خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mlt نمایش پست ها
      زیپ به تنهایی کافیه نیاز به کتاب درسی نداره
      کاملا درسته=))
      منتهی این که متن کتاب چند بار با کمک حافظه تصویری خونده بشه ماندگاریش خیلی بیشتر از زیپ "به تنهایی" هست .

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوستانی که گفتند زیست جامع خیلی سبز!
      برای یه فرد کنکوری صفر که 6 ماه وقت داره خیلی کتاب سنگینی به حساب میاد(تست هاش کمه ولی 60درصدشون ترکیبیه!)،بهتره چون شما تازه دارید شروع میکنید و صفر هستید میکرو نقره ای بخونید(سطحش پایینتره و راحتر باهاش کنار میاید)
      برای شیمی هم همون جامع خیلی سبز خوبه و چون حجمش کمه برای شما عالیه
      برای دینی راستش فرقی نمیکنه،هرجوری خودتون صلاح میدونید خواهر من،اگر فکر میکنید میرسید جامع خیلی سبز وگرنه زیپ نشرالگو(اگر روزی 30دقیقه وقت بزارید و یه خورده بنینه قوی داشته باشید،تا قبل عید هم جامع خیلی سبز رو راحت تموم میکنید
      مشکل سر ریاضی و فیزیک و عربیه(البته نمیدونم زبان شما در چه حدیه!)،اگر مشکل واقعا دارید و خودتون از پسش برنمیاید که کلاس(البته خود کلاس رفتن هم فاکتور هایی داره)ولی اگر میتونید که با درسنامه جلو برید(ببینیند واقع بینانه رفتار کنید،نه مغرور باشید بگید به کلاس احتیاج ندارم و نه کم اعتماد به نفس)خب کلاس میرید،وگرنه برای اونها هر کدوم یه منبعی تهیه کنید(راستش منبع های این سه تا درس خیلی شبیه هم هستند و باید خودتون ببینید با کدوم راحتترید(در این سه تا فقط حرف دلتون رو گوش کنید نه کسی دیگه!)
      اینم بگم اگر دل به کار بدید واقعا موفقیت در انتظارتونه(البته باید خیلی هوشمندانه رفتار کنید و منبع هایی که وقت تموم کردنشون رو ندارید نخرید!)

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      برای شیمی جلد درسنامه کتاب درسنامه های شیمی میکرو طلایی میتونه عالی باشه من خودم خیلی راضی بودم.برای تست هم میتونید از هر منبعی استفاده کنید.
      اگه توانایی خرید چند کتاب رو ندارید میتونید از کانال ها هم منابع رو پیدا کنید.
      آغوشم بااازه ،مثا دهن مردم .

4. Top | #19
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام.
      با توجه اینکه چند سال دور بودید از درس و تخصصیا رو خیلی وقته نخوندید (نمیدونم سطحنون چطوریاس)
      عرکاریم بکنید نمیرسونید همه ی مطالب رو عالی کار کنید،
      به نظرم به طور عاقلانه یه سری مباحث مهم و تست هیز رو جدا کنید طبق بودجه بندی که توی سایتا هست،اونارو کار کنید،
      علاوه بر این پیشنهادم اینه که متابای جانع کار کنید:
      ادبیات موضوعی گاج/دینی سفیرخرد/عربی جامع خیلی سبز/زبان جامع خیلی سبز/فیزیک میکرو نقره ای/شیمی پایه میکرو دوازدهم مبتکران
      این رو هم بدونید که وقتی از الان بخواید شروع کنید باید سختی های زیادی رو بکشید تا نتیجه مد نظرتون رو بگیرید.
      یه منبع رو انتخاب کن و اول از مباحث ساده و مهم کنکور شروع کن و بیشتر از یه منبع کار نکن(جدا از جمع بندی میگم)

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون ازهمتون ان شاءالله هم شماموفق بشید هم من

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن