خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 8 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 116
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

بیاین کانالای خوب تلگرامیو که کتاب یا فیلم برا کنکور میذارنو معرفی کنید

سلام
      خب اوضاع اقتصادی داغونه دگ ،خیلیا ب اجبار مجبورن ب جای خرید کتاب پی دی افای رایگانو دانلود کنن،
      بیاین اگه جاییو میشناسین معرفی کنید

چند ساعت بعد از شروع تاپیک:
      خب گویا جمع کثیری از دوستان موافق نیستن
      پس هیچی دگ
      خدافظ
      ویرایش توسط Zigzag : 25 آذر 1399 در ساعت 19:59

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام..
      من ب عنوان کسی ک پول همه چیو داده مشکل ندارم با این کارتون.. (ولی تو همین انجمن دیدم یکیو ک میگفت بابای من با کارگری کردن هزینه کلاسامو میده و من راضی نیستم)
      ولی وضعیت بد اقتصادی برای همه هست..

ب قول اقای کیاسالار(فک کنم توی جلسه 5یا6نوبان کنکور1400 - با ی جمله بندی دیگه..):
      پول شهریه کلاس فقط واسه من نیست.. باهاش حقوق ابدارچی رو هم میدن..

خلاصه ک خودتون وجدانتون رو قاضی کنین ببینین دلتون میاد حق اون ابدارچی طفلی رو هم بخورین یا ن=)
      اگه دلتون میاد ک هیچ، خوش ب حالتون با وجدانتون.. اگه نمیاد بسم الله.. برید خودتون منابع رو تهیه کنین حتی شده شریکی و با دوستاتون..

پ.ن. خیلیا میگن اگه کنکور رو دادیم و نتیجه گرفتیم بعد میریم کتابشونو میخریم و کلاسشون رو ثبت نام میکنیم تا هزینه اشون بهشون برگرده.. ب این فک کنین ک ممکنه ابدارچیه الان پول لازم داشته باشه.. الان بخواد دخترشو عروس کنه.. الان بخواد پسرشو دوماد کنه.. الان بخواد سیسمونی بخره برا نوه اش.. الان اجاره خونش عقب افتاده.. الان شرمنده زن و بچش میشه.. خدایی نکرده الان هزینه درمان بیماریشو نداره..
      همونقدری ک نوش دارو بعد از مرگ سهراب، سهراب رو زنده کرد، پولی ک شما میخواین بعدا بدین(ک اکثریت فراموش میکنن یا با دلایل فضایی میپیچوننش) میتونه مشکل "الان" اونا رو حل کنه=) زمان فاکتور خیلی مهمیه..
      پ.ن.2. اگه دارین فک میکنین ک با پول ی کتاب همچین فاجعه هایی ممکن نیست برای اون ابدارچی رخ بده.. باید بهتون اینو بگم ک پول فقط یه کتاب نیست.. جمعیت کثیری هستن ک دارن این حرکت رو میزنن و رایگان استفاده میکنن.. و لازمه ک یاداوری کنم قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود؟!

موفق باشین..
      یا حق=)

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Anni نمایش پست ها
      سلام..
      من ب عنوان کسی ک پول همه چیو داده مشکل ندارم با این کارتون.. (ولی تو همین انجمن دیدم یکیو ک میگفت بابای من با کارگری کردن هزینه کلاسامو میده و من راضی نیستم)
      ولی وضعیت بد اقتصادی برای همه هست..

ب قول اقای کیاسالار(فک کنم توی جلسه 5یا6نوبان کنکور1400 - با ی جمله بندی دیگه..):
      پول شهریه کلاس فقط واسه من نیست.. باهاش حقوق ابدارچی رو هم میدن..

خلاصه ک خودتون وجدانتون رو قاضی کنین ببینین دلتون میاد حق اون ابدارچی طفلی رو هم بخورین یا ن=)
      اگه دلتون میاد ک هیچ، خوش ب حالتون با وجدانتون.. اگه نمیاد بسم الله.. برید خودتون منابع رو تهیه کنین حتی شده شریکی و با دوستاتون..

پ.ن. خیلیا میگن اگه کنکور رو دادیم و نتیجه گرفتیم بعد میریم کتابشونو میخریم و کلاسشون رو ثبت نام میکنیم تا هزینه اشون بهشون برگرده.. ب این فک کنین ک ممکنه ابدارچیه الان پول لازم داشته باشه.. الان بخواد دخترشو عروس کنه.. الان بخواد پسرشو دوماد کنه.. الان بخواد سیسمونی بخره برا نوه اش.. الان اجاره خونش عقب افتاده.. الان شرمنده زن و بچش میشه.. خدایی نکرده الان هزینه درمان بیماریشو نداره..
      همونقدری ک نوش دارو بعد از مرگ سهراب، سهراب رو زنده کرد، پولی ک شما میخواین بعدا بدین(ک اکثریت فراموش میکنن یا با دلایل فضایی میپیچوننش) میتونه مشکل "الان" اونا رو حل کنه=) زمان فاکتور خیلی مهمیه..
      پ.ن.2. اگه دارین فک میکنین ک با پول ی کتاب همچین فاجعه هایی ممکن نیست برای اون ابدارچی رخ بده.. باید بهتون اینو بگم ک پول فقط یه کتاب نیست.. جمعیت کثیری هستن ک دارن این حرکت رو میزنن و رایگان استفاده میکنن.. و لازمه ک یاداوری کنم قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود؟!

موفق باشین..
      یا حق=)
      یه زمانی منم به همراه دو نفر دیگه همین حرفارو میزدیم،ولی تنها چیزی که نصیبم شد 15تا رای منفی بودش!

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      یه زمانی منم به همراه دو نفر دیگه همین حرفارو میزدیم،ولی تنها چیزی که نصیبم شد 15تا رای منفی بودش!
      ب نظرم تایید و تکذیب بقیه چندان مهم نیست..
      مهم بیان حقیقت هاست..
      حقیقت تلخه، میدونم.. ولی نمیشه ی عمر با دروغ و گول زدن خودمون زندگی کرد..

مردم اینجورین ک از ی طرف فقط از کارخونه های خارجی خرید میکنن(اجناس وارداتی).. از ی طرف دیگه میان میگن چرا بابام(یا همسرم، داداشم، خودم، یا کلا هرکی) در اثر تعدیل نیرو از کارخونه اخراج شده و چ وضعشه..
      اگه خودمون سر همدیگه رو اینجوری کلاه نذاریم وضعیت این نمیشه..

میان میگن فلان مسئول این کرد بهمان مسئول اون کرد جامعه خراب شد.. خب تو ب عنوان ی فرد معممولی برا جامعه ات چیکار کردی؟ مگه غیر از اینه ک اون مسئول هم از بین خود مردم بوده؟ دِ اگه خود مردم خوب بودن و خودشونو اصلاح میکردن ک اون مسئوله همچین چیزایی رو یاد نمیگرفت اصن=) *کلی گفتم این بند رو.. تیکه و اینا نیستش..

وقتی من از این سن بخوام قواین رو دور بزنم و حتی قانون منع کپی رایت ب این سادگی رو رعایت نکنم.. چن وقت دیگه اگه ب ی مسئولیتی برسم.. چجوری میشه توقع داشت ازم ک اختلاسگر نشم؟ =)

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zigzag نمایش پست ها
      سلام
      خب اوضاع اقتصادی داغونه دگ ،خیلیا ب اجبار مجبورن ب جای خرید کتاب پی دی افای رایگانو دانلود کنن،
      بیاین اگه جاییو میشناسین معرفی کنید
      من کانال کتاب کتابیکو
      رو میشناسم که خیلی خوبه
      شمام اگه کانالی میشناسین که فیلم بداره یا کتاب رایگان میتونین معرفی کنید

خواهر سلام . ببینید من تا یه مدت کوتاهی اینکار رو میکردم . میکرو طلایی شیمی رو پیدا کرده بودم . سوالات سراسری شیمیش رو میزدم .

تا اینکه به ذهنم اومد که خوبه حالا سال بعد دانشجو شدم یه کار پیدا کنم ! چه کاری هم بهتر از دبیری ( موضوعش طولانیه ولی این پتانسیل وجود داره که تو دبیرستان خصوصی که خوندم دبیر شم اگه رشته ای خوب بیارم ) یا حداقل یه کانال باز کنم و ازمون های قلم رو تحلیل کنم و در کنارش تبلیغات کنم تو کانالم و درامد کوچیکی درست کنم .

ولی یه چیز نگرانم میکرد . اینکه بعد یه مدت که شناخته تر شدم . خب پتانسیل این ایجاد میشه که بهم اعتماد کنن و من توانایی حداقل تدریس خوب و ایجاد پکیج پیدا میکنم و به قول خودمانی دولپ بیزینس و....

اینجا یه چیز نگرانم میکرد اینکه فیلم هام پخش شه . یا جزوه ای که اگر هم تالیف نکردم و فقط نشستم از کنکور ها پیدا کردم و مطابقت دادم با مبحث تدریسی و وقتم رو هدر دادم ( جوونیم) . توسط اینطور کانالا پخش شه !
      خیلی ساده و سهل به نظر میرسه ولی اینکار تحرک یه نفر رو میگیره . دیگه انگیزه ای نمیمونه! خود همچین کانالا یکیش یه اسکرین شات گذاشته بود که مولف یکی از کتب گاج ( اسم نمیبرم) اومده بود پیوی ادمین کانال التماس میکرد که خواهش میکنم من تازه ازدواج کردم . هزینه زیادی روی دوشمه و این کتاب تنها راه امرار معاش منه . ( انتظاری هم نیست یک جوان 23 ساله در این وضع از چه جایی درامد میتونه داشته باشه تو این مملکت!) . فرض کنین ، یه مولف اومده از اون چیزی که حقشه التماس میکنه التماس میکنه که بزارین زحمتی که کشیدم بار و ثمرش رو بده ! ( عین قدیم که کشاورز التماس میکرد که داروغه بزاره از زحمت کشاورزی که خودش کرده هزینه شکم بچه هاش رو دربیاره)
      هر انسانی میتونه از این مثال بفهمه که سد راه این طور مسائل شدن ظلمه ! ظلمی تا به اندازه بیکار شدن یکی ! افسردگی و حتی فروپاشی یک خانواده و ارزو های دو زوج جوان !!! .

حتما فکر میکنین که الان به خاطر حال خودم میگم ولی نه ! نگاهی به دور اطرافتون بندازین مملکت ما با اون همه کلان کلان ابراز فرهنگ و فهمیدگی که عوام و مردم میکنن تو اوج بی فرهنگی و زیر اب زنی موج میزنه ! کافیه زمانی که خودمون رو میزدیم به کوچه علی چپ ! کافیه
      تا کی قراره این طور بحثا ادامه داشته باشه ؟ از قدیم گفتن تخم مرغ دزد شتر مرغ میدزده فردا .

موضوع فقط چند صفحه کاغذه الان! ولی ذهن من و تو به دنبال خطی هستش که راحت باشه . و چه کار راحت تر از اینکه مفت پی دی اف رو باز کنی بزاری جلوت ! بسه کارایی که شاید شاید فردا طوری تربیتمون کنه که مثل بعضا انسان های الان حتی به منابع مملکت که هیچ به ناموث و ارزش این مملکت رحم نکنیم و دزدکی صادرشون کنیم تا به پول برسیم ! پولی که مثل یه پی دی اف کتاب راحت به دست میاد .

موفق باشید .
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ویرایش توسط Mohamad_R : 25 آذر 1399 در ساعت 19:14

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ب نظرم تایید و تکذیب بقیه چندان مهم نیست..
      مهم بیان حقیقت هاست..
      حقیقت تلخه، میدونم.. ولی نمیشه ی عمر با دروغ و گول زدن خودمون زندگی کرد..

مردم اینجورین ک از ی طرف فقط از کارخونه های خارجی خرید میکنن(اجناس وارداتی).. از ی طرف دیگه میان میگن چرا بابام(یا همسرم، داداشم، خودم، یا کلا هرکی) در اثر تعدیل نیرو از کارخونه اخراج شده و چ وضعشه..
      اگه خودمون سر همدیگه رو اینجوری کلاه نذاریم وضعیت این نمیشه..

میان میگن فلان مسئول این کرد بهمان مسئول اون کرد جامعه خراب شد.. خب تو ب عنوان ی فرد معممولی برا جامعه ات چیکار کردی؟ مگه غیر از اینه ک اون مسئول هم از بین خود مردم بوده؟ دِ اگه خود مردم خوب بودن و خودشونو اصلاح میکردن ک اون مسئوله همچین چیزایی رو یاد نمیگرفت اصن=) *کلی گفتم این بند رو.. تیکه و اینا نیستش..

وقتی من از این سن بخوام قواین رو دور بزنم و حتی قانون منع کپی رایت ب این سادگی رو رعایت نکنم.. چن وقت دیگه اگه ب ی مسئولیتی برسم.. چجوری میشه توقع داشت ازم ک اختلاسگر نشم؟ =)
      یا ابولفضل،هیچ موقع یه نفر در این حد همسوفکری خودم ندیده بودم(عین جملاتی که میگفتم شما الان بازگو کردید)
      شما هفته قبل نبودید ببینید چه بحث هایی شدش،از کلاس آنلاین و کتاب شیمی بگیرید تا حلال و حرام و حتی از همه باحال تر و بیشتر آیا خدا وجود داره اصلا یا نه(البته سر وجود خدا یا نه توافق کردیم که نداره برای بعضی ها!)

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      یا ابولفضل،هیچ موقع یه نفر در این حد همسوفکری خودم ندیده بودم(عین جملاتی که میگفتم شما الان بازگو کردید)
      شما هفته قبل نبودید ببینید چه بحث هایی شدش،از کلاس آنلاین و کتاب شیمی بگیرید تا حلال و حرام و حتی از همه باحال تر و بیشتر آیا خدا وجود داره اصلا یا نه(البته سر وجود خدا یا نه توافق کردیم که نداره برای بعضی ها!)
      واقعا؟ منم هنوز تا این لحظه ندیدم.. شما تایپ شخصیتیتون چیه؟
      من هرکی رو با هر اعتقادی درک کنم.. آتئیست ها رو نمیتونم درک کنم.. حتی طبیعت گرایی و ماده گرایی و شیطان پرستی و غیره هم قابل درکه برام(یا اونا ک میگن با بیگ بنگ بوجود اومدیم.. ب هرحال بیگ بنگ براشون نقش خدا رو بازی میکنه..) ولی آتئیستا فک میکنن از کجا اومدن؟ کی یا چی درستشون کرده؟ وات د ل اصن؟

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من هرکی رو با هر اعتقادی درک کنم.. آتئیست ها رو نمیتونم درک کنم.. حتی طبیعت گرایی و ماده گرایی و شیطان پرستی و غیره هم قابل درکه برام(یا اونا ک میگن با بیگ بنگ بوجود اومدیم.. ب هرحال بیگ بنگ براشون نقش خدا رو بازی میکنه..) ولی آتئیستا فک میکنن از کجا اومدن؟ کی یا چی درستشون کرده؟ وات د ل اصن؟
      نه ایشون گئونیست هستند(گرایش طراحی هوشمند)
      والا تیپ شخصیتی خاصی ندارم(من جز هر کدوم باشم،کلاس اون تیپ میادش پایین)

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نه ایشون گئونیست هستند(گرایش طراحی هوشمند)
      والا تیپ شخصیتی خاصی ندارم(من جز هر کدوم باشم،کلاس اون تیپ میادش پایین)
      این یکی جدید بود ناموسا..
      جدی جالب شد برام تایپ شخصیتیتون

⏳ تستِ فارسی mbti:https://www.16personalities.com/fa/آزمون-شخصیت
      اینو اگه میشه انجامش بدین

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ای اهل معرفت وبینش و اندیشه وبصیرت به هوش باشید وقضیه رو از یک جانب ننگرید تا اهل دوزخ مباشید اولا همین موسسات مشخصا حرف اخر من تمامی پکیج عمومی شونو خریدم اما دریغ از اینکه مشاور بهم نگفت ک اقا میلاد عربی ما قرار دو هفته بعد اپدیتش بیاد که مناسب 1400 ومن ضبط قدیمو خریدم و رفت تو پاچم الان ایا حق من نیست که برم ضبط جدید رو دان کنم یا ثانیا این موسسات انلاین چرا بعد اتمام کنکور پنل شرکت کننده هاشونو حذفیدن بلکه یک نفر پشت کنکوری وباباش ابدارچیه وتوانایی نداره دوباره بخره و اصلا ما بایت تون کلاس پولشو دادیم حذف کانت چه صیغه ای خطاب به دوست ابدارچی دوست وثالثا من خودم تو یکی از همین کانالا بودم دیدم پیام تشکر افرادی گذاشته بود که ارش تشکر میکردن خب الان یک نفر هزینشو نداره کتابم بخره وکی خوشش میاد چشاش کور بشه از وپی دی اف درس بخونه همه کتاب رو دوست لطفا ایناروهم لحاظ کنید هرچند توجیه زشتی دانلود کردن مفتی اونایی که مثل رفیق خودم باباش ساختمان ملیاردی میسازه اما کپی میبینه نیست
      ویرایش توسط میلاد زد : 25 آذر 1399 در ساعت 19:34

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      این یکی جدید بود ناموسا..
      جدی جالب شد برام تایپ شخصیتیتون

⏳ تستِ فارسی mbti:https://www.16personalities.com/fa/آزمون-شخصیت
      اینو اگه میشه انجامش بدین
      برای من زده تدارکاتچی!حالا این چی هست؟

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای من زده تدارکاتچی!حالا این چی هست؟
      برا منم همینو زد :/

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alikng نمایش پست ها

برا منم همینو زد :/
      سلام همرزم!
      (اگه گفتی همرزم رو چه کشوری میگفتند؟)

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آتئیسم قرار نیست چگونگی شروع جهان رو تعریف کنه، آتئیست اصطلاحیست برای افرادی که فاقد اعتقاد به وجود خدا هستند( که اکثریت بیگ بنگ رو قبول دارند نمی‌دونم چرا شما این دو تا رو جدا کردین از هم)
      ویرایش توسط PAYDAR0 : 25 آذر 1399 در ساعت 19:49

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام همرزم!
      (اگه گفتی همرزم رو چه کشوری میگفتند؟)
      سوالای سخت نپرس

صفحه 1 از 8 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن