خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 116
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط PAYDAR0 نمایش پست ها
      آتئیست قرار نیست چگونگی شروع جهان رو تعریف کنه، آتئیست اصطلاحیست برای افرادی که فاقد اعتقاد به وجود خدا هستند( که اکثریت بیگ بنگ رو قبول دارند نمی‌دونم چرا شما این دو تا رو جدا کردین از هم)
      البته استثنائ هم دارند،مثل فیلسوف آلمانی نیچه یا و کیم جونگ ایل(رهبر کره شمالی که میگفت خدا منم) یا هیروهیتو امپراطور سابق ژاپن!

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      برای من زده تدارکاتچی!حالا این چی هست؟
      istj
      میشه عملگرا، واقع اندیش، در قابل اعتماد بودنشان جای شکی نیست. 13درصد جمعیت جهان. صادق. منطق عملی. پتانسیل اینکه هسته اصلی خیلی از خونواده ها و سازمانهایی ک حامی سنتها و قوانین و استانداردها هستن(مث سازمانهای قضایی و ارتش و اینا) بشن رو دارن.
      چیزای خیلی بیشتر از اینا ک گفتمو تو همون سایت نوشته..

تایپ شخصیتیمون فرق داره.. من entj بودم.. فرمانده..
      رهبران جسور، دارای تخیل و اراده قوی ک همیشه راه حلی پیدا میکنن یا حتی میسازن. 3درصد جمعیت جهان. چیزای بیشتر هم تو همون سایت هستش..

پ.ن. این ازمون موقع انتخاب رشته بسی بدرد میخوره

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بسیار خوش حالم چنین انسان هایی پیدا میشه هنوزم

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Anni نمایش پست ها
      istj
      میشه عملگرا، واقع اندیش، در قابل اعتماد بودنشان جای شکی نیست. 13درصد جمعیت جهان. صادق. منطق عملی. پتانسیل اینکه هسته اصلی خیلی از خونواده ها و سازمانهایی ک حامی سنتها و قوانین و استانداردها هستن(مث سازمانهای قضایی و ارتش و اینا) بشن رو دارن.
      چیزای خیلی بیشتر از اینا ک گفتمو تو همون سایت نوشته..

تایپ شخصیتیمون فرق داره.. من entj بودم.. فرمانده..
      رهبران جسور، دارای تخیل و اراده قوی ک همیشه راه حلی پیدا میکنن یا حتی میسازن. 3درصد جمعیت جهان. چیزای بیشتر هم تو همون سایت هستش..

پ.ن. این ازمون موقع انتخاب رشته بسی بدرد میخوره
      خب شما ریاست جمهوری رو دوست دارید؟

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من نصف کتابهارو از pdf میخونم چون پول خریدش رو نداشتم و مجبور نیستم به کسی بابت این کار جواب پس بدم این حس عذاب وجدان لعنتی رو تو سال کنکور بیخیال شید . من خودم نمیگم همه عامل شکستم این بود ولی یه درصدی تاثیر داشت من هیچکدوم از همکلاسی هام روزه نگرفتن سال کنکور اما من گرفتم و متاسفانه تمام روند زندگیم بهم ریخت اصلا نمیتونستم بیشتر از ۲ ساعت درس بخونم یه روز هم که روزه نگرفتم عذاب وجدان نذاشت بخونم .

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بعد شما به طور مثال بازیهارو به صورت غیرقانونی میریزید تو ps4 اون سازنده بازی حق نداره؟ نمیخوان پول آبدارچی شرکت راک استار رو باهاش بدن؟ فقط مولفای کنکور حق دارن این وسط؟

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pride نمایش پست ها
      بعد شما به طور مثال بازیهارو به صورت غیرقانونی میریزید تو ps4 اون سازنده بازی حق نداره؟ نمیخوان پول آبدارچی شرکت راک استار رو باهاش بدن؟ فقط مولفای کنکور حق دارن این وسط؟
      من خودم بازی call of duty میکردم پول سی دی رو میدم و داده ام!حتما اون شرکت ایرانی که حق پخشش رو داره به اون شرکت درصدش رو میده دیگه!

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اخ اخ نگوووووو
      اهنگارو ۹۰ درصد ملت کپی میکنن
      ویندوز رو کامپیوتر ۹۰ درصدمون کپیه

قطعا کسی که میتونه کتاب بخره دیوونس به خودش سختی بده؟؟؟؟؟؟
      ولی خودمم موافقم که کار زشتیه
      ولی وقتی ی کتاب فسقلی ۵۰ تومنه چی کار کنم ؟؟؟
      مثه بچه دوساله ها گریه کنم بگم بابا من این کتابو میخوام
      تازه فقط من ک نیستم ،بقیه اعضای خانواده هم خرج دارن
      ب هر حال ما احترام میذاریم به نظرات دوستان

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد زد نمایش پست ها
      ای اهل معرفت وبینش و اندیشه وبصیرت به هوش باشید وقضیه رو از یک جانب ننگرید تا اهل دوزخ مباشید اولا همین موسسات مشخصا حرف اخر من تمامی پکیج عمومی شونو خریدم اما دریغ از اینکه مشاور بهم نگفت ک اقا میلاد عربی ما قرار دو هفته بعد اپدیتش بیاد که مناسب 1400 ومن ضبط قدیمو خریدم و رفت تو پاچم الان ایا حق من نیست که برم ضبط جدید رو دان کنم یا ثانیا این موسسات انلاین چرا بعد اتمام کنکور پنل شرکت کننده هاشونو حذفیدن بلکه یک نفر پشت کنکوری وباباش ابدارچیه وتوانایی نداره دوباره بخره و اصلا ما بایت تون کلاس پولشو دادیم حذف کانت چه صیغه ای خطاب به دوست ابدارچی دوست وثالثا من خودم تو یکی از همین کانالا بودم دیدم پیام تشکر افرادی گذاشته بود که ارش تشکر میکردن خب الان یک نفر هزینشو نداره کتابم بخره وکی خوشش میاد چشاش کور بشه از وپی دی اف درس بخونه همه کتاب رو دوست لطفا ایناروهم لحاظ کنید هرچند توجیه زشتی دانلود کردن مفتی اونایی که مثل رفیق خودم باباش ساختمان ملیاردی میسازه اما کپی میبینه نیست
      من کار اونا رو تایید نکردم.. برداشت من از حرف شما اینه ک: چون همه دزدن منم دزدی میکنم ک دیگه چیزیو از دست ندم.. درمورد اون تشکرات هم.. لازمه اینو ب روتون بیارم ک باوجود اینکه خیلیا لعن و نفرین فرستادن برا اون باباهه ک دخترشو با داس کشت، خیلیای دیگه هم بودن ک میگفتن دمش گرم سزای دختر ه*ر*ز*ه همینه و ن بیشتر! اینکه ی عده تشکر کنن از اون چنلا، قبح کار رو ب زیبایی تبدیل نمیکنه..
      پ.ن. نمیتونین شکایتی چیزی کنین؟ ک هزینه رو عودت بدن یا ورژن جدید رو بدن؟
      پ.ن.2 البته فک نمیکنم عربی زیاد تغییری داشته باشه کلا.. حالا چ فرقی داره کدوم تدریس؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط PAYDAR0 نمایش پست ها
      آتئیسم قرار نیست چگونگی شروع جهان رو تعریف کنه، آتئیست اصطلاحیست برای افرادی که فاقد اعتقاد به وجود خدا هستند( که اکثریت بیگ بنگ رو قبول دارند نمی‌دونم چرا شما این دو تا رو جدا کردین از هم)
      چون اونایی ک من دیدم هیچکدوم بیگ بنگ رو هم قبول نداشتن.. و میگفتن قبل بیگ بنگ هم چیزایی بوده ک چون بیگ بنگ شده ماها نمیدونیم چین و عملا بیگ بنگ هم خداشون نبوده حتی..

نقل قول نوشته اصلی توسط Zigzag نمایش پست ها
      بسیار خوش حالم چنین انسان هایی پیدا میشه هنوزم
      خیلی جدی میگم.. سخت نیست جزو چنین انسانهایی باشی.. اگه قراره مثلا سه تا کتاب برا زیست بخونی و برا همین فشار میاد ب خونوادت، همون ی جلد رو سه بار بخون.. یا با دوستات شریکی بخرین(الته اینم خارج از اشکال نیست ولی بهتر از کاملا رایگانه)..

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اخ اخ نگوووووو

البته آهنگ ها مختلفن آلبوم ها پولی هستن تک آهنگها رایگانن من خودم آلبوم های چاووشی رو هروقت میاد کامل میخرم از بیپ تونز.

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      البته آهنگ ها مختلفن آلبوم ها پولی هستن تک آهنگها رایگانن من خودم آلبوم های چاووشی رو هروقت میاد کامل میخرم از بیپ تونز.
      من چون هایده و مهستی فوت کردند یا پولی جایی بیرون نمیدهند مجانی دانلود میکنند(والا تموم آهنگ هایی که گوش میدم حداقل مال 30 سال پیشه)،وگرنه حتما پولشونو میدم

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Anni نمایش پست ها
      من کار اونا رو تایید نکردم.. برداشت من از حرف شما اینه ک: چون همه دزدن منم دزدی میکنم ک دیگه چیزیو از دست ندم.. درمورد اون تشکرات هم.. لازمه اینو ب روتون بیارم ک باوجود اینکه خیلیا لعن و نفرین فرستادن برا اون باباهه ک دخترشو با داس کشت، خیلیای دیگه هم بودن ک میگفتن دمش گرم سزای دختر ه*ر*ز*ه همینه و ن بیشتر! اینکه ی عده تشکر کنن از اون چنلا، قبح کار رو ب زیبایی تبدیل نمیکنه..
      پ.ن. نمیتونین شکایتی چیزی کنین؟ ک هزینه رو عودت بدن یا ورژن جدید رو بدن؟
      پ.ن.2 البته فک نمیکنم عربی زیاد تغییری داشته باشه کلا.. حالا چ فرقی داره کدوم تدریس؟!

چون اونایی ک من دیدم هیچکدوم بیگ بنگ رو هم قبول نداشتن.. و میگفتن قبل بیگ بنگ هم چیزایی بوده ک چون بیگ بنگ شده ماها نمیدونیم چین و عملا بیگ بنگ هم خداشون نبوده حتی..

رو فرسادن
      خیلی جدی میگم.. سخت نیست جزو چنین انسانهایی باشی.. اگه قراره مثلا سه تا کتاب برا زیست بخونی و برا همین فشار میاد ب خونوادت، همون ی جلد رو سه بار بخون.. یا با دوستات شریکی بخرین(الته اینم خارج از اشکال نیست ولی بهتر از کاملا رایگانه)..
      شکایت چیه بنده خدا البته من منکر تدریش خوبشون نیستم ولی مشاوراشون خیلی دغل کاران و منظورم تدریس عربی که برا من ظبط 97 فرستادن درحالی که ضبط جدید 98 است و در اخر من قصد جسارت یا توهین مداشتم صرفا سخنانم جنبه اگاه سازی داشت دوست عزیز

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی بحث رو هم زدین.بچه ها ما نمی تونیم خودمونو جای اونی قرار بدیم که واقعا توانایی خرید کتاب نداره.یعنی اون چیکار کنه!؟ دست بیاره روی دست و بد بختی خودشو ببینه!؟ یا اونی که پدر نداره و مادرش سرپرست خانواده اس!! خواهش میکنم با دل های پاکتون به قضیه نگاه نکنین!! این یه بازی کثیفه !! به نظر شما ظلم نیست یه کتاب ۲۰۰هزار تومن!! ظلم نیست اومدن هر درس رو دو جلد کردن!؟ الله اعلم.مطمئن باشید کسی که پول داره میخره و چشای خودشو با پی دی اف نابود نمیکنه!!
      من ساختم،آنچه مرا ویران کرد

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممد پوکر شما پشت کنکوری هستی

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      خب شما ریاست جمهوری رو دوست دارید؟
      از اونجایی ک ممکنه از عهده اش برنیامو دوست ندارم مسئولیت چیزی رو قبول کنم ک حتی 1% احتمال شکست داره.. ن.. دوستش ندارم..

بازی نمیکنم ک بخوام غیرقانونی بریزم..

اخ اخ نگوووووو

اهنگ گوش نمیدم.. فقط پادکستای علیرضا اریانفر رو گوش میدم ک اونم خودش میذاره تو کانالش(باید بگم انقد گشتم تا کانال اصلیشو پیدا کردم.. ن فن هاش رو)
      ویندوز رو پول میدیم برامون میریزن.. اونا باید بخرن چون پولشو گرفتن.. اونی ک ویندوز رو میخواد بریزه چ ده تومن بگیره و از یه سی دی برا همه بریزه چ صد تومن بگیره برا هر سیستم ویندوز جدید خریداری کنه.. اونی ک ویندوز لازم داره میده پول رو
      بقیه اعضای خونواده تو همه خونواده ها خرج دارن(مثل اون دختری ک میگفت بابام با کارگری پول کلاسامو درمیاره.. یا یکی از دوستام ک از شونزده سالگی میره سرکار جای تحصیل چون پنج تا بچن و باباشم راننده کامیونه و درامدش زیاد نیست..).. ولی بازم میگم.. من مشکلی با کارتون ندارم.. اما اینکه هزار نفر دیگه از بین کسایی ک پول رو کامل دادن هم مشکل نداشته باشن بازم قشنگ نمیکنه این کار رو..
      *انقدر طرفدار خرید کتابم، ک بین دوستام تا این لحظه هروقت کسی کتابی رو نداشته بهش دادم.. حالا اگه خودمم میخواستم کتابه رو مهم نبود.. ب عنوان هدیه میرفتم میخریدم یکی دیگه براش(پارسال واقعا این اتفاق افتاد برا کتاب تست فارسی)..
      یا امسال(و حتی پارسال دم کنکور) ک نتونستم با چن تا از کتابام ارتاط برقرار کنم اگه کسی میخواست اون کتابو میدادم واسه خودش(الانم فقط درسنامه دینی میکروطلایی و ارایه هامون سبطی مونده از بینشون)
      کلا معتقدم حداقل باید ی بار هزینه کتاب پرداخت شه..
      الانم ک الی ما شاء الله کتابخونه ها دارن کتاب تستای نظام جدید رو.. میتونین قرض بگیرین ازشون..

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن