خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

نحوه مرور دروس محاسباتی

...

ویرایش توسط rayden : 23 دی 1399 در ساعت 01:52

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rayden نمایش پست ها
      درود بر همگی وقتتون بخیر

من سوالی داشتم اونم اینکه شما چجوری مباحث مربوط به دروس محاسباتی مثل فیزیک و ریاضی و شیمی رو مرور می کنید؟مثلا در چه بازه ای بعد از مطالعه؟هرچند روز یک بار مثلا؟فقط با تست مرور می کنید یا خلاصه نویسی هم می کنید؟

خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید.

من روشم توی دروس حفظی اینه که هر موقع می خوام درس جدید رو بخونم اول درس های قبلی رو یه دور سریع می خونم بعد اگه تعداد مرور های یه درسی به سه الی چهاربار رسید خلاصه نویسی میکنم(البته خلاصه نویسی فقط برای عربی انجام میدم)ولی برای مرور دروس محاسباتی زیاد وارد نیستم و اغلب فراموش می کنم بعد از یه مدتی

خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید. : )
      دروسی مثل ریاضی یا فیزیک یا مسائل شیمی برای مرور فقط یه نگاه سریع به فرمول ها بندازین و سپس با تست مرور کنید . به خصوص تست های نشان دار اگر مسلط شدید تست جدید هم میتونید بزنید. مثلا با درسنامه ریاضی خوندن نمیتونید مرور کنید. (میتونید تست ها رو تیپ بندی هم بکنید که سریع با زدن مثلا ۳۰ درصد تستا کل فصل رو یکجا مرور کنید ) برای این دروس میتونید فرمول نامه خیلی خیلی مختصری بنویسید . تست در تمام دروس مهمه ولی در این دروس، خیلی خیلی مهمه

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من روش خلاصه نویسی رو تو این دوسال اخیر برای همه دروس امتحان کردم و به جرات میتونم بگم واسه تنها درسی که جواب داده و عالیم جواب داده درس شیمی بوده...من شیمی بخشای مفهومی آمیخته با مسائلو خلاصه نویسی میکنم و اگه یه نکته حفظی مهم هم ببینم کنارش مینویسم
      اگه خواستین بدونین چطورمنظورمه میتونم چندتا عکس بگیرم براتون بزارم
      درس ریاضیم نمیدونم مهروماهو نگاه کردین یا نه ولی خلاصه های آخر فصلش خیلی خیلی بدردم خورد قاعدتا خودتون نمیتونین به این منظمی خلاصه نویسی کنین پس اگه تونستین از خلاصه هاش استفاده کنین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن