خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 86
    1. Top | #1
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

منبع مساعل شیمی

سلام بر دوستان گرامی و با انگیزه!!!برای شیمی میخوام یه کتاب جدا برای مساعل بگیرم،الان شیمی رو با میکرو کار میکنم شما برای مساعل چی پیشنهاد میدین از لحاظ درجه سختی؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط indomitable نمایش پست ها
      سلام بر دوستان گرامی و با انگیزه!!!برای شیمی میخوام یه کتاب جدا برای مساعل بگیرم،الان شیمی رو با میکرو کار میکنم شما برای مساعل چی پیشنهاد میدین از لحاظ درجه سختی؟
      سلام.نشرالگو
      البته خیلی سبزم خوبه سطحشون یکسانه ولی نشر الگو تستای بهتری داره.پی دی اف این دو رو نگا کنین ببینید کدوم رو بهتر میپسندید

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هر چند به نظرم نیازی نیست من خودم دارم ولی کار نمیکنمش زیاد
      ولی نشر الگو دسته بندی و تیپ بندی بهتری داره خیلی سبز توضیح بهتر و روانتر
      یه چیزی که در مورد نشر الگو دیدم و جالب بود این بود که چون مسعود جعفری سایان سال دبیر المپیاد شیمی انرژی اتمی بوده توی این کتاب یه سری فرمولهای المپیاد رو نوشته که اگه بتونید بفهمیدشون خیلی کره میشه تو حل سوالا مثلا یه فرمولی برای محاسبه فشار در واکنش و حجم محلول و ... آقاجانی هم یکیش رو یدم تو استوکیومتری به کار برد آی کیو هم تو پاسخنام ش هر از گاهی اشاره کوچیکی به این فرمولا کرده

4. Top | #4
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      هر چند به نظرم نیازی نیست من خودم دارم ولی کار نمیکنمش زیاد
      ولی نشر الگو دسته بندی و تیپ بندی بهتری داره خیلی سبز توضیح بهتر و روانتر
      یه چیزی که در مورد نشر الگو دیدم و جالب بود این بود که چون مسعود جعفری سایان سال دبیر المپیاد شیمی انرژی اتمی بوده توی این کتاب یه سری فرمولهای المپیاد رو نوشته که اگه بتونید بفهمیدشون خیلی کره میشه تو حل سوالا مثلا یه فرمولی برای محاسبه فشار در واکنش و حجم محلول و ... آقاجانی هم یکیش رو یدم تو استوکیومتری به کار برد آی کیو هم تو پاسخنام ش هر از گاهی اشاره کوچیکی به این فرمولا کرده
      شما کدومو داری؟
      کدومش سخت تره؟
      به نظرم درسنامه تو حلیاتش نکیخواد همون ک از رو میکرو میخونم درسنامه حلیاتم داره، ولی چون محاسبات شیمیم ضعیفه به نظرم باید یه منبع جدا براش داشته باشم.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات

شما کدومو داری؟
      کدومش سخت تره؟
      به نظرم درسنامه تو حلیاتش نکیخواد همون ک از رو میکرو میخونم درسنامه حلیاتم داره، ولی چون محاسبات شیمیم ضعیفه به نظرم باید یه منبع جدا براش داشته باشم.

ببین نشر الگو فقط یه فصل در مورد محاسبات اومده حرف زده اعداد مهم رو اورده که حفظ کنی اعداد جرم مولی مهم
      موازنه ها و ....... و هر آنچیزی که نیاز داری مسئله شیمی حل کنی
      در مورد تستهاشم تستهاش در حد موج ازمون شیمی هستن
      البته بعضی هاش تستهای المپیاد هستن که سختن

6. Top | #6
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها

ببین نشر الگو فقط یه فصل در مورد محاسبات اومده حرف زده اعداد مهم رو اورده که حفظ کنی اعداد جرم مولی مهم
      موازنه ها و ....... و هر آنچیزی که نیاز داری مسئله شیمی حل کنی
      در مورد تستهاشم تستهاش در حد موج ازمون شیمی هستن
      البته بعضی هاش تستهای المپیاد هستن که سختن
      خیلی ممنون....

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ابجی اومدم بنویسم که شما اول یک کتاب لغتواملا بخر بابت مساعل بعدا به فکرکتاب مساعل باش بعد دیدم خودی هستی به هرحال به من خودم حاضرم مسایل بنویسم ولی مساعل نه پ.ن مسایل جمع مسیله

8. Top | #8
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد زد نمایش پست ها
      ابجی اومدم بنویسم که شما اول یک کتاب لغتواملا بخر بابت مساعل بعدا به فکرکتاب مساعل باش بعد دیدم خودی هستی به هرحال به من خودم حاضرم مسایل بنویسم ولی مساعل نه پ.ن مسایل جمع مسیله
      قضیه همون وثایای کنکوریای ۹۹ هستش دیگه

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه سوال من شنیدم تستای مسائل الگو خیلی شبیه موج آزمونن و اگه موج رو بگیریم دیگه نیاز نیس کتاب مسائلشو هم کار کنیم بجاش مثلا خیلی سبز بزنیم تا تستای متفاوت رو کار کنیم درسته این حرف؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

شما کدومو داری؟
      کدومش سخت تره؟
      الان من نفهمیدم محاسباتتون مشکل داره یا مسائلتون(برا محاسبات اگه مشکلتون دقته میتونین تمرین محاسبات کنکورز رو تهیه کنین)
      دوستان نگفتن.. ولی من مینی میکرو طلایی رو دارم.. بنظرم خیلی خوبه..
      البته خیلی سبز و نشر رو ندیدم.. نمیدونم کدوم بهتره.. میکروطلایی اونقدر برا من خوب و عالی و کافی بود ک ی کتاب دیگه رو نخوام بخرم و بررسی کنم..
      پ.ن. مثالهای کتاب خیلی کمه.. حتما باید کتاب تست دیگه ای رو داشته باشی..(نمیدون مکلا مسائل شیمی روتینش اینه ک کم سوال بده یا ن..)

11. Top | #11
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Anni نمایش پست ها
      الان من نفهمیدم محاسباتتون مشکل داره یا مسائلتون(برا محاسبات اگه مشکلتون دقته میتونین تمرین محاسبات کنکورز رو تهیه کنین)دوستان نگفتن.. ولی من مینی میکرو طلایی رو دارم.. بنظرم خیلی خوبه..البته خیلی سبز و نشر رو ندیدم.. نمیدونم کدوم بهتره.. میکروطلایی اونقدر برا من خوب و عالی و کافی بود ک ی کتاب دیگه رو نخوام بخرم و بررسی کنم..پ.ن. مثالهای کتاب خیلی کمه.. حتما باید کتاب تست دیگه ای رو داشته باشی..(نمیدون مکلا مسائل شیمی روتینش اینه ک کم سوال بده یا ن..)
      مساعل شیمیم ضعیفه خخخ
      این میکروطلایی چند تا سوال داره؟سطحش چطوره؟تا حالا نشنیدم یکی از ازش تعریف کنه

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Anni نمایش پست ها
      الان من نفهمیدم محاسباتتون مشکل داره یا مسائلتون(برا محاسبات اگه مشکلتون دقته میتونین تمرین محاسبات کنکورز رو تهیه کنین)
      دوستان نگفتن.. ولی من مینی میکرو طلایی رو دارم.. بنظرم خیلی خوبه..
      البته خیلی سبز و نشر رو ندیدم.. نمیدونم کدوم بهتره.. میکروطلایی اونقدر برا من خوب و عالی و کافی بود ک ی کتاب دیگه رو نخوام بخرم و بررسی کنم..
      پ.ن. مثالهای کتاب خیلی کمه.. حتما باید کتاب تست دیگه ای رو داشته باشی..(نمیدون مکلا مسائل شیمی روتینش اینه ک کم سوال بده یا ن..)
      واقعا دست کسی که مینی میکرو ها رو مینویسه الخصوص شیمی رو باید بویسد!
      واقعا شاهکاری هستند برای خودشون(توی همه درسا)،من حفظیاتش رو داشتم،درصد 40 منو به 90 درصد کلاس یازدهم رسوندش(چون منو ترغیب کردش)

13. Top | #13
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      واقعا دست کسی که مینی میکرو ها رو مینویسه الخصوص شیمی رو باید بویسد!
      واقعا شاهکاری هستند برای خودشون(توی همه درسا)،من حفظیاتش رو داشتم،درصد 40 منو به 90 درصد کلاس یازدهم رسوندش(چون منو ترغیب کردش)
      کنکور چند زدی

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

کنکور چند زدی
      کنکورو رو که 30 درصد
      ولی قلمچی هارو بالای 70

15. Top | #15
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      کنکورو رو که 30 درصد
      ولی قلمچی هارو بالای 70
      ای من این قلم چیو....

نشرالگو همه میگن برا مساعل ولی هب من تحلیلشو تو سایت چی بخونم دیددم گویا خوب نیست،مثلا درسنامش ضعیفه تستاش کمن ....

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن