خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

من تازه تصمیم به کنکوردادن گرفتم لطفا کمکم کنید و منابع کمک درسی خوب رومعرفی کنید

سلام من فارغ التحصیل تجربی هستم و الان تصمیم گرفتم که به صورت جدی شروع کنم برای کنکور۱۴۰۰بخونم کتابهای درسی روخریدم اما چون چند سال هست خبری از درسها ندارم نمیدونم کمک آموزشی چی بگیرم ومن الان میخوام شروع کنم لطفا کمکم کنید بهترین منابع رو بهم معرفی کنید

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asma73 نمایش پست ها
      سلام من فارغ التحصیل تجربی هستم و الان تصمیم گرفتم که به صورت جدی شروع کنم برای کنکور۱۴۰۰بخونم کتابهای درسی روخریدم اما چون چند سال هست خبری از درسها ندارم نمیدونم کمک آموزشی چی بگیرم ومن الان میخوام شروع کنم لطفا کمکم کنید بهترین منابع رو بهم معرفی کنید
      معرفی بهترین منابع کنکور یکبار برای همیشه

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مصاحبه رتبه برترای انحمن و بخون

4. Top | #4
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      باید دنبال منابع کم حجم باشه اونا که برای مهر بود مثلا الان 4جلدی خیلی سبز چطور تموم کنه؟
      ...

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mlt نمایش پست ها
      باید دنبال منابع کم حجم باشه اونا که برای مهر بود مثلا الان 4جلدی خیلی سبز چطور تموم کنه؟
      چهارجلدی خیلی سبز ۵۸۰۰ تست داره
      از الآن ۲۰۰ روز مونده کنکور
      اگه روزی ۳۰ تا بزنه تموم میکنه

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      الان۶ ماه و نیم مونده و میشه موفق شد ، به شرطی که منابع مفید باشن و الکی دور خودتون رو با هزار جور کتاب پر نکنین
      برای هر درس یه منبع کافیه همین یک کتاب رو دو سه بار کامل بخونید ،بردین. به همین دلیل پیشنهاد من کتاب های جامع هست . سراغ کتاب های پایه به پایه نرید چون تعدد و تلنبار شدن منابع خودش تو این برهه زمانی استرس زاست.
      ادبیات:کتاب های مبحثی نشر الگو
      دینی:کتاب درسی کاملا کفایت میکنه+ زیپ نشر الگو
      عربی:جامع خیلی سبز
      زبان: مبتکران جامع
      ....
      زیست:جامع خیلی سبز( همون ماز هست، درسنامه جدا گانه و وقت تلف کن ندارن و به نظرم کتاب بسیار عالی هست)
      شیمی: جامع خیلی سبز
      ریاضی و فیزیک: میکرو طبقه بندی( درسنامه های مفید مختصر و به درد بخور،تست های مهم مارک داره و در وقت صرفه جویی میشه)
      زمین شناسی: خیلی سبز

من با در نظر گرفتن وقت باقی مانده، استرس و... منابع رو گفتم
      موفق باشید
      ویرایش توسط Selfish : 26 آذر 1399 در ساعت 02:52

7. Top | #7
      کاربر برتر
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هزار و یک تاپیک هست برای راهنمایی به شما از اونا استفاده کنید و تاپیک های خیلی تکراری نزنید عزیز ممنون
      @Araz
      25 : 32 : 13 : 00

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام اینودیدم اماچون زمانم کم هست نمیخوام ریسک کنم میخوام باتوجه به زمان کمم کمکم کنید

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Selfish نمایش پست ها
      الان۶ ماه و نیم مونده و میشه موفق شد ، به شرطی که منابع مفید باشن و الکی دور خودتون رو با هزار جور کتاب پر نکنین
      برای هر درس یه منبع کافیه همین یک کتاب رو دو سه بار کامل بخونید ،بردین. به همین دلیل پیشنهاد من کتاب های جامع هست . سراغ کتاب های پایه به پایه نرید چون تعدد و تلنبار شدن منابع خودش تو این برهه زمانی استرس زاست.
      ....
      زیست:جامع خیلی سبز( همون ماز هست، درسنامه جدا گانه و وقت تلف کن ندارن و به نظرم کتاب بسیار عالی هست)
      ریاضی و فیزیک: میکرو طبقه بندی( درسنامه های مفید مختصر و به درد بخور،تست های مهم مارک داره و در وقت صرفه جویی میشه)

موفق باشید
      ممنون
      عمومیها رو مطمئنم میتونم اختصاصیها رو مشکل دارم بخصوص چندسال هست نخوندمشون این کتابها میتونن کمکم کنن که یاد بگیرم وتستشون هم خوب باشه؟

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hadis_farhadi_ نمایش پست ها
      هزار و یک تاپیک هست برای راهنمایی به شما از اونا استفاده کنید و تاپیک های خیلی تکراری نزنید عزیز ممنون
      @Araz
      عزیزم من اونها روهم دیدم اما نتونستم جواب سوالم روبگیرم چون شرایطشون بامن فرق داشت چه سطحشون چه زمانشون و...پس منابع مناسبشون هم فرق داشت وگرنه مزاحم دوستان نمیشدم

11. Top | #11
      کاربر برتر
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شما بگردین تاپیک هایی هست که هم سطح‌شما بودن یا هستن و دوستان اطلاعات دادن
      قطعا چیزای مفیدی پیدا میکنید
      25 : 32 : 13 : 00

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون
      عمومیها رو مطمئنم میتونم اختصاصیها رو مشکل دارم بخصوص چندسال هست نخوندمشون این کتابها میتونن کمکم کنن که یاد بگیرم وتستشون هم خوب باشه؟
      بله، مطمئن باشید.

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      زبان مبتکران شهاب اناری
      دینی بهمن ابادی سفیر خرد
      ادبیات موضوعی های خیلی سبز بهترن نسبت ب الگو چون پاسخنانه کاملتری داره
      عربی جانع خیلی سبز
      ریاضی جامع خیلی سبز
      فیزیک گاج میکرو طبقه بندی
      شیمی مبتکران از همه بهترههههه
      زیست جامع خیلی سبز

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام اینودیدم اماچون زمانم کم هست نمیخوام ریسک کنم میخوام باتوجه به زمان کمم کمکم کنید
      ببین به نظرم دو راه بیشتر نداری یک اینکه بخونی تراکتوری که میتونی و زمان هم کافیه برای یه فارغ التحصیل یا اینکه از درس دور بودی کلاس های انلاین رو ببینی و یدونه منبع ازمونی مثل موج آزمون یا فصل آزمون(ترجیحا فصل آزمون به خاطر حجم کمتر) داشت باشید تستهاش چند بار حل کنی بعد کلاس و جزوه دبیر چون تستهای فصل آزمون کمتره و میرسی و تدریس دبیر هم نیاز به درسنامه نداره نکات رو هم از جزوه میخونی ولیدر هر دو صورت باید زیاد وقت بزاری یعنی یه دانش اموز دوازدهمی روزی 7 ساعت وقت میزاره شما باید حداقل 12 ساعت وقت بزارید اگه رتبه خوبی میخوایید
      ویرایش توسط _Joseph_ : 26 آذر 1399 در ساعت 10:36

15. Top | #15
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      زیپ به تنهایی کافیه نیاز به کتاب درسی نداره
      نقل قول نوشته اصلی توسط Selfish نمایش پست ها
      ....

موفق باشید
      ...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن