خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 45
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      عجیبه
      یه زمانی چه‌ دعواها و جنجال هایی رو مدیریت میکردم این فروم
      الان نه میدونم کی رتبه برتر شده کی مصاحبه باهاش کردن کی دروغه کی راسته
      واقعا بعد یه مدت طولانی که تو فروم باشی همینطور میشی
      نسبت به همه چیز بی حس و بیخیال
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام بیاید این 6 ماهو واقعا درست و اساسی بخونیم
      ناامید شدن از آینده ای که 6 ماه دیگه رقم میخوره کار درستی نیست ما فقط حق داریم تلاشمون رو بکنیم
      میتونیم به اطرافمون نگاه کنیم و از کلی اتفاق و... درس بگیریم برای ناامید نشدن
      این که 6 ماه تمام تلاشمون رو بکنیم تنها چیزی هست باید بهش فکر کنیم و از دست ما برمیاد. این که اون چیزی که میخوایم میشه یا نه رو بعدا میفهمیم حتی اگه نشد هم از نظرم ارزششو رو داره
      بالاخره حداقل عذاب وجدان نداریم و میدونیم کاری که باید میکردیم رو کردیم و این که 6 ماه هم زمان کمی نیست و الان شروع کردن خیلی بهتره تا دو ماه دیگه حسرت اینو بخوریم که ای کاش از همون دی تمام توانمو میذاشتم. مطمئنا حتی یک ماه دیگه حسرت همین روزو میخورید اگه شروع نکنید
      بهتره حسرت گذشته و رو هم نخوریم، نه سودی داره و نه کمکی بهتره ازش عبرت بگیریم
      بدون شک تو زندگی قراره با مسائلی فراتر از کنکور روبه‌رو بشیم پس خوبه انقدر کنکور رو بزرگ نکنیم و به توانایی هامون اعتماد کنیم
      نیازی هم به نمونه و این چیزا نیست، سعی کنیم نمونه باشیم نه این که نمونه پیدا کنیم

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اینکه یه عده سعی میکنند روحیه بدن که تو این مدتم میشه خوند و قبول شد حرفتون درسته دمتونم گرم ولی خواهش میکنم ابعاد این ماجرا رو به بحث زمان باقی مونده تا کنکور و مسائلی از این دست تقلیل ندین.موضوع الان اعتماد و باوریه که خراب شده،
      احساساتیه که جریحه دار شده،احمق فرض شدنه،اشکیه که با خوندن اون همه سختی ریخته شده، لبخندیه که با دیدن کارنامه زده شده، با ذوق تعریف کردن این ماجرا برای خانواده و دوستاته و...لطفا سعی نکنید احساسات بقیه رو سرکوب کنید الان همه حق دارن عصبانی و ناراحت و شوکه باشن

4. Top | #34
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خدایی خیلی عجیبن بعضیا
      قبل قضیه بهنود همه امید داشتن حال بعدش دوباره بعضیا ناامید شدن که توی فرصت کم قبول بشن.یعنی واقعا تمام امید و آیندت به این مصاحبه بستگی داشت؟یعنی اگه این مصاحبه نبود نمیخوندید دیگه؟
      البته خوشبختانه یکی دیگه هم توی فروم اینجور قبول شد(البته واقعا قبول شد)کینگ کنکور میتونید از این انرژی بگیرید(راستی این فکر کنم1600 شد شاید برای اونایی که از الان شروع میکنن برای تهران زیاد انگیزه نشه)
      ...

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      آراز توی تاپیک اخراجی های انجمن گفت... به دلیل کذب و دروغ تاپیک حذف شد و خودش هم اخراج شد

فقط نمیدونم نامرد مشکلش با من چی بوده که اون همه پشت سر بهم تهمت زده...
      چی گفته مگه؟
      تا این لحظه منفی ترین نظری ک درمورد شما دیدم.. نظر اولیه خودم درموردتون بود..
      ک بازم ببخشید بابتش

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      رفقا انقدر زود جا میزنین؟
      چرا همش دنبال اینین یه نمونه ببینین راهشو برین
      چرا دنبال یه الگویین
      اگه کسی تو 6 ماه نتونسته یعنی غیر ممکنه؟
      پس دیگه هیچ رکورد جدیدی نباید ثبت بشه دیگه
      چرا خودتون نمیخواین الگو بشین؟ بشین اصلا اولین شخصی که تو 6 ماه تونست
      از انگیزه دادن الکی و امید واهی متنفرم ولی واقعا میشه فقط پیوسته و متداوم پیش برین

7. Top | #37
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام آقایون و خانم هادر طول تاریخ چندین نفر خودشونو جای پیامبر ها جا زدند گفتن که فرستاده خدا هستند،ولی این چیزی از اون 124000 تا پیامبر واقعی کم نمیکنه،قرار نیست چون فقط یک نفر این وسط الکی بود بگید تمومه من ردم،من خودم یکی سال پیش میشناختم از دی شروع کرد(فارغ بود) از چهار رقمی(۴۶۰۰) خودشو رسوند به دو رقمی ( البته طفلک مجبور شد به خاطر مسائل انتخاب رشته و ... پردیس مشهد بره که خب چرا سال پیش روزانه زده) یعنی هستن خیلی ها که اینجوری موفق شده و نه فقط بهنود ولی مصاحبه نکردن .و چیز دیگه هر کس روش خودشو باید برای کنکور داشته باشه، من دوستی داشتم تا آخر سال تمام کلاس های مدرسه اش را رفت ( دولتی بود) داخل کتابخانه هم رسماً شده بود پاسخگو، فرصت مطالعه خیلی کمی داشت و حتی در بعضی موارد اطلاعات اش از من کمتر بود ولی موفق شد بدون کلاس خفن و غیر خفن و حتی کتاب ها را هم از کتابخانه میگرفت، ولی تمام دوستای صمیمیش که سعی کردم با روش اون جلو برن قبول نشدن.

8. Top | #38
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      طبق شنیده ها
      این دیگه آخرین فرصت برای 1400 هست دوستان . بجنبید .
      اگر دی بشه بهمن ، ترمینال 1401 منتظر شما خواهد بود ...
      چون آخرین فرصت هم هست جای سستی نیست .
      یک سستی کوچک = نابود شدن
      جای ساعت مطالعه پایین هم نیست .
      اگر از امروز شروع نکنی و بگی از فردا ( شنبه ) یعنی فقط بلدی حرففففففف مفتتتتت بزنی !!!!!!!!!!!!

9. Top | #39
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hisen نمایش پست ها
      طبق شنیده ها
      این دیگه آخرین فرصت برای 1400 هست دوستان . بجنبید .
      اگر دی بشه بهمن ، ترمینال 1401 منتظر شما خواهد بود ...
      چون آخرین فرصت هم هست جای سستی نیست .
      یک سستی کوچک = نابود شدن
      جای ساعت مطالعه پایین هم نیست .
      اگر از امروز شروع نکنی و بگی از فردا ( شنبه ) یعنی فقط بلدی حرففففففف مفتتتتت بزنی !!!!!!!!!!!!
      دقیقا، این بلایی بود که پارسال سر من اومد. بچه ها نگید فلانی تو 4 ماه قبول شد منم میشم پس تا دو ماه دیگه به تفریحاتم برسم استراحت کنم بعد شروع می کنم بکوب می خونم. این بزرگترین اشتباهه. منم همینجوری این دست اون دست کردم هرماه که می گذشت می گفتم عیب نداره با 5 ماهم میشه قبول شد، با 4 ماهم میشه... رسید به کنکور و سه ماه تعویق خورد گفتم دیگه باید بشینم بخونم. ولی سه ماه کافی نبود حتی اگه روزی 18 ساعت می خوندم بازم نمی رسیدم تازه چون یهویی شروع کردم زیاد خوندم مثلا روزی 10-11 ساعت می خوندم، مغزم عادت به مطالعه زیاد نداشت و از ماه دوم به شدددت افت کردم. یعنی روزی 10 ساعت مطالعه رو داشتم ولی تو اون ده ساعت فقط دو فصل زیست اونم روخوانی از رو کتاب رو می تونستم بخونم! امتحانات نهاییمو خیلیییی سخت تونستم قبول شم اگه انقدر افت تمرکز نداشتم نتیجه صد درصد بهتر بود. پس از الان بخونید اگه الان شروع نکنید دیگه باید با کنکور امسال خداحافظی کنید و بشینید واسه سال بعد بخونید.

10. Top | #40
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      با این مدل تاپیکا میخواید چی رو به کی ثابت کنید ؟؟؟

11. Top | #41
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      با این مدل تاپیکا میخواید چی رو به کی ثابت کنید ؟؟؟
      اثبات وجود فرصت دوباره برای تنبلی !!!!!!!!!!!!!!!!!

12. Top | #42
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تاپیک کسل کننده اس :/
      وقتی امیدوار بودنت به یه نفر باشه که تو 6 ماه قبول شده
      و بعدش ببینی به یه پوشال تو خالی دلبستی و نا امید بشی
      همون بهتر نا امید باشی و ادامه ندی ...
      اهداف قشنگ تری هست که موتورتو گرم نگه داره ...
      و اینکه هیچوقت از کسی بت نسازید
      نه مرا حسرت به رگ ها می دوانید آرزویی خوش/نه خیال رفته ها میداد آزارم ...

13. Top | #43
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mina_medicine نمایش پست ها
      تاپیک کسل کننده اس :/
      وقتی امیدوار بودنت به یه نفر باشه که تو 6 ماه قبول شده
      و بعدش ببینی به یه پوشال تو خالی دلبستی و نا امید بشی
      همون بهتر نا امید باشی و ادامه ندی ...
      اهداف قشنگ تری هست که موتورتو گرم نگه داره ...
      و اینکه هیچوقت از کسی بت نسازید
      برای اولین بار شدیدا بات موافقم تو یه فیلمی باباش به پسره گفت خب اسم یکیو ببر یه پرشگر بریتانیایی ( قرار بود واسه المپیک تمرین کنه و بره مسابقات و باباش هم راضی نبود میخواس نره) ، وپسرش هم گفت : من ! ادی ادواردز ، من خودم یه تیمم!
      ویرایش توسط Hope400 : 05 دی 1399 در ساعت 14:44

14. Top | #44
      moi
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آراز توی تاپیک اخراجی های انجمن گفت... به دلیل کذب و دروغ تاپیک حذف شد و خودش هم اخراج شد

فقط نمیدونم نامرد مشکلش با من چی بوده که اون همه پشت سر بهم تهمت زده...
      تو بهترینی زیرو جان.ولی خداییش جا خوردم وقتی فهمیدم یکی راحت دروغ میگه وراحتتر مااعتماد میکنیم و باور میکنیم!
      اینا رو ولش!با درسا چطوری؟بنظرت بافت شناسی سخته یا برای من فقط اینجوره؟؟؟!!!

15. Top | #45
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moi نمایش پست ها
      تو بهترینی زیرو جان.ولی خداییش جا خوردم وقتی فهمیدم یکی راحت دروغ میگه وراحتتر مااعتماد میکنیم و باور میکنیم!
      اینا رو ولش!با درسا چطوری؟بنظرت بافت شناسی سخته یا برای من فقط اینجوره؟؟؟!!!
      ممنون از لطفت ... .. بی خیالش.. هرچقدر این داستان تکرار بشه چیزی جز ضرر نداره

والا من نیم سال دوم قبول شدم ... تازه دوماه دیگه ترم ما شروع میشه

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن