خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 78
    نمایش نتایج: از 106 به 116 از 116
    1. Top | #106
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

من

والا منم سر درنمیارم چجوری پرفسور هاوکینگ بعد از مرگش با کانال D ترکیه مصاحبه کرده و تو اون عمر 70 و چند ساله ش که زحمت کشید خدا رو نقض کنه در عرض چند دقیقه نه تنها خدا رو باور کرده بلکه پارا فراتر گذاشته و مسلمان شده و گفته که نظرش با قران 1400 سال پیش منطبقه والا من و شما که هیچ خود پرفسور هاوکینگ هم فک کنم سر درنیاره از این قضیه راستی وسال شیمی رو متوجه شدی؟
      4.png

2. Top | #107
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      من چون خانم هستید هیچی نمیگم،ولی احترام خودتونو نگه دارید،وگرنه دفعه بعدی جور دیگه ای پاسختون رو میدم
      چرا چون خانوم هستم ضعیفه به حساب میام از نظر شما
      ها فهمیدم بالاخره شما جنس اولید من جنس دوم
      نمیخواید دهن به دهن بشید

با کیا شدیم ۸۰ میلیون

3. Top | #108
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Eli.. نمایش پست ها
      خیلی بحث رو هم زدین.بچه ها ما نمی تونیم خودمونو جای اونی قرار بدیم که واقعا توانایی خرید کتاب نداره.یعنی اون چیکار کنه!؟ دست بیاره روی دست و بد بختی خودشو ببینه!؟ یا اونی که پدر نداره و مادرش سرپرست خانواده اس!! خواهش میکنم با دل های پاکتون به قضیه نگاه نکنین!! این یه بازی کثیفه !! به نظر شما ظلم نیست یه کتاب ۲۰۰هزار تومن!! ظلم نیست اومدن هر درس رو دو جلد کردن!؟ الله اعلم.مطمئن باشید کسی که پول داره میخره و چشای خودشو با پی دی اف نابود نمیکنه!!
      خیلی بات موافقم ...
      منم دوس داشتم استفاده کنم ولی دلم واسه چشام سوخت ...
      بقیه درک نمیکنن اونایی که وضع مالی خوبی ندارن
      ادم تا مجبور نشه کارش ب پی دی اف نمیرسه ...
      نه مرا حسرت به رگ ها می دوانید آرزویی خوش/نه خیال رفته ها میداد آزارم ...

4. Top | #109
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      والا منم سر درنمیارم چجوری پرفسور هاوکینگ بعد از مرگش با کانال D ترکیه مصاحبه کرده و تو اون عمر 70 و چند ساله ش که زحمت کشید خدا رو نقض کنه در عرض چند دقیقه نه تنها خدا رو باور کرده بلکه پارا فراتر گذاشته و مسلمان شده و گفته که نظرش با قران 1400 سال پیش منطبقه والا من و شما که هیچ خود پرفسور هاوکینگ هم فک کنم سر درنیاره از این قضیه راستی وسال شیمی رو متوجه شدی؟برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 4.PNG
مشاهده: 203
حجم: 27.4 کیلو بایت
      هاوکینگ اگه اتئیست بودنشو رد کنه ....بجاش میگه من خدام... اصلن خنده داره بگی طرف دگرگون شده و ...خدا یارو رو میشناخت و فلجش کرد این اگه سالم بود یه با خدا نمیذاشت رو زمین
      آغوشم بااازه ،مثا دهن مردم .

5. Top | #110
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ItsAP نمایش پست ها
      هاوکینگ اگه اتئیست بودنشو رد کنه ....بجاش میگه من خدام... اصلن خنده داره بگی طرف دگرگون شده و ...خدا یارو رو میشناخت و فلجش کرد این اگه سالم بود یه با خدا نمیذاشت رو زمین
      خدا فلجش کرد؟؟؟ شما حرف خنده دار تری زدید که

6. Top | #111
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آقاااااا : ))))
      طرف چن تا کانال خواس
      بحث به کجااااا کشید
      حقا که ایرانی هستیم : D
      راستی من تیپ شخصیتم فرمانده هس
      ندیده بودم تا حالا مث خودمو ولی اینجا دو نفر پیدا شد
      چه باحاااال ^_^
      نه مرا حسرت به رگ ها می دوانید آرزویی خوش/نه خیال رفته ها میداد آزارم ...

7. Top | #112
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نظر یه INTP بعد خوندن این تاپیک جذاب خود شاخ پنداری های دوستان :
      زمانی امکان پیشرفت برای یک فرد/جامعه حاصل میشه که تحمل عقاید دیگران رو داشته باشیم ،هرچند مضحــــــک !
      ایرانی ها در طول تاریخ استـــاد مقدس سازی از همه چیز هستند (کاش میتونستم جمله برتراند راسلو بذارم اینجا ) و بسیار بسیار تنبل در فکر کردن
      بعضیا هستن کلا از فکر کردن فرار میکنن ، برای بعضی "وحی" بالاتر از خرد قرار میگیره و برای بعضی "خرد" بالاتر از "وحی"
      شما جزو کدوم دسته اید؟؟
      و در آخر برای استارتر عمیقا ارزوی موفقیت میکنم و حتما مجبور به گذاشتن تاپیک شده ، به اندازه کافی دوستان اه اه کردن
      من فقط یه چنل میشناسم که تا جایی که یادمه بقیه کانالا از اسکن های اینحا استفاده میکردن @kotob_konkor
      به امید روزایی که از شر انسان های خود شاخ پندار رهایی یابیم
      آمین

8. Top | #113
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کاری به این بحثا ندارم ولی کپی شدن فیلماشون خیلی وقتا به نفعشون شد
      کی فلاح میشناخت قبل از اینکه تدریس نظام قدیمش کل تلگرام پخش شده بود؟ همه دیدن چقدر عالی درس میده همین الانش کلاساش هی بیشتر و شلوغ تر شده به خاطر معروف شدن تازه ازمون هم داره برگزار میکنه
      تو زیست همه هاشمی و عمارلو میشناختن کی اخه حنیف عظیمی میشناخت؟ کپی فیلماش پخش شد همه دیدن چقدر کارش درسته امسال فقط بالای ۵ هزار نفر فقط تاملند کلاسش ثبت نام کردن چت نمیشه فرستاد تو کلاسش ازبس شلوغه سروراشون سوخته با دو تا سرور لایو میرن کلاسشو وصل میشن به اپارات بجز سرور تاملند
      خب کپی پخش نمیشد اینقدر معروف میشد؟ نه هیچوقت
      همیشه گفتم اگه پولشو داری ثبت نام کن مثل خودم ( بچه پولدار نیستم ولی پوله کلاسو دارم) اگرم نداری اول بچسب درسنامه اگه نشد دانلود کن بره اینقدرم ذهنتونو درگیر نکنین ساله کنکور
      اون ابدارچی هم حقوق ثابت داره سر کلاس فلان معلم چه ۵۰ نفر چه ۵۰۰۰۰ نفر ثبت نام کنن فرقی به حالش نمیکنه بیخودی احساسی نکنین جوو
      بچسبین به درس پاییز تموم شد چشم رو هم بزاری عیده

9. Top | #114
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      اووووف عجب بزن بزنیه.من برم پاپ کورن بیارم

10. Top | #115
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Anni نمایش پست ها
      سلام..
      من ب عنوان کسی ک پول همه چیو داده مشکل ندارم با این کارتون.. (ولی تو همین انجمن دیدم یکیو ک میگفت بابای من با کارگری کردن هزینه کلاسامو میده و من راضی نیستم)
      ولی وضعیت بد اقتصادی برای همه هست..

ب قول اقای کیاسالار(فک کنم توی جلسه 5یا6نوبان کنکور1400 - با ی جمله بندی دیگه..):
      پول شهریه کلاس فقط واسه من نیست.. باهاش حقوق ابدارچی رو هم میدن..

خلاصه ک خودتون وجدانتون رو قاضی کنین ببینین دلتون میاد حق اون ابدارچی طفلی رو هم بخورین یا ن=)
      اگه دلتون میاد ک هیچ، خوش ب حالتون با وجدانتون.. اگه نمیاد بسم الله.. برید خودتون منابع رو تهیه کنین حتی شده شریکی و با دوستاتون..

پ.ن. خیلیا میگن اگه کنکور رو دادیم و نتیجه گرفتیم بعد میریم کتابشونو میخریم و کلاسشون رو ثبت نام میکنیم تا هزینه اشون بهشون برگرده.. ب این فک کنین ک ممکنه ابدارچیه الان پول لازم داشته باشه.. الان بخواد دخترشو عروس کنه.. الان بخواد پسرشو دوماد کنه.. الان بخواد سیسمونی بخره برا نوه اش.. الان اجاره خونش عقب افتاده.. الان شرمنده زن و بچش میشه.. خدایی نکرده الان هزینه درمان بیماریشو نداره..
      همونقدری ک نوش دارو بعد از مرگ سهراب، سهراب رو زنده کرد، پولی ک شما میخواین بعدا بدین(ک اکثریت فراموش میکنن یا با دلایل فضایی میپیچوننش) میتونه مشکل "الان" اونا رو حل کنه=) زمان فاکتور خیلی مهمیه..
      پ.ن.2. اگه دارین فک میکنین ک با پول ی کتاب همچین فاجعه هایی ممکن نیست برای اون ابدارچی رخ بده.. باید بهتون اینو بگم ک پول فقط یه کتاب نیست.. جمعیت کثیری هستن ک دارن این حرکت رو میزنن و رایگان استفاده میکنن.. و لازمه ک یاداوری کنم قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود؟!

موفق باشین..
      یا حق=)
      من اصن باخوندن پی دی اف موافق نیستم چون چشوداغون میکنه واینکه حق الناس،نویسنده،انتشارات..هم ه همه

ولی شمادقت کردی قیمت کتاب پنج برابرشدهه مه جنگه..واینکه ین انتشارات اینقدردرامددارند که پول آبدارچی وبقیه
      براشون شوخیه..

پول سع تا کتاب الان حقوق یع ماهه یه کارگرههه...شمارااضی یه دانش آموز خپاهروبرادرش گرسته باشند بعدکتابی که پارسال پنجاه تومن بودالان۱۳۵تومن بخرهه؟؟؟

من درکل موافق پی دی اف نیستم ولی دوطرفه قضاوت کنیم

درمورد فیلمام اکثرا آفلاین میبینیم ازبس که کلاساحاشیه میرن دبیرا
      یک متجردمتجددمتحجرافسرده افسون زده انسان نمادربلادرویا/وحش/نجم

11. Top | #116
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اول اینکه با پیشرفت تکنولوژی ارتباطی، جهان به سمت رایگان شدن آموزش پیش میره و چیزی نیست که بشه جلوش رو گرفت و یکی از ثمرات همین رایگان شدن آموزش های مختلف، در دسترس قرار گرفتن علوم مختلف در اختیار قشرهای مختلف جامعه هست و باعث شده مردم به سمت آگاه شدن بیشتر پیش برن و به تبع اون سوالات بیشتری هم در ذهنشون شکل میگیره و باعث میشه از جهالتی که به سبب پیروی از عقاید عامه پسند شکل میگیره فاصله بگیرن. جهالتی که دائما در جوامع از طرق مختلف شکل میگیره و توسعه پیدا میکنه و ازش پولسازی میشه.
      کسی هم که دغدغه آموزش داره دنبال این نیست 3 ماه بشینه مطالب کتب مرجع رو جمع کنه یک کتاب درست کنه و تا آخر عمر از اون تلاش 3 ماهه کسب روزی کنه.
      خیلی مسخره هست تمام این افرادی که برای کنکور کتاب مینویسن یا حتی خود کتاب درسی صرفا ترجمه ای از منابع خارجی هست و خودشون بدون اجازه از نویسندگان خارجی اقدام به استفاده از مطالب این کتاب ها میکنن و حتی در همین کار ساده انتقال مطلب از کتاب دیگه به کتاب خودشون هم ناموفق عمل میکنن و کتاب دارای مشکلات متعددی هست. بعد توقع دارن هیچ کس بدون اجازه اونها از محصول در ابتدا دزیده شدشون استفاده نکنه.
      از طرفی همینکه یکسری معلم نما وارد چرخه پولسازی یک شبه از یک نظام آموزشی ناسالم میشن مشخص هست دغدغه آموزش ندارن و مثل دزدی هستن که رفتن محصولات باغ کس دیگه ای رو چیدن و گذاشتن تو مغازشون و میخوان ازش به بهترین شکل پولسازی کنن. حالا یکسری رفتن درهای این مغازه رو باز کردن تا بقیه به این جنس دزدی دسترسی داشته باشن.
      اینها دغدغه محافظت از جنس دزدیده شده خودشونو دارن و میخوان با استفاده از فریب و کشوندن پای وجدان با کمترین تلاش جیب خودشونو پر پول کنن.

خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان
      ویرایش توسط sina_u : 26 آذر 1399 در ساعت 11:54

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 78

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن