خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 45
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      سلام
      اوکی
      میتونید 100 درصد بگید که هیچ کسی در سال 1400 نخواهد بود که در شش ماه پزشکی تهران بیاورد؟؟ 100 درصد یعنی اگه سال بعد برید کلاس پزشکی دانشگاه تهران بینشون حتی یه نفرم نمیتونید پیدا کنید که شش ماهه خونده باشه
      بینشون نمیتونید یه نفر پیدا کنید که بالای 28 سال داشته باشه بینوشن حتی نمیتونید یه نفر پیدا کنید نظام قدیمی باشه ایا میتونید 100 درصد بگید؟
      حق با توئه میشه.

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      دوستان خودتونو گول نزنید هم شما خوب میدونید هم من خوب میدونم که
      مشکل هیچ وقت زمان نبوده و نیست و نخواهد بود نه تنها تو کنکور بلکه در خیلی زمینه های دیگه که بشر باهاش مواجه شده همین واکسن کرونا رو ببینید شاید اگه ویروس کرونا طغیان نمیکرد محققان حتی 10 سال دیگه هم نمیتونستن واکسنش رو بسازن ولی الآن کمتر از 1 سال واکسنش ساخته شد اصلا انسان سر بزنگاه ها اگه بخواد ضربه رو بزنه خوب میزنه به خاطر همینم هست که تو کشورهای پیشرفته که توفیقی پیدا کردن تو امر روانشناسی انسان اومدن برای هر پروژه یه ددلاین تعریف کردن و زمان رو محدود کردن چون اعتقاد دارن هر چقدر فشا بره بالاتر کیفیت میاد بالاتر و تو وقت کم کار بیشتر میشه کرد
      همین جنگ جهانی و حتی جنگ ایران عراق رو برید مطالعه کنید ببینید چه رکوردهایی زده شده (هر چند جنگ مثال خوبی نیست و محکوم شده است هر زمان)
      اگه میگید 6 ماهه به پزشکی تهران نمیشه رسید پس چرا هستن کسایی که 5 ساله پشت کنکورن ؟؟ مگه اینا زمان نداشتن؟؟؟از مهر همه میگن بهترین جاها میشه قبول شد خوب دوست من از مهر مگه چند ماه میگذره؟ سه ماهه دیگه همش. تو اگه هر ماه بیایی نصف ماه های قبلت رو جبران کنی میرسونیهااااااا هر ماه ازالانت رو 1.5 برابر کار کنی برنامه مهر تا اذرت هم جم میشه تا کنکور ولی مشکل اصلا اینا نیست . مشکل اصلا اینا نبوده و نخواهد بود
      مشکل اونجایی شروع میشه که یه کسی بیاد این حرفهارو بیزنه که یه روز به خودش اجازه نداده از خوابش بزنه بشینه درس بخونه
      یه روز از این نزده که دوستم زنگ زده بریم بیرون ولی من می گم درس دارم و میخونم
      یه روز به خودش این شجاعت رو نداده ببینه اگه نخوابه و غذا نخوره چه اتفاقی براش میافته
      خودتونو اینقدر درگیر ساعت و ماشین و .... کردین که یادتون رفته بابا شما ها انسانید ماشین نیستید برقش تموم بشه باطریش تموم بشه دیگه وایسته
      من نمیگم نخوابید و نخورید نه اصلا حرفم این نیست حرفم اینه که کسی که بدنبال اینه که معادله ی گنگ میشه و نمیشه رو اثبات کنه کلا مسیر رو اشتباهی رفته و اصلا چیزی نمیدونه
      خیلی ها میگن انگیزه نیست و ... دوستان انگیزه این نیست صبح پاشی ساعت 6 قهوه ت رو بخوری و بعدش کتاب رو با لبخند باز کنی و ماژیکهای رنگین رو مرتب کنی و تازه به کتاب بگی بخونمت یا نه
      انگیزه اینه یه شب مهمون داشته باشه و نتونی درس بخونی و اخر شب که چشمهات که داره از کاسه درمیاد به خودت بگی چشمت کور بشه هم میخونم و باید بخونم انگیزه اینه وقتی هدفت رو میبینی انگار برق 10 فاز بهت میزنن قاطی کنی و اصلا برات مهم نباشه کجای مسیری و چه وقتیه و چند وقته تو مسیری حتی اون تهش هم فکر نکنی فقط مسیر رو بدوی
      انگیزه حاصل عمله اگه یه روز حاضر باشی کارهای عجیب غریب بکنی که تو خونه هم یه جور دیگه نگات کنن انگار که دیوونه شدی اونوقت انرژی بهت دست میده که قابل توصیف نیست انگار اصلا برات مهم نیست چه میگذره دو و برت تو با خودت کیف میکنی و همین برات کافیه و حتی اگه به اون چیزی که میخوای نرسی هم ناراحت نخواهی بود
      اگه کسی واقعا بخونه خودش و بیاد این حرف رو بزنه من ازش قبول میکنم ولی مشکل اینجاست خیلی هایی که این حرفهارو میزنن خودشون زیاد نمیخونن فکر میکنن دیگران هم اینطورین
      طرف یه سال خودشو کچل میکنه نره ارایشگر (دختر بودند ایشون ) بعد تو از سریال شبانه ت نمیتونی برای هدفت بگذری معلومه نمیتونی نرسی معلومه برای اینجور ادم ها 6 ماه که سهله دو سال هم وقت کمه
      خودتون رو گول نزنید پس
      سال دیگه خواهند بود کسایی که از نردیک میشناسیدشون و موفق خواهند شد و شما هنوز هم در جستجوی کتاب و معلم و اینکه یه نفری بیاد براتون ثابت کنه و واکسن باور پذیری اینکه میتوان رسید رو براتون تزریق کنه و شما بتونید
      این جور چیزا رویاست دنبالش نباشید
      به نظر من که یکم سردی و گرمی شاید بیشتر چشیدم اینو دارم میگم
      کنکور یه پروژه 5 ماهه ست کسی که مرد میدون باشه 5 ماهه میتونه کل کنکورو جم کنه بزاره کنار و در انتظار رتبه ش باشه
      یکم برید تو فضای کار و سربازی و یکم جامعه رو ببینید به کوچکی کنکور پی میبید که چقدر این مشکل براتون کوچیک بوده و شما ازش غول ساخته بودید
      اصلا به نظر من کسی که 6 ماهه نتونه موفق بشه و یه رتبه در حد خودش و تلاشش بیاره 10 سال هم براش کافی نیست و نمیتونه ولی به شرط اینکه بخونه نه اینکه تو هپروت سیر کنه
      کسی که نخونه و تصمیمش نخوندن باشه اون قضیه اش فرق داره
      ولی کسی که بخونه با 10 روزعالی کار کردن و رکورد شکستن خودش به نتیجه میرسه که بابا این بود ؟؟منکه فکر میکردم فلان مبحث یه ماه ازم وقت میگیره با 10 روز تمومش کردم و فهمیدمش باقیش هم اینجوری باشه میشه هااا
      این بازخوری که به خودت میدی تو رو میسازه اینه که بهت انگیزه میده اینه که موتورت رو تبدیل میکنه به راکتور اتمی اورانیوم 238 دیگه اونوقت هیچی جلودارت نیست اتیش میزنی همه چی رو اونوقته که کسی که از تابستون داره با موتور نفتی میری رو تو اسفند میگیری از پشت و فروردین ازش جلو میزنی مطمئنم که میشه به شرط اینکه نخوای سر خودتو کلاه بزاری

ویرایش توسط _Joseph_ : 03 دی 1399 در ساعت 23:13

3. Top | #18
      Eve
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببینید دوست من
      من برخلاف خیلی ها کسی رو قضاوت نمیکنم حتی خود آقای بهنود محمدی رو هم قضاوت نمیکنم چونکه از قصدشون و اینکه چرا حاضر شدن این کار رو کنن خبر ندارم واصلا نمیخواهم هم خبر دار بشوم و این رو هم میدونم که شاید شما و من و یا یکی دیگه تو شرایط ایشون بودن چه بسا کارهای خیلی کثیفترو هیولایی تری رو قادر بودیم بکنیم پس بهتره یکم در قضاوت کردن محتاط تر باشیم و بساط ترازو رو زود پهن نکنیم که بار ها گفتم خیلی ها تو همین انجمن و کلا تو این کشور این کار براشون خیلی ساده است ولی برای من خیلی خیلی کار سختیه
      دوما ببینید شما اصل رو ول کردید چسبیدید به فرع
      این انجمن از حدود 800 هزار کنکوری در حدود 10 تا 20 نفرشون رو مصاحبه شون رو پوشش داد و فضای نمونه ای قابل اتکایی برای قضاوت کل کنکور نیست
      بهنود محمدی این انجمن پوچ از آب درامد (که البته من از جزئیات خبر ندارم و فقط نقل قول میکنم و از صحت ماجرا هنوز اطلاع ندارم) ولی واقعیت اینه که بهنود محمدی های واقعی وجود دارند و حتی بد تر از بهنود ها هستن و بودند و خواهند بود که کارهای استثنایی انجام دادند که اگه بخواهیم اسم ببریم یکی یکی باید کل یکسالمون رو بزاریم اینجا و اسم تایپ کنیم
      و شما هم اصل کاری رو بچسبید شما میتونید کل عمرتون رو برای پیدا کردن نمونه باشید در سرچ سایتها و ... ولی با پیدا کردن و نکردنش اتفاقی برای شما نخواهد افتاد تا وقتی که خودتون شروع به قدم برداشتن کنید
      ایراد شما اینه که بهنود محمدی رو مثال نقضی میدونین برای کل بهنود محمدی های واقعی و جالب تر اینکه یکی از اون بهنود های واقعی خود شمایید ولی نمیخواهید خبر دار شوید کافیه اون برچسبی که به خودتون زدید رو از روی خودتون بکنید و بندازید دور . امدوارم این اتفاق هر چه سریعتر براتون اتفاق بیافته
      موفق باشید
      سلام جوزف!
      بهنود چی شده؟
      مصاحبه‌ش واقعی نبوده؟؟؟؟
      من کم سر میزنم اینجا خبر ندارم
      میشه بگی؟؟؟؟
      .Well, here I am
      ?What are your other two wishes

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ianai نمایش پست ها

سلام جوزف!
      بهنود چی شده؟
      مصاحبه‌ش واقعی نبوده؟؟؟؟
      من کم سر میزنم اینجا خبر ندارم
      میشه بگی؟؟؟؟
      منم نمیدونم عزیزم

5. Top | #20
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      الان یعنی همه دنبال یه نمونه موفق هستن که دیر شروع کرده عالی شده؟؟؟؟
      خب رتبه 12 منطقه یک تجربی آقای شیدایی رو الگو قرار بدید (اگه واقعا دنبال نمونه هستید) که از اواخر دی و اوایل بهمن شروع کرد و 5000 منطقه یک رو کرد 11 و از نظام قدیمی هم به جدید اومدن و زیست جدید رو اولین بار دیده بودن و 87 زدن(ریاضی فیزیکش قوی بوده از قبل)..https://www.instagram.com/tv/CHqC4SRpH66/
      ترازش هم به رتبش نمیخوره(البته دقیقا وقتی اومد که ترازا غیر واقعی شد و یکی دو آزمون هم الکی براش رد کردن)https://www.kanoon.ir/Public/StudentProfile/983266083
      هر چند خودتون هم میدونید که قضیه انگیزه نداشتن نیست و بیشتر گ..(خستگی)
      دلیل واسه بهانه آوردن زیاده....
      یه عده میپرسن که ایشون چه وضعیتی داشته من بگم:ایشون سال 97 رتبه 5000 منطقه یک و 98 رتبه 4800 میاره و علوم آزمایشگاهی شیراز قبول میشن و به دانشگاه میرن دی ماه پشیمون میشن و میان و کتاب های نظام جدید رو سفارش میدن(پایه ریاضی و فیزیک خوبی داشتن و زبان ضعیفی و کنکور 98 شیمی رو 14 درصد زدن)
      و شروع میکنن به بکوب خوندن از بهمن و اواخر دی و از آخر این رتبه رو میارن و دندانپزشکی مشهد پردیس بین الملل قبول میشن به گفته خودشون(چون از دانشگاه دولتی انصراف داده بود محروم بوده از روزانه)
      ویرایش توسط sepehr_a : 03 دی 1399 در ساعت 23:44

6. Top | #21
      Eve
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم نمیدونم عزیزم
      عاغاااااااا
      اگه الکی باشه من خیلی ناراحت میشما
      .Well, here I am

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      یعنی بهنود خان الکی بود!
      مثلا برام مهم بود این موضوع
      دوستان بیخیال یا قبول میشید یا نه!
      یه روز از امام علی یه آقای یهودی پرسید تو که این همه نماز میخونی اگه بهشت و جهنم واقعی نباشه اونوقت چی؟
      بعد امام جوابش رو داد،حالا من میخونم اگر واقعی بودش که اون دنیا کیف میکنم و اگر هم نبودش که چیزیو از دست نمیدم!
      شما هم همینید،یا قبولید یا نه،پس اگه میخوای بخونی بخون برای خودت دنبال بهانه های قشنگ تری نسبت به الگو قرار دادن و از این مسخره بازیا در بیار!

8. Top | #23
      Eve
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      آراز توی تاپیک اخراجی های انجمن گفت... به دلیل کذب و دروغ تاپیک حذف شد و خودش هم اخراج شد

فقط نمیدونم نامرد مشکلش با من چی بوده که اون همه پشت سر بهم تهمت زده...

ینی کلا مصاحبه‌ش دروغ بود؟؟؟
      ای بابا، من فکر میکردم چقد آدم حسابیه
      حتی مصاحبه‌شو داخل چنل کنکوریم گذاشتیما ):
      .Well, here I am

9. Top | #24
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      آراز توی تاپیک اخراجی های انجمن گفت... به دلیل کذب و دروغ تاپیک حذف شد و خودش هم اخراج شد

فقط نمیدونم نامرد مشکلش با من چی بوده که اون همه پشت سر بهم تهمت زده...
      دلم به حالش میسوزه .اینطور افرادی خیلییی گناه دارن. بیچاره ببین چه فشار های روحی روانی بهش وارد شذه از قبول نشدن که خواسته خودشو اینجوری ارضا کنه.به خاطر احترامی که بقیه بهش بزارن کارش به اینحا رسید.اینا همش تقصیر کساییه که طی این سال ها جوری با روان بچه ها بازی کردن که زندگیشونو وابسته میدونن به پزشکی. اگه خدایی باشه که از حلقومشون میکشه بیرون...
      آغوشم بااازه ،مثا دهن مردم .

10. Top | #25
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_a نمایش پست ها
      الان یعنی همه دنبال یه نمونه موفق هستن که دیر شروع کرده عالی شده؟؟؟؟
      خب رتبه 12 منطقه یک تجربی آقای شیدایی رو الگو قرار بدید (اگه واقعا دنبال نمونه هستید) که از اواخر دی و اوایل بهمن شروع کرد و 5000 منطقه یک رو کرد 11 و از نظام قدیمی هم به جدید اومدن و زیست جدید رو اولین بار دیده بودن و 87 زدن(ریاضی فیزیکش قوی بوده از قبل)..https://www.instagram.com/tv/CHqC4SRpH66/
      ترازش هم به رتبش نمیخوره(البته دقیقا وقتی اومد که ترازا غیر واقعی شد و یکی دو آزمون هم الکی براش رد کردن)https://www.kanoon.ir/Public/StudentProfile/983266083
      هر چند خودتون هم میدونید که قضیه انگیزه نداشتن نیست و بیشتر گ..(خستگی)
      دلیل واسه بهانه آوردن زیاده....
      یه عده میپرسن که ایشون چه وضعیتی داشته من بگم:ایشون سال 97 رتبه 5000 منطقه یک و 98 رتبه 4800 میاره و علوم آزمایشگاهی شیراز قبول میشن و به دانشگاه میرن دی ماه پشیمون میشن و میان و کتاب های نظام جدید رو سفارش میدن(پایه ریاضی و فیزیک خوبی داشتن و زبان ضعیفی و کنکور 98 شیمی رو 14 درصد زدن)
      و شروع میکنن به بکوب خوندن از بهمن و اواخر دی و از آخر این رتبه رو میارن و دندانپزشکی مشهد پردیس بین الملل قبول میشن به گفته خودشون(چون از دانشگاه دولتی انصراف داده بود محروم بوده از روزانه)
      سپهر خیلی خوب بود . ممنون

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دروغ در اومد جناب بهنود؟نمیشه مصاحبشون رو به هیچ روشی دید؟چجوری اثبات شد که دروغ بوده؟

12. Top | #27
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دو سه نفر میدونن کامل چون دیشب توی تاپیکش بودن ولی نمیدونم چرا فاز روشنفکری گرفتن که این مسایل به ما مربوط نمیشه
      نقل قول نوشته اصلی توسط ArthurMorgan نمایش پست ها
      دروغ در اومد جناب بهنود؟نمیشه مصاحبشون رو به هیچ روشی دید؟چجوری اثبات شد که دروغ بوده؟
      ...

13. Top | #28
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      انگار به خانوادش هم اینو گفته
      ...

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ArthurMorgan نمایش پست ها
      خودشون گفتن که دروغ بوده کل ماجرای کنکور

15. Top | #30
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خدا ازش نگذره چقدر به خودم میگفتم خیلی احمقی بهنود دوبار زیستو خوند 70 زد من خوندم و تست زدم 10بارم مرور کردم ولی بازم یادم میره
      ...

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن