خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 45
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

رسیدن به دندان پزشکی تهران درشش ماه کنکور۹۸

https://www.instagram.com/p/CI5sbf-J..._web_copy_link

سلام این پست اینستاگرامی امروز دیدم که توشش ماه دندون آورند جالب بود

امیدوارم کسایی ام. که شروع نکردند یع امید توروند کنکورشون جوونه بزنه

@DR.AHMAD.bagheri
      یک متجردمتجددمتحجرافسرده افسون زده انسان نمادربلادرویا/وحش/نجم

2. Top | #2
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تو همین انجمن هم اقای دکتر بهنود محمدی با شیش ماه ب دندان تهران رسیدن

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط B.R نمایش پست ها
      نه ممگن نیست بهنود هم از مریخ اومده بود آدم فضایی ها یه بلایی سرش اوردن اونجا (منطق و استدلال بعضیاست دیگه چی میشه کرد)

4. Top | #4
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      نه ممگن نیست بهنود هم از مریخ اومده بود آدم فضایی ها یه بلایی سرش اوردن اونجا (منطق و استدلال بعضیاست دیگه چی میشه کرد)
      با تلاشو پشتکار همه چی ممکنه ....
      فقط ادم خودشو میخواد همین

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      ولی واقعا من فکر میکنم از مریخ دیگه آخرش از مشتری اومده

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حالا چرا نوشتین تهران؟ایشون که تهران نیاوردن

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من خودم به شخصه رفتم اکثر رتبه های زیر 1000 کانون تو کنکور 99 رو بررسی کردم هیچکس نبود ترازش حتی واسه نمیسال اول زیر 5800 باشه و بعدش نیمسال دوم بره بالا تازه خیلی ها هم برعکس بودن مثلا تعداد زیادی نیمسال اول 7000 بودن نمیسال دوم شدن 6700 اما چیزی که منطقیه این هستش که هیچکدوم دوازدهم را لااقل با تراز فاجعه ای مثل 4500 شروع نکردن .

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بله امروز مشخص شد که از مریخ اومده بودن

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      متاسفانه دیگه به هیچی نمیتونم باور کنم اخه بهنود
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkoori1401 نمایش پست ها
      من خودم به شخصه رفتم اکثر رتبه های زیر 1000 کانون تو کنکور 99 رو بررسی کردم هیچکس نبود ترازش حتی واسه نمیسال اول زیر 5800 باشه و بعدش نیمسال دوم بره بالا تازه خیلی ها هم برعکس بودن مثلا تعداد زیادی نیمسال اول 7000 بودن نمیسال دوم شدن 6700 اما چیزی که منطقیه این هستش که هیچکدوم دوازدهم را لااقل با تراز فاجعه ای مثل 4500 شروع نکردن .

به جای اینکه فاز ناامیدی بدی برو بشین بخون پیشرفت مهمه حالا هر سطحی که هستی

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط B.R نمایش پست ها
      نقل قول نوشته اصلی توسط Maneli نمایش پست ها
      ولی واقعا من فکر میکنم از مریخ دیگه آخرش از مشتری اومده

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkoori1401 نمایش پست ها
      بله امروز مشخص شد که از مریخ اومده بودن

ببینید دوست من
      من برخلاف خیلی ها کسی رو قضاوت نمیکنم حتی خود آقای بهنود محمدی رو هم قضاوت نمیکنم چونکه از قصدشون و اینکه چرا حاضر شدن این کار رو کنن خبر ندارم واصلا نمیخواهم هم خبر دار بشوم و این رو هم میدونم که شاید شما و من و یا یکی دیگه تو شرایط ایشون بودن چه بسا کارهای خیلی کثیفترو هیولایی تری رو قادر بودیم بکنیم پس بهتره یکم در قضاوت کردن محتاط تر باشیم و بساط ترازو رو زود پهن نکنیم که بار ها گفتم خیلی ها تو همین انجمن و کلا تو این کشور این کار براشون خیلی ساده است ولی برای من خیلی خیلی کار سختیه
      دوما ببینید شما اصل رو ول کردید چسبیدید به فرع
      این انجمن از حدود 800 هزار کنکوری در حدود 10 تا 20 نفرشون رو مصاحبه شون رو پوشش داد و فضای نمونه ای قابل اتکایی برای قضاوت کل کنکور نیست
      بهنود محمدی این انجمن پوچ از آب درامد (که البته من از جزئیات خبر ندارم و فقط نقل قول میکنم و از صحت ماجرا هنوز اطلاع ندارم) ولی واقعیت اینه که بهنود محمدی های واقعی وجود دارند و حتی بد تر از بهنود ها هستن و بودند و خواهند بود که کارهای استثنایی انجام دادند که اگه بخواهیم اسم ببریم یکی یکی باید کل یکسالمون رو بزاریم اینجا و اسم تایپ کنیم
      و شما هم اصل کاری رو بچسبید شما میتونید کل عمرتون رو برای پیدا کردن نمونه باشید در سرچ سایتها و ... ولی با پیدا کردن و نکردنش اتفاقی برای شما نخواهد افتاد تا وقتی که خودتون شروع به قدم برداشتن کنید
      ایراد شما اینه که بهنود محمدی رو مثال نقضی میدونین برای کل بهنود محمدی های واقعی و جالب تر اینکه یکی از اون بهنود های واقعی خود شمایید ولی نمیخواهید خبر دار شوید کافیه اون برچسبی که به خودتون زدید رو از روی خودتون بکنید و بندازید دور . امدوارم این اتفاق هر چه سریعتر براتون اتفاق بیافته
      موفق باشید

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ببینید دوست من
      من برخلاف خیلی ها کسی رو قضاوت نمیکنم حتی خود آقای بهنود محمدی رو هم قضاوت نمیکنم چونکه از قصدشون و اینکه چرا حاضر شدن این کار رو کنن خبر ندارم واصلا نمیخواهم هم خبر دار بشوم و این رو هم میدونم که شاید شما و من و یا یکی دیگه تو شرایط ایشون بودن چه بسا کارهای خیلی کثیفترو هیولایی تری رو قادر بودیم بکنیم پس بهتره یکم در قضاوت کردن محتاط تر باشیم و بساط ترازو رو زود پهن نکنیم که بار ها گفتم خیلی ها تو همین انجمن و کلا تو این کشور این کار براشون خیلی ساده است ولی برای من خیلی خیلی کار سختیه
      دوما ببینید شما اصل رو ول کردید چسبیدید به فرع
      این انجمن از حدود 800 هزار کنکوری در حدود 10 تا 20 نفرشون رو مصاحبه شون رو پوشش داد و فضای نمونه ای قابل اتکایی برای قضاوت کل کنکور نیست
      بهنود محمدی این انجمن پوچ از آب درامد (که البته من از جزئیات خبر ندارم و فقط نقل قول میکنم و از صحت ماجرا هنوز اطلاع ندارم) ولی واقعیت اینه که بهنود محمدی های واقعی وجود دارند و حتی بد تر از بهنود ها هستن و بودند و خواهند بود که کارهای استثنایی انجام دادند که اگه بخواهیم اسم ببریم یکی یکی باید کل یکسالمون رو بزاریم اینجا و اسم تایپ کنیم
      و شما هم اصل کاری رو بچسبید شما میتونید کل عمرتون رو برای پیدا کردن نمونه باشید در سرچ سایتها و ... ولی با پیدا کردن و نکردنش اتفاقی برای شما نخواهد افتاد تا وقتی که خودتون شروع به قدم برداشتن کنید
      ایراد شما اینه که بهنود محمدی رو مثال نقضی میدونین برای کل بهنود محمدی های واقعی و جالب تر اینکه یکی از اون بهنود های واقعی خود شمایید ولی نمیخواهید خبر دار شوید کافیه اون برچسبی که به خودتون زدید رو از روی خودتون بکنید و بندازید دور . امدوارم این اتفاق هر چه سریعتر براتون اتفاق بیافته
      موفق باشید

سلام جوزف جان
      من دیروز کلا انجمن نیومده بودم امروز بعد از ظهر اون تاپیکی که بچه ها زده بودن رو دیدم،من ایشون رو نه میشناسم و نه قضاوت میکنم
      بنظر من پزشکی توی 6 ماه اگر ارادش باشه با کتاب های کم حجم نظام جدید شدنی هست،اما حرف های مثل پزشکی تهران در6 ماه بنظر من اغراق و با اهداف مالی و تبلیغاتی مطرح میشه.
      باید نسبت به شرایط واقع بین بود ....کسی که از الان میخواد شروع کنه باید مثلا هدفش رتبه زیر 1000 باشه نه رتبه زیر10 و پزشکی دانشگاه تهران.

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام جوزف جان
      من دیروز کلا انجمن نیومده بودم امروز بعد از ظهر اون تاپیکی که بچه ها زده بودن رو دیدم،من ایشون رو نه میشناسم و نه قضاوت میکنم
      بنظر من پزشکی توی 6 ماه اگر ارادش باشه با کتاب های کم حجم نظام جدید شدنی هست،اما حرف های مثل پزشکی تهران در6 ماه بنظر من اغراق و با اهداف مالی و تبلیغاتی مطرح میشه.
      باید نسبت به شرایط واقع بین بود ....کسی که از الان میخواد شروع کنه باید مثلا هدفش رتبه زیر 1000 باشه نه رتبه زیر10 و پزشکی دانشگاه تهران.
      سلام
      اوکی
      میتونید 100 درصد بگید که هیچ کسی در سال 1400 نخواهد بود که در شش ماه پزشکی تهران بیاورد؟؟ 100 درصد یعنی اگه سال بعد برید کلاس پزشکی دانشگاه تهران بینشون حتی یه نفرم نمیتونید پیدا کنید که شش ماهه خونده باشه
      بینشون نمیتونید یه نفر پیدا کنید که بالای 28 سال داشته باشه بینوشن حتی نمیتونید یه نفر پیدا کنید نظام قدیمی باشه ایا میتونید 100 درصد بگید؟

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن