خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 86 از 86
    1. Top | #76
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      الان انتظار دارید x و y و z رو متوجه بشم
      mi6 هم اینقدر رمزی حرف نمیزنن
      ولی تاپیک رو یادمه،اون موقع عکس پروفایلتون فرق داشتش
      اسمشونو همینجوری ایکس و وای و زد نوشته بودم اخه
      اره.. ی دختره بود ک فقط صورتش بیرون از آب بود..

2. Top | #77
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ItsAP نمایش پست ها
      همه میگن واسه شیمی کتاب مسائل داشته باشید اما یکی نیس برنامه ریزیشو بگه . چجور باید اوردش جلو در کنار این همه مطالب پایه و دوازده و سایر دروس؟؟؟؟؟یعنی هر روز تعدادی تست از مسائل جدا از برنامه بزنیم؟؟؟؟من امتحان کردم چند روز بیشتر دووم نیوردم....کسی راه کاری داره؟

دقیقا حرفتون درسته
      ولی تا جایی که الگو رو خودم چند بار زدم اینطوریه که هر فصل تقسیم شده به چند قسمت به نام کلاس درس
      تو کلاس درس مولف یه تیپ از مسائل اون فصل رو برات باز میکنه و توضیح میده باهاشون چجوری مواجه بشی و تمام تکنیکها و فرمواها رو برای حلش درس میده
      بعدش از اون کلاس یدونه کلاس تمرین 8 تا 10 سواله قرار میگیره میتونی حل کنی البته در مواردی تمارین تا 20 سوال هم میره بنابه اهمیت و حجم کلاس درس
      در اخر فصل هم که کلاس درسها تموم شد برای هر فصل 3 تا 5 آزمون 10 تا 25 سواله قرار داده
      تستهاش واقعا خوبن
      میتونی هر شب مثل قرابت مهنایی ازش استفاده کنی یا برای روز مونده به ازمون ازش دوره کنی و .... هر کسی میتونه متفاوت استفاده کنه ازشون

3. Top | #78
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نشر الگو همه مسئله ها رو به دو روش کسر تبدیل و تناسب حل کرده

4. Top | #79
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      به نظرن بهترین کتاب شیمی الان iq گاج هست که روی جلد نوشته متناسب با سطح سئوالات کنکور 99 فصل اول دوازدهم که نگاه کنید برای مسائل صابون ها هیچ کدوم کتاب ها مسئله جون دار نداره فقط این کتابه که مسائل خیلی خوبی داره الکی هم نگید سخته دیگه درجه شیمی کنکور رفته بالا بخوای کم بگذاری باید قید رشته خوب رابزنی

5. Top | #80
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hsjohvid نمایش پست ها
      به نظرن بهترین کتاب شیمی الان iq گاج هست که روی جلد نوشته متناسب با سطح سئوالات کنکور 99 فصل اول دوازدهم که نگاه کنید برای مسائل صابون ها هیچ کدوم کتاب ها مسئله جون دار نداره فقط این کتابه که مسائل خیلی خوبی داره الکی هم نگید سخته دیگه درجه شیمی کنکور رفته بالا بخوای کم بگذاری باید قید رشته خوب رابزنی
      میکرو رو هم همون مولف نوشته دیگه.
      به نظرم از همین اول ای کیو کار بشه غلطه (چون من ک فعلا با سوالات خیلی سخت جور نیستم)اول باید مطلب رو یاد گرفت.
      این ای کیو بعده میکرو فقط برا تست زنی استفاده بشه یا مساعل خیلی خوب میشه.

6. Top | #81
      rz1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط indomitable نمایش پست ها

میکرو رو هم همون مولف نوشته دیگه.
      به نظرم از همین اول ای کیو کار بشه غلطه (چون من ک فعلا با سوالات خیلی سخت جور نیستم)اول باید مطلب رو یاد گرفت.
      این ای کیو بعده میکرو فقط برا تست زنی استفاده بشه یا مساعل خیلی خوب میشه.

ببخش دير شد
      https://s17.picofile.com/file/841783...36196.pdf.html

7. Top | #82
      کاربر برتر
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      چه خوبه بهم کمک میکنین
      این تاپیک واس شیمی تکمیلی خوبه
      25 : 32 : 13 : 00

8. Top | #83
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ItsAP نمایش پست ها
      همه میگن واسه شیمی کتاب مسائل داشته باشید اما یکی نیس برنامه ریزیشو بگه . چجور باید اوردش جلو در کنار این همه مطالب پایه و دوازده و سایر دروس؟؟؟؟؟یعنی هر روز تعدادی تست از مسائل جدا از برنامه بزنیم؟؟؟؟من امتحان کردم چند روز بیشتر دووم نیوردم....کسی راه کاری داره؟
      الویت رو بده به مباحث پایه ای .... مثلن تا وقتی توی مفاهیم اولیه استوکیومتری مشکل داشته باشی توی حل خیلی از مسائل به مشکل میخوری
      استوکیومتری و موازنه شاید مهم ترین بیس ها توی مسائل باشن
      بعداز کارکردن مباحث بیس میتونی براساس نقاظ ضعف و قوت خودت مسیر رو جلو ببری یا براساس اهمیت
      مثلن من خودم یه زمان توی مسائل ترموشیمی ضعف داشتم و نشستم براش تست نویسی و جزوه نویسی انجام دادم و رفع اشکال کردم
      براساس اهمیت هم میشه گفت مسائل و مفاهمیم شیمی آلی ارزش وقت گذاشتن رو دارن و میشه باهاشون کلی جلو افتاد
      یه سری مباحث مثل درصدجرمی و ph هم هستن که هم میتونن لابه لای سوال های شمارشی یا به صورت مجزا بیان... درنتیجه برای متمایز شدن نتیجه میشه گفت سرعت عمل و یادگیری این دسته از مسائل مهم هستن

خلاصه , الویت بندی خوندن رو یا باید شخصی سازی شده براساس ضعف هات قرار بدی یا براساس اهمیت مباحث ... من ترکیب این دوتا رو برای مسائل جلو بردم

9. Top | #84
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      سلام
      نشر الگو یا خیلی سبز هر دو خوبن

لقمه مهر و ماه هم کتاب خوبیه
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

10. Top | #85
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NormaL نمایش پست ها
      سلامنشر الگو یا خیلی سبز هر دو خوبنلقمه مهر و ماه هم کتاب خوبیه
      مهروماه رو دارم متاسفانه،اشکالش اینجاست بدون هیچ درسنامه ای(حتی اگ ضعیفم باشه)رفته مساله های کنکورو رو اورده اونم مساله های ب اون سختی.تالیفی هاش خیلی کمن.درسته شیمی خیلی سخت شده سوالاش ولی برای راه افتادن باید اول سوالای اسون و تالیفی حل کنی بفهمی چی به چیه

11. Top | #86
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کتاب جداگونه برا مسایل برا ادمیه که تستای کتاب اصلیشو تموم کرده باشه بخواد بیشتر کار بکنه
      اگه منبع اصلیتون همه تستای مسایلش رو تموم کنید برید یه کتاب جداگونه برا مسایل بخرید
      بین کتابای بازار بهترینش برا مسایل الگو هستش

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن