خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 456 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 86
    1. Top | #61
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      آره اونجا هم پی دی افشو داره

پاسخ برگه دیگه از اونایی که پرش میکنی ولی یه جور خاصی طراحیش کردن که کاملا به درد من و برنامه من و اونایی که از خودشون کوئیز میگیرن میخوره من هی تو سر رسید خط کشی و ... میکردم دیگه دیدم این اومده خریدمش
      رفتم دیدم،خط کشی های جالبی داره

2. Top | #62
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      من مازندرانی ام،راستی شما فروختید،من گفتم مجانی دادید حتما
      یا حضرت برگ.. اونم مازندرانیه! کدوم شهرید شما؟(ب اون ادم دیگه دسترسی ندارم اخه)
      اگه ساری.. تاریخ تولدتونم بگید دیگه تیر اخره
      اون رو یکی از دوستام میخواست.. و چون میدونست کنکور مجدد دارم و خودمم باید باز کتاب بخرم اصرار داشت حتما پولشو بده.. سر 35تومن توافق کردیم..

3. Top | #63
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Anni نمایش پست ها
      یا حضرت برگ.. اونم مازندرانیه! کدوم شهرید شما؟(ب اون ادم دیگه دسترسی ندارم اخه)
      اگه ساری.. تاریخ تولدتونم بگید دیگه تیر اخره
      اون رو یکی از دوستام میخواست.. و چون میدونست کنکور مجدد دارم و خودمم باید باز کتاب بخرم اصرار داشت حتما پولشو بده.. سر 35تومن توافق کردیم..
      نه من غرب مازندرانم(حالا مگه ایشون چجوی شبیه من بوده!)درضمن من با خانوما در ارتباط نیستم!
      من مردادی ام
      من راستش یه کتاب قلمرو فکری محک دوتا اشتباها سفارش دادم،اگر کسی رو میشناسید واقعا محتاجه (برای دوازدهمش)من بهشون تقدیم(رایگان)کنم؟کاملا سفیده بخاطر همین دیگه خجالت نمیکشم

4. Top | #64
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      رفتم دیدم،خط کشی های جالبی داره

5. Top | #65
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خب،پس چیش شمارو جلب کرده(منو که اون خط کشییاش)

6. Top | #66
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نه من غرب مازندرانم(حالا مگه ایشون چجوی شبیه من بوده!)
      من مردادی ام
      من راستش یه کتاب قلمرو فکری محک دوتا اشتباها سفارش دادم،اگر کسی رو میشناسید واقعا محتاجه (برای دوازدهمش)من بهشون تقدیم(رایگان)کنم؟کاملا سفیده بخاطر همین دیگه خجالت نمیکشم
      تا این لحظه.. اسم، استان، سال تولد، ماه تولد، توصیفایی ک از خونوادش میکرد، شغل و حرفه ای ک دوست داشتو خیلی چیزای دیگه.. عینا یکیه.. فک کنم اگه روز تولدتون هم یکی بشه باید وارد معقوله نام خانوادگی و تعداد خواهر و برادراتون شم(غرب مازنداران ساری نمیشه؟ من جغرافیام یکم درب و داغونه)
      عاممممممممممممم دونفر واقعا محتاج میشناسم.. ک.. یکیش امسال رفت دانشگاه دیگه.. اون یکیش هم صبح تا شب کارخونه اس کار میکنه(همون ک گفتم 18سالشه ولی حتی خرج داداش 31سالشم میده).. ک خب فک نمیکنم حتی وقت کنه برا خوندن.. ولی بازم من میپرسم ازش.. اگه خواست بهتون اطلاع میدم..

7. Top | #67
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اونی هم ک امسال رفته دانشگاه 4تا بچه بعدش هست هنوز.. ک بزرگترینشون کلاس نهمه بنظرم..

8. Top | #68
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      تا این لحظه.. اسم، استان، سال تولد، ماه تولد، توصیفایی ک از خونوادش میکرد، شغل و حرفه ای ک دوست داشتو خیلی چیزای دیگه.. عینا یکیه.. فک کنم اگه روز تولدتون هم یکی بشه باید وارد معقوله نام خانوادگی و تعداد خواهر و برادراتون شم(غرب مازنداران ساری نمیشه؟ من جغرافیام یکم درب و داغونه)
      عاممممممممممممم دونفر واقعا محتاج میشناسم.. ک.. یکیش امسال رفت دانشگاه دیگه.. اون یکیش هم صبح تا شب کارخونه اس کار میکنه(همون ک گفتم 18سالشه ولی حتی خرج داداش 31سالشم میده).. ک خب فک نمیکنم حتی وقت کنه برا خوندن.. ولی بازم من میپرسم ازش.. اگه خواست بهتون اطلاع میدم..
      خب هیچی به خیر گذشت(غرب مازندران آخه ساریه یا شرق)،ولی نگفتید برای چی مگه ایشون چه فردی هستند؟

9. Top | #69
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اونی هم ک امسال رفته دانشگاه 4تا بچه بعدش هست هنوز.. ک بزرگترینشون کلاس نهمه بنظرم..
      من گفتم یه کمکی کرده باشم،اگر نشد هم فردا هم مثل همیشه به فقیرا پول میدم
      پول میدم(البته اینو اینجا بیان کردم چون شما فامیلی و امثل منو نمیدونید وگرنه ریاحه محض میشد!)
      دوستان حالا نمیخوام اینجارو کلید اسرار کنم،ولی اگر میتونید حتما یه کمکی به این جور افراد بکنید،نه بخاطر ثوابش،بخاطر اینکه هموطنتون هستند

10. Top | #70
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      همه میگن واسه شیمی کتاب مسائل داشته باشید اما یکی نیس برنامه ریزیشو بگه . چجور باید اوردش جلو در کنار این همه مطالب پایه و دوازده و سایر دروس؟؟؟؟؟یعنی هر روز تعدادی تست از مسائل جدا از برنامه بزنیم؟؟؟؟من امتحان کردم چند روز بیشتر دووم نیوردم....کسی راه کاری داره؟
      آغوشم بااازه ،مثا دهن مردم .

11. Top | #71
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خب هیچی به خیر گذشت(غرب مازندران آخه ساریه یا شرق)،ولی نگفتید برای چی مگه ایشون چه فردی هستند؟
      عامممممم اون تاپیک بود.. چرا 1200*عبرت نامه*.. ی همچین چیزی بود اسمش..
      اقایون x و y و z رو اگه یادتون باشه..بسی بسیار شبیه x بود مشخصاتتون
      (نمیدونم غرب و شرقشو اخه)

12. Top | #72
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ItsAP نمایش پست ها
      همه میگن واسه شیمی کتاب مسائل داشته باشید اما یکی نیس برنامه ریزیشو بگه . چجور باید اوردش جلو در کنار این همه مطالب پایه و دوازده و سایر دروس؟؟؟؟؟یعنی هر روز تعدادی تست از مسائل جدا از برنامه بزنیم؟؟؟؟من امتحان کردم چند روز بیشتر دووم نیوردم....کسی راه کاری داره؟
      یه روز درمیون.. 20دیقه از تایم نهار.. ی هفته حفظیات شیمی.. هفته بعدش مسائل شیمی
      جمعه ها ی هفته درمیون.. 20 دیقه از تایم نهار.. ی هفته املا.. هفته بعد تاریخ ادبیات
      اون روزایی ک خالی میمونن.. 20دیقه از تایم نهار.. معنی واژگان فارسی، عربی، زبان(کلا سه روز در هفته میشه.. هرروزش رو ب یه درس بدین)

13. Top | #73
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      عامممممم اون تاپیک بود.. چرا 1200*عبرت نامه*.. ی همچین چیزی بود اسمش..
      اقایون x و y و z رو اگه یادتون باشه..بسی بسیار شبیه x بود مشخصاتتون
      (نمیدونم غرب و شرقشو اخه)
      الان انتظار دارید x و y و z رو متوجه بشم
      mi6 هم اینقدر رمزی حرف نمیزنن
      ولی تاپیک رو یادمه،اون موقع عکس پروفایلتون فرق داشتش

14. Top | #74
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      خب،پس چیش شمارو جلب کرده(منو که اون خط کشییاش)
      تو موبینی و من پیچش مو

15. Top | #75
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      تو موبینی و من پیچش مو
      داداش اینو عارفا به فلسفه بافا میگن،از شما بعید بودش

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 456 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن