خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 116
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد زد نمایش پست ها
      ممد پوکر شما پشت کنکوری هستی
      الان این ممد پوکر یعنی چی؟
      بله من پشت کنکوری ام

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zigzag نمایش پست ها
      سلام
      خب اوضاع اقتصادی داغونه دگ ،خیلیا ب اجبار مجبورن ب جای خرید کتاب پی دی افای رایگانو دانلود کنن،
      بیاین اگه جاییو میشناسین معرفی کنید

چند ساعت بعد از شروع تاپیک:
      خب گویا جمع کثیری از دوستان موافق نیستن
      پس هیچی دگ
      خدافظ
      سلام
      cipbooks
      kotob-konkorr
      books4konk
      book-land
      book-stop
      BankClasskonkor
      ویرایش توسط ha.hg : 25 آذر 1399 در ساعت 20:35

3. Top | #33
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها

سلام
      cipbooks
      kotob-konkorr
      books4konk
      BankClasskonkor
      حجت را بر بنده تمام کردید(لااقل وایمیستادید ببینیم نتیجه بحثا چی میشد)

4. Top | #34
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط anni نمایش پست ها
      از اونجایی ک ممکنه از عهده اش برنیامو دوست ندارم مسئولیت چیزی رو قبول کنم ک حتی 1% احتمال شکست داره.. ن.. دوستش ندارم..

بازی نمیکنم ک بخوام غیرقانونی بریزم..

اهنگ گوش نمیدم.. فقط پادکستای علیرضا اریانفر رو گوش میدم ک اونم خودش میذاره تو کانالش(باید بگم انقد گشتم تا کانال اصلیشو پیدا کردم.. ن فن هاش رو)
      ویندوز رو پول میدیم برامون میریزن.. اونا باید بخرن چون پولشو گرفتن.. اونی ک ویندوز رو میخواد بریزه چ ده تومن بگیره و از یه سی دی برا همه بریزه چ صد تومن بگیره برا هر سیستم ویندوز جدید خریداری کنه.. اونی ک ویندوز لازم داره میده پول رو
      بقیه اعضای خونواده تو همه خونواده ها خرج دارن(مثل اون دختری ک میگفت بابام با کارگری پول کلاسامو درمیاره.. یا یکی از دوستام ک از شونزده سالگی میره سرکار جای تحصیل چون پنج تا بچن و باباشم راننده کامیونه و درامدش زیاد نیست..).. ولی بازم میگم.. من مشکلی با کارتون ندارم.. اما اینکه هزار نفر دیگه از بین کسایی ک پول رو کامل دادن هم مشکل نداشته باشن بازم قشنگ نمیکنه این کار رو..
      *انقدر طرفدار خرید کتابم، ک بین دوستام تا این لحظه هروقت کسی کتابی رو نداشته بهش دادم.. حالا اگه خودمم میخواستم کتابه رو مهم نبود.. ب عنوان هدیه میرفتم میخریدم یکی دیگه براش(پارسال واقعا این اتفاق افتاد برا کتاب تست فارسی)..
      یا امسال(و حتی پارسال دم کنکور) ک نتونستم با چن تا از کتابام ارتاط برقرار کنم اگه کسی میخواست اون کتابو میدادم واسه خودش(الانم فقط درسنامه دینی میکروطلایی و ارایه هامون سبطی مونده از بینشون)
      کلا معتقدم حداقل باید ی بار هزینه کتاب پرداخت شه..
      الانم ک الی ما شاء الله کتابخونه ها دارن کتاب تستای نظام جدید رو.. میتونین قرض بگیرین ازشون..
      من حتماً حالا منظورم با شما نبود که انقدر سریع موضع گیری کردید . ضمناً ویندوز رو چه بدید بریزن چه دانلود کنید فرقی نداره چون بخاطر تحریم ها نسخه اورجینالش به سختی گیر میاد با قیمتی گزاف اصلا بحثم ویندوز نبود . من الان شیمی بهمن بازرگان رو دهم و یازدهمش به صورت pdf میخونم اون هم چاپ پارسال چون قیمتش خیلی گرونه و من چون پولم نمیرسه نمیتونم دست روی دست بذارم و منتظر باشم یکی بیاد تعیین کنه که این کار اشکال داره یا نه به جز شیمی بازرگان چندین کتاب دیگه رو هم به صورت pdf دارم میخونم خداییش میگی اونایی که این کتاب رو خریدن راضی نیستن باورت میشه ۹۰ درصدشون که کتاب رو خریدن گذاشتن تو کتابخانه ورق هم نزدن؟؟؟؟؟؟؟؟

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      البته استثنائ هم دارند،مثل فیلسوف آلمانی نیچه یا و کیم جونگ ایل(رهبر کره شمالی که میگفت خدا منم) یا هیروهیتو امپراطور سابق ژاپن!
      ربطی این نداره، نیچه در زمان حیاتش نظریه بیگ بنگ مطرح نشده بود اصلا، اگه همچنین نظریه ای رو میدونست به احتمال زیاد دنبال می‌کرد

نقل قول نوشته اصلی توسط Anni نمایش پست ها
      چون اونایی ک من دیدم هیچکدوم بیگ بنگ رو هم قبول نداشتن.. و میگفتن قبل بیگ بنگ هم چیزایی بوده ک چون بیگ بنگ شده ماها نمیدونیم چین و عملا بیگ بنگ هم خداشون نبوده حتی..
      اگه استیون هاوکینگ رو به عنوان یک آتئیست استاندارد در نظر بگیریم میگه که سوال " قبل بیگ بنگ چه اتفاقی افتاده؟ " غلطه چون مفهوم زمان از بیگ بنگ شروع میشه.

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد زد نمایش پست ها
      شکایت چیه بنده خدا البته من منکر تدریش خوبشون نیستم ولی مشاوراشون خیلی دغل کاران و منظورم تدریس عربی که برا من ظبط 97 فرستادن درحالی که ضبط جدید 98 است و در اخر من قصد جسارت یا توهین مداشتم صرفا سخنانم جنبه اگاه سازی داشت دوست عزیز
      ن.. منظورم دادگاه اینا نبود.. مثلا برین بهشون بگین اینجوری شده و اینا(البته فک کنم بدونن خودشون)
      توهین و جسارت چیه اخه.. هرکسی مختاره برا بیان عقاید و نظریاتش

نقل قول نوشته اصلی توسط Eli.. نمایش پست ها
      خیلی بحث رو هم زدین.بچه ها ما نمی تونیم خودمونو جای اونی قرار بدیم که واقعا توانایی خرید کتاب نداره.یعنی اون چیکار کنه!؟ دست بیاره روی دست و بد بختی خودشو ببینه!؟ یا اونی که پدر نداره و مادرش سرپرست خانواده اس!! خواهش میکنم با دل های پاکتون به قضیه نگاه نکنین!! این یه بازی کثیفه !! به نظر شما ظلم نیست یه کتاب ۲۰۰هزار تومن!! ظلم نیست اومدن هر درس رو دو جلد کردن!؟ الله اعلم.مطمئن باشید کسی که پول داره میخره و چشای خودشو با پی دی اف نابود نمیکنه!!
      میشناسم کسی ک پول داره و پول نمیده برا کتاب..
      کم ندیدم کسایی ک واقعا پول نداشتن.. ولی همه اینا دوستاشون حمایتشون میکردن.. اصل دوستی واسه همینه ک تو سختیا حمایت شی، بقیش بدرد نمیخوره.. یا هم اصلا اصلا اصلا دغدغه کنکور نداشتن..
      میشناسم کسیو ک با 18سال سن سرپرست خونواده اس.. درحالی ک داداشش 31سالشه و از این خرجی میگیره..(ب مولا میتونه خرج اون غول بیابونی رو نده ولی میده..)
      دوجلدیایی ک پاسخنامشون جداست.. پی دی اف پاسخنامه ب صورت رایگان تو سایت خود انتشاراتی هست..

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      الان این ممد پوکر یعنی چی؟
      بله من پشت کنکوری ام
      اون لقب من به تو ثانیا 81 پشت کنکوری ندیم برام جالب اومد همه 81 ها 1400 اولین کنکورشون پ.ن اطلاعات عمومیخوبی داری انشالله قسمت شه حضوری ببنیمت کلی بحث کنیم من اینجا حوصله تایپم نمیاد

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط PAYDAR0 نمایش پست ها
      ربطی این نداره، نیچه در زمان حیاتش نظریه بیگ بنگ مطرح نشده بود اصلا، اگه همچنین نظریه ای رو میدونست به احتمال زیاد دنبال می‌کرد

اگه استیون هاوکینگ رو به عنوان یک آتئیست استاندارد در نظر بگیریم میگه که سوال " قبل بیگ بنگ چه اتفاقی افتاده؟ " غلطه چون مفهوم زمان از بیگ بنگ شروع میشه.
      کی گفته هاوکینگ آتئیست بوده شما دارید این حرفارو میزنید؟!
      یه نفر میگه ایشون آتئیسته،بعد همه میگن آره!!
      خب اینجوری هم باشه همه میگن کوروش هم زرتشت نبوده،پس آتشکده آمل چیه این وسط؟
      حرف باید با سند باشه نه یه مقاله از ویکی پیدا!

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ن.. منظورم دادگاه اینا نبود.. مثلا برین بهشون بگین اینجوری شده و اینا(البته فک کنم بدونن خودشون)

کم ندیدم کسایی ک واقعا پول نداشتن.. ولی همه اینا دوستاشون حمایتشون میکردن.. اصل دوستی واسه همینه ک تو سختیا حمایت شی، بقیش بدرد نمیخوره.. یا هم اصلا اصلا اصلا دغدغه کنکور نداشتن..
      میشناسم کسیو ک با 18سال سن سرپرست خونواده اس.. درحالی ک داداشش 31سالشه و از این خرجی میگیره..(ب مولا میتونه خرج اون غول بیابونی رو نده ولی میده..)
      دوجلدیایی ک پاسخنامشون جداست.. پی دی اف پاسخنامه ب صورت رایگان تو سایت خود انتشاراتی هست..
      دیگه اونی که داره و نمیده هم خودش بهتر میدونه!! چه بسا خانواده پولداری رو که دیدم باباش به بچه پول نمیده کتاب بخره!! ما دارم از بیرون به این قضیه نگاه میکنیم!! مردم از تو داغونن
      من ساختم،آنچه مرا ویران کرد

10. Top | #40
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      کی گفته هاوکینگ آتئیست بوده شما دارید این حرفارو میزنید؟!
      یه نفر میگه ایشون آتئیسته،بعد همه میگن آره!!
      خب اینجوری هم باشه همه میگن کوروش هم زرتشت نبوده،پس آتشکده آمل چیه این وسط؟
      حرف باید با سند باشه نه یه مقاله از ویکی پیدا!

11. Top | #41
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      با اینکه شما آتئیست هستید،ولی پای هاوکینگ رو به ماجرا باز نکن داداش که کلا مخالفم!

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

خیر اصلا جلد دوم داخل سایتا نیس بطور رایگان.

13. Top | #43
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      با اینکه شما آتئیست هستید،ولی پای هاوکینگ رو به ماجرا باز نکن داداش که کلا مخالفم!
      من؟؟؟آتئیست؟؟؟ کی گفته؟؟

14. Top | #44
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      من؟؟؟آتئیست؟؟؟ کی گفته؟؟
      میخواستم بگم گئونیست ولی مطمئن نبودم!

15. Top | #45
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      میخواستم بگم گئونیست ولی مطمئن نبودم!
      گئونیست ؟؟؟

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن