خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 61
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات

این لایو اینستاگرامی رو ببینید. تماممممم از تراز 4700 تا 8000 :(

دوستان این لایو رو اتفاقی دیدم امروز خیلی خوب بود خیلی یعنی من خودم برگام ریخت

https://www.instagram.com/konkoor_tm/?hl=en

دوستانیکه ینستاگرام ندارند ا طریق لینک زیر میتونن فیلم رو دانلود کنن

https://s17.picofile.com/file/841792...ahebe.mp4.html
      اولین پست پیج هستش
      مصاحبه با رتبه 147 کنکور علی طاهری دندانپزشکی دانشگاه تهران

camscanner-12-19-2020-18.14.49_1.jpg
      ویرایش توسط _Joseph_ : 29 آذر 1399 در ساعت 19:17

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      خیلی پر انرژی بود واقعا این مصاحبه خیلییییی
      حیف که اینستا ندارم

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi7070 نمایش پست ها
      حیف که اینستا ندارم
      پیج اوپن هست فک کنم اکانت نخواد

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi7070 نمایش پست ها
      حیف که اینستا ندارم

دارم فایل آپلودی رو قرار میدم بعد چند دیقه پست رو ویرایش میکنم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      Up

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      به نظرم این اون موقع که ۴۷۰۰ تا نزدیک ۶۰۰۰ بوده هیچی نمیخونده و فقط در حد ۲ یا ۳ ساعت میخونده و وقتی خیلی زیادترش کرده رسیده به ۸۰۰۰ اما خیلی ها هستن خیلی میخونن به زور ۵۲۰۰ هستن اینها دیگه نمیتونن برسن به حتی ۶۲۰۰ چه برسه به ۸۰۰۰ (منظورم اینه که این شخص پتانسلیشو داشته و استفاده نمیکرده)

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pride نمایش پست ها
      به نظرم این اون موقع که ۴۷۰۰ تا نزدیک ۶۰۰۰ بوده هیچی نمیخونده و فقط در حد ۲ یا ۳ ساعت میخونده و وقتی خیلی زیادترش کرده رسیده به ۸۰۰۰ اما خیلی ها هستن خیلی میخونن به زور ۵۲۰۰ هستن اینها دیگه نمیتونن برسن به حتی ۶۲۰۰ چه برسه به ۸۰۰۰ (منظورم اینه که این شخص پتانسلیشو داشته و استفاده نمیکرده)
      خودش قشنگ توضقح میده همه چی رو
      از مدرسه عادی بوده ترازش پایین بوده و همه هم مسخره اش میکردن حتی یه جایی گفت تو ازمونها همیشه از آخر اول بود
      از اواسط مهر ماه استارت میزنه میخونه برای کنکور و کار رو تموم میکنه

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خودش قشنگ توضقح میده همه چی رو
      از مدرسه عادی بوده ترازش پایین بوده و همه هم مسخره اش میکردن حتی یه جایی گفت تو ازمونها همیشه از آخر اول بود
      از اواسط مهر ماه استارت میزنه میخونه برای کنکور و کار رو تموم میکنه
      منظورت این بود که به ظرفیت و توان افراد نیست به زحمت و تلاششونه دیگه؟!!!!
      نصف و نیمه نیستیم !!!!!

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      البته به قول دوستمون ایشون پتانسیلش رو داشته و فقط استفاده نمیکرده...
      دوما ایشون دومین کنکورش بوده و سال اول هم 2000 اورده که نشانه سطح علمی بالا ایشونه...
      تایم مطالعاتی بالا هم به تنهایی جواب گو نیس طرف باید عمق مطلب رو گرفته باشه ...
      یکی از دوستان از کلاس دهم روزی 13 رو حداقل میخوند و انگیزه خیلی بالایی هم داشت برای قبولی ولی امسال بالای 100 هزاز اورد. موقع درس خوندن باید باید ارزش قائل شد برای خود مطلب،صرفا تموم کردن مباحث جوابگو نیست..
      آغوشم بااازه ،مثا دهن مردم .
      ویرایش توسط DrDark13 : 28 آذر 1399 در ساعت 10:01

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مهم این نیست که ایشون پتانسیل داشتن و شرایطشون چی بوده و چرا ما نمیتونیم در حد اون پیشرفت کنیم
      مشکل اینجاست که باید بفهمیم تراز و این جور چیزا اصلا و به هیچ وجه مهم نیست و نباید خودمون رو با کسی مقایسه کنیم.
      شما باید هر روز با خودتون رقابت کنید و از روز قبلتون بهتر شید تا در نهایت که به روز کنکور میرسید بهترینِ خودتون رو ارائه کنید.
      Success is what you make it

Take it how it come

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ItsAP نمایش پست ها
      البته به قول دوستمون ایشون پتانسیلش رو داشته و فقط استفاده نمیکرده...
      دوما ایشون دومین کنکورش بوده و سال اول هم 2000 اورده که نشانه سطح علمی بالا ایشونه...
      تایم مطالعاتی بالا هم به تنهایی جواب گو نیس طرف باید عمق مطلب رو گرفته باشه ...
      یکی از دوستان از کلاس دهم روزی 13 رو حداقل میخوند و انگیزه خیلی بالایی هم داشت برای قبولی ولی امسال بالای 100 هزاز اورد. موقع درس خوندن باید باید ارزش قائل شد برای خود مطلب،صرفا تموم کردن مباحث جوابگو نیست..
      نقل قول نوشته اصلی توسط azaf نمایش پست ها
      منظورت این بود که به ظرفیت و توان افراد نیست به زحمت و تلاششونه دیگه؟!!!!

دوستان همه حرفهاتون درسته و برای قبولی باید از شکم مادر تستهای فیزیک حل کرد و واقعا ممکن نیست و از اینجور خزعبلات
      دیگه با شما منفعل ها بحث نمیکنم استاد انرژی منفی دادنید و خودتونم برای بهتر شدنتون هیچ تلاشی نمیکنید و فقط بلدید حرف بزنید و تو حرف حرفهاتونو اثبات کنید نه عمل
      یعنی یه نفر نیست بگه بابا طرف سختی کشیده روزی 15 ساعت درس خونده رسیده و خودشو پاره کرده و همه زندگیش شده هدفش تا رسیده
      فقط بلدید همون حرفها رو برای تسکین خودتون و کم کاری هاتون و تنبلیهاتون تکرار کنید که نهههههههه ایشون پایه ش قوی بود اونیکی مدرسه خوبی داشت اها اونو میگی اونکه بابا خیلی کلاس میرفت بابا اونیکی سه سال درس خوند رسید منکه یه سال وقت دارم و ........ حالم به هم میخوره از همه اینا
      همه تلاشم رو کردم یکم به خودمون بیاییم ولی شما ها تو خواب زمستانی به سر میبرید و بی فایده هست دنبال یکی میگردین بیاد با همون صندلی که روش نشستید برداره شما رو بزاره تو دانشگاه تهران
      خوش باشید

ویرایش توسط _Joseph_ : 28 آذر 1399 در ساعت 12:10

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

دوستان همه حرفهاتون درسته و برای قبولی باید از شکم مادر تستهای فیزیک حل کرد و واقعا ممکن نیست و از اینجور خزعبلات
      دیگه با شما منفعل ها بحث نمیکنم استاد انرژی منفی دادنید و خودتونم برای بهتر شدنتون هیچ تلاشی نمیکنید و فقط بلدید حرف بزنید و تو حرف حرفهاتونو اثبات کنید نه عمل
      یعنی یه نفر نیست بگه بابا طرف سختی کشیده روزی 15 ساعت درس خونده رسیده و خودشو پاره کرده و همه زندگیش شده هدفش تا رسیده
      فقط بلدید همون حرفها رو برای تسکین خودتون و کم کاری هاتون و تنبلیهاتون تکرار کنید که نهههههههه ایشون پایه ش قوی بود اونیکی مدرسه خوبی داشت اها اونو میگی اونکه بابا خیلی کلاس میرفت بابا اونیکی سه سال درس خوند رسید منکه یه سال وقت دارم و ........ حالم به هم میخوره از همه اینا
      خوش باشید

تلاش خالی هم مثل گاز دادن الکیه باید مسیرت هم درست باشه، البته دوستان که حرف از پتانسل می زنن بدونن مسائل دبیرستان در حدی نیست که پتانسیل تفاوت وحشتناکی ایجاد کنه نهایتا با سه چهار بار خوندن ادم متوجه میشه اگه نشد لا بد مغزش تنبل شده باید مغزش گرم بیفته، البته خودم از ادم های تلاش نکن روزگارم

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pride نمایش پست ها
      داداش ربطی به پتانسیل نداره

خیلیایی که تلاش میکنن اما ترازشون مثلا به قول شما روی ۵۲۰۰ میمونه، دلیلش اینه که دارن درجا میزنن! یه جای کارشون حتما یه ایراد اساسی هست و بدون برطرف کردن اون هم هر چی بخونن بی فایده س. مثل دونده ایه که داره توی یه مسیر گرد میدوه و همش هم شکایت میکنه که چرا به آخر مسیر نمیرسه! آب توی هاون کوبیدن با تلاش واقعی خیلی فرق داره
      تلاش مثل یه مشت هست که اگه بهش جهت داده نشه فقط توی هوا میچرخه و انرژی تلف میکنه
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

همه تلاشم رو کردم یکم به خودمون بیاییم ولی شما ها تو خواب زمستانی به سر میبرید و بی فایده هست دنبال یکی میگردین بیاد با همون صندلی که روش نشستید برداره شما رو بزاره تو دانشگاه تهران
      خوش باشید

دقیقا دقیقا دقیییییییییقا

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

خوش باشید

داداش من نمیخواستم اصلا تاپیک رو منحرف کنم ، من فقط حرفم این بود که توانایی همه افراد یجور نیست ، خیلی هارو دیدم که واقعاً میخونن اما ترازشون زیر ۵۵۰۰ البته من توانایی خودم رو تاحد زیادی قبول دارم(قصد خودتعریفی ندارم) من یازدهم بودم از مجموع دوهفته آزمون همش ۳ یا ۴ روز میخوندم ترازم ۵۸۰۰ میشد اما دوستانی رو داشتم که حتی زنگهای تفریح رو هم درس میخوندن و تو خونه هم به قول خودشون ۶ یا ۷ ساعت درس میخوندن ترازشون حتی از من که در مجموع ۳ ، ۴ روز واسه آزمون خوندم پایینتر میومد و خودم از بابت این موضوع ناراحت بودم که چرا اینجوریه؟ مگه اون همکلاسیم بیشتر از من نمیخونه؟ چرا از من پایینتره ؟
      البته من اشتباهم این بود که تلاش کافی نکردم و نتیجه نگرفتم و پایه دوازدهم رو کامل ول کردم و آخراش هم پشیمون شدم و به غلط کردن افتادم . اما در مجموع حرفم اینه که توانایی همه یکسان نیست.

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)