی من هم این رو نشون میدن که عربی ضعیف بودم ). عربی فکر کنم تنها چیزی که میتونه کمک کنه اینه که هر مبحثش رو باهم موازی جلو بیارین . یعنی ترجمه و لغت و قواعد رو باهم جلو بیارین . + لغت رو هم حفظ کنین برخلاف گفته خیلی ها که عربی لغت نمیخواد مخالفم . عربی یه نوع زبانه و شاخص اصلی یادگیری زبان حفظ واژگان اون زبانه گیرم اون زبان نزدیک باشه به فارسی یا حتی بی ربط هم باشه .
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ..

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کتاب بسیار خوبیست در حد نظام جدید متاسفانه نظام جدید عربی خوبی ندارد اون از مهرو ماه که تستهاش انگار برای المپیاد ادبی طرح شدن
      اون از گاج میکرو طلایی که انسانی رو هم نوشته
      خیلی سبز ها و بقیه کتب هم که درس به درس پیش رفتن که بد ترین برای اموزش و تست عربی محسوب میشه
      بهترین کتاب حال حاضر بازار برای رشته ریاضی و تجربی که موضوعی بره جلوتر همین موضوعی گاجه
      من خیلی سبز و گاج رو داشتم ولی در آخر به این نتیجه رسیدم که کتاب عربی فوت و فن خیلی سبز رو کار کنم + فلاح
      دوستان اگر کتاب فوت و فن عربی رو تونستید پیداش کنید حتما بخونیدش حتما حتما حتما خدای ترکیبی و انسجام تو عربیه
      خیلی سبز جامع برای درس به درس خوبه و اگه پایه عربیتون قویه میتونه مفید باشه
      ولی فلاح رو از دست ندید حیفه

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

مشکلی که داره اینه :

سلام
      میخواستم بدونم عربی میکروی موضوعی گاج که استفاده کردید، برای کسی که عربی صفر هست و خیلی از مطالب رو فراموش کرده، هم مناسب هست ؟؟

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      اگه دنبال منبع خوبی هستی خیلی سبز رو پیشنهاد میدم واست ♥︎

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elhameli نمایش پست ها
      سلام
      میخواستم بدونم عربی میکروی موضوعی گاج که استفاده کردید، برای کسی که عربی صفر هست و خیلی از مطالب رو فراموش کرده، هم مناسب هست ؟؟
      اگر تهیه نکردین میتونم بدم بهتون سیمی کردم و خط و خش و نوشته ای نداره ( از اول فکرش رو میکردم که کتابام رو میدم به دیگران سعی کردم چیزی ننویسم) بخواین بدمش به شما

خصوصی بفرستید
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

اگر تهیه نکردین میتونم بدم بهتون سیمی کردم و خط و خش و نوشته ای نداره ( از اول فکرش رو میکردم که کتابام رو میدم به دیگران سعی کردم چیزی ننویسم) بخواین بدمش به شما

خصوصی بفرستید
      سلام
      شما که این کتابو استفاده کردی چند درصد زدی عربی رو؟
      بعد از یه سال استفاده کردن تحلیلی چیه؟

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1378 نمایش پست ها
      سلام
      شما که این کتابو استفاده کردی چند درصد زدی عربی رو؟
      بعد از یه سال استفاده کردن تحلیلی چیه؟
      من از اول با عربی جور نبودم . از بهمن کات کردم تا اردیبهشت .

ولی کسی که فلاح + این کتاب رو بخونه حتما 90 و 80 میزنه . مشکل از من بود که کوتاهی کردم .
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      کتاب بسیار خوبیست در حد نظام جدید متاسفانه نظام جدید عربی خوبی ندارد اون از مهرو ماه که تستهاش انگار برای المپیاد ادبی طرح شدن
      اون از گاج میکرو طلایی که انسانی رو هم نوشته
      خیلی سبز ها و بقیه کتب هم که درس به درس پیش رفتن که بد ترین برای اموزش و تست عربی محسوب میشه
      بهترین کتاب حال حاضر بازار برای رشته ریاضی و تجربی که موضوعی بره جلوتر همین موضوعی گاجه
      من خیلی سبز و گاج رو داشتم ولی در آخر به این نتیجه رسیدم که کتاب عربی فوت و فن خیلی سبز رو کار کنم + فلاح
      دوستان اگر کتاب فوت و فن عربی رو تونستید پیداش کنید حتما بخونیدش حتما حتما حتما خدای ترکیبی و انسجام تو عربیه
      خیلی سبز جامع برای درس به درس خوبه و اگه پایه عربیتون قویه میتونه مفید باشه
      ولی فلاح رو از دست ندید حیفه
      سلام کتاب فوت و فن عربی خیلی سبز نظام قدیمه؟ اگه آره به کارت اومد؟ دست دوم خریدی یا فایلشو پیدا کردی؟ ممنون میشم یه توضیح بدی.

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام کتاب فوت و فن عربی خیلی سبز نظام قدیمه؟ اگه آره به کارت اومد؟ دست دوم خریدی یا فایلشو پیدا کردی؟ ممنون میشم یه توضیح بدی.

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

من از اول با عربی جور نبودم . از بهمن کات کردم تا اردیبهشت .

ولی کسی که فلاح + این کتاب رو بخونه حتما 90 و 80 میزنه . مشکل از من بود که کوتاهی کردم .
      کسی که با عربی رابطه خوبی داره اگه فقط این کتابو بخونه چی؟ می‌تونه درصد عالی کسب کنه؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن